Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


4454. S35Budapest (válaszként erre: 4453. - LeonaL)
2017. okt. 10. 15:29

LeonaL,

Halolaj kapszulát, Q10-et, selén,zink, multivit...meg még volt pár, amit szedett jó sokáig. Talán 1 év is volt és amúgy ezeket kúraszerűen szabad csak szedni, de a doki mondta, hogy szedje amíg tudja...

De nekem volt már akkor is egy rossz megérzésem. Persze lehet, hogy nem emiatt romlott, de rosszabb lett mindenesetre mint volt. 19 mill ról indult és legutóbb már csak 6 mill volt.

De amúgy én meg vagyok róla győződve, hogy ezek a dolgok fejben dőlnek el és nem segít ezen az állapoton vitamin. Placebó hatás.

Sőt szerintem mi is teherbe esnénk természetes úton is előbb utóbb csak nincs már időnk éveket várni....


Na de ez csak az én elméletem:) Lehet, hogy nálatok simán segít a Fer14.

4453. LeonaL
2017. okt. 10. 15:06

Lányok!

Látom, hogy írtátok, hogy aki vitamint szedett, annak romlott a férjének az eredménye? ezen most megdöbbentem, azt leírnátok, hogy milyen vitamint szedtetek, és mit jelent a romlás? Nekem a férjem 1 hónapja szedi a fer14-et (amúgy nem a doki ajánlotta ugye, mert még csak kontrollra külde el, én olvastam utána neten), holnap megy a kontrollra, de én meg majd csak jövőhéten a prof.hoz... ilyenkor olyan lassan telik az idő... :P de mindenki így érzi tudom :)

4452. Conejo
2017. okt. 10. 14:14

Jahh, majdnem elfelejtettem megosztani Veletek:


Nem szerettem eddig sem a vörösbort, sem a száraz bort, nálam sokkal szívesebben lecsúszott egy félszáraz rozé inkább.


Mikor száraz vörösbort kerestem a boltban, a párom megkérdezte, hogy mi van velem, persze nem értette. Elmondtam neki, miért is akarok venni, mondtam neki, hogy akár naponta is 1 dl még jót is tesz.


Erre azt mondta, hogy napi 1 deci száraz vörösbor, az napi 2 deci félszáraz rozé :D :D


Ha belegondoltok, van logika benne.

Jót nevettem! :)

4451. Conejo
2017. okt. 10. 14:11

Hát, Csajok, hol lennék Nélkületek?!


LeonaL

Teljesen együtt tudok érezni Veled, mi már nagyon régóta nem védekeztünk, viszont az utóbbi 2 évben már nagyon vártam, hogy eredménye is legyen, minden hónapban mindent éreztem, minden hónapban biztos voltam benne, hogy na... most sikerült. Sajnos egyszer sem. Teljesen igazad van, minden jel, nem jel!


S35Budapest,

csütörtökre egy nagy kalappal, minden rendben lesz. Örülök, hogy tisztázódott, hogy nem nagy gond, hogy nem jött meg. Szerintem sokaknál lehet így. Beszéltél Annával telefonon? Mesélj, mi volt?

Teljesen egyetértek, lelkileg kell a pasiknak rendben lenniük. :) Az én Emberem nevét aranyba foglalom, a hullámzó kedélyállapotom mellett egyszer sem jön ki a sodrából és mostanában még többször is szeretget meg egy öleléssel vagy puszival, mint korábban.

Jó emberek ezek a csávók, vigyázzunk rájuk! ;)


Kawabanya,

várlak borra, Martini nincs, ne vidd túlzásba Kisanyám! :) :) :)

Az a másfél hónap pikk-pakk elmegy. Nekünk 3 hónap volt a "nyári szünet" miatt, de én erre úgy gondoltam, mint rápihenésre. Már mindannyian sürgetnénk a dolgot, de most csinálj minden olyat meg, amit majd terhesen nem tudsz vagy már nem akarsz, mert nemsokára az leszel!


h.hencike,

köszönöm a Gonás infót, sokat segített, megnyugtattok


Puszik

4450. Kawabanya (válaszként erre: 4448. - S35Budapest)
2017. okt. 10. 13:08
😆
4449. h.hencike (válaszként erre: 4447. - S35Budapest)
2017. okt. 10. 11:57
Igazán nincs mit. És egyáltalán nem pörögted túl;) Ilyenkor mindenki nagyon izgul és mindenki szeretné a lehető legjobban, legnagyobb odafigyeléssel csinálni. De minden új és nagyon sok mindenen el lehet csúszni... Szóval inkább kérdezzünk és ha tudunk segítsünk egymásnak:)
4448. S35Budapest (válaszként erre: 4445. - Kawabanya)
2017. okt. 10. 11:46

Szerintem jól tetted. Nálunk inkább osztott mint szorzott ez a rengeteg vitamin. Úgyhogy most nálunk is multi és C megy.

Inkább lelkileg legyenek rendben a pasik is, ugyanúgy, ahogy minket is befolyásol a stressz náluk ugyanúgy rontani tud illetve javítani is.


Ez a másfél hónap elrepül. Addig itt írogatunk egymásnak és okosodunk:)

4447. S35Budapest (válaszként erre: 4443. - H.hencike)
2017. okt. 10. 11:43
Köszi h.hencike:) Megnyugodtam. Kicsit túlpörögtem a témát szerintem:)
4446. Kawabanya (válaszként erre: 4438. - KittiKata)
2017. okt. 10. 11:19
Hol is tartassz most?
4445. Kawabanya
2017. okt. 10. 11:18
Én egyébként úgy döntöttem, hogy abbahagyjuk az extra vitaminok szedését..marad sima multivitamin meg c vitamin. 1,5 hónap.alatt csoda nem történik...már ha igaz, hogy tényleg romlott a spermakép. Biztos így van..csak így laikus fejjel furi
4444. Kawabanya
2017. okt. 10. 11:08

Conejo! Én megyek hozzád..Martinid nincs? 😁 Én sem vagyok toppon hangulatilag..aggaszt hogy megint 1,5 hónapot csúszunk a vizsgálatok miatt.

Szorítok Neked..csak pozitívan! Nem lesz gond

4443. h.hencike (válaszként erre: 4441. - S35Budapest)
2017. okt. 10. 10:44
Valakinek megjön, valakinek egyáltalán nem. A stimut egyáltalán nem befolyásolja, nem állítják le azért mert nem jött meg.
4442. h.hencike (válaszként erre: 4439. - Conejo)
2017. okt. 10. 10:41
Csak hogy kicsit megnyugodj, a Gonát végig kell szúrni, még azután is kell 1-2 miután a Menopurt már abba hagytad:)
4441. S35Budapest (válaszként erre: 4437. - Conejo)
2017. okt. 10. 09:26

Csütörtökön megyek vissza, okt 12-én.

Próbálj meg nem parázni, minden jó lesz:)Amúgy meg teljesen megértelek a legutóbbi üziddel kapcsolatban, hogy annyira nagy kapkodás van általában bent a profnál, hogy amellett, hogy meg kell jegyezni, hogy mit mond és hogyan kell csinálni az ember el is felejti, hogy mit kell kérdezni. Szóval nem csoda, ha az ember elbizonytalanodik.


Én továbbra is azon kattogok, hogy ha nem jött meg és kimarad akkor is minden rendben van-e és lehet -e folytatni a kezelést. Felhívom ma Annát szerintem.

4440. LeonaL
2017. okt. 10. 09:23
Sziasztok! Conejo, sajnos a peteéréses dolgokhoz nem tudok hozzászólni, (még) nincs benne tapasztalatom, hogy melyik gyogyi mit , és hogyan csinál, de drukkolok, hogy szerdán már megnézzen a doki, és legyenek szép nagyok!! KittiKata, hát próbáld meg nem keresni a jeleket :D mert minden jel lehet jel és nem jel. Én egy évig csináltam ezt, hogy most jobban fáj az alhasam, most patisabb vagyok, most mennyire érzékeny a mellem, volt, hogy megszédültem, akkor, hogy milyen a folyás... már mindent néztem, és mindig azt hittem, h NA MOST biztos sikerült... aztán sajnos nem :(. Viszont mikor a kisfiammal várandós lettem, ugye akkor nem voltam ennyire kiélezve a témára, és akkor annyira emlékszem, h pont olyan volt, mint amikor meg akart jönni, szaladgáltam ki a munkahelyemen a wc-re, hogy na biztos most, biztos most, aztán nem jött meg :). Barátnőm mondta h ő 3-4 hónapig amikor már babás volt, mindig kijöttek a patik, amikor meg kellett volna jönnie... Úgyhogy bármi lehet, próbáld meg elterelni a figyelmed ;). ( bár titokban még én is mindig reménykedem, és figyelem, de már nem úgy, mint pár hónapja :) )
4439. Conejo
2017. okt. 10. 08:41

Megnyugtattál...

Már annyira összekuszáltam a fejemben a dolgot, hogy azon kattogtam, lehet a Gona nem is kellene most. Egyfolytában próbáltam visszaemlékezni, mit mondott a Prof, de csak arra emlékszem, hogy a Menopur menjen a Gonával együtt. De már semmi nem voltam/vagyok biztos.

Na... parás kis csitri lettem, pedig eddig nem voltam az :)

4438. KittiKata
2017. okt. 10. 06:59

Még nem tudom mit kellene éreznem! 😃😃😃

De marha sok patim lett, de mielőtt megjön szokott is.

Azért a nagy meleg fürdőzés sem jó! Csínján a meleggel!

Gona, azért szúrjuk végig hogy akkor kapd a tüszőrepit amikor tényleg kell. Magyarán szólva ez az ami miatt tudják az egész kezelést irányítani. A menopur csak a sejtek létszámát és beérését segíti. Mármint én így gondolom.

4437. Conejo (válaszként erre: 4435. - S35Budapest)
2017. okt. 9. 22:45

Jogos a Gonával kapcsolatban, amit írtál...

Még azon is gondolkodtam, hogy ha az leállítja a dolgokat, akkor stimulálásnál miért kell tovább használni... persze értem, hogy ezzel tudják befolyásolni, hogy mikor történjen meg a pé, de annyit vacilálok rajta, hogy már azt hiszem, hogy rosszul csinálom.

Az Aviva jó ötlet, csináld, szerintem is csak segíteni tud, ügyi vagy!

Mikor mész vissza dokihoz?

4436. S35Budapest (válaszként erre: 4432. - KittiKata)
2017. okt. 9. 22:21
KittiKata nem érzel semmit, hogy valami más lenne? Vagy talán korai még érezni bármit is. Nagyon drukkolok
4435. S35Budapest (válaszként erre: 4434. - Conejo)
2017. okt. 9. 22:20
Jól tetted a kád fürdőt😊Én agyalok, ha elvileg a gona a hornonhaztartas leállítására való akkor miért is kell, hogy meg jöjjön? MIndenesetre azt olvastam, hogy meg kell jönnie csak nem erten az összefüggést. Voltam avivan illetve csináltam meghozó gyakorlatokat.
4434. Conejo (válaszként erre: 4430. - S35Budapest)
2017. okt. 9. 22:08

Lassan letelik ez a depis nap is...

Te hogy vagy?

4433. Conejo (válaszként erre: 4432. - KittiKata)
2017. okt. 9. 22:07

Ahh, nem csak a doki miatt, csak sz@r volt ez a nap.

A bort kihagytam, inkább áztam a kádban :)


Szurik: Gona továbbra is 1 naponta, Menopur reggel 2, este 1. Remélem, jól csinálom...


Gondoltam Rád, hogy hogy vagytok... a séta jót tesz, az tuti. Hajrá kölkök odabenn!!!

4432. KittiKata
2017. okt. 9. 21:19

Lányok nyugi van!!!! Mindenki jól halad. A gona miatt kèshet is én is így jártam.

Coneji!!! Most nyugi. Nem lsz baj csak lassabban bújnak elő. Mennyit szúrsz? Lesz ott csak türelmes legyél.

Én ma sokat mentem. Már alig várom hogy elteljen ez a hét. Várom a jeleket, de hogy mit, milyet nem tudom.

4431. KittiKata (válaszként erre: 4428. - Lillka)
2017. okt. 9. 21:12
[link] tuti
2017. okt. 9. 21:08
Ne légy elkenodve! Valahogy muszáj reménykedni és minden jó lesz:) igyál bort még és lazíts!
4429. Conejo
2017. okt. 9. 20:07

Hogy vagytok, Csajok?

Megint lement a kedvem a szőnyeg alá...

Iszom egy bort, kell a vas a petécskéknek. Veletek mi van?

4428. lillka (válaszként erre: 4417. - KittiKata)
2017. okt. 9. 15:16
Erről honnan van az infó,ez tuti?
4427. Conejo (válaszként erre: 4426. - S35Budapest)
2017. okt. 9. 15:14

Hát, ja, megnézhetett volna, de hát mindig rohanás van és nem is értem sokszor az orvosokat... nem mondott semmi biztatót sem, annyit, hogy túl alacsony a hormonszint és jöjjek vissza szerdán, majd akkor megnézi. Pfff...

Köszönöm a válaszodat, nagyon jól esik.

Bizakodom, persze, még az elején vagyunk, mondhatni. Még annyi minden lesz és lehet.

4426. S35Budapest (válaszként erre: 4424. - Conejo)
2017. okt. 9. 14:29

Mondjuk megnézhetett volna éppen uh-val. Belekukkanthatott volna, hogy mi a helyzet odabent. Szerintem biztos, hogy lesz petesejted, csak idő míg megnőnek. Szerintem ne keseredj el. Persze könnyű mondani, tudom, de mndenképp próbálj bizakodni.

Amúgy azt nem értem, hogy akinél minden rendben és rendesen menstruál, miért nem elég a rövid protololl? Na mindegy, nem is érdekel csak legyen baba mindenkinél, azt kívánom:)

4425. Conejo (válaszként erre: 4420. - LeonaL)
2017. okt. 9. 14:08

Köszi, LeonaL Neked is! (és mindenkinek)

Te hol tartasz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook