Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A megkülönböztetés fórum

A megkülönböztetés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A megkülönböztetés

1 2
11. 9242a6388c (válaszként erre: 10. - 7c79ff1565)
2009. dec. 14. 13:46
Küldtem neked egy sütit!!! Tessék megenni, és felejteni!!!!! Nehogy még mindig a régi kollegáidra gondolj!!!Miért hogy nézel ki, és milyen a hangod??? Nem értem az ilyen embereket, és nagyon felháborit ha ilyenről hallok!!!!!
2009. dec. 14. 12:01

Nagyon jó cikk, bár aki olyan, h mocskolja a másikat szemtől vagy szembe, nem fog megváltozni. Ahonnak kirúgtak, én se éreztem jól magam, hiába nem bántottam senkit, lelkesen végeztem a munkámat, próbáltam velük beszélgetni, kedvesnek lenni, mégsem értékelték, a hátam mögött röhögtek rajtam, a fejemen, hallottam többször is h hogy nézek ki már, milyen hangom van..stb. szülés előtt pár hónapra felvettek valakit a helyemre, aki nyitottabb, szebb nálam, ja és ami fontos, nekem nincsenek élményeim, ne mvoltam bulizós, nem mászkáltam, nagyon elvoltam maradva a dolgok iránt, ami eléggé nehezíti a kommunikációt, hiába vagyok másokkal beszédes, olyanokkal akikkel könnyebb ez, mégis elitéltek, és úgy is bántak velem. Tök gáz, két éve jöttem el onnan, dem ég mindig viselem a lelkemben a nyomait a sok megalázásnak, és hiába mondom magamban, nem velem van a baj, meggyötörtnek, semmire kellő undorító alaknak érzem magam:-(

Sajnálom h a világon ilyen szemetek az emberek, h kinézet alapján elítélnek... A magam szerény kis nőies, őszinte módján, legbelül, büszkén, de csendesen hányni tudnék az ilyen kétszínű alakoktól. Bocsássatok emg a kemény megfogalmazásért, de dühít az ilyen, mert meglátom a saját nyomoromat benne, azt amit én is átéltem., meg közülünk még jópáran.

9. 9242a6388c (válaszként erre: 8. - Manul)
2009. dec. 14. 11:57

Szia manul!

Szeretném megkérdezni, hogy az az idézet amelyik az adatlapodon van, honnan van?

A ne lop,...stb

8. manul (válaszként erre: 6. - Devilsandy)
2009. dec. 14. 11:49

Sajnos ez nekem igen nagy pofon volt,egy éve történt,de sok idő kellett,hogy megemésszem a történteket!

Én mindíg csapatban dolgoztam,általában fiatalok között,majd egy olyan helyre kerültem,ahol én voltam az egedüli nő.Soha senkivelnem volt komoly problémám,sőt a fiúk között éreztem magam a legjobban.Azt tapasztaltam,hogy ők sokkal egyenesebbek,ha gondjaik vannak egymással azt szemtől szemben intézik el és nem egymás háta mögött!Megtanultam,hogy az őszinte szó a legértékesebb!

De sajnos a cég megszűnt,új helyre kerültem,nagy ambíciókkal és tettvággyal,én akartam lenni a jó fej és igazságos vezető.De nem így lett és ez nem az én kudarcom!(egy év után tudom kimondani)

7. devilsandy (válaszként erre: 4. - Dzsigg)
2009. dec. 14. 11:23
Köszönöm szépen. Féltem, hogy nem fogják sokan érteni. :)
6. devilsandy (válaszként erre: 5. - Manul)
2009. dec. 14. 11:23

Nemrég költöztünk össze a Párommal... ezért nekem muszáj most kibírnom legalább a téli időszakot -számlák, egyéb dolgok miatt.

Teljesen igazad van, "ha nem beszélsz más háta mögött", vagy nem taposol át mindenkin, akkor kinéznek... Szomorú... és fájó...

2009. dec. 14. 10:31

Én is voltam ilyen helyzetben!Nagyon nehéz egy összeszokott csapatba beilleszkedni,főleg ahol"farkas"törvények uralkodnak!

Nekem az az egy hónap volt életem legrosszabb élménye,mialatt megpróbáltam beilleszkedni egy olyan társaságba,akik azt sem értették,amit kérdeztek!

Vezetőként kezdtem dolgozni egy üzemben,ahol a legszörnyűbb az volt,hogy minden jóindulatom,toleranciám ellenére én voltam a kívülálló,mert nem sűlyedtem le az ő "kitépemahajadat,temiértkaptáltöbbfizetéstmikorkevesebbetdolgozolnálam"szintjükre.Én elfogadtam a rendszert"csak"pusztán dolgozni akartam,nem álltam be közéjük pocskondiázni a másikat,senki háta mögött nem huzogattam a számat.Hamar rájöttem,hogy egyik"klikk"sem fog így befogadni,bármekkora jóindulattal viseltetek irántuk,ezért egy hónap után úgy döntöttem,hogy nem adom fel önmagam!Villám gyorsan kiléptem,mielőtt még bedarált volna az ármány és a butaság!

2009. dec. 14. 10:27
Tetszett a cikk,gratulàlok.jo lenne ha mindenki példàt venne erröl a cikkröl:)
2009. dec. 14. 10:18
jó és tanulságos ...mindenki számára...
2009. dec. 14. 10:14
nagyon jó cikk...
2009. dec. 14. 10:03
Mostanában úgy veszem észre, hogy divattá vált külső alapján levonni következtetéseinket az emberekről. Nem számít, hogy nem ismered, látsz valamit, ami számodra "nem normális", vagy éppen "nem megszokott", és máris megvan a véleményed az illetőről.

Ugrás a teljes írásra: A megkülönböztetés
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook