Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A pasim a végletek embere! fórum

A pasim a végletek embere! (beszélgetős fórum)


2023. szept. 5. 08:16
Mégis benne maradsz. Szerintem tudod a megoldást.
2023. szept. 4. 20:48
Nem, nem jó. :(
2023. szept. 4. 12:54
És ez neked jó, hogy önként benne maradsz? Pár szál virág kompenzálja a szenvedést?
16. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 4. 10:49
Van egy kis nárcisztikus hajlama, olvass utána. Nem azt mondom, hogy az, de a vonások megvannak.
15. monica b27 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 4. 06:08

Mi jött le elsőnek ebből?Hogy csak kihasznál.Nem tudom mióta van így,de lehet őt kielégíti ennyi?

Normális kapcsolatra vágysz,mondd meg neki őszintén.Gondolkozzon el rajta.

A nárcisztikusok is így viselkednek mint ő,tárgyként használják a másikat,szerelembombázzák,megkapják amit akarnak és továbbmennek.Ha rá illik a dolog és megsértődik,amiatt amit mondasz tudd hogy sérült emberrel van dolgod és ha mindennap vele lennél megismernéd az igazi énjét...de ez csak az én véleményem.Sok sikert a továbbiakban!Örülnék ha megírnád hogyan alakult priviben.

14. krinyo1971 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 3. 16:19
Szerintem van olyan kapcsolat, ami már az elején látszik, hogy valakinek (neked) nem felel meg. Ilyenkor nem szabályok kellenek, hanem tovább kell lépni. Ennyire az elején még mindennek szépnek/jónak kellene lennie, és nem azon gondolkozni, hogy lenne jó. Idővel ezek nem javulnak, hanem romlanak...
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - 5d8fd6c5cb)
2023. szept. 3. 13:59
Igen, egyetértek, vannak bizonyos szabályok. Viszont azokat közösen kell megbeszélni. :)
12. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 3. 13:12

Már nem vagyok nős, így nem tudom.

minden kapcsolatnak vannak szabályai, mint egy társasjátéknak.

Kívülről, harmadikként nehéz ebben állást foglalni.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - 5d8fd6c5cb)
2023. szept. 3. 12:53
Kinek jó az, hogy néha "leakasztják a szögről"? Milyen jogon? Neked jól esne?
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Zsoffka002)
2023. szept. 3. 12:51
Éppen ezért kéne lenyugodni, és normálisan hozzáállni. Mert egyőnk sem 20-30 éves. Mi is az 50-esek táborához tartozunk. Ilyenkor már kiegyensúlyozott, nyugodt életet kéne élni.
2023. szept. 3. 12:10
Húú... De igaz ez mind ránk... Igy élünk együtt.de nincs kiút..... Hova menjen igy 80 fele....
8. Gretaa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 3. 12:06

Saját magával foglalkozó típus,ha pedig érzi a vesztét elhalmoz téged kis ajándékokkal.

Nagyon túl sok időd ne áldozz rá ha ténylegesen nem változik.

Szereted,de sok szenvedést okoz neked ahogy írod..Ha ez a szenvedés csak picit is fokozódik,jobb ha ki lépsz belőle.Bánni fogod később ha nem.A "szeretem" majd elmúllik és lesz más.(Mindig van más.)

7. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 3. 11:48

Az a baj hogy sajnos simán lehet nárcisztikus ember. Olvass utána. Ha rá ismersz menekülj, amíg tudsz.

Próbálj meg vele beszélni, de ha nem vevő rá és nem akar változtatni ne kínozd magad tovább. Az a baj ha egy nárcisz minél tovább vagy vele annál jobban elnyom és elveszíted a személyiséged, önbizalmad és még nehezebb lesz tőle megszabadulni.

6. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 3. 10:55
pasi szemmel nézve, a nőkhöz rengeteg türelem kell, mert semmi sem jó nekik..-))
5. 3066f49f9a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 3. 10:49
Érzi, hogy gyenge vagy, és bármit megtehet. Rúgd ki!
4. zsoffka002 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 3. 09:45
sohasem változik meg! több mint 20 éve élek meg hasonlót - 10 éves korunktól ismerjük egymást - 48 évesek voltunk, amióta "együtt" vagyunk, de vonzódunk, nem tudom, és Ő sem megszakítani a kapcsolatot. Időnként szünetet tartunk!!!!Most 70. éveinken járunk - de kellünk egymásnak! Jó idegrendszer kell hozzá! Biztos nyugalom nincs! Tanácsot nem tudok adni - a szeretet oldja meg!
3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 3. 09:38

Félő, hogy attól nem fog megjavulni, hanem még ügyesebben taktikázik.

Megfelelő kapcsolatban boldog vagy, szenvedésnek nincs helye.

2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 3. 09:36
Ne bizonytalanítsd,,feketén fehéren,mond meg neki hogy mi van.
2023. szept. 3. 08:40
Fél éve van egy barátom. Mondható, hogy teljesen kiidegel a viselkedésével. Akkor találkozunk, amikor ő akarja, ha bármit felrovok, vagy próbálom megbeszélni, hogy változtassunk bizonyos dolgokon, még nekiáll feljebb. Másik véglet: Jön a virágaival, kis ajándékokkal, és "imád". Beleszerettem, nagyon jól érzem magam vele, mégis sok szenvedést okoz nekem. Nem tudom, mit tegyek. Szeretném, ha egy kicsit bizonytalanságba kerülne, és rádöbbenne, hogy akár veszíthet is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook