Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


4304. b91271da00 (válaszként erre: 4287. - Adryanna)
2017. okt. 3. 16:01
Köszönöm! :)
4303. Conejo (válaszként erre: 4302. - Judite)
2017. okt. 3. 15:10

Köszönöm az infót.

Én még most kezdem majd a Menopur-t, ami magával hozza a gyakori UH-kat, számítok rá, hogy behív a magánrendelésére, de mivel eddig nem kellett gyakran mennem hozzá, így erről még nincs tapasztalatom.

Tényleg köszi, hogy megírtad.

A hálapénz mindig egy kényes kérdés, én folyamatosan tanácstalan vagyok az ügyben... Mindenesetre, ha mennem kell majd a magánrendelésére, akkor ott amúgy is fizetek, és ez a kérdés is kipipálva... :)

4302. judite (válaszként erre: 4300. - Conejo)
2017. okt. 3. 13:45

TB alapon csak akkor megy minden ha a klinikára rendel vissza az orvos, de az utóbbi 1 évben elkezdtek a dokik a maszekjukba rendelni UH-ra (ha vérvétel nem kellett).

Régi motoros vagyok, hálapénzről én még nem hallottam. Anno nem adtunk...

4301. judite (válaszként erre: 4290. - Mara7)
2017. okt. 3. 13:43

Szia Mara!


Időpontot minden hétköznap délután lehet kérni, én anno úgy csináltam hogy amikor már éreztem hogy meg fog jönni, csütörtökön hívtam az Annát hogy péntekre írjon be mert meg fog jönni. Ez ugye az első napom volt, s mivel a rövid protokollnál a 2-3. napon kapod a szurikat, én így szombattól kezdtem a kezelést. Kár volt kihagynod egy hónapot...


Úgyhogy a következő hónapban mindenképpen hívd fel az asszisztenseket, mindig segítenek hogy mikor menj. Üdv.

4300. Conejo (válaszként erre: 4299. - Lillka)
2017. okt. 3. 11:58

Szia,

itt tb alapon megy minden :), amit fizetni kell, azok majd a gyógyszerek (szurik - kúpok). A vérvételeket is ott helyben csinálják, illetve az andrológiai vizsgálatot is, de azt kérnek egyet külső helyszínről is (ha van korábbi, az tök jó). Kérnek még átjárhatóságit is, ez nekem megvolt már, mikor mentem, így azzal nem ment az idő. Ha ezeket fizetős helyen csináltatjátok, akkor az még költség. A Hepa, HIV meg hasonlók miatti vérvételt (Neked és a párodnak is) megcsinálják ott (az épületben máshova kell menni), és nem kell fizetni érte.

Én eddig csak a gyógyszerekre fizettem, ami meg mostantól még olcsóbb is lett, mint nekem volt :)

Persze, kényes kérdés még a "boríték" dolog a dokik - nővérek részére, adjak-e, ne adjak, illik, nem illik, kevés vagy sok? Nem tudom, ki-mit adott, vagy nem adott eddig, én még nem adtam a profnak külön pénzt, most megyek csütörtökön, lesz nálam egy boríték, ha úgy alakul, odaadom neki. Megérdemli, ha már teherbe ejt! :D :D De kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre is ezzel kapcsolatban.

4299. lillka (válaszként erre: 4278. - Conejo)
2017. okt. 3. 10:45
Köszi a választ.Azt nem tudod esetleg,hogy milyen anyagi vonzata van itt a lombik kezelésnek?Most kezdünk mindent el a párommal és minden infó jól jönne.Amit lehet azt itt tb alapon csinálnak,pl.vérvételek,uh-k stb.?
4298. KittiKata (válaszként erre: 4297. - S35Budapest)
2017. okt. 3. 07:40

Elmentem az ügyeletre. Ezt nem hasba kell, nem mertem beadni magamnak! De jó nagy tűt döftek belém!

Most amit észre vettem bocsi ha valakit zavar, de tegnap reggel Klion kúpot kellett este betadin kúpot kellett felhelyezni és reggelre elúsztam hiába a tisztasági. Eddig ezt nem tapasztaltam. Ráadásul köhögök és náthás vagyok. Szóval nem mellém áll a szerencse úgy érzem. De nem adom fel!

Egyre jobban parázok.

4297. S35Budapest (válaszként erre: 4285. - KittiKata)
2017. okt. 2. 21:00
Kittikata sikerült beadni a szurit? Durva lehet izomba. Azt is hasba kell?
4296. KittiKata
2017. okt. 2. 20:55
Bocsi elküldtem szerintem kérj időpontot nézd meg a 20. napod mikorra esik. Azért mondját így hogy beférsz e a létszámba a kezdésre vagy sem.
4295. KittiKata (válaszként erre: 4293. - Mara7)
2017. okt. 2. 20:52
Akkor miért is kell a 3 5 nap telefonálnod? Kezdtél volna?
2017. okt. 2. 20:21
Koszi!!
4293. Mara7 (válaszként erre: 4291. - KittiKata)
2017. okt. 2. 20:05
Az alap hormonvizsgálatokon (vérvételeken) már rég túl vagyok...
4292. KittiKata (válaszként erre: 4288. - S35Budapest)
2017. okt. 2. 20:01
15 fokban és ütközésig a legjobb köldöktől 2 cm. Jobb bal irányba.
4291. KittiKata (válaszként erre: 4290. - Mara7)
2017. okt. 2. 19:59
Ha van beutalód nem kell vérvételre időpontot kérni. Csak beutaló és te magad!!!
4290. Mara7 (válaszként erre: 4270. - Judite)
2017. okt. 2. 19:45

Kedves Judite!

Köszönöm az infókat.

Hát remélem legközelebb úgy jön meg, hogy még időpontot is tudjak kérni, és beleférjek a 3-5. napba, ahogy kérték.

Hétfőtől csütörtökig lehet telefonálni időpontért, vagy nem?

(mivel most pénteken jött meg, az volt az 1. nap, így ma már, a 4. napon nem telefonáltam :(


Táppénz(ek)re nem lenne túl szerencsés mennem 1 hónap munka után,de akkor majd kialakul....

Üdv!

4289. Adryanna (válaszként erre: 4288. - S35Budapest)
2017. okt. 2. 19:43
Nekem is napról napra nehezebben megy be a tű, es jobban fáj. De am utkozesig kell, igen! Sok sikert!
4288. S35Budapest (válaszként erre: 4286. - B91271da00)
2017. okt. 2. 19:28

A gonapeptyl 66 volt de összefutottam egy csajjal a váróban és mondta hogy neki nem vált be és új protokol kell úgyhogy eladta nekem olcsóbban. De amúgy 66.


Én meg itt hoskodtem ma a szurival erre most alig tudtam beadni magamnak. 3 helyen is újra kellett kezdenem mert túl bor alá szurtam és felholyagosodott a borom alatt. Tok rossz hogy nem mutattak meg hogy kell. Ütközesig kell beszúrni? Mert én épp a feléig szurtam be a tűt.

4287. Adryanna (válaszként erre: 4286. - B91271da00)
2017. okt. 2. 18:51
Szia! Én ma az egyharmadát fizettem annak, amit pár nappal ezelőtt!
2017. okt. 2. 17:41
Sziasztok! Tudna valaki az új injekció árakról friss infót adni? Köszönöm!
4285. KittiKata
2017. okt. 2. 16:48
Egyre jobb drogos, robot! A végére hiányozni is fog! 😂😂😂 Nekem már csak 1 van hátra 9 kor a repesztő! Ezt nem merem beadni izomba kell Choragont szerencsére kevesen kapunk már! Úgy látszik csomó új dolog van nem úgy mint 1éve.
4284. netti212
2017. okt. 2. 16:32

Sziasztok!


Nemrég (kb egy hete) bukkantam rá erre a kis fórumra, azóta olvasom a tapasztalataitokat.


Mi az első lombikra készülünk.

Április 15-én Árokszállási doktornőnél voltunk, szept. 9-én Urbancsek professzorral volt a 2. konzultációnk, és okt. 6-án megyünk a 3. konzira (nem tudom, kihez). Akkor elvileg már kezdődik is a szurizás, az lesz a 20. ciklusnapom.

Már nagyon várom, és kíváncsi vagyok, hogy lesz a továbbiakban.

Mindenkinek szívből drukkolok!😉


Szimonetta

2017. okt. 2. 14:49

Sziasztok!

Jó sok olvasnivaló lett péntek óta:)

Mindenki vár valamire:)


Mara7 -


Szerintem egyből, ha megjön kérj időpontot és akkor mehetsz Árokszállásihoz.

Utána jönnek a vérvételek, ami 1 hónap alatt megvan, de a 2.vérvételnél már kérheted is a helyszínen Annától, az asszisztenstől az időpontot 2.konzira.


Én gonapeptylt kaptam és 12 nap múlva megyek UH-ra és utána Fostimol lesz.

Mivel nekem tegnap volt a 20.nap így meg se mutatta senki pénteken, hogy kell beadni.

Úgyhogy beadtam magamnak. Semmi hiszti, semmi para csak úgy fogtam és beadtam. Én nem is tudom, hogy vagyok erre képes. Mint egy robot, cselekedtem...

4282. Conejo
2017. okt. 2. 13:58
Nálam, bár még "csak" a Gona van terítéken, és első lombik lesz, de a szúrást illetően vannak jobb és rosszabb alkalmak. Az a dúúúúrva, hogy minden nap várom már, hogy beadhassam, mint valami drogos, mert ezzel is közelebb érzem magam a célhoz :)
4281. KittiKata
2017. okt. 2. 12:33

Igen engem Urbancsek átadott Murbertnek. Persze nem bántam meg. Árokszállási doktornőt személyesen nem ismerem, de csak jókat hallok róla.

Igen 20. napon kezditek a gonát. Majd ciklus végén a Menopurt.

Tegnap már úgy szúrtam hogy nem is éreztem. Végére megszokjátok! A gona tűje nem olyan hegyes. 😊

4280. Conejo (válaszként erre: 4279. - Tundev)
2017. okt. 2. 12:30

az-az


köszi


a nevekben nem vagyok jó

4279. tundev (válaszként erre: 4278. - Conejo)
2017. okt. 2. 11:17

Árokszállási doktornő! :)


És köszi a választ a kérdésemre. Akkor jól sejtettem, hogy a 20.napon kezdődik.

4278. Conejo (válaszként erre: 4275. - Lillka)
2017. okt. 2. 11:11

Szia,

én nem úgy vettem észre, hogy nagyon válogatni lehetne, mondjuk, én nem úgy mentem oda, hogy név szerint kerestem dokit. Én a professzor urhoz kerültem (Urbancsek), de olvastam korábban valahol, hogy állítólag, ha nem sikerül az első, akkor lead valamelyik másik dokinak. Sajnos, így név szerint nem tudom, még kik vannak ott. Az első konzultáción egy fiatal doktor hölgy vizsgált meg és kérdezett ki minket a párommal, nem emlékszem a nevére... valami helyiségnév. Aki tudja, segítsen :)

4277. Conejo (válaszként erre: 4274. - Tundev)
2017. okt. 2. 11:09

Szia,

nekem hosszú protokoll van, nekem a ciklus 20-dik napján kellett kezdenem a szurikat, először a Gona-t.

4276. Conejo (válaszként erre: 4273. - KittiKata)
2017. okt. 2. 11:07

Szia KittiKata!


Az nagyon szép, szerintem gyönyörű eredmény, gratula Neked.


Az összes receptemet megkaptam a konzultáción, rám is lett parancsolva, hogy mindet váltsam is ki, így ezt tettem - Menopur-t kaptam. :)


Szerdára sok-sok erőt küldök, minden rendben lesz, és akkor már a hét végén tudjátok a számokat is. Majd mesélj!

4275. lillka
2017. okt. 2. 10:30
Sziasztok.Kérdezném,hogy milyenek a sotén a dokik,kit ajánlanátok,emberileg és szakmailag is érdekelne kinek mi a tapasztalata.Melyik doki ajánlott az idősebb 40-en felülieknek?Köszönöm ha tudtok segíteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook