Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


5144. LeonaL
2017. dec. 28. 15:31
nagyon bízom benne.... ebben a két hétben is folyton mindenki terhes lett az ismeretségi körömben... tegnap már el voltam kenődve... de most is kimentem a folyosóra (m.hely) , erre egy volt kolléganőnkkel futok össze, aki már megint babát vár... ilyenkor ne értsetek félre, nem az bánt, hogy ő miért terhes, hanem, hogy én miért nem?:(( de hát tudom, h semmit sem lehet tenni... csak várni....
5143. tundev (válaszként erre: 5142. - LeonaL)
2017. dec. 28. 15:20
Oh, az úgy valóban messze van még. De kitartás! :) Össze kell jönnie! VAgy így, vagy úgy! :)
5142. LeonaL (válaszként erre: 5141. - Tundev)
2017. dec. 28. 14:13
6 hónapot, úgyhogy még van 4, és akkor elvileg utána inszemináció. májusban... óó de messzinek tűnik...
5141. tundev
2017. dec. 28. 14:02

KittiKata!


Szuper hír! Hajrááá! :)


LeonaL! Nagyon sajnálom! Még hány ilyen clostis hónapot kell csinálnotok?

5140. Kawabanya (válaszként erre: 5138. - KittiKata)
2017. dec. 28. 11:32
Juj de jó! Nagyon szorítok!!!
5139. LeonaL
2017. dec. 28. 10:57

Sziasztok Csajok! Kicsit eltűntem, de szabin voltam, elég sokáig, csodásan telt ez az időszakom :). Viszont sajnos megint megjött tegnap, úgyhogy a 2. clostis hónap is sikertelen... :(. Úgyhogy csak január végén mehetek, mivel nincs a dr.nő. :(((.


Mindenkinek drukkolok, asilka, nagyon örülök, h elmúlt a cisztád!!!! KittiKata, mindenki hajrá!!!! Tiszta szivemből kívánom mindannyiunknak, hogy jövő karácsonykor már (legalább ;) eggyel többen legyünk :). Boldog új évet csajok:)!!!!

5138. KittiKata
2017. dec. 27. 21:58
Sziasztok! Eltünt a cisztám, szedem 4-ig a fogamzásgátlót, de a jó hír 1-én szúrom az első gonát. Annyit mondott csináljam a 160g cs diétát. Hm 5x evéssel. Na ez lesz a nehezebb kivitelezni, de megpróbálom. Boldogság van most! 😉😃😃😃
5137. Kawabanya
2017. dec. 26. 18:16

Sziasztok! A végére csak ide esek ...jáj. Békés Ünnepet, Boldog Új Évet kívánok Mindenkinek!

Én is érzem, hogy a 2018 a miénk lesz Csajok!

2017. dec. 24. 20:34
Mindenkinek Kellemes karåcsonyi ünnepeket kivånok. Drukkolok mindenkinek.
5135. KittiKata
2017. dec. 23. 21:20

Conejo írására nekem ez ugrott be:


Márai Sándortól


Karácsonykor az ember mindig hisz egy kissé a csodában, nemcsak te és én, hanem az egész világ, az emberiség, amint mondják, hiszen ezért van az ünnep, mert nem lehet csoda nélkül élni.


Szívmelengető áldott ünnepeket kívánok nektek!

5134. Nénje
2017. dec. 23. 20:01

Sziasztok!

Boldog Ünnepek kívánok nektek,és drukkolok továbbra is mindegyikőtöknek!

5133. tundev
2017. dec. 23. 09:09

Sziasztok!


Én is szeretnék mindenkinek szuper szép karácsonyt kívánni, minden földi jóval. És Conejo szívemből szólt, nincs is mit hozzáfűzni. :) Jöjjenek a hatosok! :)

5132. Rimetta (válaszként erre: 5130. - Rony83)
2017. dec. 22. 18:24
Szia rony83, elvileg ugy lesz, ahogy irod, kovetkezo ciklusban lehet majd kezdeni. Ennek nyilvan az a feltetele, hogy a doki minden eredmenyeteket rendben talalja. Nekunk kellett meg egy kontrollvizsgalat, ami miatt ujabb 2 honapot csusztunk. Szoval meg ilyen is lehet, de szurkolok, hogy minden oke legyen. Nekunk rogton lombik volt ugyhogy nem tudom az inszemnel hogy szokott lenni, lombiknal 20. napon indult a szurizas.
5131. Rimetta (válaszként erre: 5129. - Conejo)
2017. dec. 22. 18:19

Draga Conejo!

Neked is, es mindannyiotoknak kivanok kellemes unnepeket, aldott bekes, boldog karacsonyt! Kivanom hogy jovo karacsonykor mar 1 (2) edes kis aprosag aranyozza be az eletunket! :)

5130. rony83
2017. dec. 22. 15:58
Sziasztok, kaptunk második konzultáciora időpontot január 18ra,addigra lesz még minden.ilyenkor még várható vmi vizsgálat ahová elküldenek? Ha csak inszeminacio lesz, már kezdődhet is a következő mensivel?nekem pont 19-20.án jön meg. Köszi! Es mindenkinek boldog karácsonyt 😊
5129. Conejo
2017. dec. 22. 13:15

Mindannyiotoknak Nagyon Boldog és Békés Karácsonyt kívánok.

Sok nevetést, kellemes pillanatokat, nagy családi zabálásokat és békés délutáni szunyókálásokat!

2018-ban olyan babaeső lesz nálunk, hogy csak nézünk majd. Számítsatok rá! :) Kockákat készíteni, mindenkinek kijön az a fránya 6-os.

Puszi Nektek, jó pihenést!

5128. Conejo
2017. dec. 20. 15:22

Szia Rimetta,


még csak a másodikat, sajnos.

Tegnap megbeszéltük a párommal, hogy bár emiatt a késés miatt csúszik a második lombik is, de ezen nem fogunk idegeskedni. Nem szabad. Úgy döntöttünk, hogy lesz, ami lesz.


Azért remélem, megvan még az a fránya petefészek valahol ott belül :D :D :D

5127. Rimetta
2017. dec. 20. 14:59

tundev,

az első szurit nekem is a párom adta be, de annyira remegett a keze, hogy rettenetes volt, azt hittem, sosem ér a végére... Szóval aztán mindig én csináltam, magadnak jobban érzed. Ahogy Conejo is írta, majd meg fogod szokni, rájössz, hogy hogy a legjobb neked. Izgalmas időszak, jó petenövesztést kívánok! :)


Conejo,

ezek jó hírek, örülök neked. Nekem soha senki nem kommunikálta azt, hogy ne látna valamit uh-n, ami amúgy ott van, úgyhogy nem tudok erre mit mondani, de bízz az orvosodban, biztos tudja, mit csinál. A 3. mensit várod?

5126. tundev (válaszként erre: 5125. - Conejo)
2017. dec. 20. 12:57

Szia Conejo,


Ez nagyon jó hír, hogy nincsen semmi. Vagy inkább legyen egy kis petezsák. :) Drukkolok, bárhogy is legyen.


Nálam még nem volt olyan, hogy nem látták a petefészket, bár én sosem kérdezem, hogy mit látnak :) Nekem most a prof azért szenvedett az uh-val, mert nem üres hólyaggal mentem be a vizsgálatra, és emiatt nehezen látta a dolgokat odabent. Meg is kért többször is, hogy legközelebb üres hólyaggal menjek. Szóval egy újabb kőbe vésett szabály. :)


Köszi a drukkot, én azért izgulok, hogy minden rendben legyen. :) Mármint ne legyen túlstimulálás...meg ilyenek. De amúgy nem feszülök rá. Érdekes, hogy 3-4 hónappal ezelőtt annyira rá voltam feszülve, hogy minden órában ezen járt az eszem és néztem utána, hogyan lehet meggyorsítani a dolgokat. De most szerintem annyira de annyira el vagyok havazva munkával, hogy levegőt venni sincs időm és emiatt már egyáltalán nem görcsölök....sőt! Mielőtt bementem a profhoz, én 100000000%-ig biztos voltam benne, hogy januárban kezdünk majd. És úgy is álltam a dolgokhoz, még győzködtem is magam, hogy ez így sokkal jobb lesz, addigra talán a munka nagy része is le fog menni. Erre tessék :) Mondanom sem kell, hogy sokkot kaptam odabent. Meg azután is. :) De mindennek megvan a maga miértje... :)


Egyébként pedig mindenkinek nagyon boldog, szeretetben gazdag karácsonyt kívánok így előre is!

5125. Conejo
2017. dec. 20. 12:20

Sziasztok,


voltam a nődokinál, a lényeg, hogy nincs mióma és nincs ciszta. :)

Nagyon vastag a méhnyálkahártyám, szerinte 1 héten belül meg kell jönnie.

Azt mondta 99-98%, hogy megjön, és 1-2% hogy terhes vagyok, de ne bízzak benne, biztos meg fog jönni. És azért késik ennyit, mert a stimu ennyire bezavart.

A bal petefészkemet nem találta, ilyen még velem nem fordult elő, Nektek volt ilyen? A doki nem aggódott, azt mondta, előfordul, hogy nem lehet "látótérbe hozni" uh-gal.


Szóval ennyi. Várom, hogy megjöjjön. Vagy ne... :D


Igen, én a szurit a 20-dik napon kezdtem, így mondta a Prof. Mindig magamnak adtam be, a párom jobban irtózik a tűktől, mint én. :) ő annó a Menopur kotyvasztásba lett profi.

A hasamba adtam, kb a hasfaltól 45fokban különböző oldalakra, összecsippentve a bőrt. Volt alkalom, amikor egyáltalán nem is éreztem, nem fájt, volt amikor meg igen... az első pár alkalom szarabb, aztán még ezt is meg lehet szokni. Hajrá szurik, legyenek gyönyörű petécskéid.

5124. KittiKata (válaszként erre: 5121. - Tundev)
2017. dec. 20. 11:32
Igen 27-én.
5123. tundev (válaszként erre: 5122. - Rimetta)
2017. dec. 20. 11:08

Szia RImetta,


Köszi a megnyugtató választ :) Tegnap beadtam este 11-kor, szóval az akár már majdnem a 21. nap :) De egyébként hiába mondtam, hogy szerintem a petevezeték átjárhatóság miatt nem biztos, hogy most akkor melyik is a 20. napom, a prof azt mondta, hogy nem baj. Szóval majd meglátjuk. De azért para ez a szurizós dolog. Hogy biztos nem rontod-e el. Bár ha belegondolunk, most mesterségesen átformálják a ciklust, így úgyis a vérvételnél dől el, hogy mi lett a végeredmény és hogy akkor mikor kezdi a stimulálást.

Egyébként nekem azért nem volt kellemes ez a szuri beadás (bár férjem adta be). Lehet, hogy inkább magamnak kellene? :)

Nagyon remélem, hogy minden rendben lesz és nem lesz baj azzal, hogy ilyen össze-vissza ciklusban kezdte a doki a leállítást. :O

Még egyszer köszönöm a válaszod!

5122. Rimetta (válaszként erre: 5118. - Tundev)
2017. dec. 20. 10:04

Szia!


Látom, már megoldottad a helyzetet! A profnál általában a 20. napon kell elkezdeni a szurizást, de szerintem teljesen mindegy, hogy 20. vagy 21. nap. Abból gondolom, hogy amikor én voltam, nekem a 20. napon kellett kezdeni, de volt, akinek a 21-en, mert úgy jött ki a lépés, hogy a 20. ünnepnap volt. És sikerült a csajnak. Szóval, ezen szerintem ne stresszelj, de amikor mész első alkalommal uh-ra, akkor mondd a dokinak. Úgyis mindig úgy kezdi, hogy mondja az adatokat, hogy x. ciklusnap, x. napja óta szúrja a Gonapeptilt. Szóval, no para, jó lesz így! :)

5121. tundev (válaszként erre: 5120. - KittiKata)
2017. dec. 20. 09:31

KittiKata,

Nyitva az ablak, jöhetnek a bejglik!!! :)

Nos tegnap este beadtam az első szurit, mert visszaolvastam a fórumot és láttam, hogy egyszer Conejo már írta a 20. napi kezdést.

Egyébként néztem a neten is és sok helyen a 21. napot írja. Na mindegy!

Te december 27-én mész, ugye?

5120. KittiKata (válaszként erre: 5118. - Tundev)
2017. dec. 20. 07:55

Náluk a protokol szerint mindig a 20 napon kezdjük a gonát. De ez az elírás ledöbbentem!!!

Nyisd az ablakot! 😃😃😃

5119. tundev
2017. dec. 19. 20:45

Conejo, mi volt a nőgyógyásznál?


Asilka, nagyon örülök, hogy végre elmúlt az a fránya ciszta. Nagyon szoritok, hogy most minden rendben legyen.


KittiKata,

Dec vége már majdnem itt van. Addig is kitartás és ha maradna bejgli, szolj, nyitom az ablakot :)

5118. tundev
2017. dec. 19. 20:41

Sziasztok!


Lenne egy gyors kérdésem. Ma voltam a profnál és kiváltatta a gonapetylt. A kezelölapra azt irta, hogy 18-tol adjam 28-án pedig vérvétel, de hát ma 19-e van. És ez a 20. Napom (bár ez is vitatandó amugy, de nem találta problémának a prof). A gonapetyl leirásában az van, hogy a 21-23. Naptol kell adni. A prof papirja szerint már tegnaptol...akkor a kérdésem az, hogy mégis mikortól???? Teljes káosz! :))

5117. KittiKata (válaszként erre: 5116. - Asilka)
2017. dec. 18. 21:27

Egy cipőben járunk, természetes hogy örülök! Árokszállási drnőre mondják hogy nagyon kedves. Kiváncsian várom mi lesz vele a tapasztalatod!

Nagyon drukkolok!

Nem vettél észre semmi furcsaságot? Én is figyelem magam, de nagyon izgulok.

5116. asilka (válaszként erre: 5114. - KittiKata)
2017. dec. 18. 18:45
De aranyos vagy, köszönöm. A párom férfi létére zokogott. Annyira orult ennek is, hogy legalább a ciszta felszivodott! 28-an megyek vervetelre és Uh-rá, a prof nem lesz bent , de azt mondta, hogy egy doktornő lesz helyette . Mi eddig mindig profhoz mentünk, igaz maganba, de most a klinikára kell menni.
5115. KittiKata (válaszként erre: 5112. - Conejo)
2017. dec. 18. 17:06

Mit èrzel?

Nekem sem jött meg, persze a fogigátló miatt. Néha barnázok, de szerintem az normális. Alig várom én is 27-ét hogyan tovább!

Holnap írj!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook