Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » ACN-ről vélemény? fórum

ACN-ről vélemény? (beszélgetős fórum)


131. michelle.r (válaszként erre: 130. - C1c9341a3a)
2012. jan. 4. 20:47
Történt valami, hogy ilyen hirtelen a csalódás?
2012. jan. 4. 17:27

Már két hete nem szól hozzá senki a fórumhoz.

Sajnos el kell ismernem, hogy az ACN által ígért szolgáltatások késnek.

Erősen késnek.

Lehet, hogy meg sem érkeznek.

Tudom, hogy eddig védtem a mundér becsületét és valóban úgy is gondoltam ahogy itt leírtam.

TÉVEDTEM.

Természetesen csak az ACN-el kapcsolatban.

Ma már úgy könyvelem el, hogy buktam a belépési összeget.

Természetesen más rendszerekből bőségesen visszajött és most is jön ettől sokkal több is.

Például az Emgoldexből eddig 2200 eurót sikerült kivennem 540 euró befizetéséből és ez még csak a kezdet.

Az NDAY-t pedig ide le sem merem írni.Itt például a nem kevés pénz mellett ingatlan és autó is úgy érhető el, hogy mindössze egyszeri 580 euró a beugró.

Sajnos az ACN-t mondjuk a mai naptól úgy könyvelem el, hogy egy SZÁMOMRA veszteséges vállalkozás volt.

Egy lábbal kevesebb amin így állok, de meg fogom találni azt a bizonyos harmadik lábat is :-)

Jó munkát kívánok azoknak akik ennek ellenére kitartanak az ACN mellett.


Rengeteg a működő lehetőség csak meg kell azt találni.

Kitartó EMELEMEZÉST mindenkinek.

129. c1c9341a3a (válaszként erre: 128. - Rubeola80)
2011. dec. 20. 23:08

Jól van azért megsérteni nem akartalak, elnézésedet kérem.

A jókívánság részemről is áll mindenkinek:-))

128. rubeola80 (válaszként erre: 127. - C1c9341a3a)
2011. dec. 20. 18:16

Ennek örülök, bár az előző hozzászólásodból nem ezt olvastam ki!

Mindenesetre ez a "rubeola gyerek" az enyhén pikírt megszólítás ellenére is MINDEN KEDVES HOZZÁSZÓLÓNAK KELLEMES ÜNNEPEKET KÍVÁN!

127. c1c9341a3a (válaszként erre: 126. - Rubeola80)
2011. dec. 20. 09:20
Nem
126. rubeola80 (válaszként erre: 125. - C1c9341a3a)
2011. dec. 20. 07:57
Miért baj ha vitatkozunk, zavar téged?
2011. dec. 19. 18:40

Gyerekek ne vitatkozzatok már ezzel a rubeolás gyerekkel.

Nem kenyere az Mlm, nem kell őt meggyőzni.

Én is várok a különböző szolgáltatásokra.

Amíg nem lehet szerződni és ebből pénzt keresni addig csinálni kell valami mást.

Például az Emgoldex üzlet kiválóan alkalmas erre.

Most vettem ki belőle 2750 eurót és ezzel még nincs vége.

Lehet pénzt keresni csak meg kell találni a megfelelő üzletet a sok átverés között.

124. michelle.r (válaszként erre: 123. - Rubeola80)
2011. dec. 18. 18:11

"Azt pl tudod, hány országban működik az energia szektor mind a 23-ban?"


Ez a mondat mit jelent?


A honlapon pontosan meg tudod nézni, hogy hány országban működik már az energia. Nyilván meg fogják nyitni, nem hiszem hogy a vezetékes telefonpiacra építik az üzleti tervüket.

2011. dec. 18. 15:09

Hogy, mi a baj az MLM-el? Pont az amit írsz a számokon lovagolsz mikor leírtam, nem a szám a fontos, hanem az amit hamisan el akarnak hitetni velünk! Miért vagy olyan biztos benne hogy , lesz energia? Ha nem írsz tényeket akkor én állíthatom az ellenkezőjét ugyanúgy ahogy Te is tények és érvek nélkül! Lesz aki neked hisz lesz aki nekem.

Azt pl tudod, hány országban működik az energia szektor mind a 23-ban?

122. bobicsek8 (válaszként erre: 120. - C1c9341a3a)
2011. dec. 18. 13:59

Sziasztok!

Jártam jó pár ilyen ACN bemutatón, és őszintén szólva soha nem hallottam 23 országnál többről, akik beléptek volna. Sőt, pontos dátumot sem, hogy az energia mikor jönne. De hogy jönni fog, az biztos. De könyörgöm! Hogyan lehetne minden szolgáltatást egyszerre rázúdítani az emberekre? És megkérdezném! Kik csinálnák? Nem gondoljátok, Ti, megrögzött MLM ellenzők, hogy ehhez a munkához munkatársakat is kell keresni, betanítani? Hol van az a munka, amit rögtön meg tud csinálni egy ember? Tanulni kell itt is, mint bárhol máshol! Például én egy hónapig érdeklődtem, előadásokra jártam, alaposan megpróbáltam átrágni magam a dolgon. Elmondom, hogy azon kívül, hogy Amway, Forever Living termékeket rendszeresen vásárolok, fogalmam sincs, hogy hogyan épül fel az üzleti hátterük. Úgyhogy én abszolút úgy indultam el a munkával, hogy fogalmam nem volt, hogy mi is az az MLM!Csak olvasgatom a hozzászólásokat, és néha ledöbbenek! Itt is dolgozni kell, mint bárhol! Vannak akik rátermettebbek, nekik gyorsan megy, másoknak lassabban, és vannak akik feladják, főleg, ha két hónapon belül nem lesznek milliomosok. Én a lassabb kategóriába tartozom, és eszem ágában nincs feladni. Még nagyon sokat kell tanulnom,de ennyi segítséget, pozitív hozzáállást, mint itt, soha egy munkahelyen sem kaptam!Senki nincs rábeszélve semmire. Mindenki maga dönti el, hogy elmegy-e egy bemutatóra, végighallgatja-e? Azért néha jó lenne ha oda is figyelne az, aki utána hülyeségeket beszél. Mindenesetre engem ugyan senki nem akart rábeszélni, hogy elkezdjem, teljesen az én döntésem volt! És nem bántam meg!

2011. dec. 4. 18:29

Nekem 35-öt mondtak! De nem ez a szám a lényeg, hanem az, hogy ezzel hamis érzetet keltenek az emberben! Hidd el két előadás is úgy volt felépítve, hogy azt sugallja már csak idő kérdése mikor lesz nálunk is energia a 35 ország után. Csak a négyszemközti beszélgetésen derült ki számomra, több kérdés után, hogy nem csak nálunk nincs energia szolgáltatásuk.

És még egyszer hangsúlyoznám nem a szám a lényeg hanem az ami mögötte van. Ezért tartom álságosnak azt, hogy Te abba kötsz bele, hogy 35 vagy 23 mindegy! A nem valós infóval van a bajom, de ezt még nem cáfoltad!

2011. dec. 4. 18:06

Azt nem mondják sehol, hogy 35 ország, hol voltál előadáson? Ráadásul többször is. Ha mindent így figyeltél meg akkor igen felületesek az infóid .-)

"Csupán" 23 országban vannak jelen.

Egyébként pedig bármilyen szolgáltatónál bármely országban lehetnek gondok.

Láttál már olyan szolgáltatót ahol az ügyfélszolgálaton nem állnak sorban a problémáikkal az emberek?

2011. dec. 4. 17:32

Látod, pont az ilyenek miatt kritizálom én az MLM rendszereket sokat beszélnek de keveset mondanak. Te is kritizálsz mindenkit csak Te tudhatod az igazat! Nem tetszik, hogy beszélünk nyilvánosan ACN-ről és az MLM-ről? Nekem, kívülállónak, aki meghallgatott pár előadást, de nem lépett be nem lehet véleményem? Ha elmegyek, színházba végignézek, egy előadást nem mondhatok kritikát, mert én nem szerepeltem a darabban? Ugyan ne már!

Szeretném leszögezni, hogy az ACN működik, egy valós cég valós szolgáltatásokkal! A gond ott kezdődik, hogy mint minden MLM rendszerű cég jóval többet ígér, mint ami a valóság. Azt mondják 35 ország gáz, áram, mobil, vezetékes telefon. Eközben pl. az energia szektor csak néhány országban működik, csak ezt nem reklámozzák! Itthon sem működik nem is tudják mikor lesz, ha lesz egyáltalán. Mindig előálltok a jól bevált előre kitalált mondattal: Külföldön is működik, akkor itthon miért ne működhetne?

Miért hogyan működik külföldön? Olvassatok már bele külhoni fórumokba, nem csak pozitív hozzászólások vannak, igaz nem is ezt állítjátok csak azt hogy külföldön is működik, hogy hogyan az már mindegy.

2011. nov. 30. 23:10

Üdvözlök minden kedves fórum tagot!


Érdekességként olvastam bele a fórum hozzászólásokba, és ezen belül az ACN-el kapcsolatos témába. Megdöbbentő volt. Pár ember folyamatosan vitázik Acn-el


kapcsolatban pro és kontra.. Van aki meg szeretné védeni a céget és azon embereket akik ezzel foglalkoznak,ebből élnek, van aki lebeszélni akar arról, hogy


valaki egyáltalán network marketing üzlettel keresse a pénzét, van aki meg csak egyszerűen ossza az észt mert annyira qrva okos. Végigolvasa több oldal


hozzászólásait elég kevés az értelmes hozzászóló (megjegyzem teljesen mindegy hogy melyik oldalt nézzük még mielőtt valaki nekem esik online hogy mert te


ebből élsz nem ebből élsz stb..és nem is bántani akarok senkit, bár lehet mégis, mert nem értem mi késztet valakit arra hogy belebeszéljen olyan dolgokba


amihez nem sok köze van, vagy tudja hogy nem lesz hozzá, de azért csak ide írja mit gondol, holott mivel értelmetlen senkit nem fog érdekelni amint elolvasta.


)

Érdemes elgondolkodni azon, hogy amennyi időt azzal tölt hogy itt fórumozgat és mindenkit sőt már lassan a világon mindent hibáztat, nem biztos hogy jó


helyen keresi a hibákat. Véletlenül Ő maga nem lehet hibás valamiben? Esetleg?

Nyugodtan keressen rá mindenki az összes MLM rendszerben működő cég nevére fórum témákkal kapcsolatban, de nem is muszáj hogy MLM cég legyen és lám,


mindegy hogy magyar vagy nem magyar oldalon, de találni fog egy hasonló fórumot okosoknak. Ahol a tényleg hozzáértők megszólalásait nem veszik


figylembe mert Ő csak pénzt lát ebben is hogy itt megvédje a céget és biztos csak bele akar rángatni valamiba ami neki jó, de neked egyenlő lesz a végzettel.


Beszéltek itt is belerángatásról, lelkiismeretről, amerikai agymosásról meg minden. Őszintén normálisak vagytok?!? Kényszerít valaki valakit arra hogy


dolgozzon akár az ACN-el vagy bárhol máshol? Alapvető kritérium az ilyen cégeknél, hogy aki velük dolgozik be kell töltenie a 18. életévét. Ha valaki ezt


betöltötte tudja már eldönteni önállóan hogy mit is szeretne az életben, ha meg valami mégsem úgy alakul ahogy ő tervezte ne mindig másban keresse a hibát,


próbáljon kicsit szembenézni a helyzettel. Ne haragudjon rám de írta valaki, hogy Ő mindenkit megpróbál lebeszélni egy ilyen lehetőségről mert az ő családi


élete, vagyona és mindene erre ment rá. Jézusom... és még véletlen sem fordult meg a fejébe hogy nem egy amerikai cég ennek az oka?!? Mert ez a cég azt


ígérte neki hogy milliomos lesz?! Egyébként nem ígér ilyet, megmutatja mit tudsz elérni, arra hogy erre mennyi az esélyed, vagy hogy képes vagy e rá az már


a te dolgod. (ez egyébként fel is van tüntetve pont a gyengébbek kedvéjért) Egy biztos, nem lehetetlen. Az pedig hogy nem mindenki fog részesülni mindenből


és nem mindenki lesz milliomos az csak nekem egyértelmű?!? Vagy amint MLM üzletről beszélünk kiléptek a reális életből és elfelejtitek hogy pl. egy alkalmazott


nem fog annyit keresni mint a főnöke?! Hierarchia van. Itt is, ott is. A nagy különbség az hogy egy MLM üzletben mindenki durván hasonló eséllyel indul. Te


rajtad és a munkatársaidon múlik hogy mit tudsz, tudtok elérni. ( Persze biztosan vannak olyan képviselők amik mást ígérnek mint ami, de az nem a cégek


hibája, csak ezt sajnos mindenki elfelejti.. )

Alapvető pénzügyi, gazdasági műveltség nélkül kiabálja mindenki hogy Hőőő ez nem magyar, ez nem a mienk, ez megint csak másoknak lesz jó. Könyörgöm,


ha valaki pl. ennél a cégnél pénzt fog keresni csak akkor tudja megtenni

2011. nov. 30. 23:10

ha a hatályos magyar adótörvényeknek megfelelően számlaképes. Tehát amit keres, abból adózni fog. És nem az Egyesült Államokba. Hm?!? De mindegy


is..amúgy akinek már ez sem világos az megint mit keres itt?!? Kérdezzen, vagy nézzen utánna.. Folyamatosan fejtegetitek hogy az ACN miért jó egy telekom,


energiacégnek, mit miből, hogyan fizet ki, anélkül hogy ismernétek a gazdasági hátterét. Kérjetek egy részletesebb tájékozatót vagy hogyan is szoktátok


említeni? Agymosást :) Nem vagyok benne biztos de talán meg fogjátok érteni, hogy hogyan működhet ez mondjuk európa szerte és a tengerentúlon is.. Minden


ilyen cég működik, csak nem úgy kellene kezelni ezeket, mint egy lottót ami ugye vagy bejön vagy nem!?! Itt a munkádért fizetnek ki, olyan arányban mint


amit az ért. Ha valakinek nem jön össze valami, javaslom a tükröt, a fórumok helyett ahol kisebbfajta forradalmat akar indítani a kisszobából, hibákat keresve


és összeesküvés elméleteket gyártva. Mindenki döntse el önállóan miből szeretne megélni és ennek megfelelően cselekedjen, akár egy ilyen vállalkozással


kapcsolatban..Persze értelmes kérdésekkel és válaszokkal lehet a bizonytalan típusú embereknek segíteni. Mégegyszer mondom értelmes kérdések, értelmes


válaszok. Nem okoskodás szerencsétlenektől. Bocs.

Minden tiszteletem Rózsahegyi Úr szélmalomharcával kapcsolatban.. ha picit átlátjátok, Ő sem belerángatni akar, vagy meggyőzni téged hogy vele dolgozz.


Próbál értelmes válaszokat adni az értelmetlen kérdésekre. Értsétek meg hogy egy ilyen cégnél nem azokra az emberekre van szükség akiket meg kell győzni,


hogy ez jó, mert velük csak a baj lesz. Azokkal érdemes dolgozni akik megértenek egy koncepciót, maguktól eldöntik hogy ez számukra érdekes-e és onnantól


együtt lehet működni. Mert sem az Acn, sem a többi cég nem piramisjáték ugye, ami szintén egy olyan fogalom amivel sokan nincsenek tisztában. Ezt már nem


akarnám elmagyarázni.. Google..


Még mielőtt felmerülne, így a végén elárulom, értelmes infó gyanánt anélkül hogy bárkit megpróbáljak meggyőzni bármiről!! Én és sok barátom dolgozik ebben


az üzletben, és amit a cég ígért eddig minden úgy volt. Az hogy ez mennyi sikerrel járt az rajtam és azokon a nagyszerű embereken múlott akikkel


együttműködöm.


Gondolkozzatok el szerintem picit, Köszönöm annak aki elolvasta a kommentem. Üdv, Laci

116. michelle.r (válaszként erre: 115. - Rubeola80)
2011. nov. 30. 09:35
Nincs :/.
2011. nov. 30. 07:27
Van már valami infó arról mikortól lesz gáz és áram is az ACN-nél?
114. michelle.r (válaszként erre: 112. - 91d19f7431)
2011. nov. 29. 13:05
Talán mert a szerződésben is benne van, hogy a hibás modemet vissza kell küldenem és küldik az újat.
113. michelle.r (válaszként erre: 111. - Rockxy)
2011. nov. 29. 13:04

"Nagyon sokan még versenyben gondolkodnak. De a versenyek kora végéhez közeledik.

Következik az összefogás. Ez viszi a világot előre."


Úgy legyen ;)


Én viszont továbbra is azt mondom, azt a szolgáltatást,terméket veszem, ami az igényeimnek, lehetőségeimnek legjobban megfelel. Táplálék kiegészítők terén történetesen egy magyar céget találtam a legjobbnak. De igényesen és olcsón külföldre telefonálni egyelőre csak az ACN-nel tudok.

2011. nov. 28. 14:32

Helló


Ha akkora jó és nagy a cég, akkor miért nem képesek kimenni egy emberhez a szar modemet megnézni hetek óta,???

Gondolkozzunk el azon, hogy melyik szolgáltatónak éri meg hogy bárkit vonalast mobilt ingyen hívj???

Másik, hogy a mobil világába szinte ki használ vonalast? max szolgáltatokkal vitázni de semmi több.

És folyton idejön egy 5200 edik amcsi mlm cég amik mögött ugye sokszor offshore áll, és próbálnak itt eladni minden vackot a kinti ár többszöröséért.

Ha a termék nem mlm be lenne árulva hanem termelők gyártók tól akkor máris olcsóbb hisz a sok mlm es jutaléka máris leugrik róla.


Elhiszi azt bárki, hogy 8ft percdíjból még mlm be leosztanak akár? akkor hol érné meg a hatalmas befektetés cégnek, meg az ingyen beszéd, ki miből fejlesztené tartaná fenn a sok embert céget?????

111. Rockxy (válaszként erre: 109. - Michelle.r)
2011. nov. 27. 21:11

Kedves Michelle!


Köze van az ACN-hez annak amit írtam. :)

Azt magyaráztam végig, hogy miért nem ACN.


Minden összefügg mindennel.

Magyarországon ma csak néhány ezer igazán magyar tudatú ember él.


Mióta bejött az ACN, az MLM-esek ájuldoznak, hogy ez mekkora üzlet.

A magyar üzleteket meg lesajnálják.

Ugyanez volt a Talk Fusionnal is.

Ismerek olyan magyarokat, akik magyar MLM céget hagytak ott a Talk-ért, mert az gyorsabban fizet.


Nagyon sokan még versenyben gondolkodnak. De a versenyek kora végéhez közeledik.

Következik az összefogás. Ez viszi a világot előre.


Szóval, ha valaki az ACN független képviselője, akkor nem a magyar gazdaságot támogatja.

Nem tudom szebben mondani.

2011. nov. 27. 20:42
Én elmentem, és végighallgattam egy 20 perces bemutatót az ACN-ről. Ez alapján azt mondom, ugyanolyan MLM, mint az összes többi, csak szolgáltatást ad el. Hát, akinek van gyomra az ilyen full amcsi agymosáshoz, meg hogy az ismerőseidet környékezd meg ilyen ajánlatokkal, az csinálja. Magáról a szolgáltatásról nem tudok mit mondani, nekem nem érné meg, m. így is alacsony a telefonszámlám. Úgy vettem ki, aki sokat telefonál külföldre, annak talán megéri, de arra meg már ott a skype és hasonlók...szóval minek.
109. michelle.r (válaszként erre: 108. - Rockxy)
2011. nov. 27. 20:27

Gyorsan kibújt a szög a zsákból ;). Ez mind nagyon szép, amit leírtál és van is benne sok igazság, de semmi köze az ACN-hez. Ha olcsón akarok telefonálni és nem ingyenes free call weboldalakon barkácsolva égetni magam, hogy nincs pénzem telefonálni, akkor telefont veszek, ha táplálék kiegészítőre van szükségem, akkor az fogom megvenni. És függetlenül attól, hogy mennyibe kerül azt veszem, ami a legjobb, ha az magyar termék, akkor azt, ha más, akkor azt.


Csinálj egy naplód, oda olyan videot raksz be, amilyet akarsz.


Szerintem kár izmozni azon, hogy az ACN nem egyedülálló szolgáltatást nyújt, a piacon van Mercedes is, meg Skoda is, meg Lexus is. Mindenki azt veszi meg ami az ő igényeinek és pénztárcájának megfelel.

Szerintem ha elkezdenénk az általad képviselt MLM-et kivesézni, abban is találnánk olcsóbbat is és jobbat is. És ez így van jó.


Legyen választék, legyen konkurrencia, a cégek pedig harcoljanak a kegyeimért :)).

108. Rockxy (válaszként erre: 106. - C1c9341a3a)
2011. nov. 27. 19:52

Azt írod, nem nagyon van magyar üzlet ami tömegeket tud megmozgatni. Meg hogy nem engedik.


Szerintem engedik és van is jó magyar üzlet.

Nem fogom ideírni a nevét :)

A gond a szemlélettel van. Mint ahogyan a blogomból is idéztem, a wellness nem érdekli a magyarok többségét.


A magyarokat a kütyük érdeklik.

Ezt én is tapasztaltam. Volt olyan magyar ember, aki hónapokig gondolkodott azon, hogy megvásároljon-e vagy nem egy háromezer forintos hazai gyártmányú kapszulás étrend kiegészítőt.


De 30 ezerért házimozi azonnal kell, gondolkodás nélkül. Hogy ez miért baj? Mindenki azt vásárol amit akar?

Valóban, mindenki maga dönt, mi kell neki. Ezért van most a sok devizahiteles is benne a szószban.

És ezért beteg a fél ország, ezért hullanak az emberek körülöttem is és mindenfelé.

Mert minden más fontosabb, mint az egészség. A tömeg abban a hitben van hogy az egészség az istentől van. És ha az isten elveszi, akkor nincs.


Ez az egyik legnagyobb baromság, amit egy ember kigondolhat.


Visszatérve az üzletekre, pénzt csinálni a magyar üzletekből is lehet, méghozzá sokat!

A csóróság pedig a kütyü imádatból és a felesleges pénz kidobásokból ered.


Tavaly december végén az ünnepek alatt a magyarok egymilliárd forintot költöttek SMS-re.

11 milliárdot egy év alatt energia italokra.

Több, mint 5 milliárdot jóslásra, szerelmi oldás-kötésre, ezoterikus szolgáltatásokra.


A szegény családok minden dohányzó tagja több, mint 100 ezer forintot költ évente cigire.

És akkor még nem említettem az alkoholt, a drogot és a felesleges gyógyszer vásárlásokat.

Nem említettem a kóla és más egészségrontó italokat és a kávét sem!


Szóval, van pénzük az embereknek!

De nem kellene kiszórni lapáttal az ablakon.


Legalább azok, akik rendelkeznek egy magasabb intelligenciával, ami szükséges az MLM és mindenféle üzlethez, ők ne lennének tömegesen pénzéhesek!


Egyébként már látszik a pénzvilág vége. Az euró hamarosan be fog dőlni. És a világ pénzügyi rendszere is össze fog omlani.


Node vissza az ACN-hez!

A telefonszolgáltatás nem náluk a legolcsóbb.

Én tudok olcsóbbat, havidíj nélkülit és a technikai része ugyanolyan, mint ACN-nél.

Nem kell hozzá bekapcsolni a számítógépet. De az nem MLM. :)


És ha már egy magyar hálózatot épít, akkor építsen magyar üzletet!

És a villany-víz-gáz számlákat lazán ki tudja majd fizetni a jövedelméből. Nem lesz szüksége a kedvezményes ACN-es számlákra.

Ez azért lenne jó, mert a magyar gazdaságot támogatná ezzel.

Ez a mániám, mert ez így működne jól.

És ezt nemcsak én mondom. Nálam sokkal okosabb emberektől tanultam.

Itt, a neten, persze. :)


De tudod, Blackzo, amíg az emberek a napisz@rnál és a bulvárhíreknél nem jutnak tovább, addig itt változás nem lesz.

Főleg azoknál nem, akik csak a tévéből szerzik a dezinformációkat.

Nem rólad beszélek.


Mély álomban él az ország. Fentről várják a segítséget. Pedig onnan nem fog jönni.

A megoldás ami kezünkben van.


Kár hogy nem szabad ide linket berakni. Tudnék mutatni néhány videót......

107. juad (válaszként erre: 46. - PPicur)
2011. nov. 26. 15:49

Szia!


Külföldön Németo.,Olaszo.(és sok más országban)már jelen van az ACN energiával,mobillal is és működik akkor miért lehetetlen?....

106. c1c9341a3a (válaszként erre: 105. - Rockxy)
2011. nov. 26. 14:25

Szerintem itt nem arról van szó, hogy ilyen vagy olyan ország üzletét népszerűsítsük.

Arról van inkább szó, hogy akkora a szegénység, csóróság, hogy mindenki pénzt próbál valamiből csinálni.

Ha ezt amerikai vagy kínai vagy akármilyen más üzlet kínálja és nem a Magyar, akkor ott fogják keresni.

Ezen kívül az euró és a dollár még mindig több százszor jobb pénznem mint a forint.

Majd ha mindenki annyit keres itthon, hogy ráér azzal foglalkozni, hogy a Magyar gazdaság is termel jó dolgokat akkor majd népszerűsítjük azt is. Egyenlőre azonban nem nagyon van olyan üzlet nálunk ami tömegeket tudna megmozgatni, mert azt nálunk nem engedik terjedni.

Még a végén jól járna néhány szegény ember is, azt meg ugye mégsem lehet hagyni :-)

105. Rockxy
2011. nov. 25. 21:21

Üdvözlök mindenkit!

Talán olyat fogok itt mondani, ami nem tetszik majd nektek.

Erről még egyetlen szó sem esett itt, pedig szerintem lényeges. Egy dolgot ha kérhetek, ne magyarázza félre senki amit felvetek most!

Persze, tudom, hogy mindent félre lehet... :)


A blogomból idézem az idevágó részeket. Várom a véleményeteket.


Már jó ideje figyelem azt a pénzhajhászást ami az interneten folyik és aminek én is részese voltam egy ideig. Egyik MLM-ből ki, be a másikba mert ez lesz aztán a tuti, világra szóló üzlet!

Ezt csinálják ma is tömegesen az emberek. Tekintélyes hálózatépítő mesterek rángatják magukkal a csapatukat hol ide, hol oda.


Nem az irigység beszél belőlem, másról van szó.

Miről is?


Telhetetlenek vagyunk. Már az isten pénze sem elég.

Neves MLM-esek sajnálkoznak a magyar üzleteken. Megmagyarázzák hogy miért nem működik.

Nos azért nem működik, mert nem csinálod! Elcsábított a nagy amerikai azonnal sok pénzeket fizető biznisz. Pénzt ide, minden áron de sokat!


Ez dollárban fizet! Ez meg euróban! Szuperrr!

De kedveseim! Az a dollár a magyar emberek forintjaiból átváltott pénz. És nem a magyar gazdaságot erősíti, hanem az amerikait! Mi itt élünk! Itt kell, itt kellene fejleszteni!

Hogy ki lehet vinni az országból az üzletet? És akkor már mások lesznek legalul?


Ez szép!

De miért nem egy magyar üzletet viszünk ki? Amerikát támogatjuk mi, magyarok?

„Amerikai üzlet magyarországi bevezetésén dolgozom.” – írja valaki a Fészen nagy büszkén.

Normális?


Pilótajátéknak beillő üzleteket magasztalnak olyan MLM vezetők, akik néhány éve még odavoltak a magyar termékekért, a magyar gazdaságért.


Aztán itt van a legújabb olcsó amerikai telefon. Fizess évi huszonnégyezer forintot azért, hogy nulla forintos percdíjakért cseveghess!

Hol van itt az olcsóság? Ráadásul, ha már „ingyen” van, beszéljünk minél többet, raboljuk mások és a magunk idejét!

- De hát nem csevegésre használom, csak annyit beszélek, amennyit kell!

Akkor miért fizetsz havidíjat? Fizess csak annyit, amennyit beszélsz!



A cég másik „szenzációja” a videó telefon.

“Nagyon könnyű eladni! Olyan emberek, akiknek drága a négyezer forintos étrend kiegészítő, szívesen adnak a telefonért ötven-hatvan ezer forintokat.”

Ezt hallottam az egyik webkonferencián.

Normális?


Mondd! Te nem úgy gondolod, hogy a magyar gazdaságot kellene erősíteni? Vannak világszínvonalú termékeink, nem is kevés!

Nem azokat kellene kivinni a világpiacra?


Honnan tudják meg a németek, a franciák és a többiek, hogy milyen csodás termékeink vannak, ha te azzal töltöd az idődet, hogy amerikai videó telefonokat népszerűsítesz?

Vagy rosszabb esetben nem csinálsz semmit. Nézed a nagy színest, hibáztatsz másokat. Várod hogy történjen valami jó.


Szerintem a magyarok nagy tömegei még alszanak.

Te mit gondolsz erről?

104. c1c9341a3a (válaszként erre: 103. - Michelle.r)
2011. nov. 24. 12:42

Akkor kell csak kiváltani a vállalkozói engedélyt, ha már rendszeres jövedelmed van ebből.

Addig sem vesznek el a bevételeid, csak nem kapod meg amíg nem tudsz számlát adni.

Ha van főállásod akkor pedig mellékállásban kell a vállalkozóit kiváltani. Ennek nincs havi költsége, csupán a bevétel után kell adót fizetni.

103. michelle.r (válaszként erre: 100. - C1c9341a3a)
2011. nov. 23. 08:41
Pontosan ezért nem kellene nem hogy berángatni, beengedni azokat, akiknek nincs vállalkozói engedélyük, mert ebből a tempóból nem fogják kitermelni annak a költségeit, amelyek aztán maradnak az ACN költségvetésében, és termelődik a rengeteg csalódott ember, aki viszi a hírét, hogy dolgozott és nem fizették ki. Ez a már egyébként is vállalkozóknak, cégtulajdonosoknak való biznisz, mert valami teljesen érthetetlen módon cégként is csak úgy tudsz szerződni, ha tulajdonos is vagy egyben.
102. rubeola80 (válaszként erre: 101. - C1c9341a3a)
2011. nov. 23. 07:17
Szerintem a vita ilyen, érvek ellenérvek! Én örülök, hogy vitáztunk egy jót!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook