Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A régi vagy a mostani langyosviz? fórum

A régi vagy a mostani langyosviz? (beszélgetős fórum)


1 2 3
63. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 1. - Szreni 82)
2013. márc. 10. 10:05
Minô hatalmas probléma :D
2012. jan. 24. 17:21

[link]


Nem lehet, hogy ez illik a párodra ?

61. f354ed7a1e (válaszként erre: 1. - Szreni 82)
2012. jan. 24. 16:39

1. Hát valami miatt szakítottatok..

2. Nem szép kihasználni valakit és érdekből mellette maradni

2012. jan. 24. 14:03
............
2012. jan. 24. 11:51
Ha most langyos késöbb meg hideg lesz.
58. Cucicsillag (válaszként erre: 24. - Szreni 82)
2012. jan. 24. 08:16
Hááát, ha ilyen rövid időn belül már kiütközik, hogy ennyire "nincs időtök egymásra" az elég gáááz. Akkor az a virág el fog hervadni abban a sötét szobában.
57. Cucicsillag (válaszként erre: 13. - Szreni 82)
2012. jan. 24. 08:13

Vmi motivációt találni kell pedig:)

Mindenütt vannak az új arcok között (is) olyanok, akikkel megtalálod a közös nevezőt és akkor lesznek új barátok, barátnők, társaságiéleted.

Edzőterem vagy vmi sport,tánc vmilyen közösség , ahol jól érzed magad? Gondolom( remélem) ne arról szól, hogy "nem vagy elengedve"? ugye?

Ha neki fontos vagy, akkor meg kéne vele beszélni, hogy több időt legyetek együtt.

A pénz és a kiegyensúlyozott, boldog magánélet között nem hiszem, hogy választani kell, van arany középút is.

56. andi6020 (válaszként erre: 1. - Szreni 82)
2012. jan. 24. 07:50

Nem lehet, hogy jó dolgodban már nem tudsz mit kezdeni magaddal? A párod dolgozik, hogy mindenetek meglegyen. Csórón jobb lenne együtt malmozni otthon? Találd fel magad, dolgozz, legyen hobbid, vagy szülj egy gyereket.

Nehogy azt hidd, hogy azzal a másikkal jobb lenne.

Nem vagy anyagias? Persze, nem számít a pénz....amíg van.

2012. jan. 24. 05:31
Egyéves kapcsolat, ahol már olyan problémák vannak, hogy a "társ" elfeledkezik arról, hogy van valakije, halott ügy.Nem hiszem, hogy használna a beszéljük meg, legyél velem,töltsünk több időt együtt, stb.Nem véletlen, hogy még azon is elgondolkoztál, hogy egy felbukkanó régi kapcsolat, ami annak idején nem működött, akár jobb lehet. Ilyenkor szokott még a magány palástolására következni, a de jó lenne gyerek projekt.És akkor anyuka, gyereknek szenteli életét, majd a másodiknak, apuci néha elviszi őket ide-oda, a nő egyre kerekebb lesz, majd a végén egyre nagyobb és nagyobb kocsi kell, hogy negyven évesen beférjenek a kocsiba, a pasi meg egy szivinfarktus után talán végiggondolja, hogy jajj elment mellettem az élet. Szuper:) A pénzt nemcsak meg kell teremteni, hanem el is kell tudni költeni.A work-alcoholic ugyanolyan betegség, mint bármely szenvedélybetegség. Nem akarlak elkeseríteni, de próba szerencse egy bezsélgetés, és utána inkább próbáld megtalálni a párodat... , de ne az előzőt:)
54. ea010c7029 (válaszként erre: 53. - Szilvita)
2012. jan. 23. 23:51
Talán. De mi van,ha mégsem? Ha neki is lennének elgondolkodtató érvei és ellenérvei?:)
53. Szilvita (válaszként erre: 51. - Ea010c7029)
2012. jan. 23. 23:49
Azt mondaná, hogy minden rendben, csak sok a munkája, és fáradt, de majd ha ezzel végez, akkor több ideje lesz...bla-bla-bla, és észre sem veszi, hogy nem fordít energiát a párkapcsolatára.
52. ea010c7029 (válaszként erre: 33. - Ade0aa8ac0)
2012. jan. 23. 23:44
Vitatkoznék! Szerintem lehet! Nem egyformán,de ugyanolyan intenzitással.:)
2012. jan. 23. 23:43
De szivesen meghallgatnám a másik felet is!
50. Karolinna (válaszként erre: 47. - Szreni 82)
2012. jan. 23. 23:22
Szerintem az előző 3-4 hozzászólásban egyáltalán nem erről volt szó (pl.: én inkább arra bíztattalak, hogy találjátok meg azokat a programokat, ami mindkettőtöknek örömet okoz ahelyett, hogy egymás mellett unatkoztok). Úgy tűnik, hogy már döntöttél és eleged van a jelenlegi kapcsolatból, de akkor ne várj megerősítésre, csak lépj.
2012. jan. 23. 23:14
Mivel foglalkozol amúgy? Úgy értem, olyasmit dolgozol, tanulsz, amiben ki tudsz teljesedni? Vannak barátaid, akikkel eljársz? Csak azért kérdezem ezeket, mert a "hogy lehet az ember önmagával boldog"-kérdésed meglepettsége eléggé arról árulkodik,mintha elég erőteljesen társfüggő lennél.....
2012. jan. 23. 23:09

Köszönöm neketek, azért van dolgo amire rávilágitottatok... Most tusolok, fevés, mert reggel ébresztő!!!

Mindenkinek szép estét, még szebb álmokat remélem holnap folytatjuk!!!Jó éjt!!

2012. jan. 23. 23:04
Akkor most az utóbbi 3-4 hozzószólásból az jött le,h vagy én vgyok unalnas, vagy nincs semmi jó program? de azaz igazság,h hova változzak már, hova idomuljak még? önmagam nem akarom feladni...
46. Karolinna (válaszként erre: 41. - Szreni 82)
2012. jan. 23. 23:00
Lehet, hogy csak az a baj, hogy azokat a programokat nem találtátok meg, amit mindketten örömmel csináltok. Ha érdekes a program hidd el egyből nem lesz fáradt. Az én párom is csak addig "fáradt", amíg a program nem tetszik neki.
45. ade0aa8ac0 (válaszként erre: 44. - Szilvita)
2012. jan. 23. 22:53
Kutyából nem lesz szalonna..
44. Szilvita (válaszként erre: 32. - Rohiani)
2012. jan. 23. 22:52
Ha meg is változik, az csak átmeneti lesz. Ekkorát nem tud csak úgy változni egy ember. Nyilván, ha olyan fontos lenne neki, hogy a párjával legyen, mert pl. ott nyugszik meg mellette a sok munka után, vagy az a kikapcsolódás számáre, akkor több időt töltene vele, mert erre van igénye.
43. ade0aa8ac0 (válaszként erre: 39. - Szreni 82)
2012. jan. 23. 22:51
Az a baj ezzel,hogy a "jól bevált bútor" unalmas:((
42. ade0aa8ac0 (válaszként erre: 39. - Szreni 82)
2012. jan. 23. 22:50
Hallgass a szívedre..,csak súg valamit!
41. szreni 82 (válaszként erre: 38. - Anitakiara)
2012. jan. 23. 22:50
Azt gondolom,h az én ibám is, mert amikor még csak a találkozgatós szakaszban voltunk minden este találkoztunk, de mióta együtt élünk minden minden más lett.és persz ehhez én is kellettem...
40. Szilvita (válaszként erre: 28. - Timycat)
2012. jan. 23. 22:49
Lehet hogy van másfél órája, csak nem a nőjére, mert az már biztos, nem kell bele energiát feccölni.
39. szreni 82 (válaszként erre: 37. - Ade0aa8ac0)
2012. jan. 23. 22:46
Jaj tudom, a tesómnak is ez a kedvenc mondása...Hogy egy jól bevált butor lett belölem:(
2012. jan. 23. 22:46

vannak ilyen pasik, én tuti nem tudnám hosszabb távon elviselni, ha mindig azt érezném, hogy magányos vagyok. engem sem boldogítana az, hogy "de legalább van kocsi,pénz,csillogás"..DE! az ember lánya hajlamos arra, hogy hónapokig rágódjon ilyeneken, mert szerintem mindenki úgy van kódolva, hogy a szerelmet IS meg a jólétet IS meg akarja kapni. ha egy pasi annyira túlzásba viszi a munkát, hogy gyakorlatilag csak egy madárka vagy otthon, aki a pénzét költi, meg ha kedve szottyan, akkor még "erotika" is van, akkor én kevés esélyt látok rá, hogy ez javulni fog.

Nem tud kikapcsolni amíg munka van? akkor mondd meg neki hogy válasszon: vagy kevesebb meló (nyilván tutira nem fogtok éhen halni) és maradsz, vagy hellószia.

Az elején is ilyen volt, csak te nem láttál át a ködön, vagy többet foglalkozott veled?

Én tapasztalatból tudom, hogy se az nem jó, ha csórók vagytok, se az, ha a gazdag pasi el akar tartani, és állandóan erre hivatkozva dolgozik. Nekem az exem a kettőnek volt a kombinációja: állandóan dolgozott, mert olyan adósságokat örökölt, hogy muszáj volt, nem jártunk sehova, a pénzre hivatkozva, hogy nincs, amikor velem volt akkor sem volt igazán velem, mert mindig agyalt valamin, vagy morgott. Kiléptem a kapcsolatból és láss csodát, azóta minden héten van miből buliznia... -.-" pedig én sem vártam el soha, nem vagyok anyagias, csak nagy a kontraszt az akkor és most között...

37. ade0aa8ac0 (válaszként erre: 30. - Szreni 82)
2012. jan. 23. 22:44
Ha valakinek igazán fontos vagy szakít rád időt!!Gondolj csak bele a kapcsolatotok elejére!Akkor még volt rád ideje?!
36. szreni 82 (válaszként erre: 32. - Rohiani)
2012. jan. 23. 22:44
na erre rá kell gyurmon magam, de meg kell lépnem egy ilyen volumenü beszélgetést!!!Persze hazudnék, ha azt mondanám,h nem szeretm vagy nem hal bele a lelkem, de lehet, ezzel tényleg tudok javitani a kapcsolatunkon...
35. szreni 82 (válaszként erre: 31. - Rohiani)
2012. jan. 23. 22:41
Milyen eszközökkel hátha nekem is bejönnek?
34. szreni 82 (válaszként erre: 27. - Karolinna)
2012. jan. 23. 22:40
Hétévégére hulla fáradt és valamikor ki kell aludnia magát...amit meg is értek... Tehát délutánig alszik, majd ebéd addigra kész, aztán mindig talál valamit amit még gyorsan elkell intéznie hétföre és ez persze estig tart általában...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook