Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A könyvjelző eszköztárba lementett linkeket hogyan tudnám lementeni? fórum

A könyvjelző eszköztárba lementett linkeket hogyan tudnám lementeni? (tudásbázis kérdés)

2012. jan. 23. 19:53

A link torles sikerult .Most kezdek okoskodni a favoritesben a kedvenc linkek vannak lementve nalam

bookmarks toolbarnak felel meg.A Total Commander program levan mentve csak nem tudtam mire kell hasznalni.Meg egy keresem lenne,hol tudnam megnezni a magyar elnevezeseket amit a kepernyon en angolul latok?/pld.File,Edit,View/Koszonom a segitseget

4. jstefan (válaszként erre: 2. - Margareta51)
2012. jan. 20. 17:44
A CD-DVD író programot ha megnyitod és az adat CD_DVD funkciót bejelölöd utána az egész könyvtárat kijelölöd, és elindítod az írást.A törlést jobb egérgombbal todod elvégezni,vagy ha kijelölöd a DEL gombbal.A könyvjelző vagy kedvencek listát a gép egy favorites nevű külön könyvtárban menti általában, attól függ hogy a telepítésnél mi volt megadva mentési könyvtárnak.Ha feltelepítesz egy TotalCommander nevű ingyenes programot akkor sokkal áttekinthetőbb hogy mit akarsz megtartani vagy törölni.
3. dravecz (válaszként erre: 2. - Margareta51)
2012. jan. 20. 14:06

Sajnos én ezt a "kérdést" sem értem.

A számító gépeden van már az amit le szeretnél menteni CD re?

A CD író programokból is sok van.

Így nehéz segíteni.

Vagy én csak én nem értem a kérdésed.

2012. jan. 20. 13:56

Egy kicsit furcsan irtam a kerdesem nem tudom a magyar kifejezeseket pontosan a gepemen angolul van

/Bookmarks-bookmarks toolbar/szeretnem lementeni egy cd-re es nem tudom ha lehetseges es azt is szeretnem tudni amelyik linkekre nincs szuksegem hogyan tudom torolni.Koszonom a tajekoztatast.

2012. jan. 20. 13:51
A konyvjelzo eszkoztarban lementett linkeket hogy tudnam lementeni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook