Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A kutyámtól nem tudok tévét nézni fórum

A kutyámtól nem tudok tévét nézni (beszélgetős fórum)


2020. nov. 5. 16:21
egyszerű a megoldás, olyan filmet nézz, amit a kutya is szívesen néz. Például : csontosat
19. 3526be21e0 (válaszként erre: 17. - Bichi)
2020. nov. 1. 19:36
Hát igen. Tényleg ő a falkavezér. Köszi szépen az ötletet. Kutyaiskola tényleg ráférne. 🙂
18. 3526be21e0 (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2020. nov. 1. 19:32
Minden ami 4 lábú, sőt a papagájokat is. Lassan nem találok tőle nézhető műsort. 🙂 😏
17. Bichi (válaszként erre: 1. - 3526be21e0)
2020. okt. 29. 13:01

Kutyaiskola...

Megtanulsz falkavezér lenni, ő meg megtanulja, hogy nem ő az úr a háznál, mert most igen :)

Az a lényeg, hogy ne hagyd rá, mert ez később egyre több esetben lehet majd zavaró...

16. Pasionella (válaszként erre: 14. - Guruljka)
2020. okt. 29. 12:42
Ez igaz, de imádjuk :-D
15. gigi>
2020. okt. 29. 12:03
A miénk is pont ilyen. Ha Tv-ben hallja hogy ugat a kutyus,akkor felfigyel rá és ha nem szólok rá,ő is elkezdi.De ez van akkor is ha kocsival megyünk valahová,és jönnek velünk. Figyeli az utat,és ha látja,hogy kint sétáltat valaki kutyát,már ugat(na) is. :) Imádjuk mindkettőt! :)
14. Guruljka (válaszként erre: 9. - Pasionella)
2020. okt. 29. 11:42
A tacsi teljesen más világ. És bárkinél konokabb tud lenni. Simán igájába hajt egy egész családot. Amit a tacsi nem akar,vagy másképp akar, az eleve esélytelen.
13. Oneday (válaszként erre: 6. - L.luiselotte)
2020. okt. 29. 11:22
A mi egyik macskánk (bár nincs macskánk, de mégis 3 kóborka van, akik hozzánk szoktak) tegnap új hobbiként a járó mosógépet nézte.. Sötétben... Nyilván, minden jó, ami mozog. Egyébként tableten youtube-on cat game - eket szoktam neki és a húgának betenni. Na ezeken a videókon fél, egy, másfél órán át vagy csótányok, vagy egerek, vagy madarak mászkálnak, vagy épp madzag megy ide - oda. Nagyon cuki a reakciójuk, pláne amikor az állat eltűnik a képernyőről, keresik a tablet mögött, vagy épp próbálnak hozzányúlni. Az egyik videón néha macska nyavogott, na ott össze-vissza néztek, merre a macska.
12. levarosbukta (válaszként erre: 1. - 3526be21e0)
2020. okt. 29. 10:12
Miénk is kajabál, képes még a takaró alól is kibújni pedig onnan nem is látja mi van épp a képernyőn.
11. Idhikai (válaszként erre: 8. - Bless the child)
2020. okt. 29. 10:00
AZ én kislányom is hegedűl, a kutyus vagy ül és hallgatja, vagy vonyítva kíséri. Olyankor megsimogatom, hogy okosan segít Ramikának. :D (Panelban lakunk, még soha nem panaszkodtak! :))
10. Pasionella (válaszként erre: 8. - Bless the child)
2020. okt. 29. 07:30
Mi zenész család vagyunk, az első tacsi velünk énekelt, anyuval mi énekeltünk többnyire, vagy zongoráztam, azon nem vonyított mindig :-) bátyám harsonás, a harsonával se vonyított de ha énekeltünk akkor végig nyomta velünk :-D illetve ha a tv-be néztük komoly zenét akkor is vonyított :-) de nagyon nem volt mindegy ki énekel és hogyan, csak azoknál az operaénekeseknél vonyított amelyek tényleg jó hanggal rendelkeztek :-) velünk imádtuk ha énekel mert ahogy pianoba nyomtuk már Ő is... volt hogy csak tátogtunk már és Ő még mindig nyomta a magáét :-) A mostani tacsimon látom hogy Ő inkább azért vonyít mert zavarja de Bella Ő más volt, Ő szerette, Ő igazi éneklő tacsker volt :-)
9. Pasionella (válaszként erre: 1. - 3526be21e0)
2020. okt. 29. 07:27

Szia.

Nem akarlak elkeseríteni de sehogy :-D a mostani tacsim csak akkor ugat ha hallja is őket, az első tacsim pedig bármilyen állatot látott a tv-ben azonnal ugatta. Egyetlen egy lehetőség volt, nem néztünk mellette állatos filmeket :-D ettől függetlenül imádtam! Szóval szerintem esélytelen :-D

2020. okt. 29. 06:46

Ez tök cuki😀

Nálunk a következő volt: Az egyik gyermekem kitalalta, hogy hegedülni szeretne. Mikor itthon gyakorolt, bizonyos hangoknál a kutyusunk eszméletlen hülyén vele vonyított. Szerencsére nem sokáig volt ez a hegedülősdi😀😀

7. andi6020 (válaszként erre: 1. - 3526be21e0)
2020. okt. 29. 05:33
Mely állatok nem tetszenek neki?
2020. okt. 29. 04:28

a mi mcskánkis imádja a TV-t, sokszor bekapcsolom neki az

állatos csatornákat ha macskák nagymacskák, vagy a prédái a madarak vannak benne.

A nagy kutyáktól és a Rextől fél. A madarakat le akarja vadászni, figyelni kell , hogy rá ne ugorjon a TV-re

2020. okt. 29. 03:51

Szólj rá határozott,erős hanggal. Ha nem segít,csukd ki.

Fontos,hogy ne verjük meg!

2020. okt. 28. 22:23
Nekem kis testű kutyám még nem volt, de erőteljesen talán a máltaira is rá lehet szólni. Sőt ne ad'j Isten kizavarni, kicsukni, ha nem hallgat.
3. havanesekutyus (válaszként erre: 1. - 3526be21e0)
2020. okt. 28. 21:59

Az enyém is csinálta, de annyira nem volt zavaró. Most nagy ritkán, ha letöltök valamit, inkább kimegy, ha zavarja, vagy alszik.

Ha nagyon ugat, esetleg próbáld levenni a hangot, amíg a neki nem tetsző jelenet megy🙂

2020. okt. 28. 21:53

De aranyos 😆 Bocs. Amúgy ötletem sincs, kutyában n vagyok erős.


Nálunk 1-2 macska tv-fan, pl imádják a rajzfilmeket vagy a természetfilmeket amikben macskafélék, kutyafélék és prédaállataik szerepelnek. Jót szoktam rajtuk vigyorogni, ahogy együtt élnek a sztorival.

2020. okt. 28. 21:48
Segítséget szeretnék kérni tőletek abban, hogy hogyan tudnám leszoktatni máltai kutyusomat arról, hogy éktelen ugatásba kezdjen, ha a tv-ben állatokat, vagy neki nem tetsző élőlényeket lát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook