Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


4994. Conejo
2017. nov. 28. 10:05

Sziasztok Csajok!

Nem tűntem el, mindig olvaslak Titeket.


Kawabanya, mesélj, mi volt, ha végeztél ma odabent.


Rimetta, már kiderülhetne, kidobtad-e a hatost, nagyon szorítok, majd mesélj!


LeonaL, Neked is nagyon megy a csííí, hajrá!


Én nagyon szorkulok Mindannyiotoknak innen, a pálya széléről. Lóbálom a pom-pomokat, kiabálom a hatosokat.

4993. KittiKata (válaszként erre: 4983. - LeonaL)
2017. nov. 28. 06:19
A válasz igen! Bár nem tudhatjuk mikor volt a beágyazódás. Szorítok!
4992. KittiKata (válaszként erre: 4989. - Kawabanya)
2017. nov. 28. 06:17
Remélem jó híreket hozol!
4991. KittiKata (válaszként erre: 4985. - Rimetta)
2017. nov. 28. 06:16
Mikor mész vv-re?
4990. cereceda (válaszként erre: 4989. - Kawabanya)
2017. nov. 27. 20:26
Szia 😊 köszönöm, aranyos vagy! Én pedig drukkolok, hogy minél hamarabb kapj időpontot!
4989. Kawabanya (válaszként erre: 4988. - Cereceda)
2017. nov. 27. 18:41

Szia! Én holnap megmondom, hogy az eredmények birtokában mikor indítják.

Vagyis remélem 😊

4988. cereceda
2017. nov. 27. 17:37
Sziasztok! Meg tudja nekem mondani valaki, hogy mennyi a Sote-n a várakozási idő mostanság a lombik program elindításához? Előre is köszönöm!
4987. LeonaL
2017. nov. 27. 15:59
köszi a válaszokat :)!!! jó ez az oldal Rimetta :)
4986. Rimetta (válaszként erre: 4983. - LeonaL)
2017. nov. 27. 15:30
Én már rég belezavarodtam ebbe a dologba, fogalmam sincs, mikor kellene/kellett volna megjöjjön... Ezekkel a szurikkal szerintem amúgy is teljesen felborítottak mindent, úgyhogy nem is próbálom megérteni...
4985. Rimetta (válaszként erre: 4981. - LeonaL)
2017. nov. 27. 15:24

10-es érzékenységűt csináltam, és innen rendeltem:

[link]

Csak egy vékonyka papírcsík, semmi flikk-flakk. Szerintem tudja, amit a többiek, az ára nagyon kedvező. Előre utaltam, még aznap feladták postán, másnap megérkezett. Ha többet rendelsz, még olcsóbb. Ugyan, pozitívat még nem láttam tőle, de ez nem a teszt hibája...

4984. Kawabanya
2017. nov. 27. 14:46

Köszi Csajok! A "bunda" miatt kérdeztem 😁😁😁😁😶😶😶


Ne adjátok fel! Anno az első lombikomnál az esélytelenek nyugalmával..barnázva mentem vissza. A doki az ultrahangon is azt mondta sajna nem sikerült..a vérvétel szerint meg igen. És baba lett 😊



Tündev! Naná, hogy írok holnap ha végeztünk.

4983. LeonaL
2017. nov. 27. 14:42
Bocsi, az előző üzim lehet kicsit katyvagyos, szóval mivel a 12. napon volt az injekció, elvileg utána 14. napon kellene megjönnie, és akinek hosszabb a ciklusa, annak 1-2 nappal később van pé., de mivel nekem előrébb volt ebben a hónapban a peteérés, akkor előbb is kellene megjönnie?
4982. LeonaL
2017. nov. 27. 14:39
Amúgy Rimetta, ameddig ne jött meg, addig nincs baj ;)!!!!!!!!!!!!!!!
4981. LeonaL (válaszként erre: 4978. - Rimetta)
2017. nov. 27. 14:39
Nekem nem beültetés volt, hanem clositbegyttel petefészek stimuláció... BÁR most gondolkozom csajok, HOGY nekem a ciklusom 30 napos szokott lenni, az azt jelenti, hogy csütörtök.pénteken kellene megjönnie.. de mivel a 12. napon kaptam a tüszőrepesztő injekciót, azaz vasárnap volt 2 hete, úgyhogy nem tudom mikorra nem kellene megjönnie!!! :-o. Úgy vagyok vele, h múlt hónapban is korábban teszteltem, mert bekattantam, de persze negatív lett XD elvileg szombat reggeli már kimutatná, hha lenne baba. Milyen érzékenységű tesztet csináltál? Konkrétan a márkára gondolok, mert múltkor a DM-ben direkt a 10-eset kerestem de egyiken sem láttam kivülről a dobozán az érzékenységét.
4980. tundev (válaszként erre: 4978. - Rimetta)
2017. nov. 27. 14:37
Oh Rimetta! Hogy a fene egye meg azt a negatív tesztet. De mint írtad, majd szerdán kiderül. Ezek szerint ma voltál vérvételen (az elsőn). Én azért még mindig drukkolok. :)
4979. tundev
2017. nov. 27. 14:35

Kawabanya!


Te holnap mész 3. Konzultáciora, én szerdán. Megírnád kérlek, hogy mi volt? Hogy mit mondott és hogy volt-e vizsgálat?


LeonaL, a remény hal mrg utoljára, úgyhogy még nincs vége. Csak pozitívan :)

4978. Rimetta
2017. nov. 27. 14:27

Sziasztok!


tundev,

köszi a biztatást. Teszteltem tegnap és ma is, azaz 10. és 11. napon. Nagy, rohadt negatív lett, mindkettő. Szerdán lesz eredményhirdetés, úgyhogy van még remény, csak sajnos szerintem nem sok. :( Amúgy egyáltalán semmi tünetem nincs, nem érzek semmit sehol. Ma reggel egy cseppet barna volt a wc papír (bocsi a gusztustalankodásért), de azóta nincs semmi, nem jött meg.


Kawabanya,

Bocsi, de én már nem is emlékszem, ez az a 3. konzi, amikor mész a 20. napon? Na, ha nem, akkor nem lesz vizsgálat. Elmondja, hogy merre tovább, ad tájékoztatókat, beleegyező nyilatkozatot, beutalókat altatóorvoshoz, ekg-ra, vérvételre és mondja majd, hogy ha legközelebb megjön, akkor telefonálj, és akkor beírnak a 20. napra. Ha ez az a 20. napi találka lesz, akkor igen, lesz vizsgálat is!


LeonaL,

te hogy vagy? Mikorra nem várod? Fogsz tesztelni, vagy kivárod a vérvételt?

4977. LeonaL (válaszként erre: 4976. - Kawabanya)
2017. nov. 27. 14:19

Köszi csajok a drukkot :). Én csendben várakozom... a héten csüt.re nem várom kb.!! De nagyjából 95%-ig biztos vagyok benne, hogy nem sikerült, a mellem nem érzékeny, kijöttek a pattanások, fáj a derekam, és a hasam... szóval.. DE persze minden tünet kétesélyes.. ott az az 5% amitől minden hónapban megőrülök XD!!!! most is inkább már most tudnám, h jó, na nem sikerült, akkor kezdjük a következőt... de ilyenkor ez a pár nap....... megőrülök!!!! na úgyhogy inkább csendben voltam XD.


nálatok mizu?:)


Kawabanya, neked most volt a párod a kontroll spermán ugye? nekem a 3. konzin mondta, h closti, és nem vizsgált meg. de sztem a vizsgálat az attól függ, h milyenek az eredmények, és h hogyan tovább.

4976. Kawabanya
2017. nov. 27. 12:29
3. konzin van vizsgálat?
4975. Kawabanya
2017. nov. 27. 11:13
Sziasztok! Nagy a csönd! Hogy vagytok Csajok?
4974. tundev (válaszként erre: 4973. - Rimetta)
2017. nov. 26. 09:14

Szia Rimetta!


Nem tudom, hogy akkor teszteltél-e vagy sem, de szerintem ET+8 még korai lett volna. Biztosan baromira nehéz lehet ez a várakozás...egy várakozás arra, hogy most megváltozik-e a életed örökre... Én nem tudom hogyan lehet ezt megkönnyiteni, de valószínű sehogy. Bizom benne, hogy nincs hiába a tétlen várakozás, és meglesz az a hatos! :)

A tüneteken szerintem ne agyalj, mert tényleg bármi jelenthet mindent és minden jelenthet bármit. A tesztelés meg szerintem csak idő kérdése...érthető módon mindenki kiváncsi. És a végeredményen a teszt úgysem változtat, csak hamarabb kapjuk meg az informáciot. Szurkolok neked, érted!

És persze érted is LeonaL!

4973. Rimetta (válaszként erre: 4972. - KittiKata)
2017. nov. 24. 18:56

Szia! Koszonjuk a drukkot! Ma mar gorcsolget kicsit a hasam mintha meg akarna jonni... tudom, ez barmit jelenthet, de azert el vagyok szottyanva. Tegnaptol mar mentem dolgozni figyelemeltereleskent (irodai munka jelenleg stresszmentes idoszakkal) es sokkal jobb, vegre nem csak erre tudtam gondolni!

Probalom kerulni a hajolos helyzeteket, de pl. felhuzott labakkal alszom, akkor ezek szerint az is gaz. :(

Vettem teszteket, de meg nem tudom, meg merem-e csinalni. Meg csak ET+8.

4972. KittiKata
2017. nov. 24. 08:57

Sziasztok! Végig olvastam az írásokat. Jól bele húztatok!

Aviva igen sokat hallottam én is róla, de nekem mind messze van és vagy gyermekem akit nem tudok lepasszolni. Ő egy kis majom.


Nagyon drukkolok hogy mindenki álma valóra váljon.


Conejo mit mondott az immunológus hogyan tovább?


LeonaL szorítok!

Rimetta hogy vagy? És igen ne hajolgassál!

S35 Te vagy a csodám, nagyon örülök hogy jól vagytok! Mikor tudunk többet meg rólatok?


Lassan mennek a napok, 4 én kell mennem vissza, voltam uh nincs cisztám.


Olvaslak továbbra is Titeket, de nem igérem hogy mindig tudok írni.

4971. Conejo (válaszként erre: 4967. - LeonaL)
2017. nov. 22. 09:05
Annyira drukkolok Neked/Nektek. Olyan jó lenne, ha hatost dobnál, sok inspirációt adni nekem, az tuti! Küldöm a csííít! ;)
4970. Conejo (válaszként erre: 4969. - Rimetta)
2017. nov. 22. 09:04

Nekem is mondták, hogy ne hajolgassak.

Ha leejtettem valamit, leguggoltam érte :) a cipőfűzés már bonyolultabb, sehogy se tudod megoldani, hogy ne hajolj. Gondolom, fizikailag nem tesz jót, hogy a hajolással összébbszorul a méh. De csak laikusként találgatok, én sem tudom :)

4969. Rimetta
2017. nov. 21. 20:19
Lanyok, tobb helyen azt olvasom (forumokon, blogokban), hogy nem szabad beultetes utan hajolgatni. Tudja valamelyikotok hogy vajon mi lenne az ertelme, az elettani jelentosege a tiltasnak? Mert, nyilvan a kertet nem most gyomlalom ki, meg nem fogok negykezlab feltorolni. De pl a zoknit, cipot igy veszem fel, es ha leesik a konyvem, vagy az also polcrol kell valami akkor lehajolok erte, stb. Es mennyire nem lehet hajolni? A derekszog az meg oke, vagy mar nem? Es ha nem, az ugyanaz a testhelyzet, mint az ules vagy a felhuzott labbal fekves, akkor azokat sem szabadna? Bocsi, hangosan gondolkodom, csak szeretnem megerteni ezt. Az, hogy ne emeljek, ne eroltessem magam logikus tiltasok, de ezt nem ertem, hatha valamelyikotok tudja a magyarazatot.
4968. Rimetta
2017. nov. 21. 17:51

Nálam csak mellfeszülés van, meg a hasamat néha érzem, mintha meg akarna jönni, de annál sokkal enyhébb érzés. Meg úgy nézek ki, mint egy kismama, mondjuk amúgy is van egy kis pocakom, szóval lehet ezt is csak "belelátom"...

Én is elolvastam a gyakorikérdések összes kérdését válaszostól.... XD.

Eleinte én is úgy gondoltam, hogy nem tesztelek, de egyre több kétségem van. Tudom, tudom, hogy ez az egész a várakozásról és a türelemről szól, de ez kezd elfogyni... :)

4967. LeonaL (válaszként erre: 4966. - Rimetta)
2017. nov. 21. 16:26
Hát... én is jövőhétre NEM várom, elvileg csüt, pénteken már lehetne tesztelni... de megfogadtam, h addig kibírom!!! plusz már kezd fájdogálni a derekam, plusz már talán egy pati is kijött... de egy csomó kérdést olvastam a gyakorikerdesek.hu oldalon, h volt akinek, u.úgy megvolt a derékfájdalom, és volt akinek u.úgy kijött a pati, és mégis babát várt.... na úgyhogy jövő hétig én is tuti kileszek idegileg XD XD. Pedig mindig megfogadom, h nem figyelem a jeleket, de sajnos egy héttel mensi előtt mindig elkezdem figyelni... és eddig mindig meg is jött :(. Te érzel vmi plusz dolgot?
4966. Rimetta (válaszként erre: 4965. - LeonaL)
2017. nov. 21. 16:04
27-én és 29-én megyek vérvételre, és 29-én lesz az eredményhirdetés. Gondolkodom rajta, hogy elkezdjek tesztelgetni vasárnaptól minden nap, az lesz a 10. nap. Tudom, hogy nem kéne, de nem bírom. Egymáshoz hasonlítva csak le lehet vonni valamilyen következtetés, vagy nem? Ha full negatív, akkor lesz időm kibőgni magam, és nem ott kell összeomlani, ha pozitív akkor meg óvatosan elkezdhetek örülni.
4965. LeonaL
2017. nov. 21. 14:23

Rimetta! és neked mikor derül ki???


Jó lenne már valami jó hírt is hallani!!!!! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook