Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szakítás lehet az egytelen megoldás? fórum

A szakítás lehet az egytelen megoldás? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
16. spinneli (válaszként erre: 11. - Bridge28)
2017. máj. 7. 21:28

Ezt megértem, viszont nem úgy tűnik, hogy egyedül, vag ketten megbírkóznátok ezzel..de persze lehet szakítás is megoldás, ahogy a címben írtad.

A kérdés, hogy ér-e annyit a kapcsolat neked, hogy kilépj komfortzónádból?

15. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Bridge28)
2017. máj. 7. 21:21

A szakitast en nem tamogatom ebben az esetben. Tuti van vmi fek a hatterben nalad (nem beszelve arrol,hgy a mai vilagban ebben a korban mar ez kivetelnek szamit es valszeg oka is van, amiert eddig nem volt partnered) erre tok jo a pszihomokus, kideul mi akadalyoz es utana minden gromek lesz ;)

A pasika pedig legyen turelemmel :)

A manyusoknak ez eleg nagy kinzas,igen.

2017. máj. 7. 21:17

Nem gondolnám, hogy a szakítás az egyetlen megoldás, még csak nem is az a legkézenfekvőbb megoldás sem.

Egy csipetnyit gátlásosnak tűnsz, talán ezért nem szeretnél szakemberhez sem fordulni? Ráadásul mintha elnyomnád az ösztöneidet. A fiúd meg türelmetlen. Szerintem egy szakember tudna segíteni raktatok.

13. Bridge28 (válaszként erre: 12. - Szafaripók)
2017. máj. 7. 21:14
Oké, elgondolkodom rajta
2017. máj. 7. 21:11
Örülj neki, hogy keresi a megoldást, és hajlandó külső segítséget is kérni. Nem nagyon jellemző ám...
11. Bridge28 (válaszként erre: 9. - Spinneli)
2017. máj. 7. 21:11
Egyrészt sokba kerül, másrészt nehezen nyílok meg és kérek segítséget
10. alma20
2017. máj. 7. 21:10

Szia!

Én is javaslom a szakember segítségét!

Hidd el, nagyon sokat tud segíteni.


Sok sikert! :-)

9. spinneli (válaszként erre: 1. - Bridge28)
2017. máj. 7. 21:09
Mi az oka annak, hogy nem akarsz segítséget kérni?
8. kisj
2017. máj. 7. 21:06

Ha ezt a problémát nem oldjátok meg, akkor meghal a kapcsolatotok.

Nem tudom miért ódzkodsz szakember segítségétől?

7. Bridge28 (válaszként erre: 6. - 9c485f67e8)
2017. máj. 7. 20:59
Igen, amúgy minden más téren rendben vannak a dolgok, régóta együtt is élünk
2017. máj. 7. 20:53
Biztos, hogy szerelmes vagy bele és kívánod?
5. Bichter1 (válaszként erre: 1. - Bridge28)
2017. máj. 7. 20:46

..úgyvéli a párod, hogy csak játszadozol vele: hozzábújsz, aztán eltolod magadtól.


Mi a szorongásod tárgya?


Ha szexuálisan éretlennek érzed magad és ráadásul szerelmes is a barátodba... nem most kellene tanulnotok egymást? Próbálj ellazulni és a gondolataiddal rákoncentrálni (mi lesz ha majd gyerkőc is lesz?) illetve magatokra, egymásra.

A legcsodálatosabb dolog most történik Veletek.. valahova tart ez a kapcsolat, fixnek is mondható, ne úgy éljetek egymással mint akik már rég kiégtek.


Nem kell szakítani, csak egymásra figyelni. Nincs más dolgotok csak a másik :)

2017. máj. 7. 20:35
Nem kellesz, mert ô már "lerendezte magának"...
3. Bridge28 (válaszként erre: 2. - Unom)
2017. máj. 7. 20:31
Igen, el tudok jutni az orgazmusig. Az, hogy élvezem-e, az elég változó.
2. unom (válaszként erre: 1. - Bridge28)
2017. máj. 7. 20:26

15 hónap után általában az összebújásból szex lesz, főleg huszonévesen.

Te élvezed a szexet? Van orgazmusod?

2017. máj. 7. 20:22
Sziasztok! 28 éves nő vagyok, 15 hónapja vagyunk együtt a párommal, ő is 28 éves. Ő volt az első férfi az életemben (és az ágyban is). 4 hónap után feküdtünk le először, ő már nem volt szűz, de túlzottan tapasztalt se. Sajnos a szexuális életünk azóta sincs rendben. Vannak jobb időszakok, de ezek általában nem tartanak túl sokáig. A legnagyobb probléma az, hogy én nem kívánom olyan gyakran a szexet, mint ahogy ő szeretné (minden nap legalább egyszer szeretné). Sokszor vagyok fáradt hozzá, sok más dolog is lefoglalja a figyelmemet, gondolataimat, de azt hiszem, ezzel más nők is így vannak. A másik baj az, hogy én néha csak úgy hozzábújnék, csókolóznék vele, beszélgetnénk, semmi több "csak" szerelemmel, szeretettel teli összebújás. Ő viszont közben annyira felizgul, hogy csalódik amiért nem megyünk tovább. A múltkor is közeledtem volna hozzá szexuálisan, erre elég hidegen azt mondta, hogy már "elintézte magának", most már bújhatok nyugodtan, úgyis csak azt akarom. Nem tudjuk összeegyeztetni azt, hogy egyszerre kívánjuk a szerelmeskedést. Tényleg ennyire megkínoznám ezzel a bújós dologgal? Mondtam neki, hogy tudunk uralkodni az ösztöneinken, nem hiszem, hogy ha mások összebújnak, annak mindig szex lesz a vége. Tudom, hogy kívánhatnám többször is a szexet, de sajnos eléggé szorongó vagyok, és szexuálisan is elég éretlen. És valószínűleg olyan típus vagyok, aki kevésbé kívánja a dolgot. Úgyhogy most ez van: vagy véletlenül egyszerre kívánjuk a szerelmeskedést, vagy mire én kívánom, ő már lerendezte magának. Most mindenáron el akar menni szexuálpszichológushoz, én viszont annyira nem szeretnék. Van esetleg valakinek hasonló problémával tapasztalata? Vagy kívülállóként mit tudnátok tanácsolni?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook