Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A legjobb könyv(ek), ami(ke)t olvastam fórum

A legjobb könyv(ek), ami(ke)t olvastam (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. jún. 5. 14:20
Ó, egy pillanatra nem figyeltem és micsoda élet lett:) Nagyon örülök:):)
21. b9fb9d38f8 (válaszként erre: 17. - G_eszter)
2009. jún. 5. 14:20

Marquez Szaz ev maganyat keszulok kiolvasni.

Olvasd el nagyon jó!

Wass Albert könyvek is vegyél nyugodtan, de esetleg könyvtárból kölcsönözz, abból fel tudod mérni, hogy neked is tetszik e.

20. ében11 (válaszként erre: 19. - Tari)
2009. jún. 5. 14:19
nem ciki, eszembe jutott róla a Harry Potter én nagyonszeretem olvasni is!
19. tari
2009. jún. 5. 14:16

Sziasztok!

Könyv terén szinte "mindenevő" vagyok!

Általában a fantasy és ifjusági(ha ciki ha nem) regényeket szeretem!

Böszörményi Gyula könyvei nagyon jók, A Gyűrűk Ura trilógia is a kedvenceim közé tartozik!

2009. jún. 5. 14:16
Hemingway : Búcsú a fegyverektől
2009. jún. 5. 14:14

M. Bulgakov: Mester es Margarita nekem nagyon tetszett, szeretem Coelhot. Utoljara Stephenie Meyert olavstam, tetszik ahogy ir.

Marquez Szaz ev maganyat keszulok kiolvasni.

Was Albert es Danielle Still konyveket meg nem mertem venni, mert mondanak rola jot is rosszat is :)

2009. jún. 5. 14:14

Frank Herbert:Dűne

Boleslaw Prus:A fáraó

2009. jún. 5. 14:11

Lehagytam néhány kötőjelet :(


Konrad Lorenzet is nagyon szeretem még olvasni! Ha valaki, ő tényleg értett az állatok nyelvén (Salamon király gyűrűje, Ember és kutya c. könyvek). És nagyon érdekes, olvasmányos, valószínűleg még annak is, akiknek nem a szíve csücske az állatvilág.

2009. jún. 5. 14:10

Thor Heyerdal: Tutajjal a Csendes óceánon. És szinte az összes könyv a Világjáró sorozatból. Máig odavagyok értük.


Rejtő is - valóban. rám is néztek furcsán a buszon, mikor elkezdtem kacagni valamelyik bekezdésén. Dehát nem lehet nevetés nélkül megállni.


És L. M. Montgomery Anna-sorozata... De be is fejezem, mert úgysem tudnék megállni a sok kedves könyv felsorolásában. De egyet azért még megemlítenék: Gyökössy Endre könyveit. Akármelyiket olvastam, mindig úgy éreztem, pont a lelkembe látott - kevesen ismerik és értik ilyen mélyen és ilyen szeretettel az embert.

2009. jún. 5. 14:08
Daren Shan könyvek
2009. jún. 5. 14:08

Jack London: Martin Eden

Stendhal: Vörös és fekete valamint

Updike minden mennyiségben...


sajnos mostanában nincs túl sok időm rájuk.:(

2009. jún. 5. 14:07

Marquez könyveit én is nagyon szeretem.

Sok Dean R. Konz, leslie L. lawrance könyvet is olvasok.

Én az orosz irodalmat is nagyon szeretem.

És vannak a nagy kedvenceim: Manderley ház asszonya, Tövismadarak, 22-es csapdája.

Was Albert is nagy kedvencem:-)

2009. jún. 5. 14:06

Az én kedvenceim:

Sienkievicz - Quo vadis

Tolkien - Gyűrűk Ura

De imádom Rejtőt, Durrelt, Fablet is

2009. jún. 5. 14:06

David Morrell

Ricard Bach

Összes :DDDDDDDDDDD



Robert Ludlum Fantom-trilógia

8. Tonettó (válaszként erre: 5. - Tonettó)
2009. jún. 5. 14:06
És én nagyon szeretem Merle-t. Malevil, Védett férifiak a kedvenc.
7. csutkababa (válaszként erre: 5. - Tonettó)
2009. jún. 5. 14:06
a filmet lattam ,nagyon jo
2009. jún. 5. 14:05

sziasztok,

en nagyon szeretem Rejto konyveket, igaz nem tul sokat olvastam, meg mar amit el is olvastam nem nagyon emlekszem ra,de a hangulatukra igen, sokat nevettem rajta,


van is egy mondas, a buszon ulve ha valaki nevet, az vagy tenyleg bolond, vagy Rejtot olvas.

en imadom.

gyerekkoromban szerettem Szabo Magda konyveit,most is szoktam olvasni,de mar joval kevesebb idom van ra, mint regen.

a Narnia is erdekes,Danielle Still konyveket is szeretem, az olyan jo agylazito :))

2009. jún. 5. 14:04
Patrik Süskind: Parfüm. Készült róla film is, de a könyv az isteni! Nagyszerű olvasmány. És persze a Harry Potter sorozat ;-))
2009. jún. 5. 14:04

Wass Albert: Funtinelli boszorkány

Gerald Durrell: Családom és egyéb állatfajták

(és fenti íróktól még több könyv)

2009. jún. 5. 14:02
Maeve Binchy minden könyve nagyon jó szerintem. Könnyed, de nem bugyuta sztorik, pihentető olvasnivaló... :)
2. eperlevél (válaszként erre: 1. - Vadkriszti)
2009. jún. 5. 14:02

Szia!


Én nagyon szeretem Marquez könyveit. Elég sokat olvastam már tőle, legutoljára a Baljós órát. De nagyon szeretem még Nyírő József könyveit is. Most fejeztem be Isten igájában c. könyvét.

2009. jún. 5. 14:00
Szeretek olvasni, ilyen téren mindenevő vagyok. Cseréljünk tapasztalatokat, ezzel talán el tudjuk kerülni, hogy a jövőben "zsákbamacska" könyveket vegyünk (jó drágán).
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook