Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


55. 10d89b51ea (válaszként erre: 54. - Mam36)
2008. nov. 25. 11:56
Szia mam36! Üdv a fórumban. Én annyit tudnék Neked segiteni, hogy a " Lombik életre-halálra " c. fórumban a csajoktól kérj tanácsot! Ők biztos tudnak Neked válaszolni a kérdéseidre!
54. mam36
2008. nov. 25. 11:15
Ma írok először a fórumba.Nyolc éve szeretnénk babát,de kiderült velem van a baj.Most vettem fel a kapcsolatot a szegedi Kaáli intézettel,nagyon várom a válaszukat.Ismeri valaki a Krizsán doktornőt?A fotón kedvesnek tűnik.Vele szeretnék beszélni.Írjatok!!!Köszi.
2008. okt. 21. 06:46

Sziasztok!

Ha valaki nem bírja anyagilag a Kaálit én tudok ajánlani egy nagyon jó orvost, én második inszeminációval teherbe estem, utána is végig hozzá jártam és vele is szültem. Akikkel együtt jártunk vizsgálatokra, azok közül is nagyon sokan teherbe estek. Egyik barátnőm is, akit más felé csak hitegettek az orvosok.

52. Zsanetta (válaszként erre: 51. - Pulika)
2008. okt. 21. 05:16

Én ugy menrem elsőnek hogy déli majd ott felszálltam a talán 95 buszra.

de ott már bárkit megkérdezhetsz,tudni fogják!!

51. pulika
2008. okt. 20. 20:19
sziasztok, új tag vagyok. nekem is nehézségbe ütközik a teherbeesés, a méhnyaknyák nem engedi át a spermiumokat. Holnap kell mennem második alkalommal a budapesti kaáliba az istenhegyi út 54/A. alá. Tudna valaki segíteni abban, hogy a népligettől illetve a nyugatitól hogyan jutok el a legkönnyebben, mert most nem tudok autóval menni. köszi
50. ájrin
2008. okt. 3. 14:47

Szia!


Szerintem nézz bele a Lombik életre-halálra c. fórumba, az aktívabb, vagy olvasd el a naplómat, ott elég sok mindenről írok ezzel kapcsolatban...

2008. okt. 3. 13:54

Segítsetek Kérlek!

Tegnap tudtam meg hsg. után, hogy természetes úton nem lehet babánk. Mit tudtok a Kaáli Intézetről? Mennyit kell várni a beültetésre? Miért kell fizetni? És mindent ami fontos lehet. Nagyon várom a válaszokat, iszonyatosan el vagyok keseredve. Köszi

2008. júl. 29. 20:39

Sziasztok!!!


Pesti kaaliról tapasztalatok????

Én szept.9-re kaptam időpontot.

Lombikozni fogunk!!

A betegségemmiatt rögtön wennek ugrunk neki!!!

Ez olyan hihetetlen hogy már nemsoká remélem babázunk!!!

Aki hasonló cipőben jár,mindenkinek sok szerencsét!!

47. beacska28 (válaszként erre: 44. - T.Orsa)
2008. júl. 28. 15:27

Szia!

látom te is győri vagy.Nekem is az orvosom petevezeték átjárhatóságot javasolt,félek tőle.A kaáliba már voltatok?

46. ájrin (válaszként erre: 45. - Wizsu)
2008. jún. 13. 13:16
hogyhogy harmadszor futtok neki?
45. wizsu
2008. jún. 13. 10:29
Sziasztok!Mi most futunk neki harmadszor a lombiknak.Egyszer sem volt még beültetésem.Tegnap voltunk a Kaáliban,most genetikai vizsgálatra küldtek,kettőnknek 18ezer forint lesz.A többi meg meglepi.
44. T.Orsa (válaszként erre: 43. - Anitram001)
2008. jún. 11. 10:06
Drukkolok,hogy összejöjjön!!!Én a helyedben lehet,hogy elmennék más dokihoz is,már csak azért,hogy az ő véleményét is kikérjem.
43. anitram001 (válaszként erre: 41. - T.Orsa)
2008. jún. 11. 09:47

Szia Torsolya!

A probláma annyi, hogy nem esek teherbe. Mivel volt 2 terhességem ezért rásegítésnek adták a vérvétel után a Clostilbegytet. De már a 3. hónapnál tartok és nem tudom ha most sem jön össze akkor mi lesz. Váltsak dokit? Akihez járok elég jó elismert orvos. Holnasp megyek Tüsző mérésre. Hátha összejön.

2008. jún. 1. 14:50

A segitségeteket kérném.Én töb éve endometriosissal küszködöm,mütét mütét hátán de semmi változás.

Felkerestem egy dokit aki azt mondta hogy összefüggés van az amalgánnal a rengeteg nehézfémel ami a szervezetemben van.

ezt próbálja egy kanadai kúppal kihajtani a szervezetemből,ez még oké is csak nagyon drága.

tudtok vmi tapasztalatot erről??

Ja és egy elektrmágneses kezelést ajánl.

Hallott valaki is róla??

Ez a doki nem nem természetgyógyász a kaaliban lombikozik és kutat!!

Szerintetek megbizhatom benne??


Irjatok kérlek akár privát levélben is!!

Köszi!!

41. T.Orsa (válaszként erre: 40. - Anitram001)
2008. máj. 30. 17:18

Szia!


Sajnos az árak tényleg iszonyatosak..

Van valami konkrét eü-i problémátok?

2008. máj. 30. 16:07

Elkeseredtem az árakon.

Én most kezdem a harmadik clostilbegyt kúrát... Nem tudom mi lesz utánna ha nem sikerül. Az tény, hogy egy gyermekem van, de én még szeretnék legalább kettőt.

39. ájrin (válaszként erre: 38. - T.Orsa)
2008. máj. 17. 11:35
Persze, nekem kell, a Te esetedben nem tudom, hogy mi az ok. Nekem a laparoszkópia eredményét kell vinnem. Azt nem tudom, hogy ha valaki más ok miatt, és nem a petevezetők átjárhatatlansága miatt megy, akkor kell-e.. (mondjuk apa alacsony spermaszáma miatt...stb)
38. T.Orsa
2008. máj. 17. 11:16
Átjárhatósági nem kell?Amúgy köszi:-)
37. ájrin
2008. máj. 17. 09:13
Chlamydia - elírtam:)
36. ájrin
2008. máj. 17. 09:00

Szia!


Na, azért fizikailag nem ugrándoztam, csak lélekben, de úgy nagyon!:D


Hogy milyen vizsgálatok?


Hepatitis B, C, HIV - mindkettőtöknek.

Vércsoport meghatározás - mindkettőtöknek.


Spermiogram - apának


Anyucinak:

Teljes vérkép, vizelet, EKG, rákszűrés,egy éven belüli. Minden eddigi lelet, vélemény. Clamydia szűrés, 3 hónapon belüli. Alaphormon- vizsgálat.


Asszem ennyi:)

35. T.Orsa (válaszként erre: 34. - Ájrin)
2008. máj. 17. 08:14

Sziasztok!


Na,Ájrin,kiugrándoztad magad?:-)


Milyen vizsgálatokat kell elvégeztetni a lombik előtt?Csak,hogy felkészült legyek..

34. ájrin (válaszként erre: 33. - T.Orsa)
2008. máj. 16. 09:04

De jó is lenne:) A próféta szóljon Belőled:D


Ha tudsz, feltétlenül menj el a tornára, szerintem nagyon jó!


Én sajnos nem tudok most elmenni (24-én itt is lesz) mert Sárospatakra megyünk a lányommal, meg az osztályával. Olyan kísérő-féle leszek.


Megyek, ugrándozom még egy kicsit örömömben:DDDD

33. T.Orsa (válaszként erre: 32. - Ájrin)
2008. máj. 16. 08:57

Ez nagyon jó hír!!

Lehet,hogy az eredeti augusztusi időpontra már babás is leszel!!


Megnéztem a honlapot,és képzeld,lesz Győrben is torna 31.-én!Annyira jóóó:-))

32. ájrin
2008. máj. 16. 08:54

Sziasztok!


Kéééépzeljétek, most beszéltem a dokimmal, és intézett nekem egy korábbi időpontot a Kaális konzultációra! Valszeg valaki babás lett, és felszabadult egy időpont. Azt hiszem ez mindenkire nézve jobb így.


Június 18! Több mint két hónappal korábban a tervezett aug 28-hoz képest!

Annyira örülök!:))))))

31. ájrin (válaszként erre: 30. - T.Orsa)
2008. máj. 16. 08:01
megírom priviben a honlap címét
30. T.Orsa
2008. máj. 15. 20:50
Egy kérdőjellel kevesebbet akartam:-)
29. T.Orsa
2008. máj. 15. 20:49
Nem ismerem..Olvastam a naplódban,hogy kipróbáltad?Tudsz tippet adni,hol tudnám beszerezni?
28. ájrin (válaszként erre: 27. - T.Orsa)
2008. máj. 15. 20:08
Olvastam az adatlapodon a PCO-t. nem akarod kipróbálni az ARWEN tornát? állítólag arra is jó...
27. T.Orsa (válaszként erre: 26. - Ájrin)
2008. máj. 15. 19:25

Köszönöm:-) Hétfőn volt egy éve..nagyon repül az idő:-)


És nem bizonytalanodj el a naplóírással!Nekem erőt ad,és biztos még sokaknak.

26. ájrin (válaszként erre: 24. - T.Orsa)
2008. máj. 15. 19:21
de szép menyasszony voltál:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook