Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Paris Hilton jelenség fórum

A Paris Hilton jelenség (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
2007. máj. 14. 18:39
Hol vagytok? Lettike külföldön, itt semmi mozgás...
2007. máj. 8. 13:55

Lettike, van rólad olyan kép ami nincs sehol retusálva vagy photo shoppal javítva?



csak érdekelne hogy akkor is ilyen szép vagy? inkább ugy fogalamzom, hogy terméászetesen is ilyen az arcod a tested? mert ilyen én is lehetnék a képeken, egy kis rásegytéssel

2007. máj. 8. 13:52

HHHHHHHHHHHHHHHúúúúúúúúúúha, látom hogy az értelem ide is beszökött... anyám azt hittem ilyen emberek csak a mesében vannak...

az értelem szikrázik...

726. f124753f33 (válaszként erre: 723. - Mókica)
2007. máj. 8. 13:39
így van ahogy mondod. Az önbizalom az egy dolog, de amikor átmegy arroganciába, szerintem ott valami nem stimmel, ponthogy kisebbségi komplexusról szól. Egyébként erre utal szerintem az is, aki megplasztikáztatja magát, itt elsősorban a szilikonra gondolok, mégpedig azért, hogy "trendi" legyen. Másrészről aki ilyenre adja a fejét pont e miatt, szerintem IQ-ilag elég alacsony szinten van, ugyanis a plasztikai sebészek csak bezsebelik a sok pénzt, de arról elfelejtenek szólni pl, hogy milyen életre szóló következményei vannak a szilikonbeültetésnek. Elég sokat lehetne erről írni ezért csak kettőt emelek ki. Akinek szilikon van bent soha többet nem adhat vért, vagy nem lehet szervdonor. És még millió más van, amiről az orvosok nem szólnak. Hiszen akkor nem lenne üzlet..
725. Mókica (válaszként erre: 724. - Reni79)
2007. máj. 8. 12:00
akkor mosolyogjunk együtt rajtuk:))))
724. reni79 (válaszként erre: 723. - Mókica)
2007. máj. 8. 11:56
Én is:-)))
723. Mókica (válaszként erre: 722. - Reni79)
2007. máj. 8. 11:55

engem se érdekel, csak gondolam leirom a véleményem...én elvből nem is foglalkozok ilyen személyekkel...

Az nem baj ha valakinek van önbizalma, de ha már másoknak is dicsekszik vele, azt már nem dijjazom! De ez van, mások vagyok....az ilyenekről magamban úgyis megvan a véleményem!Jókat mosolygok rajtuk!

722. reni79
2007. máj. 8. 11:26
Nem mer magáról felrakni más képet csak ilyet!:-)Szóra sem kell méltatni!
721. Mókica (válaszként erre: 712. - Reni79)
2007. máj. 8. 11:18
Amúgy én is pont ezen gondolkoztam tegnap mikor megláttam a képeit, retusált fotós képek...igy mindenki szép! Fennt volt neki egy sima képe, nem olyan durván kisminkelt és igen csak egy 20 éves kilánynak néz ki semmi extra nincs benne!!
720. reni79 (válaszként erre: 717. - Cskata)
2007. máj. 8. 09:27
Láttam már Shakirát smink nélkül és nagyon szép ugyis!
719. Ancika
2007. máj. 8. 09:27
Egyetértek mindkettőtökkel lányok :))))
718. reni79
2007. máj. 8. 09:26
Ő tényleg olyan akire azt lehet mondani hogy Hűha...!Mindene megvan és ezt a természettől kapta nem pedig a szikének köszönheti!Ezért birom nagyon!
717. cskata (válaszként erre: 715. - Ancika)
2007. máj. 8. 09:24

jaja!:))

van egy [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Beyoncé[{[{[/A]}]}]-val közös számuk.. annak a klippjében (is) nagyon szép, smink és tuti ruci ide-vagy oda, teljesen természetes szépség szerintem..:)

716. 0b099f6590 (válaszként erre: 715. - Ancika)
2007. máj. 8. 09:19

Na és ahogy táncol!

Huuuuuuuuu!

715. Ancika (válaszként erre: 714. - Cskata)
2007. máj. 8. 09:17
nekem is nagyon bejön :)))) nagyon szexisnek tartom!!
714. cskata (válaszként erre: 712. - Reni79)
2007. máj. 8. 09:15

szerintem Shakira egyáltalán nem szorul mellműtétre, teljesen jó adottságokkal rendelkezik.. a feneke pedig (amennyire én látom a klippekben..:))) nem nagy, hanem csak széles a csípője..

szóval szerintem ne "inkább legyen olyan alakom", hanem "örülnék, ha olyan alakom lenne"..:)))) részemről legalábbis..:D

2007. máj. 8. 08:48
Profi sminkesekkel és fodrászokkal minden nő lehet Istennő. Ha egy átlagos lányt "kezelésbe vesznek", olyan fotókat csinálnak róla h a saját anyja sem ismeri fel! Sajna sok ilyet látni a tv-ben is, aztán lekerül a smink és jön a szörnyülködés. Számos ilyen lányzó van a médiában, kencefice nélkül utána sem néznek.A témánál maradva, PH szerintem nem szép.
712. reni79 (válaszként erre: 711. - Berdor)
2007. máj. 8. 08:41
Azért elárulok valamit.Én egyáltalán nem tartom Lettikét csinosabbnak vagy szebbnek nálam!Sem az olyan nőket mint ő!Az sem érdekel milyen a hétköznapokban!Nem vagyok az az irigykedős fajta!:-)De ha erről van szó inkább legyen olyan fenekem és alakom mint Shakirának(Aki ugyanugy megműtethette volna a melleit de esze ágában sincs)és mégis minden pali gyönyörűnek tartja!Az én szememben ő a tökéletes nő nem pedig Kelemen Anna és a hozzá hasonló sablonok!:-)Csak ezt akartam mondani!Sziasztok!Rena
711. berdor (válaszként erre: 690. - 4726e582cf)
2007. máj. 8. 08:23

Sehol nem írtam le, hogy valaki attól lesz ápolt ha megműtteti magát, de valahogy mindig azt érzem, hogy az átlagnál jobb adottságokkal bíró lányokat ( és itt tényleg csak a nőkre gondolok, mert férfiaknál ilyen baromfiudvar jelenség nincs ) kikezdik a kevésbé jó adottságokkal megáldott lányok. Itt most kihangsúlyozom, hogy nem Lettikére gondolok :)

Azért a PhotoShop sem tud mindent, kell valami ok ami miatt egyáltalán a fotós az idejét pazarolja valakire és nem hiszem, hogy három hétig szeretné retusálni, úgyhogy nyilván egy jó adottságú lányt keres a munkához.

Szerintem sajnos sokan vannak akik ha meglátnak egy csinos nőt, akkor rögtön azzal vannak elfoglalva, hogy biztos egy vagyon volt, hogy így néz ki, meg minden mű rajta és különben is .... na de persze ők soha nem akarnának még fele annyira sem így kinézni. és itt azért megállnék egy pillanatra, akkor mi a fenének a sok fogyókúrázó, meg átváltoztatjuk dolog?? Az óvodába minden kislány királylány vagy hercegnő szeretne lenni a fiúk meg katonák, vagy pókember vagy batman vagy ki tudja mia fene, aztán van akinek sikerül van akinek nem és van aki tényleg elfogadja, hogy neki nem sikerült és nem csak erről szól az élet és van aki egész életében irigy arra akinek ez sikerült és közben úgy tesz, mintha nem érdekelné.

engem igenis zavart amikor szülés után 10 kg-val több voltam, mert nem éreztem jól magam a bőrömben és érdekes módon amikor sikerült leadnom, akkor mindjárt "szép volt az élet"

Persze becsaphatjuk magunkat, hogy minket nem érdekel, de van akinél kilóg a lóláb.


ja és mielőtt virtuális követket hajítanátok rám, igenis vannak duci ápolt imádnivaló barátnőim, akik tényleg jól érzik magukat a bőrükben, de ők nincsenek állandóan elfoglalva a "műnőkkel"

Talán ez a kiegyensúlyozottség titka :))

710. cskata (válaszként erre: 709. - 7d63a79b47)
2007. máj. 8. 08:17

oh, biztosan "egész életére meghatározó tapasztalatokat fog bent szerezni", esetleg ír egy könyvet a "keserves börtönévekről"..:))))


hááát, nagy szívás, az biztos! életében először nem az van, amit ő akar.. lehet, hogy az irígység beszél belőlem, de én egyáltalán nem sajnálom.. ráfért már ez a pofon a kiscsajra az élettől (az alapján a kép alapján gondolom ezt, amit a külvilágnak mutat magából)..

709. 7d63a79b47 (válaszként erre: 705. - Droma)
2007. máj. 8. 07:11
Én nem azt olvastam a nyilatkozataiból, hogy bulinak fogja fel, mert nem "luxus" helyre megy, dolgoznia is kell. Majd ha kijön mit fog mondani?
708. Mókica (válaszként erre: 705. - Droma)
2007. máj. 8. 01:30
Tuti,meg igy megint középpontban lehetek:)És nála ez a lényeg!!;)
707. emily
2007. máj. 7. 22:51
Öngyi leszek!!! Állandóan lemaradok a képekről..és most 2 hétig vagy 14 napig(????) esélyem sem lesz rá...:-DDDDD
706. gpetra (válaszként erre: 700. - Cskata)
2007. máj. 7. 21:32
Kívül vagy belül lesz rózsaszín? :))
705. Droma
2007. máj. 7. 21:20
Szerintem ezt is bulinak fogja fel...
704. Mókica
2007. máj. 7. 21:19
bizony bizony..megy a börötönbe:)))
703. cskata (válaszként erre: 702. - Demonka88)
2007. máj. 7. 20:44
mindegy, a lényegen nem változtat..:)
2007. máj. 7. 20:41
Én úgy hallottam, hogy van jogsija, csak lejárt, és nem hosszabbíttatta meg.
701. Dolorex
2007. máj. 7. 20:05
:D:D
700. cskata
2007. máj. 7. 19:42

Most hallottam a TV-ben, hogy tényleg börtönbe zárják 45 napra.. (sorozatosan részegen vezetett + jogsija sincsen)

Mutattak egy bíróságon készült rajzot is - háát, nagyon szomorú volt a képen.. de állítólag rózsaszínű lesz a cellája ajtaja..:))) ezen akkorát röhögtem..:))

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook