Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A teológusok papok? fórum

A teológusok papok? (tudásbázis kérdés)

8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Anonimfelhasznalo)
2023. febr. 9. 19:48
Több olyan sulit is elvégzel nagy nehezen, ami nem akarsz lenni, meg amiről azt sem tudod, hogy mi, de még csak utána sem vagy hajlandó nézni. Sok értelme ennek nincs.
7. Bichi (válaszként erre: 1. - Anonimfelhasznalo)
2023. febr. 9. 19:05
Áruld már el, hogy minek neked egy olyan végzettség, amiről még azt sem tudod, hogy mire jó?
2023. febr. 9. 18:57
A címben feltett kérdésedre a válasz: nem, pap csak az lehet, akit pappá szentelnek. Egyéni döntés, hogy valaki azt az utat akarja-e járni.
5. secret8 (válaszként erre: 1. - Anonimfelhasznalo)
2023. febr. 9. 18:54
Szerintem max hitoktató/hittantanár lehetnél, az meg nem megy online. De lehet, hogy tévedek. Mint már irták előttem, nézd meg a felvi leírásaiban, az már ad egy támpontot.
2023. febr. 9. 18:47
-p?
3. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Anonimfelhasznalo)
2023. febr. 9. 18:33
Te most hány szakra akarsz már felvételizni? Pénzügy számvitel, gazdálkodás és menedzsment, személyügyi, és ez csak az ami hirtelen eszembejut... Vagy ennyire nem tudod, mihez kezdj magaddal? Hány éves vagy? Csak azért kérdezem mert ha fiatal vagy, lehet jobb ha kihagysz 1-2 évet. Legalábbis én gimi után tökre elpazaroltam az államilag támogatott féléveimből egy jópárat, mert fogalmam sem volt, mit akarok tanulni. Bár nem tudom milyen betegséged van, és milyen munkát találnál, de ha ennyire nincs elképzelésed, lehet jobb nem belevágni a továbbtanulásba egyelőre. Később is ott lesz még. Amúgy ha ráguglizol hogy "mivel foglalkozik egy..." akkor kb minden végzettségre kiad értelmes válaszokat. Plusz a felvin minden szaknál van leírás, hogy mihez lehet kezdeni a végzettséggel.
2. papája (válaszként erre: 1. - Anonimfelhasznalo)
2023. febr. 9. 18:31

"pénzügyi-számviteli ügyintéző leszek idén májusban és van ecdl vizsgám is."

...akkor legjobb, ha munkát vállalsz online munkarendben...

Van esélyed, mivel a cégek a munkavállalóik arányában kötelesek megváltozott munkaképességű dolgozókat foglalkoztatni. Erre Tv van.

2023. febr. 9. 18:21
PTF-en erősen gondolkodok, hogy bele kezdjek-e a képzésbe, de hát papp nem szeretnék lenni 😄 az ilyen dolgok távol állnak tőlem. Mármint nem a hit tanulása ha nem az, hogy templomba járás, temetés-keresztelés ect. Én a gyermekvédelemmel neveléssel szeretnék foglalkozni egyetemen kevés a pontom ilyen jellegű képzésre. Tartós beteg vagyok nekem 100%-ban online lenne a munkarend még a záróvizsgám is online lenne. Szerintetek így érdemes bele kezdeni? Milyen munkaköröket lehet betölteni teológus szakképzettségel az egyházon kívül? UI: pénzügyi-számviteli ügyintéző leszek idén májusban és van ecdl vizsgám is.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook