Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A Mokkában nyilatkozott ma reggel a Liptai Claudia? fórum

A Mokkában nyilatkozott ma reggel a Liptai Claudia? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
109. vica009
2010. ápr. 8. 19:24
Most képzeld el! nekem is van radiátorom itthon,és derékszijam is!Űlve kellett volva a fulladásig vonszolnia magát?(HA A legfelső emeleten lakik valaki,ott tényleg van radiátorcső, magasan,de az olyan gyenge és vékony,hogy az még 10 kg-ot sem bírna el!)
108. d4464aaf8a (válaszként erre: 102. - Zsanci79)
2010. ápr. 8. 19:20
Azt mondta, hogy DAróczi Dávid..., nem hiszi el, hogy öngyilkos lett, ahhoz ott segítség kellett...
2010. ápr. 8. 19:20
106. d4464aaf8a (válaszként erre: 101. - Vica009)
2010. ápr. 8. 19:18

Én is gondoltam arra...


Ahhoz, hogy VAlaki a saját szíjával fulladjon meg, azt folyamatosan kell szorítani, gondolom, de saját magának nem tudja szorítani, ahhoz segítség kellett...


Amikor megy ki a szusz belőle, akkor már fellazul a szorítás nem??

105. vica009 (válaszként erre: 102. - Zsanci79)
2010. ápr. 8. 19:16
TERRY azt mondta,hogy DD NEM LETT ÖNGYILKOS
104. vica009 (válaszként erre: 101. - Vica009)
2010. ápr. 8. 19:14
A tv2,hu-n fent van a video,talán még!A gyertyagyújtásnál
2010. ápr. 8. 19:10

Nem sokat tudok a kapcsolatukról, de van egy megérzésem. Ha jól tudom, Dávid roma származású volt. Szerintem Ő ezt nem tudta feldolgozni. Pontosabban azt, hogy úton-útfélen meg kellett küzdenie mindenért, százszor többet kellett nyújtania ahhoz, hogy elismerjék, hogy egyáltalán észrevegyék. Hallhattunk a riportban is utalásokat erre: "ahonnan Ő elindult"..

Van ismerősöm, aki roma származású és áldott jó ember, mégis nap mint nap a közértben, a postán, a moziban, az újságosnál MEG KELL MUTATNIA, HOGY Ő IS EMBER!! Szerintem ez szörnyű, a szívem szakad meg! De nem boncolgatom tovább a témát..


A kislányáról pedig igen is tett említést. Szerintem ezt csak az érti meg, aki tényleg a legközvetlenebb, a legfontosabb, legszeretettebb hozzátartozóját veszítette el. Utána egyszerűen nincs élet... A világon semmi nem érdekli a gyászolót, csak az, hogy magányban RÁ emlékezhessen. Egyedül akar lenni a gondolataival. Tudom... átéltem..


A kislányról pedig tudja Claudia, ha Ő nem lenne, a lányka akkor is a legjobb kezekben lenne (ennyire azért bízik Gesztesiben). Most mély fájdalma van, nemrégiben felcsillant előtte az ÉLET! és most egyszeriben MINDENT elveszített! :(

Mondta is, hogy Ő már feladta, hogy újra szeretni fog, hogy újra szerelmes lesz, ennek ellenére mégis rátalált a nagy szerelem, a nagy Ő, Daróczi!


Azért állt a média elé, hogy Őt hagyják békén. Csinálhat mindenki azt, amit akar, de Ő nem akar részese lenni.


Nem kedvencem, de őszintén kívánom neki, hogy legyen ereje ezt feldolgozni, békére találni! Hosszú ideig fog tartani, örökké..

102. zsanci79 (válaszként erre: 101. - Vica009)
2010. ápr. 8. 19:09
Mit mondott? Ezt még nem hallottam
101. vica009
2010. ápr. 8. 19:07
Szerintem abba amit TERRY BLACK mondott ,abba van valami!
2010. ápr. 8. 18:06

[link]


A cikk végén:



Halála előtti utolsó napon is beszélt egymással a közösségi oldalon Claudia és Dávid. Ismerőseik szerint a Facebookon péntek délelőtt még évődtek egymással. Claudia Barbie-ra, Daróczi Kenre változtatta a nevét, majd nyilvánossá tették, hogy Barbie és Ken kapcsolatban van egymással. Daróczi 12:20-kor jelentkezett be újra az oldalra, és bejegyzéséhez az alábbi hozzászólást írta: "De már nem. Kijózanodtak."



Akiknek Daróczi ismerősük volt a közösségi portálon, azt állítják, hogy ezt követően a férfi törölte magát az oldalról, és egyéb ismerőskereső site-ról is eltűnt a profilja. Lapinformációk szerint, halála előtt az egykori kormányszóvivő e-mailt küldött a barátainak, amelyben közli, hogy "véget vet az ügynek". Azonban azt, hogy mi ez az ügy, senki nem tudja, legalábbis senki nem beszél róla.

2010. ápr. 8. 18:01
Akkor nagyon depis lehetett... Orvosa jobban figyelhetett volna rá...
98. 5e48d37001 (válaszként erre: 97. - 74740b7c7c)
2010. ápr. 8. 17:51
Ez így van,azt viszont nem tudjuk,hogy a beteg emberekre is ez vonatkozik.A depresszió az már betegség kategória.A betegség meg nem Istentől származik,viszont Jézus a betegekért is meghalt a kereszten.Mindenkiért,tett engesztelő áldozatott.
2010. ápr. 8. 17:26

Egy dologot nem értek.. Azt mondták, hogy D.D. már biztos a menyországban van..


Na, most: Ugye Ő mélyen vallásos volt.. Aki vallásos azt tudja, hogy Isten elítéli az öngyilkosságot! Az öngyilkos embereket nem fogadja be az országába, mert az életet Ő adja, és csak Ő veheti el..!!!

Szóval valami nagy kattanás lehetett nála, ha ilyet tett.


Clau, meg úgysem fogja bevallani, ha valami oltári nagy balhé volt D. Dávid halála előtt, mert akkor darabokra szedné Őt a sajtó, na meg Dávid családja is.

Lehet ezért is van kibukva... (nem fog mindent az orrunkra kötni, hogy mi volt közöttük..)

96. silk
2010. ápr. 8. 16:23

Én most néztem meg ezt a riportot Klaudiával..Igaz, itt jópáran már elkönyveltek engem érzéketlennek, meg nem tudom, minek, amikor azt írtam, hogy várható volt a hölgy megjelenése a médiában és szerintem nem kellett volna, de mindegy..Ezt most is fent tartom, amúgy.


Szóval, megnéztem a videót és láttam, hogy ez a nő tényleg szenved, abszolút meg tudom érteni azt az érzést, amiről szólt, hogy nehezére esik még a szemét is kinyitni, mert menne utána szíve szerint. Én átéltem hasonlót, mint ő, igen, ilyesmit érez az ember, csak mindenki máshogy tudja kifejezni. Azt érzi, hogy legyen már ennek vége, ez nem lehet igaz, ez nem történhet meg!!! Aztán szépen, lassan majd kiheveri. De ha tényleg szerette, akkor még évek múlva is, nap, mint nap eszébe fog jutni, gondolni fog rá és beszélni róla...


És még egy dolog: bár Klaudia fájdalma is hatalmas nyilván, ne felejtsük el, hogy nála nagyobb gyásza és vesztesége van a szülőknek!!! Az övéké az igazi fájdalom, nekik a gyereküket kell koporsóba tenni. azt, akit már születésétől fogva ismertek és szerettek..Na, az ő fájdalmunk sokkal nehezebben fog enyhülni...


Bocsánat, ha hosszúra sikeredett...

2010. ápr. 8. 08:07

Álitólag azt bevallotta, előző nap összevesztek, de nem értem miért nem korrigálták, vagy pedig a párja nagyon a lelkére vette. Az igazságra már sosem derül fény igazán. Valahol, mint embert sajnálom.

Üdv.Ágnes

94. syria (válaszként erre: 88. - Beuge)
2010. ápr. 8. 08:03

D.D apja tegnap nyilatkozott a TV-ben.

Hatalmas erőre és intelligenciára vall, ahogy beszélt a gyászával és a temetéssel kapcsolatban.

2010. ápr. 7. 09:40

Sajnálom Klaudiát.

Őszinte részvétem.

92. syria (válaszként erre: 91. - Kenzol)
2010. ápr. 7. 07:31
Azért a putriból eljutni a parlamentbe, az már teljesítmény!
91. kenzol (válaszként erre: 86. - *adelinda*)
2010. ápr. 6. 21:30
hol volt ő a sztártól.....
90. pintyőke72 (válaszként erre: 77. - Syria)
2010. ápr. 6. 21:07
az egyik újság mániás depresszióról írt.Állítólag ebben szenvedett.
2010. ápr. 6. 20:51
Én most néztem végig a riportot a neten.Az érzésem végig a következő olt...GHa a dolog így zajlott,hogy üzemnetek,és eljegzés,és semmi jel után önakasztás,akkor wez az ember borzasztóan önző mód cselekedett.És bár Liptai k. nem a szívem csücske az arrogáns nagyképű lekezelő,beszólogatós mododrával,ezt baromira nem érdemelte meg senkitől,főle a szerelmétől nem...Ha ,mégegyszer ha, a férfi önhatalmúlag önfejjel eldöntötte ,legalább egy levelet hagyhatott volna neki,hogy ne egész életében ezen rágódjon ,hol cseszte el...már ha a háttér igaz,és már ha tényleg önkezével ,és önös döntéssel...CValahol qrvára sántít a sztori...vagy a szerelm nem volt akkora,vagy az öngyilkosság,vagy Daróczival voltak nem kicsi pszichés gondok,de azt meg azért ki kellett volna szúrni egy ennyire szoros kapcsolatban...Nem tudom,nagyon sajnálatlatra méltó volt Klaudia,és megértem,hogy ő sem érti mi is történt....
88. beuge (válaszként erre: 17. - Sligov Ica)
2010. ápr. 6. 20:21

Egyetértek.

Érdekes, D.D. családja nem teszi a kirakatba a gyászát. Szerintem igazibb az az érzés, amit befelé élnek, mint amivel telekürtölik a médiát, ami igaz a kapcsolatukra is.


Egyébként boldog ember eljegyzés után nem lesz öngyilkos.

1. vagy nem öngyilkosság

2. vagy megzsarolták

3. vagy szakítottak

szerintem a depresszió kamu, túlzottan nyomják.

2010. ápr. 6. 20:14
Én csak Klaudiát sajnálom.
2010. ápr. 6. 20:08

Meg persze a szokásos: öngyilkos lett, nem lett öngyilkos, felakasztotta magát, nem akasztotta fel magát.

Valahányszor meghal egy sztár, mindig ezt csinálják.

2010. ápr. 6. 20:04

De azért a rendkívül rossz lelkiállapotában még gyorsan eljegyezte Klaudiát, utána meg kinyiffantja magát, már vőlegényként, hadd fájjon még jobbana menyasszonynak... pfff...

Azért még nem kell utána menni, ez csak egy pár hónapos szerelem, hamar kiheveri, még az elején jártak a rózsaszín ködben. Aztán már mindenki úgy emlegeti mint egy hatalmas nagy románcot. Majd elmúlik.

84. a14deb9047 (válaszként erre: 78. - D4464aaf8a)
2010. ápr. 6. 17:55
Igen!
83. Sligov Ica (válaszként erre: 26. - 3388f1d995)
2010. ápr. 6. 17:52
Ez természetes. Sajnálom én is, de... A többit leírtam már.
82. Ncilány (válaszként erre: 73. - D4464aaf8a)
2010. ápr. 6. 17:02
Ami hírt én hallottttam, azt mondták : próbálták a mentősök ujraéleszteni.
81. ancsika72 (válaszként erre: 78. - D4464aaf8a)
2010. ápr. 6. 16:17
Igen és kb 1-2 órája megint lett egy ilyen fórum de mire most hazaértem az is törölve lett!
80. fzsu88
2010. ápr. 6. 15:52
Gyereide, NAGYON igazad van a 69. hsz-ban!!
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook