Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


4604. KittiKata (válaszként erre: 4603. - Conejo)
2017. okt. 18. 11:03

Szia ezek szerint 8 kor mentél be a műtőbe vagy 8:30 kor?

Nálam minden a régi, görcsölgetek. Pénteken eredmény.

Holnap írj ha telefonáltál!!!

4603. Conejo
2017. okt. 18. 10:39

Sziasztok!

Olyan jót aludtam... :) de tényleg.

8 petécskét gyártottam.

Most megy a drukk, h jól sikerüljenek a randik.


KittiKata, sajnálom, h nem tudtál ma meg semmit, olyan hosszadalmas ez a várakozás. De hogy érzed magad? Én nagyon bízom a pozitív végeredményben!


LeonaL, mesélj majd, mi volt!


Kawabanya, pont akkor olvastam el, ami írtál, mielőtt bementem. Olyan jól esett, nagyon király volt! Köszönöm! Nyulasodj ezerrel ;)


Puszi Nektek, most zabálni fogok. :D

4602. KittiKata
2017. okt. 18. 10:20

Conejo biztos túl van a leszíváson. Kár hogy nem tudtam hogy is nézel ki. 😊 Várjuk, hogy írj!!!

Én túl vagyok a vv és semmit nem tudtam meg, majd pénteken kiderül minden.

Leonal írj hogy kezdesz e!!!

4601. Kawabanya
2017. okt. 18. 07:50

Conejo! Gondolunk Rád ma!!! Hajrá Csajszi!


Kittikata! Még ne keseredj el!!! Hívd fel a dokid..semmmit nem veszítessz vele!

4600. S35Budapest (válaszként erre: 4596. - LeonaL)
2017. okt. 17. 19:13
Megyek a drukk neked is:) most lesz szurizas?
4599. KittiKata (válaszként erre: 4598. - S35Budapest)
2017. okt. 17. 19:12
Igen sajnos. Èn már nem tudom annyi mindent olvastam. Holnap sajnos nem mondanak semmit csak pénteken. De ha tudok beszélek a dokival. Max könyörgök vagy nem tudom mit csinálok. Már azon agyaltam írok a saját dokimnak. Biztos magam kell utána járnom mi miért van csak a hcg tudnám már!
4598. S35Budapest (válaszként erre: 4597. - KittiKata)
2017. okt. 17. 18:46
Utro mellett is barnazol? Nem lehet beagyazodas? Holnap vervetelbol csak látnak valamit.
4597. KittiKata
2017. okt. 17. 17:04

Lányok ismét megnevettetek! Köszi a drukkot de ez már sok 4 napja barnázok. Sok jóra nem számítok.

De nektek drukkolok nagyon. Nyúl üzemmód? 😂 csak ne olyan sebesen élvezzétek is ki 😉 😃😃😃

4596. LeonaL
2017. okt. 17. 16:27

Sziasztok Lányok!


Én is holnap megyek, már nagyon izgulok, remélem lesz egy kis előrejutás!!!


megy a drukk mindenkinek továbbra is:)!!!!

4595. S35Budapest (válaszként erre: 4591. - Kawabanya)
2017. okt. 17. 14:03

Na akkor mennek a csííík:) Hajrá!

Akkor egy egész focicsapat lesz lassan nálatok:)Főleg, ha nyúl üzemmódba kapcsoltok:)

4594. Conejo (válaszként erre: 4591. - Kawabanya)
2017. okt. 17. 12:39
Hajrá nyulak! :D
4593. Conejo (válaszként erre: 4589. - KittiKata)
2017. okt. 17. 12:39

Ne félj! (tudom, könnyű mondani)

Fogjuk a kezed lélekben, csak jó hírek lesznek.

4592. Kawabanya (válaszként erre: 4590. - Szelliaaa)
2017. okt. 17. 11:01
🖒❤🌼🐰☉
4591. Kawabanya
2017. okt. 17. 10:59

Conejo! Nagy ölelés..ez aranyos! Nagyon szorítok!


Kittikata! Veled vagyunk lélekben! Mennek a csííík, hogy Conejot idézzem!


S35! Ma terveztem..de igazság szerint húzom az időt. Es úgy el is felejtem..annyi a dolog a gyerekekkel délután. Nálunk mindenki focista😁..igazoltan..így futunk minden nap. Húzós.


Egyébként Nekem most Te vagy a csoda...fel vagyok buzdúlva rajtad...szóval nyúl üzemmódba kapcsolom a férjem..😁

4590. szelliaaa (válaszként erre: 4555. - Conejo)
2017. okt. 17. 10:48

Sziasztok, tegnap voltam vissza kontrollon és már semmi vérbuborékot nem látták a petezsák alatt.

De vasárnap este véreztem megint. De azt mondják minden rendbe van nem tudják mitől van.

10mm embrió petezsák 37mm.

Pihizek itthon.

4589. KittiKata
2017. okt. 17. 10:41
Holnap megyek vv re és pénteken. Próbálom magam mindkét helyzetbe beleélni. Félek!
4588. Conejo (válaszként erre: 4587. - S35Budapest)
2017. okt. 17. 08:57

Ha mondtad is, mindig jó olvasni ilyet.

Nyugodj meg mostmár, egy igazi kis túlélő van Veled, minden rendben lesz.

Úgy örülök Nektek!

2017. okt. 17. 08:53

Sziasztok!

Most nézem, hogy eltűnt a hozzászólásom, amit tegnap írtam:(

Szóval gratula Conejonak a leszívás időpontjához:) Nagyon szorítok.


Netti212 te most gonázol, ugye? mikor lesz a következő időpont a dokinál?


Kittikatának is megy a szorítás és a drukk.


Én már nem görcsölök annyira. Tegnap voltam tornán és szerintem segített.

Voltam dokinál is tegnap és 5 hetes terhességet állapított meg. Látta a petezsákot és benne egy kis nyulványképződményt. 2 hét múlva UH. Vagy ezt már lehet, hogy mondtam.


Solevita: Én se telefonáltam vissza az időpontért, mert gondoltam, hogy úgyis szólnak, ha van valami.


Kawabanya, kértél időpontot hsg-re?


puszi!!

4586. Conejo
2017. okt. 17. 08:25

Úgy látom, hogy pár dolog ki lett törölve...

KittiKata, Te írtad, hogy most mész majd pénteken vérvételre? Na, ez az igazán izgi.

Annyira drukkolok, hogy jó hír legyen.

Vigyázz magadra addig is.

4585. Conejo
2017. okt. 17. 08:23

Sziasztok, jó reggelt!

Igyekszem ám példát mutatni, izgulok már rendesen!


Amúgy az Ovitrelle beütött :) Reggel kétszer sírtam el magam a kocsiban a munkahelyem felé menet - egyszer egy elütött nyuszi volt (nem én ütöttem el szerencsére - akkor még mindig ott állnék bőgve), aztán meg a rádióban azon poénkodtak, hogy miket csinálnak a gyerekek a szülőkkel, milyen vicces, mikor a kislány színes hajgumikat tesz az apja hajába, az meg úgy megy ajtót nyitni a postásnak, és persze ezen is elsírtam magam :) ez egy ilyen sírós nap lesz.


A Gonával pont tegnap csináltam, amit Te, Netti. Nekem tegnap kellett az utolsó betolni, és sikeresen kiöntöttem a fecsiből az egészet, azzal a módszerrel, amivel Te is operáltál :D Nekem így is maradt 2 db.

Én mindig úgy mentem a uh-ra, hogy pontosan tudtam, miből - mennyi van (Gona és Menopur), így ha előreláthatólag elfogyna, kapsz majd receptet, ne aggódj.

4584. netti212
2017. okt. 17. 04:15

A Gona pontosan ki van számolva?

Egyet elpazarotam tegnap.

Nagy lazasággal nem a fiolát fogtam, amikor lehúztam a kupakot, hanem a "tolókát", így azt szépen sikerült kirántanom... próbáltam visszatenni, de persze maradt benne levegő, ami már nem szaladt fel, mint ahogy a kis buborék szokott.😏

Szóval megfontoltan, odafigyelve szurizzunk!😊


Conejo, így hogy S35Budapestnek már van picije, szerintem te vagy most előttem.. úgyhogy jó példát mutass szerdán!☺☺

Drukkolok majd!


KittiKata, te már 10. napos vagy? Olyan szupi😊


Van még valaki, aki túl van a 3. konzin? Kicsit lemaradtam, bocsi!


Mindenkinek sok sikert!

Vigyázzatok magatokra!

4583. netti212
2017. okt. 17. 03:50

Sziasztok!

Huh, S35Budapest, ez szuper hír!!Gratulálok nektek! Párod mit szólt?

Tényleg, milyen érdekes, hogy Gona mellett.. vagy már előtte foganhatott meg a picur?

A ciklusaink közel voltak/vannak, nekem 10.15-én vasárnap kellett volna megjönnie... 10.6-a óta szúrom a Gonát, 10.19-re rendelt vissza a Prof. magához. Nekem sem jött még meg, pedig előtte mindig rendszeres volt.

Az elmúlt egy/másfél hónapban túl óvatos voltam, nem is voltunk együtt a párommal. Féltem mindentől.. Visszagondolva jó nagy hülyeség volt...🙂

Most szombaton együtt voltunk, de nem hinném, hogy az már befolyásolná a másnapi menzesz kezdetét.

A petevezetékeim közül az egyik átjárhatatlan, a másik meg csak nagyon nehezen, nagy nyomásra volt átjárható a vizsgálaton..

4582. KittiKata (válaszként erre: 4578. - Conejo)
2017. okt. 16. 23:10

Megy a drukk!!! Hányra mentek? Ne izgulj, hamar túl leszel rajta. Sok fehérje és sok folyadékpótlást el ne felejtsd!

Én vv re megyek szerdán 8-8:30 ig.

4581. S35Budapest (válaszként erre: 4576. - Solevita)
2017. okt. 16. 19:22
Minket se hívtak de gondoltam hogy minden rendben meg aztán el is felejtettem hogy voltunk ott is.... így nem is vártam semmilyen hívásra.
4580. S35Budapest (válaszként erre: 4578. - Conejo)
2017. okt. 16. 19:20
Hu szuper!!! Megy a drukk!!!
4579. Conejo (válaszként erre: 4572. - Solevita)
2017. okt. 16. 15:59

Szia,

azt nem tudom, mennyi idő, de az biztos, hogy ha valami nincs rendben, akkor hívnak.

Ezt én nem tudtam akkor, és bátorkodtam telefonálni, mondták, hogy ilyenekre nincs idejük, és ha valami gond lett volna, már hívtak volna.

Így, ha nem hívnak, nincs gond.

4578. Conejo (válaszként erre: 4577. - KittiKata)
2017. okt. 16. 15:57

:D :D :D valóban...


Szerdán leszíváááááááás :D :D


Nem mondta, mennyi tüszőm van, és már csak azért se kérdeztem meg (babonából). A méretet láttam, jelenleg mindkét oldalon 15 mm-esek, ami tök jó.


Nagyon izgulok. Kérek szerdára sok-sok drukkot! :)

4577. KittiKata (válaszként erre: 4571. - Conejo)
2017. okt. 16. 15:23
Du van!!! ???
4576. solevita (válaszként erre: 4575. - Adryanna)
2017. okt. 16. 11:36
Én izgulok, mert nem szeretnék még három hónapot csúszni.Ha nem lenne csúszás, akkor december elején lenne a lombik, a legideálisabb időszak a munkahelyen. Ha csúszunk, akkor már bele sem gondolok inkább , hogy mennyit kell várnom :(
4575. Adryanna (válaszként erre: 4574. - Solevita)
2017. okt. 16. 11:02
Képzeld, nekem azt mutatta, hogy nem vagyok védett, pedig előtte 2 évvel az voltam. Még jó, hogy megtaláltam a papírt róla, mert így nem kellett védőoltás, és nem csúsztunk miatta hónapokat. Már valami új eljárással csinálják ezt a fajta szűrést, így sokaknak mutat téveset... De szerintem már szóltak volna...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook