Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek fórum

A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯
2012. nov. 28. 09:50

Sziasztok.

Kellene pár szakkönyv, illetve tanács...

Jó lenne azt bevonzani, hogy egy kedves ismerősöm találjon új munkahelyet, illetve ezen a munkahelyén, ahol van rendeljenek el egy hosszabb szabit, mondjuk 1 hetet, mert reggel 4től este 10ig dolgoznak, és teljesen padlón van...

Ezt én tudom befolyásolni?

1620. Juca78 (válaszként erre: 1619. - Sutoczkine)
2012. nov. 16. 11:02

Dajka...

Nekem gyermek- és ifjúságfelügyelői képesítésem van én is azt hittem el lehet ezzel helyezkedni :-(

Pedig dajkának is elmehetnék ezzel, de sajnos sehol semmi.

Még boltvezetőim is, gyakorlat nélkül, úgyhogy az is kuka :(

1619. sutoczkine (válaszként erre: 1618. - Juca78)
2012. nov. 16. 10:19
A tanfolyamokat már meguntam, mert csak a pénzt viszik. És nem megyek velük semmire. Azt hittem dajka ként lesz állásom, de nem jött be. Ezen kívül még szoftver üzemeltető is vagyok, meg személyügyi szervező és ruhaipari technikus. Nem tudom ezzel a kreatívos dologgal mihez lehetne kezdeni.
1618. Juca78 (válaszként erre: 1616. - Sutoczkine)
2012. nov. 16. 10:03

Nem gondoltál arra, hogy elvégezz valamilyen tanfolyamot?

Olyan ami érdekel, mert ahogy láttam a képeidet kreatív csajszi vagy. Én a helyedben tuti ezzel foglalkoznék :-)

1617. b74f6e5cdd (válaszként erre: 1616. - Sutoczkine)
2012. nov. 15. 16:58

" Aminek megkell történnie az megtörténik.

Akivel találkozni kell azzal találkozol.

Akinek észre kell vennie az észrevesz...


Nem lehet rosszkor rossz helyen lenni.

Mindig ott vagy ahol dolgod van és mindig

azokkal akikkel dolgod van.

Lehet, hogy gyönyörű lesz, lehet hogy

fájni fog, de ez az ÉLETED!!!

És ennél sem szebb, sem jobb sem izgalmasabb

nem történhet VELED!!!,,

1616. sutoczkine (válaszként erre: 1615. - Juca78)
2012. nov. 15. 09:16
Semmi gond, sőt örülök, hogy ezt leírtad, mert totál magányosnak érzem magam és azt hittem csak egyedül én vagyok ilyen. Totálisan idiótának tartom magam ilyen téren, barátaim nincsenek. Miért nem tudok jobban odafigyelni egy munkahelyen? (tudom, hogy erre csak én adhatom meg a választ magamnak) Azért, mert fikarcnyit se érdekel amit csinálnom kéne még oda kéne tudnom figyelni és gyorsan pontosan elvégezni. És nem csak rossz kedvűen számolni a perceket, hogy mikor telik már le a munkaidő. Sajnos ezt csináltam mind a 2 helyen ahol eddig dolgoztam. Bárcsak tudnám hol a helyem!
1615. Juca78 (válaszként erre: 1610. - Sutoczkine)
2012. nov. 15. 08:16

Bocsi hogy beleszólok, de ahogy olvastalak, pont olyan volt mintha én írtam volna.

Ugyanilyen vagyok én is.

1614. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1613. - Zelma68)
2012. nov. 15. 08:07

Nem kell..de tényleg iylen idétlen dolgokal helyre lehet hozni sok mindent.

Van 1 film,a Monk,a flúgos nyomozó,érdekes:)

abban volt,ha főnökét megcsalta a felesége,az meg tombolni kezdett,borogatott mindent dühében,a munkahelyen is.Elküldték pszichológushoz,aki végül adott neki egy similabdát,iylan gumin függő izécskét,és azt kellett csinálnia,hogy ha elkapta az ideg,akkor a labdát rugóztatta,és közben 20szor el kellett mondania:az iylesmi megesik.az iylesmi megesik..stb.Röhögtek rajta persze,de le tudott csillapodni tőle.

Az ember fejében,legbelül egyszerűség van,meggyőződésem.Csak meg kell találni a kulcsmotívumot,vagy kulcsmondatot.

Nekem is volt egy ilyen kulcsmondat,amit egy terapeutától kaptam:MEGTEHETED.(..hogy te döntesz a saját életedről,hogy mit akarsz csinálni-erről szólt)

tegnap óta gondolkozom ezen amit leírtam neked,és tartom,hogy jó ötlet,működne.

1613. Zelma68 (válaszként erre: 1611. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 14. 21:40
:DDD Visszamgyünk az ovis szintre? :))
1612. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1610. - Sutoczkine)
2012. nov. 14. 15:50

Ezek jó kis álmok,én sem bánnék 1 iylet,de mai világ nem kedvez neki,hacsak nincs nagyon sok pénzed,és nem száímt,hogy veszteségesen megya boltod.

Ha sok időd van,érdemes nézegetni mindenféle kreatív oldalakat,mert van jónéhány ötlet,amit fillérekből meg lehet valósítani.

1611. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1609. - Zelma68)
2012. nov. 14. 15:48

Na:) akkor nem lesz nehéz beutaót szerezned.lehet,h valami nyomelemhiányod is van,vagy nemtom.

Igen,hallottam a bánatevésről.Én ha igazán szomorú vagyok,összeszorul a gyomrom.

Fú ezen el fogok gondolkozni,most csak egy ötletem van,viccesen fog hangzani,de nagy amerikai pszichológusok is (:D) fura módszerekkel érnek el eredményt.

Pontozd magad.Mindig,ha valami jól sikerül,adj magadnak 1 pirospontot.Naptárba írd,naponta.

Sőt:dolgozz ki egy pontrendszert,hogy mi ér pirospontot,és esetleg mi az,ami akár kettőt is:a nemszeretem dolgok megvalósítása.

És 1 et adj magadnak akkor is,ha kibírtad,hoyg nem nyúltál kajához a kudarc után.(Vagy egyél savanyúuborkát,vagy vmi züöldséget,ha muszály).

na és ha öszejött mondjuk 30 pirospont,akkor nyugodtan,és örömeml egyél meg egy sütit vagy csokit,sőt ülj be cukrászdába akár azzal az egy sütivel,mert megdolgoztál érte.Ígya pozitívabb dolgokra fogsz figyelni.

2012. nov. 14. 13:41
Nekem is pörög az agyam ezerrel a kreatív dolgokon. Csak azt nem tudom miből finanszírozzam, mert nincs állásom pedig nagyon kéne.De, hogy hogy legyen hozzá elég önbizalmam azt nem tudom. Egyszer volt egy jó kis melóm, de csak 2 hónapig, mert túl sokat hibáztam a figyelmetlenségem miatt, ráadásul beilleszkednem sem sikerült, mert nagyon zárkózott vagyok. Képtelen vagyok beszélgetést kezdeményezni vagy bekapcsolódni. Az álmom egy kis saját üzlet vagy bio vagy ezotéria boltot szeretnék. Nem tudom magam elképzelni beosztottként :-( Viszont vezéregyéniségnek sem tartom magam. Bocsi, hogy ilyen hosszú lettem és talán a tárgytól is eltértem, de most valahogy kijött. Pedig sose nyílok meg ennyire.
1609. Zelma68 (válaszként erre: 1608. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 14. 12:50

Egész nap a háziorvosnál ülök...én vagyok a nővér :))))

Amúgy nem csak a fogyásról van szó. Kicsit a gondolkodásomat kellene megváltoztatni. Akkor a fogyás is menni. Amikor jó a kedvem, sikerül megzabolázni az agyam, akkor eszembe sem jut, hogy enni kellene. Ismered az a fogalmat, hogy bánatevő?

Sajnos maximalista vagyok és ha nem sikerül valami, teljesen magam alatt leszek. Ezen kellene változtatni. Rövid ideig működik, de aztán megint nem... Mit csinálok rosszul?

1608. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1607. - Zelma68)
2012. nov. 14. 12:46

Feladtad:azt jelenti,hogy már nem hiszel benne.

Sajnálom a káposztaleveses dolgot:( biztos nem nagyon finom.

Amíg az egészséged nincs veszélyben,szerintem hagyd a fenébe.Ha meg már igen,akkor keress fel dietetikust,mert hátha neked valami egész másféle kúrára van szükséged.ja,vagy még menj háziorvoshoz,csináltass teljes vérképet..

Gondolom,olvasod a fogyis topikokat,ki ettől-ki attól,ki pedig sehogyse tud lefogyni..lehet,hogy máshol van elásva a kutya.

A tornázást azért mindenképp folytasd! ha nem is fogysz le,de energikusabb leszel tőle.

1607. Zelma68 (válaszként erre: 1606. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 14. 12:25
Inkább azt mondanám, feladtam... Sok mindent kipróbáltam, eredmény nélkül. Ismered a káposzta levest? 2 hétig kell enni, meg van határozva, melyik nap mit lehet még enni mellette. Több ismerős kipróbálta, átlagosan 7-10 kg-ot fogytak tőle. Nagy buzgón nekikezdtem, 3 hétig ettem, semmi mást, csak a levest, azt sem ettem meg, amit lehetett volna. Mellette tornáztam is. Melóban mindenki rajtam röhögött a leves miatt. Szerinted mennyit fogytam? Fél azaz 1/2 kg-ot..... Ezek a negatív dolgok elveszik a lelkesedésemet, ráadásul már család van, nem tudok magamnak külön főzőcskézni.
1606. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1605. - Zelma68)
2012. nov. 14. 12:10

Kb én is így élek:D

Ha a nagyon fontos a fogyás lenne:én valahogy úgy érzem,hogy igaziból neked mégse oylan fontos,vagyis hogy egész jól elvagy így is,és talán a vele járó lemondás-szenvedés neked nem érné meg az eredményhez képest.

Persze ez csak egy megérzés:) ne vedd zokon.

1605. Zelma68 (válaszként erre: 1602. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 14. 12:04

Nagyon fontos lenne... Valószínűbb a hitetlenség. Néha sikerül, de folyton csapongnak a gondolataim... Túl sok minden érdekel. csak hogy értsd: általában 2-3 könyvet olvasok párhuzamosdan, varrok, kötök, horgolok, gyöngyötfűzök,írogatok, szeretnék rajzolni tanulni és ez csak néhány dolog.... Persze a nap mindössze 24 órából áll, nem jut idő mindenre... Az agyam meg csak dolgozik, még mosogatás közben is... :)

Jó lenne egy kikapcsoló gomb...:D

1604. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1603. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 14. 07:49

Én egy téli hideg estén lekéstem a buszt,a következő másfél óra múlva..fáztam,fáradt voltam,pénzem nem volt,h valahova beüljek.Akkor találkoztam össze egy régi barátnőmmel,aki tök máshol lakik,és szinte sose jár arra.És nemtom miért,de elmondtam neki,mi nyomja aszívemet(pedig nem szokásom),és ő rögtön tudott egy olyat mondani,ami megoldás volt arra,és azóta is támaszom az életben: az ő anyukája.

Nélküle már évek óta egy idegroncs lennék.

1603. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1601. - Juca78)
2012. nov. 14. 07:45

van ilyen...lehet,hogy a mosógépszerelő lesz álmaid lovagja,vagy ajándékoz neked valaki mosógépet,ami jobb,mint a tied..vagy ezentúl kézzel kell mosnod,és rájössz,hogy téged ez szórakoztat.

Vagy elmész új mosógépet venni,és visszanyered az árát..vagy vásárlás közben meglátsz valami iró klassz dolgot,amire régen vágytál..vagy összefutsz közben valakivel,akinek nagyon fogsz örülni

1602. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1597. - Zelma68)
2012. nov. 14. 07:42
Valószínűleg annyira nem fontos neked az a változtatás,csak külső nyomásra tennéd,vagy képtelen vagy elhinni,hogy sikerülhet.
1601. Juca78
2012. nov. 13. 22:42

Nem csőtörés, elromlott a mosógép, és kifolyt belőle a víz.

2 mosógépünk volt, (az egyik őskorból tartalékba)

1 héten belül mindegyik elromlott

1600. 23fb4c6db7 (válaszként erre: 1598. - Juca78)
2012. nov. 13. 22:11
és akkor mi történt,ha leázott a szomszéd?ez így sikerült..attól a napod nem volt rossz..ez csak egy töredéke és ami elromolhat el is romlik.ha csőtörés volt nálatok azt sajnos nem tudod befolyásolni..akár akarod akár nem megtörténik.
1599. b74f6e5cdd (válaszként erre: 1593. - 2b2a4a10d2)
2012. nov. 13. 16:34
Igen..
1598. Juca78
2012. nov. 13. 15:39

Ma reggel az volt az érzésem, hogy ez a nap más lesz mint a többi

Arra gondoltam ma csakis jó történhet

De nem így lett. A délelőtt folyamán leáztattuk a szomszédot.

Mit csinálok rosszul?????

1597. Zelma68
2012. nov. 13. 12:49
Sziasztok! Nekem csak ritkán sikerül... Hogyan lehet a gondolatokat megzabolázni? Valahogy nem sikerül változtatni... Mit csinálok rosszul?
1596. michelle.r (válaszként erre: 1593. - 2b2a4a10d2)
2012. nov. 11. 20:07
Első sorban a gondolataiddal tudod rendbe tenni :).
2012. nov. 11. 19:33
Tegnap néztem meg a filmet. Minden igaz volt rám nézve, csak én a negatív dolgokat vonzottam be. Olyan az életem, amitől mindig is rettegtem. Sajnos így alakult, mivel bevonzottam a rosszat azáltal, hogy folyton siránkoztam, és azon agyaltam, csak nehogy ezek a dolgok megtörténjenek velem. Most próbálok minden rosszat kizárni a gondolataimból, és csak arra koncentrálok, hogy jobbra forduljon az életem.
1594. 23fb4c6db7 (válaszként erre: 1593. - 2b2a4a10d2)
2012. nov. 3. 20:45

szia..


lehet!csak próbálkozz és menni fog!

2012. nov. 3. 18:19
Sziasztok. Szerintetek a vonzás törvénye tényleg beválik? Lehet jobbá tenni egy szétcseszett életet pusztán gondolattal?
2012. okt. 22. 14:19
sziasztok..) beteszem már megint magam ide,hogy tudjalak olvasni benneteket.)
❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook