Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szakítás lehet az egytelen megoldás? fórum

A szakítás lehet az egytelen megoldás? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
106. barbus0501 (válaszként erre: 105. - Guruljka)
2017. máj. 10. 02:00
No problemo :D
2017. máj. 10. 01:17
uff...ezer bocs és egy anyamedve! Kevertem a nick-eket!
104. barbus0501 (válaszként erre: 103. - Guruljka)
2017. máj. 10. 00:41
Mondjuk az enyem nem :D az enyem egy tunder :D
103. Guruljka (válaszként erre: 102. - Barbus0501)
2017. máj. 9. 23:32
Értelek, nyilván nem égetni való szörny a párod, csak a hibáit nehezen tolerálod.
102. barbus0501 (válaszként erre: 101. - Guruljka)
2017. máj. 9. 23:17
En ezt ugy ertettem, hogy azok az emberek is tudnak kedvesek lenni, akik amugy megmergezik a masik ember eletet. Rossz napja mindenkinek lehet, es banthat meg masokat. De ha nekem ilyen parom van, akkor nincs szukseg kihangsulyozni, hogy tud kedves is lenni. Ez tipikusan az az eset, amikor erzem, hogy nem minden okes a parommal, viszont ezt masok is latjak, es lelkiismeretfurdalasom lenne, ha legalabb egy szoval nem vedenem meg. Illetve azt akarom, hogy a tobbi ember ertse meg, hogy miert vagyok meg mindig mellette, ugy, hogy kozbe nap mint nap szidom. Akkor kerdezik masok. Miert nem hagyod el? Hat mert tud o kedves is lenni....
101. Guruljka (válaszként erre: 99. - Barbus0501)
2017. máj. 9. 21:06

Persze, nem akarom ezt úgy leírni, ahogy gondolom. Közismerten gonosz és ostoba ember is tudott kedves lenni. (Fura bajuszt viselt.)De ez nagyon szélsőséges példa, nem is akarok kitérni erre.


Jó vagy rossz passz előfordul bárkinél, maradjunk ebben. De vannak sokan, akik eleve kedvesek és empatikusak, és nagyon sok mindennek kell ahhoz összejönnie, hogy bántóak legyenek a másikkal szemben.

100. barbus0501 (válaszként erre: 93. - Bridge28)
2017. máj. 9. 21:03
Migel meg nincs tapasztalatod parkapcsolatokat illetoen, hallgas a tapasztaltakra. Ne pazarold az idod olyan mellett, akinel erzed, hogy valami nem okes. Meg ha azt vesszuk "friss" a kapcsolat. Nem all mogottetek 20 ev meg 2 gyerek.
99. barbus0501 (válaszként erre: 93. - Bridge28)
2017. máj. 9. 21:00
Most ez eleg szepsoseges pelda, de engem megutott az exem. Pedig o is tudott rendes lenni, meg konnybe labadtva szeme amikor elhagytam. Rendes mindenki tud lenni.
98. massalhangzo (válaszként erre: 93. - Bridge28)
2017. máj. 9. 20:56

szerintem ha egyaltalan felmerul benned, hogy talan itt a szakitas ideje, akkor mar reg szakitanod is kellett volna. ez egyaltalan nem kerdes. a legtobbszor hiaba tudja az eszevel az ember, hogy gaz van, fel sem merul a szakitas, mert szereti a masikat


nem hiszem, hogy hibas lennel barmiben, vagy a parod, mert itt tartotok. nem minden kapcsolat tart a sirig, sot a legtobb ugye nem. elmulik a szerelem, kiutkoznek azok a dolgok, amiben ket ember nagyon nem passzol, folyamatos problemakat okoz, eljutnak a szakitasig

97. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 96. - 35d45e2ed1)
2017. máj. 9. 20:51
bocs azt akartam írni "tudja hogy hogyan kell egy nő mellett férfinak lenni".
96. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 93. - Bridge28)
2017. máj. 9. 20:50
nagyon fiatal vagy még ahhoz szerintem hogy legyökerezz egy olyan kapcsolatban ami neked több szempontból nem jó és azért ahogy olvastam több sebből vérzik ez a dolog. Persze egy szakítás mindig fájdalmas és felmerül mindig a de és a mi lett volna ha, ez természetes. De egy nőnek főleg ha még fiatal adni kéne esélyt adni arra magának hogy olyan férfit ismerjen meg aki szexinek tartja és nem tudom másképp írni tudja mi kell egy nő mellett férfinak lenni.
95. Guruljka (válaszként erre: 93. - Bridge28)
2017. máj. 9. 20:41
Mindenki tud rendes is lenni. Még a tömeggyilkosok is. Ez ne legyen érv... :D
94. epervirág (válaszként erre: 93. - Bridge28)
2017. máj. 9. 20:39
Mièrt nem probáljátok meg külön egy- kèt hètig meglátnád mi lenne ha...?nekem a volt fèrjem járt szex terapetuához az sem használt.èrzelmileg is egy 0 volt.
2017. máj. 9. 20:30
Tudom, hogy elég sötéten festettem le a dolgokat, tud ő rendes is lenni. És persze én sem vagyok tökéletes. Mivel tényleg ez az első komoly kapcsolatom, nem tudom, hogy érdemes-e még küzdeni vagy itt a szakítás ideje. Hogyan dönthetném el, mi van, ha megbánom? Az egyedülléttől nem félek, mindig is inkább magányos típus voltam. Ma megpróbálta felhívni a terapeutát, de valószínűleg már munkaidőn kívül volt nem vette fel. Holnap újra megpróbálja.
92. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 55. - 9c485f67e8)
2017. máj. 9. 20:06
csatlakozom az előttem szólóhoz.
91. massalhangzo (válaszként erre: 90. - Guruljka)
2017. máj. 9. 19:56
az elso egyuttletnek ilyen szempontbol semmi sulya nincs. biztos vagyok benne, hogy a legtobb embernek, legyen az ferfi vagy no, az elso alkalom nem maga volt a mennyorszag, hanem vagy a tulestunk rajta, vagy a rossz volt, vagy a semmilyen, vagy az elmegy kategoria volt
90. Guruljka (válaszként erre: 86. - Massalhangzo)
2017. máj. 9. 19:52
De ha elsőre is csak "túlestünk rajta" volt, azóta sem haladt sokat, a kapcsolatban más dolgok se nagyon stimmelnek, akkor nem kellene továbbra is egymással gyakorolni, hogy hátha egyszer összejön...
89. barbus0501 (válaszként erre: 73. - Bridge28)
2017. máj. 9. 19:52
Hagyd ezt a pasit a p-be. Nekem is az elso baratom volt ilyen. Barmit mozdultam, mar rajtam lett volna. Szinte kotelezonek kellett volna lennie a szexnek. Utaltam az egeszet. Ahol egy pasinak mas nincs az agyaban, mintva napi szex, ott nem a no a hibas, hanem a pasi.
88. massalhangzo (válaszként erre: 87. - Epervirág)
2017. máj. 9. 19:52
ez is lehet, de szerintem a forumindito nem szerelmes mar a parjaba, annyira nem lenne nagy kunszt szakitani, ha nem kotik mely erzesek. raadaskent mig nem talal mast, szexelnie sem kell, problema megoldva egy idore :D
2017. máj. 9. 19:48
Az egèsz ugy rossz ahogy van.olyanra vesztegetni az időt,energiát akire semmi èrtelme.Viszont gondolom a kèrdezönek ez az elsö komoly kapcsolata lehet attol fèl ha szakit vele lehet mással rosszabb lenne.
86. massalhangzo (válaszként erre: 85. - Guruljka)
2017. máj. 9. 19:41

szerintem nem errol van szo. huszonevesen, fuggetlenkent, gyerek, egyeb nelkul teljesen termeszetes kene hogy legyen a napi szex, kivanas. ha valaki nem akar csak ritkasan szexelni, annak vagy alacsony a libidoja, vagy nem szereti-kivanja mar a masikat


komolyan a pasi lenne a hibas huszonevesen, mert a parja visszautasitgatja? egy jo hazassagban, kapcsolatban 10, 20 ev utan is rendszeres a szex, es nem azt ertem ezalatt, hogy rendszeresen minden vasarnap vagy unnepnap :D


erdekes, nekem meg soha nem kellett a paromat csesztetni, hogy nem ugy viszonyul hozzam vagy a szexhez, hogy en ne kivanjam, akarjam.


ha valaki alapbol nem kivanja annyira a szexet, csak velejaroja egy kapcsolatnak, az keressen olyan part, aki szinten igy all hozza. mert ha a ferfi vagy a no gyakran kivanja, a parja meg ritkan, az elobb-utobb a kapcsolat felbomlasahoz vagy folyamatos megcsalasokhoz vezet

85. Guruljka (válaszként erre: 84. - Massalhangzo)
2017. máj. 9. 19:36
Adott esetben, mármint a jelenlegiben, a kérdező is megpróbálhatna ezt-azt szóba hozni, de most is, mint az érzelemben szegényebbeknél általában, a férfi inkább elvonul a maga hiúságába.
84. massalhangzo (válaszként erre: 81. - Guruljka)
2017. máj. 9. 19:27

en nem hiszek ebben, es alapbol hibasnak gondolom azt a hozzaallast, hogy a pasinak kell mindent megtennie es persze tudnia, mert a nonek csak akkor lesz jo. miert? kolcsonosen kell, hogy jo legyen mindket felnek, amiert mindketten oda kell tegyek magukat


lehet egy ferfi barmilyen turelmes, gyenged, szenvedelyes, rutinos stb., attol meg egy nonek nem lesz helybol jo es nem fogja kivanni a szexet gyakrabban, sem jobban elvezni


hany forum nyilik itt is arrol, nem tud elelvezni a no, pedig a parjaval mindent megtesznek.


es ennel a forumnal is megkerdojeleznem a problema gyokeret, mert ha egy no csupa olyat ir le a pasijarol, amiert az ember egy idegent is lekopne, akkor nyilvan nem lenne vele. az inkabb a sajat benasaganak vagy frusztraciojanak a kompenzalasa

83. Guruljka (válaszként erre: 82. - Csikil4ny)
2017. máj. 9. 18:02
Nekem nem úgy tűnik, hogy félne, de ez a pasi nem akar kistigrist... :D
82. csikil4ny (válaszként erre: 80. - Massalhangzo)
2017. máj. 9. 17:58
Itt még azt sem tudjuk, hogy mások-e az igények vagy egyszerűen a fórumindító fél a szextől, illetve az újabb és újabb megalázásoktól. Egy másik férfival akár vadmacskává is válhat.
81. Guruljka (válaszként erre: 80. - Massalhangzo)
2017. máj. 9. 17:52

Az alkatot valaki más emlegette.


Szerintem oké, ha az első nem tökéletesen jó, de ha a férfi igazán türelmes és gyengéd, akkor már az első teljes aktus előtt fel tudja annyira izgatni a szűz párját, "megtanítani" a testét (hosszú hetek alatt!), hogy akár orgazmust is elérhet már elsőre.

Egy tapasztalatlan, és érzelemmentes férfi meg hiába ismétli a gyakorlatot újra és újra, előbb-utóbb a nő teste besokall és annyi.

80. massalhangzo (válaszként erre: 71. - Guruljka)
2017. máj. 9. 17:46

az alkati kerdes azt jelenti, hogy sovany vagy duci vagy normal, hogy jon ez ide? :D az elso alkalomnak sincs jelentoseg egy hosszu kapcsolatban, mert nem egyszer szexeltek. az is sokszor elofordul, hogy ket embernek ossze kell csiszolodni, az elso par alkalom nem igazin jo, aztan egymasra hangolodnak. masok meg elejetol passzolnak


amirol en irtam, az a habitus, az igenyek. ha valaki szenvedelyes, szereti, kivanja a szexet gyakran, a parja pedig nem ilyen, az eleg nagy problema. mert nem varhato el valakitol, hogy nem kivanja a szexet, de mindennap csinalja, de az sem, hogy kivanja a masikat, szexelne, de fogja vissza magat es onmagahoz merten csak ritkasan csinalja, mert a masik nem akarja. hosszu tavon ez tutira nagy gazokhoz vezet

79. 9c485f67e8 (válaszként erre: 78. - Guruljka)
2017. máj. 9. 17:37
Kevés gyöngédség és tapintat szorult belé.
78. Guruljka (válaszként erre: 73. - Bridge28)
2017. máj. 9. 17:34
A testedre kellene hallgatnod. Ha a legtöbbször kell a síkosító, akkor a fejedben hiába sajnálod a pasit.
77. 9c485f67e8 (válaszként erre: 76. - Bridge28)
2017. máj. 9. 16:54
Minél hamarabb zárod rövidre ezt a történetet, annál jobb.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook