Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A terhesség jelei a fogantatástól számítva 2 hétig fórum

A terhesség jelei a fogantatástól számítva 2 hétig (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
187917. bagoly0913
2016. okt. 31. 18:52

Próbáltam visszaolvasni, de szinte reménytelen. A régiek közül viszonylag kevés ismerős név van. Remélem azért, mert sikerrel jártatok. Nálam annyi röviden,hogy 5 vetélés és mindendajta,kivizsgálás után mondták, hogy még egy (persze nem az olcsóbbik) vizsgálatból kéne mégegy, de amúgy gyanús,hogy lombik. Na ekkor elengedtük apával a témát, mert neki és nekem is,van már, lombikot nem akartunk. 41 múltam idén, gondoltam az elkezdett saját magam által összerakott vitaminkúra nem árt. Diéta,és jóga..új suli és elkezdtem baby projekt nélkül.gondolkozni. Az utolsó vetélésem decemberben volt. Most akartam bejelentkezni spirálért. Erre...szerdán ahelyett,hogy megjött volna fél nap barnázás. Volt már ilyen, gondoltam holnap. Aztána nagy nyüzsibe elfelejtettem. Majd a tornán pont a tükör elé kerültem és feltűnt mekkora a cicim. Dun csináltam egy tesztet a melóba, hát..pozitív.

Úgyhogy hívtam a dokit,de nem a spirál miatt..duphaston és celexán receptért...

Kicsit az esélytelenek nyugalmával nekifutunk utoljára

Persze,most nincs labor...csak szerdán..persze,hogy szerdán elutazunk és,csak pénteken jövünk haza...

Hát majd,meglátjuk

Kitartás mindenkinek

Majd még olvasgatom visszafele a történeteiteket

187916. Csinike34
2016. okt. 31. 17:57

Sziasztok!

Okt. 24.-én voltam együtt a párommal, másnap volt az ovum. 29.-e körül volt egy kis barnás folyásom és azóta görcsölök és nagyon el kezdett fájni a mellem és nőtt is kicsit. A hasam mára puffadt és kemény is. Tesztet még nem veszek, mivel csak a 14. naptól lehetséges pozitív ha baba van a dologban. Szerintetek az lehet?

187915. jannyittya (válaszként erre: 187914. - Surprise7)
2016. okt. 21. 09:22
Köszi, utána nézek. De talán az lesz a legjobb, ha jövő héten mindent megbeszélek a dokival. :) Valószínűleg eddig csak nem figyeltem fel ezekre a dolgokra. Általában kb. 2 naponta összebújunk a férjemmel, ezzel szerencsére nincs gond. Remélhetőleg nemsokára már tényleg "igazi" jeleim lesznek! :)
187914. Surprise7 (válaszként erre: 187913. - Jannyittya)
2016. okt. 20. 16:30
A naptáras peteeérés kalkulátor egyáltalán nem megbízható. Ha kétnaponta együtt vagytok, akkor OK, de ha nem, akkor ne alapozz rá. Vegyél ovulációs tesztet, az a legpontosabb illetve ha vezeted a hődet, a hőgörbéd szépen kirajzolja mikor volt peteérésed. A petefészek fájdalom is ovura utal, főleg ha olyan nyákkal társul, amit előzőleg írtam, de a teszt a legpontosabb. Én a Facellét ajánlom. Rossmannban kapható. :)
187913. jannyittya
2016. okt. 20. 15:07
Nem vagyok még otthon a témában, bevallom, csak azóta figyelem ezeket, amióta tervben van a baba :) Letöltöttem egy alkalmazást, ami figyeli a ciklus hosszát és a menstruációt, az alapján számolja ki a peteérést. Nem tudom, hogy ezek mennyire megbízhatóak, vagy, hogy én miből tudom, hogy éppen peteérésem lenne, ezekből a tünetekből? Az érdekes az, hogy eddig nem éreztem ilyet. Még fogamzásgátlót sem szedtem, hogy annak az abbahagyására jelentkeznének ezek a tünetek. Gondolom, most azért jobban ki van élezve a testem minden ilyen tünetre, hogy ez motoszkál a fejemben ;)
187912. Surprise7 (válaszként erre: 187911. - Jannyittya)
2016. okt. 20. 14:52
Szia! Miből gondolod, hogy vasárnap volt peteérésed? A tüneteid teljesen olyanok, mintha most lenne. Én még ráhajráznék a helyetekben. ;) A tüszőrepedést érezheted szurkálás alatt és a nyákod is teljesen arra utal (tojásfehérjeszerűnek kell lennie - bocsánat:). Terhességi tünetnek még korai lenne, egy hét a beágyazódás és rá egy hétre kezdődnek kb. a tünetek. :)
187911. jannyittya
2016. okt. 20. 14:30
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Kb. 1 hónapja döntöttük el, hogy babát szeretnénk. Elvileg most vasárnap volt peteérésem, együtt is voltunk a férjemmel, előtte pénteken is. Tegnap és ma hasonló alhasi fájdalmaim vannak, mint amikor menstruálok, valamint elég sok áttetsző folyásom van. Jövő hét szerdára van időpontom a nőgyógyászhoz, amit még 2 hete foglaltam, egy általános vizsgálatra. Mivel még nem volt babám, nem tudom, hogy ez esetleg lehet a terhesség korai jele? Volt valaki, aki már pár nap múlva érzett valamit? Természetesen mindent meg fogok beszélni az orvosommal, de kíváncsi lennék mások tapasztalataira is. Elvileg 10 nap múlva kell megjönnie. Köszönöm a válaszotokat :)
187910. minimanót (válaszként erre: 187909. - Szilvi é.g.)
2016. okt. 20. 10:00

Köszönöm a választ!

A progeszteron hiányt honnan tudtad h van? Tünete volt, vagy orvosi vizsgálatból? (ha megkérdezhetem! :) )

Nekem csak annyi a fura hogy a szokásos 5 nap helyett 7 napig van meg, az utolsó két nap csak maszat van, azon jár az agyam, h ez lehet valamire utal?

187909. szilvi é.g. (válaszként erre: 187904. - Minimanót)
2016. okt. 16. 11:46

Szia! Már rég jártam ebben a fórumban. Gondoltam megnézem mi újság,amikor rátaláltam a bejegyzésedre. Nem tudom,h hova valósi vagy,de mi most járunk családtervezési programra Pesten. Nem meddöségi kpt! Fél éve várunk a babára...

Megnéztük a férjem spermavizsgálatának ktgeit+az én hormon vizsgálatom (kb 35e). Én tudtam,h velem van baj,mégpedig progeszteron...

Ez a program tartalmazza az ált.vérkép,szükség szerint hormon vizsgálat,tanácsadás,spermavizsgálat stb.

Nálam beigazolodott,h pajzsmirigy alulműködésem van ami a progeszteron,sárgatest termelés esetében probléma. A nőgyogyászati konzultácio során kaptam rá gyógyszert. Nem vészes,mert 3,4 a tsh. A dokik 2 körül szeretik tudni. Plusz januárig ha nem leszsemmi átjárhatosági vizsgálat stb. Figyelnek mindenre. Diadetikushoz majd most megyünk. Habár leeht már csak uhra lesz szükség,de várunk még. Majd talán most...

187908. mongi (válaszként erre: 187900. - 5239d91094)
2016. okt. 16. 10:10
Nekem egyáltalán nem.Mind más volt.
187907. HDiana90
2016. okt. 16. 09:38

Nekem kb 1 héttel nemvárt előtt kezdett görcsölni a hasam 3 napig de olyan durva volt utolsó nap, hogy mondom vagy megjön rekord idő alatt vagy tényleg beágyazódás. 3 nap után elmúlt és csak gyenge görcsölgetés volt de az minden ciklusban van már, ennek örömére csináltam is egy tesztet de hómező lett majd pár nappal később, 2 nappal nemvárt előtt teszteltem halvány pozitívat.

Arra nagyon kíváncsi vagyok, hogy következő terhességnél hogy lesz.

Utólag esett le, hogy én egyszer már éreztem ezt. De akkor még nem olvastam el egy halom cikket és nem tudtam miért görcsöl annyira a hasam 2 napig, védekezés nélküli együttlét volt, csináltam én akkor is tesztet ami nagyon halvány lett mégis megjött, akkor azt hittem tévedett a teszt, inkább utólag tudom be egy kémiai terhességnek.

Semmilyen más tünetem nem volt. Már csak több nappal a kimaradás után, amikor terhes lettem.

Nemvárt napján ugyanúgy volt mindjárt megjön érzésem, mint szokott.

187906. minimanót (válaszként erre: 187905. - Juhasznoemi)
2016. okt. 16. 08:28
Köszönöm a hasznos infokat, örülök, h jött a baba utána! Szóval akkor nőgyógy ír ki először vizsgálatokat. Megyek, hajtom az ügyet most már. Szép napot!
187905. juhasznoemi (válaszként erre: 187904. - Minimanót)
2016. okt. 15. 21:09
Szia! Nekem 3 évembe telt mire terhes lettem. Nőgyògyász küldte a férjemet spermavizsgálatra. Nekem nézte a peteérést majd adott injekciòt akkor kellett együtt lenni. Majd petevezeték átjárhatósági vizsgálat volt. Az egyik nem átjárható. Rá fél évre estem teherbe. Ne menjetek egyből beültetésre ha nem indokolt. Ja és mindakettő petefészek tele volt cisztákkal. Azt nem tudta a műtétkor eltávolítani mert a bélfalon volt. Nehéz volt az a 3 év. Kìvànom hogy mihamarabb sikerüljön a baba.
187904. minimanót
2016. okt. 15. 18:44
Sziasztok! Már rég babát szeretnénk, viszont nem sikerül. Egy éve voltam nőgyógyásznál, akkor 3/4 éve nem sikerült, írt fel Inofolicot, 5 hónapig ittam. Túl vagyunk a sokkon, hogy nem sikerül, szeretnék belevágni a vizsgálatokba, hogy mi lehet.. A kérdésem, hogy hol kell kezdeni a vizsgálatok kérését? Nőgyógyásznál, vagy erre van másféle orvos?
187903. 5239d91094 (válaszként erre: 187902. - Nyunyu2)
2016. okt. 8. 22:01
Gratulálok a babához! Nagyon jó hallani, hogy akár " tünetmentesen" is lehetek terhes. 😀
187902. Nyunyu2 (válaszként erre: 187900. - 5239d91094)
2016. okt. 8. 20:59
Nekem nem. A mostani babavárás előtt meggyőződésem volt, hogy nem sikerült.... És mégis. :)
187901. IzaHold (válaszként erre: 187900. - 5239d91094)
2016. okt. 8. 17:51
Nekem igen.
187900. 5239d91094
2016. okt. 6. 08:26

Sziasztok!

Akik már többször voltak terhesek, azoknak ugyanolyan jelei voltak mindegyik terhességnél?

A fiamnál éreztem a beágyazódást, majd bedurrant a mellem, mielőtt teszteltem volna .Sajnos most is ilyeneket keresek magamon.

187899. Agy83 (válaszként erre: 187898. - 937a2a883a)
2016. szept. 27. 18:21
Szisztok! Koszonom h foglalkoztatok a temaval! :) hat nem lett baba :( viszont iszonyat gorcsoltem az elso menzesz napomom es omlott belolem a ver! Csak 4 bapig tartott hal isten! Igen tisztaban vagyunk vele h ez nem megbizhato vedekezes...es tenyleg orulnek ha sikerulne! Nem mondhatom h bocsi en mar most 2 honap utan akarok gyereket es ..akkor csinaljuk es ezt a parom is igy gondolja...de igy csinalnank ha mar 1 eve egyutt lennenk! Viszont most az elejen is jo lenne... mintha "veletlen" tortenne :) es mintha meglepnenk magunkat! Persze ha nem jon ossze akkor annak is meg van az oka! Es majd akkor amikor valoban akarjuk ...es minden passzol..bar olyan nem tudom mennyire van :)
187898. 937a2a883a (válaszként erre: 187897. - Humoni)
2016. szept. 22. 15:35

Igen, de a legmegbízhatatlanabb. Ez mellett esnek a legtöbben teherbe. Mindenki tudja, hogy az előváladéktól is simán lehet baba. Ez tényleg olyan védekezünk is meg nem is módszer. Erre jó példa, hogy sokan nem védekeznek szoptatás alatt, mert elvileg nincs peteérés. Gyakorlatilag meg rengeteg baba fogant így.


Vannak itt a hoxán fórumok a megszakításos módszerről és a legtöbbeknél baba lett belőle. Sokaknál azért nem, mert naptármódszerrel kombinálták.

187897. humoni (válaszként erre: 187889. - Agy83)
2016. szept. 22. 11:22
Szia! Ha kiszállással vèdekeztek akkor sokáig kell sajnos várnotok mert az is egy vèdekezési forma!
187896. humoni
2016. szept. 22. 11:19

Sziasztok!!én egy régi 3 éves tag vagyok itt,az első babánál regisztem és írtam meg a napjaikat a fogantatás előtt és után.

Most ismét vissza jöttem ide közétek

Ismét babaprojeckten vagyunk :)

Lassan 1 hónapja nem vèdekezünk sehogy sem...

Remélem hamarabb jön mint a lányon ( 1,5 év volt)

187895. Tünde1974 (válaszként erre: 187893. - Nonona89)
2016. szept. 20. 21:06
Szia! Én egy honapja a Trimesztert szedem. Napokban kellene, hogy megjöjjön, vagyis nem szeretném ha megjönne :) eddig semmi panadzom töle.nem is eszek többet. Viszont a székrekedés ami probléma,de a szilvalekvár mindent megold. :)
187894. juhasznoemi (válaszként erre: 187893. - Nonona89)
2016. szept. 20. 19:57
Sajnálom. Így van majd a következő hónapban lesz újabb esély. Én Dr. Czeizler 1. terhesvitamint szedek. Egyáltalán nem eszem többet tőle.De van aki a trimeszterre esküszik. Azt olvastam az megzavarja a ciklust.
187893. Nonona89 (válaszként erre: 187886. - 937a2a883a)
2016. szept. 20. 19:25
Nosss!! Győzött az elme :D 7főn megjött. Sebaj, lehet újra próbálkozni :) kérdés ki milyen vitamint ajánl, mert a gravidától zabálok, mint egy desznyó :D
187892. cornflower
2016. szept. 19. 10:51
Lányok! Ha valakit érdekel, megmaradt nagyon sok ovulációs és terhességi tesztem, mert gyorsabban terhes lettem, mint gondoltam. Ár alatt odaadom, 130 ft/db áron.
187891. Agy83
2016. szept. 18. 20:01
Koszonom a valaszodat! :) mi nem vagyunk egyutt olyan reg azaz 2 honapja de szeretnenk mindketten! Es imadjuk egymast...de igaz.. akkor mi ertelme a megszakitasnak ! :))) fogalmam sincs! De ha baba lenne mi lennenk a legboldogabbak a vilagon igy viszont olyan mintha okos felnottek lennenk es nem vallalnank be 2 honapos kapcsolatra babat gedekezunk is meg nem is es ha megis akkor boldogsag van! Na majd kiderul! Elnezest ha valakinek mindez felhaborito de nekem mar van egy nagy lanyom 12 eves es tenyleg nagyon szeretnek babat... persze jon amikor jonnie kell... de ami mostanaban lezajlik a fejemben, testemben nagyon arra hasonlit!:)
187890. 937a2a883a (válaszként erre: 187889. - Agy83)
2016. szept. 18. 19:22

Hát vagy baba vagy nem. Mindegyikre van millió példa. Ezt így nem lehet megmondani, még tippelni sem. :) Van, akinél ez terhestünet, másnál meg nem. 50%-50%, 4 nap múlva többet tudsz majd. Nekem ez a véleményem.


Amúgy a kiszállás mi? Megszakításos módszerre gondolsz? Amúgy most akkor szeretnétek babát vagy nem? Mert akkor nem tudom mi értelme van ennek a védekezünk is, meg nem is dolognak. Ha akartok, akkor minek a megszakítás? Ha meg nem, akkor miért kockáztattok?

187889. Agy83
2016. szept. 18. 18:16
Sziasztok! Nekem 3 honapja volt egy muvi vetelesem (kulonbozo okokbol kifolyolag) most viszont beutott a szerelem... nem vedekezeunk csak kiszallassal! A mutet utan szint egesz honapban meg volt... de mult honapban mar nirmalizalodott! 4 nap mulva kene normal esetben megjonnie de kb 1 hete ugy erzem mintha baba lenne :) a hasam felpuffadva! Latvanyosan! A melleim tobbszor szurkalnak!elfelejtek dolgokat ami nem jellemzo ram de lehet csak a korral jar 33 felett :) velemenyek?
187888. juhasznoemi (válaszként erre: 187887. - Babesz88)
2016. szept. 18. 10:59

Szia!

Nagyon drukkolok neked. Lehet közel a nem várthoz estél teherbe és azért nem mutatta ki még a teszt.Amíg nem jön meg addig van remény. Reméljük babó lesz belőle. Első lenne? És mióta próbálkoztok?

❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook