Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szakítás lehet az egytelen megoldás? fórum

A szakítás lehet az egytelen megoldás? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2017. máj. 12. 14:57
Szerintem megèrdemlitek egymàst.semmi màst nem csinálsz csak vèded.majd ha gyereketek is lesz esetleg sokkal nehezebb lesz elhagyni,ha most sem vagy rà kèpes.ha egyforma lenne a gomdolkodásotok akkor nem kène engedèlyt kèrned,hogy elmehess a baràtnödhöz.
135. Bridge28 (válaszként erre: 133. - Massalhangzo)
2017. máj. 12. 10:36
Valóban ragaszkodom hozzá, de nem ragadok. Szeretem és alapvetően rendben voltak köztünk a dolgok, hasonló a gondolkodásunk, a nézeteink. Ez a szex-téma viszont eléggé elmérgesített mindent. Illetve még az irreális féltékenykedése is zavar. Megpróbálnám ezeket megbeszélni vele pszichológus előtt, mert eddig nem sikerült. Ha nem változik a helyzet, akkor tényleg szakítok vele.
134. PöttyösPanka (válaszként erre: 128. - Bridge28)
2017. máj. 12. 06:38
Az, hogy szakítással fenyegetőzik, ha nem azt teszed, ami neki tetszik, úgy hívják, hogy érzelmi zsarolás, és mocsok egy dolog. Így nem lehet bánni egy emberrel, akit állítólag szeretünk. Aki így tesz, az csúnyán kihasználja, hogy szereted. Viszont ő saját magát sokkal jobban szereti nálad, ha képes azért elhagyni, mert egy éjszakát nem vele töltesz. Ha engedsz a zsarolásnak, akkor minden más ügyben is ezt fogja alkalmazni. Ha egy kapcsolat annyira gyenge lábakon áll, hogy egy ilyen apró nézeteltérés is a végét jelentheti, akkor annak nem sok értelme van.
133. massalhangzo (válaszként erre: 131. - Bridge28)
2017. máj. 11. 18:26

azon kellene elgondolkodnod, ha mind igaz, amit irsz, akkor miert vagy a sraccal? mert az nem mentseg, hogy elso kapcsolat, elso kapcsolatban sem marad az ember olyannal, aki nem banik jol vele. ha pedig a srac nem olyan bunko taho hatalmaskodo, mint amilyennek beallitod, akkor azon gondolkozzal el, hogy te miben viselkedsz rosszul, amin javitani lehetne, hogy a kapcsolat is jobb legyen


mert ha a pasid nem enged sehova, akkor vagy nem mesz sehova, vagy szakitasz


ha mindennap szexelni szeretne, mert kivan, de te nem kivanod, es nem akarsz, akkor vagy kenyszerited magad, vagy elhagyod, mert nem a te embered


ha az a baj, hogy fosol, ugy viselkedj mindenben, hogy el ne hagyjon, akkor vajon o szeret-e igazan teged, vagy csak azert vagytok meg egyutt, mert te probalsz ragadni, es nem elegedni

132. massalhangzo (válaszként erre: 131. - Bridge28)
2017. máj. 11. 18:24
nem ezt mondtad es csinaltad, kulonben elmentel volna, es felkoszontotted volna. de neked fontosabb, hogy a pasid ne huzza a szajat, nehogy kiessel a pikszisbol. mikozben folyamatosan csak rossz dolgokat irsz, meg hogy szakitani kellene, de inkabb leszarod a baratnodet es szexualterapeutahoz mesz, ami nevetseges huszonevesen, hacsak nem az a problemad, hogy nem elvezed a szexet, nem tudsz elelvezni, fajdalmas, undorito stb.
131. Bridge28 (válaszként erre: 130. - Massalhangzo)
2017. máj. 11. 18:18
Egyáltalán nem ilyen típus a barátnőm, nagyon rendes. Szinte szó szerint ezt mondtam a barátomnak, mint amit te most leírtál.
130. massalhangzo (válaszként erre: 128. - Bridge28)
2017. máj. 11. 18:15

de ebben te vagy a hibas, nem o. ez nem normalis megbeszeles. a normalis megbeszeles az lett volna, ha azt mondod, neked fontos a baratnod, ritkan talalkoztok, jo lesz latni, ne huzza fel magat ezen, mert nem lesz gond. es ennyi. es elmenni. nem arrol volt szo, hogy nem engedett. visszatartott eroszakkal? nem. akkor? siman elmehettel volna. ha ezert egy pasi szakit, akkor jol jartal


milyen sajat igazahoz ragaszkodott? nyilvan van oka, hogy utalja a baratnodet, es azert neha elhallgatjak ilyen esetben, hogy hat igen, a baratnom piazos, pasizos, felrejaros, a pali meg ezen gorcsol, hogy rosszba vihet, nem azon, hogy o az ur a hazban meg a nagyvilagban :D

129. csikil4ny (válaszként erre: 128. - Bridge28)
2017. máj. 11. 18:12
A szüleidtől kellett gyermekkorodban elkérezned. Ezért nem értjük, hogy mi az, hogy nem engedett.
128. Bridge28 (válaszként erre: 127. - Massalhangzo)
2017. máj. 11. 18:09
Hidd el, próbáltuk normálisan megbeszélni, nem ment. Rákérdeztem, hogy ha megyek a barátnőmhöz és ott alszok, akkor vége lesz-e? Erre megvonta a vállát és közölte, hogy akkor nem tud mit csinálni. Kérdezte az ismerőseit, mit szólnak hozzá, állítólag mindenki azt mondta, hogy neki van igaza. Érdekesen módon én bárkit kérdeztem, nekem adtak igazat. Látta, mennyire szenvedek, mégsem engedett, csak ragaszkodott a saját igazához.
127. massalhangzo (válaszként erre: 117. - Bridge28)
2017. máj. 11. 16:11

masokkal ellentetben en azt gondolom, hogy nem a parod az, aki korlatoz, hanem te akarsz irrealisan megfelelni neki. nyilvan nem azt mondta, hogy nem mehetsz a baratnodhoz, kulonben vege. hanem nem orult neki (mert nem kedveli, mert a hetvege a tietek, mert felt stb.), erre te visszakoztal


meg fel sem merult a csapatepites, maris azon lovagolsz, majd nem enged el. meg nem is beszeltetek rola, maris rossznak allitod be.


az egy dolog, ha valaki huzza a szajat, akar feltekenysegbol, akar mas okbol, ha a parja masnal, mashol alszik, de olyan nincs, hogy nem enged. mert egyszeruen elmesz, ha akarsz, es ezt meg is lehet normalisan beszelni. ha valaki nem beszeli meg, es inkabb marad, az nem azt jelenti, hogy a masik egy szemet

126. e8da813d29 (válaszként erre: 117. - Bridge28)
2017. máj. 11. 15:25

Azt gondolom, hogy tele van félelemmel az életed.

Mikor kell szexelni, hogy találkozz a barátnőddel, mit mondj a munkahelyeden. És mindezt a barátoddal való kapcsolatod okozza.

Egy kapcsolatnak felemelőnek kell lenni, hogy azt érezd, attól te több vagy, jobb vagy, szárnyakat kapsz.

Ehelyett egy szárnyaszegett madárka vagy így.

Igaz, van kapcsolatod ...

De inkább valami jobb kéne.

2017. máj. 11. 15:11
Ahogy a mondás is mondja:Megszoksz vagy megszöksz!
2017. máj. 11. 15:11
A pszihologus nem fogja megváltoztatni a barátod jellemèt.szoval vagy eltüröd vagy szakitasz.
123. csikil4ny (válaszként erre: 117. - Bridge28)
2017. máj. 11. 12:53
Te felnőtt ember vagy?
122. barbus0501 (válaszként erre: 117. - Bridge28)
2017. máj. 11. 12:44
Akkor a krdesedre valaszolva, igen. A szakitas az egyetlen megoldas. Sose lesz jobb. Ez a fiu betegesen feltekeny.
121. zolo
2017. máj. 11. 12:44
Arra a kérdésedre, hogy a barátod nem enged sehová azt tudom mondani, hogy a tulajdonaként kezel téged. Azt hiszi még mindig a sötét középkorba vagyunk és egy nő semmit nem tehet a férfi engedélye nélkül. Ez csak rosszabb lesz idővel. Ez azt bizonyítja nem bízik meg benned és féltékenykedik. A felesége leszel, lehet már dolgozni sem fog már engedni, ne hogy valakivel beszéljél. Most is azt tudom mondani meneküljél ettől a pasitól amilyen messzire tudsz még nem késő. Illetve lehet ezek után is sokat fog zaklatni először szépen utána durvábban. Akkor sem add fel és ne tervezzél hosszú jövőt vele.
120. zolo
2017. máj. 11. 12:37
Hűha itt nagy bajok vannak. Az sem biztos, hogy tényleg szeret téged, lehet csak örül neki is van egy nője. Az egy dolog, hogy nincs semmi tapasztalata egy nővel hogyan kell bánni, de ráadásul még tapló bunkó is. A szakembert is lehet azért akarja hogy ne veszítsen el téged és hátha sűrűbben szexelsz majd vele. Te egyáltalán nem élvezheted a szexet, ha még nedves sem leszel az izgalomtól, ami lehet nincs is. Így nem is csodálom, hogy nem igazán akarsz vele szexelni. Az is azt bizonyítja, hogy nem szeret még rendesen sem tudsz vele beszélni. Az már milyen dolog, hogy nem mersz már neki semmit mondani. A párodnak nem mersz valamit elmondani, akkor kinek fogod elmondani? Szerintem addig szakíts vele még nem lesz késő feleségül vesz, hitel gyerekek. Utána már egy életre a foglya maradsz, főleg ha még kicsi az önbizalmad is.
119. f52a0b4925 (válaszként erre: 117. - Bridge28)
2017. máj. 11. 10:49
Azt hogy ez már komolyabb probléma. Ha gondolod privátban válaszolok.
118. f52a0b4925 (válaszként erre: 115. - Szafaripók)
2017. máj. 11. 10:48
Hol írtam azt amiről az utolsó mondatodban beszélsz???
2017. máj. 11. 10:37
Nem a végtelenítés volt a cél. Azt nem gondoltam, hogy ennyien hozzászólnak, de örülök neki és köszönöm mindenkinek.Mivel tényleg nincs sok tapasztalatom, ezért szerettem volna minél több véleményt olvasni, kinek, milyen tapasztalata van. Június 16-án megyünk pszichológushoz,aztán meglátjuk. Valamiben még szeretném kikérni a véleményetek: tavaly barátnőm születésnapján (aug. 20-án van) úgy volt, hogy barátnőm jön át hozzám (kb. 30 km-re lakik) és együtt ünneplünk. De neki közbejött a munka és így én mentem át hozzá, úgy volt, hogy ott is alszom, de a barátom nem engedte. Normális okot nem nagyon tudott mondani, csak azt hajtogatta, hogy ha baj törtènne, nem tudna ott lenni, meg azt, hogy nem normális, ha a párok külön alszanak. Egyetlen éjszaka lett volna. Azt is neheztelte, hogy az aug. 20. ünnepet nem töltjük együtt, de hát mégiscsak a barátnőm születésnapja és olyan ritkán tudunk találkoznitalálkozni, egyébként minden hétvégét együtt töltünk a barátommal. Ja, és ők ketten nem is kedvelik egymást. Most megint baj van, mert új munkahelyem van és júliusban megyünk egy hétvégére egy közeli nyaralóba csapatépítésre. Előre látom, hogy megint nem engedne el, de szeretnék menni, meg most a munkahelyen is mit mondjak? Nem enged el a barátom? Nem érzem úgy, hogy rosszat csinálnék, ha mennék, vagy azzal, ha a barátnőmnél aludtam volna. Mit gondoltok?
116. 9c485f67e8 (válaszként erre: 111. - Bridge28)
2017. máj. 10. 20:35
És azalatt te vadmacskaképzôbe jársz, a pasid meg tanulmányozza a Káma szutrát meg a tantra szexet?
115. szafaripók (válaszként erre: 108. - F52a0b4925)
2017. máj. 10. 20:33

Ez mekkora hülyeség...

Nem kell tapasztalat,ha olyan társad van,akivel együtt,kölcsönösen hajlandóak vagytok felfedezni a testeteket...

Nem kell mindenkinek k*vának meg hímr*ngyónak állni....

114. e8da813d29 (válaszként erre: 111. - Bridge28)
2017. máj. 10. 19:47
Veszélyes játszma, ha azért taszítasz el magadtól valakit, hogy kaparkodik-e utánad és mennyire.
2017. máj. 10. 19:45

Apám mondása szerint ki mit szakít..

...

112. 9c485f67e8 (válaszként erre: 111. - Bridge28)
2017. máj. 10. 19:04
Ha te beéred ennyivel - megérdemled a sorsodat.
2017. máj. 10. 18:40
Nem hiszem, de talán jobban tudnánk, hogy mit is akarunk, keresünk
2017. máj. 10. 18:31
Bennem az gondolat merült fel, hogy ez a fórum is végtelenítésre hajaz, akár Ms_Daisy fóruma.:)
109. 9c485f67e8 (válaszként erre: 107. - Bridge28)
2017. máj. 10. 18:24
És gondolod, hogy néhány hét szünet után megváltoztok?
108. f52a0b4925 (válaszként erre: 73. - Bridge28)
2017. máj. 10. 18:14
Jesszusom, nem mondom hogy mindenki kezdjen szexuális életet 14 évesen, de valahol a nagykorúvá válás környékén azért jó ha van már tapasztalata... főleg a fiúknak, és nem is egy... valamire azért jók a kamasszerelmek, legalább az ember megismeri a testét, meghát kamaszkent a saját testét is csak felfedezgeti az ember lánya fia... és akkor nem kerül ilyen helyzetbe közel harminc évesen... de ha már igen akkor érdemes lépni és tapasztalt pasival kezdeni. Kémia az első pillanatban kell hogy legyen. Kívánom neked hogy megtapasztald!!
2017. máj. 10. 05:58
Igen, felmerült bennem, hogy tartsunk egy kis szünetet, hátha letisztulnak a dolgok bennünk
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook