Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A nagy atvaltozas - Te hogyan elted meg, mi valtozott miota lefogytal? fórum

A nagy atvaltozas - Te hogyan elted meg, mi valtozott miota lefogytal? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
48. de7b7302d3 (válaszként erre: 47. - Gaby76)
2009. nov. 26. 21:33
Jobb, mint a semmi, de lehet, kicsit draga lesz :( persze ha kell, akkor kell.
47. Gaby76 (válaszként erre: 41. - De7b7302d3)
2009. nov. 26. 21:16
Viz nincs, de meleg van. Tudtuk, hogy van a klimanknak fűtésfunkciója, de sosem próbáltuk ki. Na most kipróbáltuk. nagyon meleg lett. a klíma alatt melegedünk, vicces
46. de7b7302d3 (válaszként erre: 44. - Tnde)
2009. nov. 26. 20:12

Szia, udvozlunk itt :)

Ha agyban eldolt, akkor csak ido kerdese, es megcsinalod :) A centik sztem sokkal fontosabbak, mint amit a merleg mutat. Ha en pld fel tudnek ma venni 39-as kis ruhat, nem erdekelne, hogy 88,5 kilo vagyok. De a ketto altalaban egyutt jar azert. Kilo megy le, centik mennek le :) Kitartast Neked is, ha tanacsra van szukseged, kerdezz csak, itt mindenki nagyon segitokesz es sikeresek!!!! :)

45. de7b7302d3 (válaszként erre: 43. - Klára51)
2009. nov. 26. 20:08
Oh, sajnalom Klara, tenyleg. Ilyenkor tenyleg nem a fogyas a legfontosabb... vigyaznod kell magadra teljesen ertheto!! Legjobbakat kivanom Neked! Van itt a hoxa-n gyogytornasz?
44. tnde
2009. nov. 26. 18:57
Sziasztok.Ha lehet csatlakoznék.Én három hete kezdtem el a fogyókúrát.113 kg-al.Most 111 kg.vagyok.Három hét alatt két kg.Lassan megy.De bízok magamban.Nem adom fel.Nem eszem kenyeret,tésztát,riszt,édességet.Rengeteg zöldséget,salátát,sovány húst,gyümölcsöt.Én is a bőrőmet féltem,mivel a terhességem alatt,olyan nagyon kinyúlt a hasamon a bőr,hogy nem is tudom, hogy mi lesz ha onnan is elkezdek fogyni.Ja igen,nálam nem a kilókban kezdett el látszani, hogy fogyok,hanem a centikben.
2009. nov. 26. 18:34
Azt elfelejtettem írni,hogy az viszont zavar hogy az eddigi fogyástól is megereszkedett a hasamon karomon nyakamon a bőr,ezt bizonyt útálom.De mint azt írtam semmi has izom gyakorlat stb...
42. klára51 (válaszként erre: 35. - De7b7302d3)
2009. nov. 26. 18:32

Kedves tőled hogy segíteni szeretnél tipekkel,de az életmentő műtét után inkontinenciás lettem,és nemjárhatok nyílvános uszodákba fürdőkbe.

Ezért szeretnék egy gyógytornásztól tipet kérni hogy a hasfalam se erőltessem meg de mégis vmit csináljak.

41. de7b7302d3 (válaszként erre: 40. - Gaby76)
2009. nov. 26. 16:57

ennyi erovel akarki lehetne kazanszerelo :o

Marmint ha tenyleg nem tudnak ennel tobbet csinalni. Azert ez szomoru. Es akkor most hideg van, semmi melegviz, hat gondolom szuper. Szegeny :(

40. Gaby76
2009. nov. 26. 15:25
a kazán valószínűleg javítható, de a szerelő a telefonba azt mondta, hogy ők ezeket nem tudják javítani! a férjem 3x újraindította, de nem segített. Kb. mást ők sem tudnak vele csinálni
39. Gaby76
2009. nov. 26. 15:24
a kazán nem a miék, mert a lakás sem (bérlakás) és garancia van rá. a garaciát ez a szerelő nyújtja. Ha masikat hívnánk, ugrana a garancia és nekünk kellene kifizetni a javítást vagy az esetleges cserét is...
2009. nov. 26. 14:45
mszerelo = masik szerelo :)
2009. nov. 26. 14:44
:( Mszerelo lehet a megoldas, 1 eves gazkazan hihetetlen, hogy nem javithato.
36. Gaby76 (válaszként erre: 33. - De7b7302d3)
2009. nov. 26. 14:28
Köszönöm az elismerést. Bocsánat az eltűnésért. Problémát próbáltunk megoldani. Nem tartozik a témához, de éppen kimúlt az egy éves gázkazánunk... Nincs fűtés, nincs melegvíz, a hideg is gyéren jön csak. a szerelő meg nem ér rá ma, sőt, nem is tudják javítani - ezt mondta a telefonba...
35. de7b7302d3 (válaszként erre: 34. - Klára51)
2009. nov. 26. 13:33
Uszassal esetleg probalkoztal mar? Az nagyon izuletkimelo. Vagy mondjak meg, hogy a yoga nagyon jo - bar ezt meg sosem probaltam.
2009. nov. 26. 13:23

Azt mondom akinek megadatik hogy sportoljon is a diéta mellett,feltételenül tegye azt.

Én most keresek olyan fórumot ahol gyógytornáztol kérhetnék tanácsot,mert szeretnék a diétán és hosszú sétákon kívül mást is tenni a fogyásom érdekében.

33. de7b7302d3 (válaszként erre: 12. - Gaby76)
2009. nov. 26. 13:08
Sikerult vegre megnezni a kepeket, es hatalams a kulonbseg!!! Nagyon jol nezel ki, minden elismeresem :)
32. manul (válaszként erre: 23. - De7b7302d3)
2009. nov. 26. 12:17

Igen!Én mikor fogyókúrába kezdek,mindíg igyekszem egészségesen táplálkozni.Igazából nem hagyok el semmit,nem is eszem sokkal kevesebbet csak mást!Nem szoktam éhezni,ami egy kicsit mégis azt a hatást kelti számomra,az az édességevés drasztikus csökkentése!Eszméletlenül édeszájú vagyok és nálam ez jelent problémát,viszont ezt sem vonom meg magamtól teljesen,illetve ahol tudom kikerülöm.

Rendszerint átállok a teljeskiőrlésű pékárura,amit reggelire fogyasztok.Sok húst eszem,nem hagyom ki a vöröshúsokat,pedig sokan azt ajánlják.Tízórai-uzsonna sajt,tojás,alma,keserűcsoki,tej,egy kis mogyoró,nyáron sok gyümölcs.

Ebédelni nem szoktam,mert későn reggelizek.Reggel a kávé után rendszerint mozgás a fő program ez kb 1egy óra utána fürdés és reggeli, ezért nem kívánom az ebédet.Este,amikor a férjem haza jön együtt vacsorázonk,én két félét főzök,egyet a családnak,egyet pedig magamnak.

A hús része általában ugyan az, a kret má,de mostanság a férjem is jobban szereti az én könnyű köreteimet,persze neki egy kicsit felturbózom.

Magamnak összedobok egy kis salátát,vagy párolt zöldséget,vagy mostanában imádom a párolt gyümölcsöt,ajánlom mindenkinek,nagyon finom.

Úgy nagyjából ennyi.Ezzel a módszerrel egyszer fogytam 29 kilót közel egy év alatt,ezt sokáig tartottam,majd jtt a hormonkezelés.Ez után is próbálkoztam de az Istennek se akart megindúln,majd 2 hónap alatt leadtam 13 kilót,de az sajnos visszajött.Sokat jelent,hogy én itthon végzem a munkám,így szabadabb a beosztásmom.

31. de7b7302d3 (válaszként erre: 30. - Gaby76)
2009. nov. 26. 11:14
Hat igazabol, mar kicsit keso :)) Atkinst kezdtem 2,5 honapja. Lassan epitem vissza a szenhidratot az etrendembe, most eppen 3. hete 50 grammnal megalltam, nekem ez tobb, mint eleg altalaban 40 gr korul eszek. Ez reggelire es tizoraira gyumolcsot jelent, ebedre zoldseget 100-120 gr feherjevel, uzsonnara salata, vacsorara feherje keves zolddel (spenot, sparga, brokkoli - alacsony ch-s zoldsegek). nekem nagyon jol mukodik, plusz vitaminokra sincs igazabol szuksegem, napi 2-szer gyumolcs, plusz 2-szer zoldseg mellett :)
30. Gaby76 (válaszként erre: 29. - De7b7302d3)
2009. nov. 26. 10:47
azert a szenhidratok teljes megvonasatol ova intelek.. 2 dolog miatt. az egyik az, hogy amint abbahagyod a fogyokurat es eszel riszt meg tesztat, ugy ugranak vissza a kilok, mintha le sem fogytad volna oket.. sajnos sajat boron tapasztaltam :-( A masik meg... olyan vitaminhianyos allapotba kerultem, hogy csupa seb volt a fulem es vitaminokat kellett ra szednem, a vitaminoknak meg etvagygerjeszto hatasa volt. ördögi kör tud ez lenni :-(
2009. nov. 26. 10:36
Igen, konnyebb ugy, ha nincs otthon a kisertes... En peldaul cukrot, lisztet egyaltalan nem tartok otthon, mikor elkezdtem a dietat a tesztakat is kidobaltam. Rizs van, de azt csak a parom eszi. Igy biztonsagosabbnak erzem az egeszet :)
28. Gaby76 (válaszként erre: 27. - De7b7302d3)
2009. nov. 26. 10:26
lehet, hogy a süteményt, csokit nem szeretem, de van helyette más, amit igen és ami jobban hizlal! Párom szerint olyan paraszt gyomrom van, hogy még a fagyit is bicskáal eszem... (fagyit amúgy nem szeretem) De imádom a házi füstölt húsokat a szalonnákat is beleértve, és bármiről le tudok mondani, ezeket kivéve! Ettem ilyeneket is a fogyókúrám alatt, de keveset. Nem vettem, hanem ha megkívántam, ettem a szüleimnél egy keveset az íze miatt :-)
27. de7b7302d3 (válaszként erre: 26. - Gaby76)
2009. nov. 26. 10:20

Szoval akkor volt itt is lemondas boven :)

Persze, semmi nem jon ingyen az eletben, foleg ha jo! Szerencses vagy, hogy a csokit nem szereted. En regen sok csokit ettem, meg napolyikat, sutikeket. Ugy felkapkodja az ember a kilokat, hogy eszre sem veszi, csak megint ev vegen realizaljuk, hogy basszus, megint eltelt 1 ev, es megint feljott plusz 3-4-5 kilo :(

26. Gaby76
2009. nov. 26. 10:13
Módszert még nem is írtam... Semmi különös. Odafigyeltem, hogy ne egyek össze-vissza, hanem legyen 4 óra az étkezések között. Eredetileg akartam regellizni, de kb 14 éves korom óta nem reggelizem, ezért elhagytam a reggelit (rossz szokás, de ez van), elhagytam az olajban süt és panírozott ételeket egy liter olaj 1 honapra eleg). Nem iszom cukrozott üdítőket, de édesítőszereset igen, mert az édes ízt nem akartam teljesen száműzni. Az édességet nagyjából száműztem, de ez nem nehéz, mert pl. a csokit utálom, amióta élek... Mindennek, amit megeszek, felére csökkentettem az adagját. Ha nem vagyok éhes, akkor nem eszem csak azért mert dél van vagy azért, mert unatkozom... Nem eszem semmit, amiben nem tudom, hogy mi van - éttermi étel kizárva, felkész- vagy készétel úgyszintén
25. Gaby76
2009. nov. 26. 10:05
az kimaradt, hogy lihegtem! na azt nagyon restelltem! mi a második emeleten lakunk, nem volt könnyű feljönnöm 106 kilósan... Most meg a negyedikre is felszaladok ketszer is oda-vissza könnyedén! Ennek nagyon tudok örülni
24. Gaby76 (válaszként erre: 22. - De7b7302d3)
2009. nov. 26. 10:01
Bizony, a hormonok utan nagyon nehez fogyni! És nagyon könnyű a leadott kilókat visszahízni! Az volt a legklasszabb, amikor végre belepréseltem magam a 44-es nadrágomba, mert az már konfekcióméret és kaphatóak ekkora csinosabb ruhák is! Az ettől nagyobb ruhák iszonyúak és ritkán akadt olyan, ami kényelmes volt és jól állt. nagyon elkeserítő volt egyre nagyobb és nagyobb cuccokat venni. És költséges!
23. de7b7302d3 (válaszként erre: 21. - Manul)
2009. nov. 26. 09:57
a kezeles utan lassabban megy ugyanazzal a modszerrel?
22. de7b7302d3 (válaszként erre: 17. - Gaby76)
2009. nov. 26. 09:56
Igen, ezek a mindennapi dolgok, az apro kis hulyesegek, amik megkeseritik az eletet- szemolcs, cipo felhuzas, nehez ruhat talalni stb. Amikor ezek szunnek meg, az valami szuper erzes lehet :)
21. manul (válaszként erre: 5. - Gaby76)
2009. nov. 26. 09:56
Én is így jártam,és amíg hormonkezelés előtt simán tudtam fogyni,utána már nem akart lemenni!Bár így is sikerül valamennyit leadnom,de sokkal nagyobb energia kell hozzá,mint korábban!
20. Gaby76
2009. nov. 26. 09:56
nem vagyok ellene a mozgásnak, szeretnek elkezdeni aerobikozni, de sajnos mostanában megint faj a terdem, nem annyira, mint azelőtt, de ezek az ízülei-és gerincbántalmak a családunkban örökletesek. Amikor nem fáj semmim, akkor nem lehet benntartani a lakásban, mert megyek, megyek és megyek....
19. de7b7302d3 (válaszként erre: 16. - Szasz23X)
2009. nov. 26. 09:55
Azt, h gyermeked nem lehet a korabbi koros sovanysag miatt feltetelezik?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook