Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A megcsalt fél megbocsájt, de nem felejt soha!! fórum

A megcsalt fél megbocsájt, de nem felejt soha!! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A megcsalt fél megbocsájt, de nem felejt soha!!

1 2 3 4 5 6 7
120. 67ba0d2361 (válaszként erre: 118. - Feri36)
2012. aug. 3. 12:41
Na húzzál el, de gyorsan!!!!
119. Bella2011 (válaszként erre: 118. - Feri36)
2012. aug. 3. 12:33

Félre dugni ugyebár nagyon férfias!

És egy női portálon olvasgatni, irogatni?

118. Feri36
2012. aug. 3. 11:19

Szia,


És akkor mi van ha félredug?

Semmi!

Minden normális pasi félredug.

Aki nem az meg csak akar,de nem mer.

Aki meg nem is csinálja és nem is akar az meg töketlen pöcs!

Ez van.

Nem kell álmodozni...

El kell fogadni és kész.

Ha otthon is normális a pasi akkor nem kell problémázni.

Ha problémázol még rosszabb lesz.

Ha elfogadod akkor felszabadult és lehet,hogy abba is hagyja vagy nem fog olyan sűrűn félre dugni.

A férfiak így vannak összerakva.

Egy a cél!Dugni!


Biztosan támadni fogtok emiatt,de akármelyik férfi ismerősömmel,haverommal beszélek(persze nem nők előtt mert az már másmilyen beszélgetés)mind dugni akar vagy dug is és nem csak a partnernőjét:)

117. patrick29 (válaszként erre: 95. - 9f86e86d50)
2012. aug. 3. 10:22
roszul irtam.aszt akartam irni h nemet suliba jartam ;)
2012. aug. 3. 05:56

Szia!

Olvastam a történetet,és nem értek veled egyet, persze ezért vagyunk emberek mert különbözünk egymástól.Sokmindenben,mindenben..nem vagyok a helyedben,és senki sincs!Neked saját magadnak kell meghoznod a döntéseidet!Voltam hasonló helyzetben,annyi különbséggel hogy már nem voltam várandós.A kisfiam akkor 2 éves volt.Éreztem,tudtam,rákérdeztem,először letagadta,aztán bevallotta.aztán elköltöztem haza a szüleimhez!Ráadásul akivel megcsalt,terhes lett!!!Fogadkozott nekem, hogy elvetetik a gyereket,beszél a nővel,de nem érdekelt.Tapasztalatból beszélek, hidd el én is nagyon szerettem, és előtte sosem volt ilyen!minden akkor változott meg,mikor terhes lettem.Jól döntöttem.Egy percig sem bántam meg hogy elhagytam!Nem arra gondoltam hogy a gyerekem apa nélkül nőne fel,hanem arra, hogy egy ilyen emberre nincs szükségem,akkor ne legyen apja!!

A gyereknek sem jó ha az örök veszekedést látja, mint ahogy te is írtad,hogy mennyit veszekedtetek emiatt már.Azóta egy kiegyensúlyozott ember lett belőle..Én akkor mindössze 21 éves voltam,magam sem tudom hogy tudtam erős lenni, és megtenni amit megtettem, de biztosan állíthatom,jó döntés volt,mert tudtam, hogy tévedtem, hibáztam amikor azt gondoltam vele fogom leélni az életem..


Ezek csak az én gondolataim,és szavaim,azért írtam le neked,hogy elgondolkozz egy kicsit rajta...mérlegelj..írd le egy papírra,mik azok az érvek ami miatt vele maradnál, és mik azok ami miatt nem!! legyél őszinte magadhoz!!

és NE FÉLJ a változástól!!!

Persze a körülményeket nem ismerem, de hidd el rajtad kívűl senki sem tudja az életedet megváltoztatni,CSAK TE MAGAD!! véleményt bárki mondhat,írhat,de attól jobb nem lesz..változtass...de Ne félj változtatni!

Szerintem a párod azért tette,teszi ezt veled, mert talán arra gondol,hogy nem mered elhagyni,és ezáltal egy biztos pontnak gondol téged az életébe!!

115. 38c05a6ad0 (válaszként erre: 1. - Edó89)
2012. aug. 3. 02:21
Sajnállak, de nem fog semmi sem változni! Szerintem minél hamarabb küld el, mert az jobb lesz Neked és a gyereknek is!
114. patrick29 (válaszként erre: 101. - 9f86e86d50)
2012. aug. 3. 00:31
;)
113. patrick29 (válaszként erre: 98. - Pandoracic)
2012. aug. 3. 00:29
reflexbol jon neha az angol...sokat hasznalom aszt is ;)
112. patrick29 (válaszként erre: 95. - 9f86e86d50)
2012. aug. 3. 00:15
roman vagyok s nemet iskolaban jarok,jelenleg nemetorszagban elek...szoval bocs:)):)):)):)):p ja es telefonrol irok.csa erdekel a tema ;)
111. Ági05
2012. aug. 2. 23:53
A legcsúnyább dolog egy várandós nőt megcsalni.Ráadásul ez egy tartós viszony,nem egyszeri alkalom.Elhagynám a helyedben.Ha ez a férfi a legszebb időszakban semmibe vett,mi lesz 10-20 év múlva?!Kutyából nem lesz szalonna!!!
2012. aug. 2. 22:17

Összeteheti a két kezét,hogy olyan párja van mint Te.Egyszer ha ajd visszatekint arra amit tett kívánom hogy szégyelje el magát!

Mivel magam is várandósan lettem cserben hagyva így teljesen megértem azt a fájdalmat amit érezhettél.

Kívánom,hogy tudj még igazán boldog lenni!

109. birgi74 (válaszként erre: 104. - 9f86e86d50)
2012. aug. 2. 22:10
na ez tetszik. szellemes es nagyonis ertheto :) valamint modern :)
108. birgi74
2012. aug. 2. 22:07

Nos, nem olvastam vegig az osszes hozzaszolast, de feltetlenul szeretnem jelezni, h a cikket viszont igen... sehol nem irja, h azert vallalt gyereket, h majd jobb lesz a helyzet. egy ev egyuttjaras utan osszehazasodtak, majd fel evre ra terhes lett... 5 honapos volt, amikor rajott, h csaljak, vagy kimaradozik a ferj, vagy ilyesmi...


Mindemelett: Kobudera elso (nem tudom, h vol-e tobb) terjedelmes es meglehetosen velos, szellemes, es intelligenciara utalo, beszologatosnak tuno, de nagyonis ertheto hozzaszolasa all a legkozelebb a velemenyemhez.


Edo, par kerdes, amiket fel kell tenni magadnak: hol voltal te azalatt az ido alatt, amig o eljart... ertem h varandos voltal, de ugy istenigazabol hol voltal? kislany!!! es ne haragudj, h lekislanyozlak, kedvessegbol, nem lenezesbol teszem!!! hova tuntel TE?

(persze tudom, h amikor az ember szerelmes, es plane varandos, a legutolso dolog, mai eszebe jut, h a ferje miatt aggodjon...alap lenne, h ez egy aldott allapot, amit ketten akartak, bekessegben szeretetben ugye...)

a ferjem szerint a legaljasabb es legundoritobb dolog, ha egy ferfi akkor csalja meg a parjat, amikor az a kozos gyermekuket hordja... egyatalan nem ertek egyet azzal, h a legtobb not megcsaljak olyankor...persze ettol meg lehet...de nem tartom valoszinunek...


mennyi idos a ferjed?

hol eltek? marmint nem ugy ertem, h biciklibelsoben, vagy konkretan melyik telepulesen, csak felmerult bennem, h amiatt nem hagyod el, mert esetleg megszolnanak erte, vannak olyan videkek meg manapsag is, ahol az Ember a ferfi, es az ugy jo, ha o keres, o kocsmazik, o nozik, o ver, o haverozik... a no meg jo feleseg modjara otthon ul... ez a helyzet? vagy ami meg felmerult bennem, a fiatal korod miatt is esetleg (es nem pont a 23 ev, hanem h kicsit tul odaadonak tunsz) ert teged valami a multban, ami miatt ennyire hajlando vagy valakiert felemeszteni sajat magadat? vannak ilyen szerelmek, de azok koltok es irok es muzsikusok, es festok szerelmei, es az eletrajzi regenyekben sokkal jobban mutatnak, mint az eletben... kerlek, ne alazzad magad tovabb! a masik ami eszembe jutott, h esetleg tole fuggsz es azert nezel el ennyi mindent? mert ugye tudod, mint azt mar tobben is leirtak, h ez nem egy megcsalas... nem arrol van szo, h elment egy legenybucsuba, ahol a volegeny helyett o kapta el a tancosku.vat... ez egy viszony. tartos es valoszinuleg tartosabb, mint a hazassagotok, akarmeddig legyetek is egyutt papiron. miert?

ne haragudj, h ezt irom (pedig nem kellene, mert az ilyen velemenyek meg kozelebb viszik a sertett , megbantott felet ahhoz, h kapaszkodjon a fogvatartojaba...) de a ferjednel mar csak te alazod magad jobban. es a gyermek!!!! rola is essen szo!!!!! mivel csak o szamit, hogy akarsz belole egeszseges, onbecsulessel megaldott, szereto embert nevelni? milyen peldaval elsz? h nyelni nyelni nyelni mindenaron? nem tudom, mi a motivaciod. nagyon sajnalom a helyzetet, de az en hitem szerint, ha te ezt nem oldod meg ebben az eletedben, meg sokaig kihat. es nem csak rad. leszogezem, h en hazassagparti vagyok, es hiszem, h vannak hbak, amiket nem csak a sertett ban meg, es amiket jo megbocsatani... de ha a ferjem ezt tenne velem... hat koszonom szepen, nem kernek belole. mert itt nem arrol van szo, h tizevente, vagy 20evente elmegy egyet d.gni egy ismeretlenhez... mert az sem szep, de talan megbocsajthato... de ez... hat nem hiszem. persze ha nyitott hazassagrol van szo... de neked szerintem az nem lenne valo. legyszives szedd ossze magad! kerlek! allj fel! es kerlek, vizsgaljad meg azt az erzest, amit te szeretetnek hivsz!!!!! remelem, h nem taszitanak a hozzaszolasok meg inkabb a karjaiba. legyel felnott, felelossegteljes NÖ! sok sikert kivanok ehhez! ne haragudj a terjedelemert, meg a felet sem irtam le annak, mai eszembe jutott :) szep napokat!!!

2012. aug. 2. 22:06

Hm. Érdekes cikk. Azt hiszem vannak dolgok, amiket család ide vagy oda, de nem szabad eltűrni. Ez a történet ilyen... Egy ilyen palinak gyereket szülni, gondoskodni róla, lefeküdni vele??? Ez után a viselkedés után, nem csoda ha nem megy a megbocsátás - bár bocsánatkérésről sem tudunk, hogy lett volna, vagyis még a felelősséget sem vállalta fel...


Amúgy amikor valaki azt írja, hogy megbocsátottam, de nem felejtek, akkor valójában nem bocsátott meg. Az igazi megbocsátás azt jelenti, hogy megértem és elfogadom, hogy hibázott a másik, és a továbbiakban bízom benne, vagyis ezután úgy állok hozzá, mint ha meg sem történt volna.


De ahogy már írtam, megértem, hogy nem sikerült megbocsátani. Azt már kevésbé értem, hogy mért maradt egy ilyen sz@r alakkal együtt a fórumnyitó.

106. 1e76158442 (válaszként erre: 104. - 9f86e86d50)
2012. aug. 2. 19:07
nem nagyon értem,de biztos igazad van:)))
105. Annette
2012. aug. 2. 18:39
De hogy tudtad elviselni, megbocsájtani neki? Én dobtam volna ki a legelső bizonyítéknál, nem viseltem volna semmit... ilyen ember fogja majd felnevelni a gyereked...
104. 9f86e86d50 (válaszként erre: 103. - 1e76158442)
2012. aug. 2. 17:48

Ott a gyerek első oknak,

A világban sokan szopnak.

Második, hogy mindenki gaz,

Marad csak a vibri vigasz.

Önbecsülés alsó foka,

Maunika mért nincs foga?

Mit jelent szeretni magam?

Beszélnék, de nincsen szavam.

Átöletem a bánatot,

Így kérek most bocsánatot,

Ne haragudj gyermek lelkem,

Hogy a sok rosszt eddig nyeltem.

Felállok, mert kaland ez is,

Hátha lesz majd új genezis.

2012. aug. 2. 17:29
halálra itélt kapcsolat,mit vársz ilyen embertől?nem értem miért vagy még mindig vele,a legfontosabbak hiányoznak belőle feléd:tisztelet,őszinteség,szerelem....??????????????????????????????????????????????????????????????????????
2012. aug. 2. 16:32

Álljunk meg egy szóra Tanár úr:)

De inkább kanyarodjunk vissza az alaptémához :)

101. 9f86e86d50 (válaszként erre: 100. - Pandoracic)
2012. aug. 2. 16:29
Valóban nem gondoltam rá. Bocs Patrick29, nem kötekedésnek szántam.
100. pandoracic (válaszként erre: 99. - 9f86e86d50)
2012. aug. 2. 16:25
Neked még egyszer sem fordult meg a fejedben,hogy a helyesírás lehet azért rosszabb,mert esetleg külföldi az illető?
99. 9f86e86d50 (válaszként erre: 96. - Noarashi)
2012. aug. 2. 16:22

"Így kellene kinéznie legalább: "


:D Én is sokat hibázok, de nem is ezzel van a baj. Hanem amikor már nagyon kusza és fájdalmas valamit kiolvasni. Köszönöm. Most, mondhatnám, hogy hagytam Nektek is, de igazából figyelmetlen voltam. Máskor is megesik. :)

98. pandoracic (válaszként erre: 92. - Patrick29)
2012. aug. 2. 16:21

Te magyar vagy?

Pár hozzászólásodban angolul írsz néhány szót.

97. pandoracic (válaszként erre: 96. - Noarashi)
2012. aug. 2. 16:20
:)
96. Noarashi (válaszként erre: 95. - 9f86e86d50)
2012. aug. 2. 16:17
okozz
95. 9f86e86d50 (válaszként erre: 92. - Patrick29)
2012. aug. 2. 16:15

Szia Te apuka vagy? Gratulálok a kisfiadhoz!:) Hallottad, hogy Amerikában el akarják törölni a kézírást? Kérlek, ne haragudj, de borzasztó a helyesírásod. Mondom én, akinek régen nyelvtan kettese volt. Hidd el megéri a belefektette idő, mert sajnos ez a válaszod így majdnem értékelhetetlen.


"ha van lejetoseged hagyd el.ha eddig meg tedte....ezutan is meg fogja !! enyi ideig turtel neki!ne okoz magadnak hasztalan fajdalmat ha latod h nem valtozik s hideg veled"


Így kellene kinéznie legalább:


Ha van lehetőséged hagyd el. Ha eddig megtette.... Ezután is meg fogja! Ennyi ideig tűrtél neki! Ne okoz Magadnak hasztalan fájdalmat, ha látod hogy nem változik s hideg Veled.

2012. aug. 2. 16:13
Én biztos azonnal elhagytam volna. Ritka szemétláda lehet a férjed.
2012. aug. 2. 16:11
Sajnos a cikkíró mostanában nem járt itt.Remélem jól alakul a sorsa.
2012. aug. 2. 16:09
ha van lejetoseged hagyd el.ha eddig meg tedte....ezutan is meg fogja !! enyi ideig turtel neki!ne okoz magadnak hasztalan fajdalmat ha latod h nem valtozik s hideg veled
2012. aug. 2. 16:08
Azért a cikkíró is hozzászólhatna néha :D
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook