Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A távolság megölheti a szerelmet, ha a távkapcsolatban lévő felek "mindegyike" szerelmes? fórum

A távolság megölheti a szerelmet, ha a távkapcsolatban lévő felek "mindegyike" szerelmes? (beszélgetős fórum)


1 2 3
9. hcs2 (válaszként erre: 8. - 53dfddad18)
2011. jún. 6. 11:33
Hát ha nincs részed benne úgysem érted!!!
2011. jún. 6. 11:31
Mi értelme van egy távkapcsolatnak?
2011. jún. 6. 11:30
"A távolság a kis tüzeket kioltja, a nagyokat fellobbantja"
6. Panka78 (válaszként erre: 4. - Szecsu)
2011. jún. 6. 11:29

Nem mindneki képes távkapcsoaltban élni, ez így igaz:S

De ilyenkor mi van? Mit mondtál a másik félnek?

"Nagyon szeretlek, de nem bírom a távolságot, így inkább "egyedül" leszek, de szenvedés nélkül?"

Vagy mit lehet ilyenkor mondani?

2011. jún. 6. 11:28
Ami megölheti, az a bizalmatlanság.
2011. jún. 6. 11:26
Szerintem ez nagyon személy és kapcsolatfüggő. Az enyémet megölte, mert nem bírtam a távolságot. De ismerek olyanokat, akiknél semmi gond.
2011. jún. 6. 11:25

Szerintem jó erőpróba,már ha az a cél h ne örökre távkapcsolat maradjon!

Ha ezt kibírja a dolog akkor lehet szép jövője.Nem hinném hogyha az a szerelem őszinte,akkor gyorsan véget ér!

2. hcs2
2011. jún. 6. 11:25

Hát mikor mi összejöttünk a párommal elég messze voltunk egymástól és kitartottunk, és a mai napig is csak hétvégn tudunk találkozni és már 3,5 éve együtt vagyunk és szeretjük egymást! Nagyon sok bozalom és megértés és szerelem kell hozzá!!!

És mind a 2 félnek alkalmazkodni kell, ki kell használni mnden egyes pillanatot mikor együtt lehettek! De ha tényleg szeretitek egymást ki lehet bírni! Nehezen, de ki lehet!

2011. jún. 6. 11:21
A távolság megölhet ia szerelmet, ha a távkapcsolatban lévő felek "mindegyike" szerelmes?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook