Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Abszolút mindenféle terhességi jel nélkül, 2 negatív teszttel lehetek várandós? fórum

Abszolút mindenféle terhességi jel nélkül, 2 negatív teszttel lehetek várandós? (tudásbázis kérdés)


1 2
7. zani
2011. ápr. 8. 10:56

negatív teszt esetén is lehetsz, én negatív teszt után szoktam javasolni 4-5 nap elteltével még egyet tesztelni. tünetek pedig a legtöbb várandósnál csak az 5-6 héten kezdődik, amikor már a teszt is pozitív.

miből gondolod h az vagy?

2011. ápr. 8. 10:55
ja és fél éve szedem újra a fogamzásgátlót...
2011. ápr. 8. 10:54

Mielőtt bárki bármit mondana,vagy megköveznétek... eddig majdnem mindig bejöttek a megérzéseim...99% ban...

voltam már kismama, megéreztem,hogy várandós vagyok... azt is mikor az első babám elvesztettem... mindenki azt mondta nincs gond, de én éreztem,hogy igen... majd az UH kimutatta,h igazam volt... utána tudtam mikor nem vagyok várandós, de éreztem azt is,mikor a kislányom megfogant...

most lassan 1 hónapja,hogy fogamzásgátló szedése után a megvonásos vérzésem kevesebb volt... sokkal... 5 nap után csináltam 1 negatív tesztet, 10 nap múlva még 1et... szintén negatív... beszéltem a dokimmal is,azt mondta akkor biztos,hogy nincs semmi... viszont valami nem hagy nyugodni, holott nincsenek jeleim sem... csupán a női megérzés... szerintetek zaklassam a dokimat a "megérzésemmel" vagy sem?

4. pritta (válaszként erre: 2. - Smile:))
2011. ápr. 8. 10:51
nekem is anno 3. lett pozi és addig tünetem sem volt..
3. Márti86 (válaszként erre: 1. - 83ff5144bd)
2011. ápr. 8. 10:51

Ha nem jött meg akkor simán.

nekem is egy csomó negatív tesztem volt mire bejött egy poz. És terhességi jeleim sem voltak egyszer sem a terhesség alatt.

2011. ápr. 8. 10:51
Hát nekem is az első két tesztem negatív lett de rá 2-3 hétre már halványcsíkos pozitív :)) Szóval lehetséges.
2011. ápr. 8. 10:49
Abszolút mindenféle terhességi jel nélkül, 2 negatív teszttel lehetek várandós?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook