Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


2009. máj. 6. 12:05

hali lányok..

ájrin hogy vagy?és a többiek?hogy érzitek magatokat?

én a debreceni kaáliba járok..

nagyon jó az ellátás az én orvosom nagyon rendes ember..

én már túl vagyok az első lombikon és sikerült minden jól alakult eddig...

két picit ültettek be és nagyon boldogok voltunk a párommal amikor közölte a doki hogy babás maradtam.azt nem tudta megmondani egy vagy két baba van de nem volt baj mert nagyon örültünk.

sajnos azonban valamilyen ok folytán beindult a spontán vetélés..erős görcsök és vérzés..az orvosom is azt mondta sajnos most nincs mit tenni ez a folyamat elkezdődött.adott cseppet hogy segítse a tisztulást..egy hét múlva vissza kell mennem hogy megnézze minden rendben zajlott-e le..de amint lehet kezdeni fokok mindent előröl.nagyon szomorú vagyok de nem adom fel újra próbálkozunk.a doki azt mondta ha egyszer sikerült mégegyszer fog és ha ez bekövetkezik jobban odafog figyelni rám ha kell három naponta fog ellenőrizni na majd meglátjuk addig még sok idő van...

de senki ne ijedjen meg..ez csak az én storym remélem veletek nem fog előfordulni..és írjatok sokat mert ha beszélünk a dolgokról akkor könnyebb..

84. nita25
2009. máj. 5. 19:14
Annyi kérdésem lenne hozzátok!:) eszembe jutott most egy fontos :) Ma szedem be az utso fogamzás gyogyim és jövöhéten szerdán kell elkezdenem.elkezdjem vagy már ne szedjem?? vizsgálatok elött jobb ha nem szedem vagy szedni kell? köszönöm a válaszokat elöre is :)
83. nita25
2009. máj. 5. 18:57

Sziasztok!Nagyon örülök,hogy irtatok nekem!Köszönöm,hogy segitetek!!:) Zsanetta Te is a bp-be jársz?én elöször junius 2-án megyek pont a névnapomon :) biztosan szerencsés nap lesz.ha meglehet oldani akkor nagyon sok vizsgálatott a nödökim fog elvégezni amit csak tud,legalábbis azt mondta.

ájrin!neked volt olyan tükrözés is? ne hari de sajna nem tudom mi a neve.:)

Zsanetta!Te most hol tartasz?

82. Zsanetta (válaszként erre: 80. - Nita25)
2009. máj. 4. 20:52

Szia!!

Én is oda járok!!

te kihez??

Én dokim a Krizsa doki én imádom,de a Sajgó is jó!!

az elsö konzultáció 13.000Ft

Az uh 8.000FT

A spermav. is 13.000FT

a vérvételeket nem tudom.

azt tudom hogy a sperma és uh vizsg ragaszkodnak nagyon.

kell állt vizsgálat.

gyönyörü,és mindenki nagyon rendes.

tiszta,és nem sokat kell várni.

ja a kiskonzultáció 1500Ft

kivánom hogy legyen babó mihamarabb.

ha kérdésed van irj!!

81. ájrin (válaszként erre: 80. - Nita25)
2009. máj. 4. 19:31

Szia Nita!

Én csak a debreceni Kaáliról tudok beszélni, de azt hiszem a tarifák ugyanúgy vannak megállapítva mindegyikben.

Ha érdekel, a naplómban tavaly június-július környékén írtam ezekről, akkor voltak az első viszgálatok.

Ha felvesznek a programba, akkor már csak a gyógyszerekért kell fizetned, a vérvételekért, vizsgálatokért, punkcióért, beültetésért nem.

Az első konzultáció azt hiszem 12 ezer ft volt, az első vérvételt..stb megoldottam máshol.

80. nita25
2009. máj. 4. 17:15
Sziasztok!Én junius 2-ra kaptam idöpontot.Nagyon izgulok!Sajna nekem 4 elhalt terhességem volt és most már szeretném ha kivizsgálnának hátha valaki végre megtudja mondani miért történt.:( Milyenek itt a dokik?Mennyi egy vizsgálat? Aki tud segitsen.
79. ájrin (válaszként erre: 78. - Bibócska)
2009. ápr. 24. 20:40
Köszönöm szépen:)
78. bibócska (válaszként erre: 77. - Ájrin)
2009. ápr. 24. 20:38

május 5.-én kell visszamennem uh.-ra

akkor talán azt is megmondja a doki hogy egy vagy két baba van..

de nem is ez a lényeg csak egészséges legyen.

akkor te már profi vagy ebben a dologban..remélem hamarosan neked is minden ok lesz és kismami leszel..egészen 9 hónapig hogy aztán anya lehess..:)

77. ájrin (válaszként erre: 76. - Bibócska)
2009. ápr. 24. 17:51

Szia!

Én most gyogyit szedek, mert a pajzsmirigyem rakoncátlankodni kezdett, így a következő stimuláció előtt le kell nyomni a TSH szintemet. 4 punkción vagyok túl, ebből csak egyszer jutottam el a beültetésig.

Magamról?:)

1 éve vezetek naplót itt a Hoxán, az inszeminácótól kezdődően a lombikig, abban aztán tényleg benne van minden magamról:)


Valóban jó fej a dokink:)


Mikor kell visszamenned?

76. bibócska (válaszként erre: 75. - Ájrin)
2009. ápr. 24. 17:31

ájrin te hol tartasz a kezelésben?

és mióta próbálkoztok?remélem sok szerencséd lesz az egész lombikhoz szerintem az egyik legjobb az orvosunk:)

úgyhogy hajrá..

írj még magadról ha van kedved..

75. ájrin (válaszként erre: 74. - Bibócska)
2009. ápr. 24. 16:18

Szia!

Gratulálok a babá(k)hoz!:)

Én is B.B-hoz járok, nagyon meg vagyok vele elégedve!

Remélem, hamarosan én is ilyen szép UH képet fogok nézegetni:)

Kellemetes babvárást!

2009. ápr. 23. 16:52

sziasztok...

üdvözlök mindenkit.

én a debreceni kaáliba járok már túl vagyok az első beültetésen és úgy tűnik sikeresnek bizonyult mert kisbabát vagy babákat várok.

az első uh nem tudta kimutatni hogy egy vagy két baba van a méhemben,de nagyon boldog vagyok mert nem gondoltam volna hogy ilyen szerencsénk lesz hogy első alkalommal összejöhet a baba.

nekem Bodnár Béla az orvosom én nagyon csípem mert kedves vicces és hamar fel tudja oldani a hangulatot is mindemelett nagyon jó szakembernek is tartom.és a nővérkék is nagyon kedvesek igazán igyekszik mindenki hogy ha már oda kell járnia az embernek az minél kellemesebb legyen..én csak ajánlani tudom ha valakinek a debreceni kaáli van a lekhelye közelében

73. yda (válaszként erre: 72. - Zsanetta)
2009. ápr. 21. 08:37
Sajnálom, de szívből kívánom, hogy a lombik sikerüljön.
2009. ápr. 20. 15:09

Nincsen csak 1 petevezetöm és azt hitték mindkettö mrossz ,aztán végül kiderült hogy tényleg rossz.

most veszik ki szerdán a másiklat is.

meg endos vagyok,az elég nagyok a lombikhoz.

71. yda (válaszként erre: 70. - Zsanetta)
2009. ápr. 19. 19:15

Szia!


Ne haragudj, hogy megkérdezem, de neked miért nem volt inszeminációd? Miért a lombikkal kezdtetek?

2009. ápr. 19. 15:13

szia!!!


igen tudom nehéz bekerülni hozzá.

BARÁTNÖM MOST FOG LOMBIKOZNI A SAJGÓNÁL,MEG VAN VELE ELÉGEDVE.

NEM TUDOK NEKED MIT IRNI MERT NEKEM NEM VOLT INSZEMMEM ÉS AZ MÁSKÉPPEN MEGY AZT HISZEM.

NEKEM MINDEN LEZAJLOTT 3 HÉT ALATT.

DE MINDENKINÉL MÁSKÉPPEN MEGY.

A SAJGÓ Ó DOKI,JHÓT VÁLASZTOTTÁL.

69. yda (válaszként erre: 67. - Zsanetta)
2009. ápr. 18. 18:35
Bocsi, most olvastam az adatlapodon, hogy már a lombiknál jártok. Mesélnél nekem a korábbi tapasztalataidról, ha nem túl fájdalmas?!
68. yda (válaszként erre: 67. - Zsanetta)
2009. ápr. 18. 18:33

Szia!


Én is hozzá akartam menni, őt ajánlotta a nőgyógyászom, de azt mondták, hogy annyi páciense van, hogy az intézet nem enged újabb beteget fogadnia, így a Sajgó dokihoz kerültem. Eddig meg vagyok elégedve vele.


Minden vizsgálatot (spermavizsgálatot is) máshol végeztek el pár hónappal korábban mielőtt az intézetet felkerestük és mivel minden érték rendben volt, ezért minden eredményt el is fogadtak, Egyedül a prolactinom volt korábban egy picit magas (25), ezért kért egy újabb vizsgálatot, de azt is máshol végeztettem el. Most a 22 értékre azt mondta, hogy rendben van.

Ja! Az ultrahang vizsgálatot tényleg megcsinálta az intézetben.


A következő hónapban lesz az első inszeminációm. Annyira várom. Még sosem vártam ennyire, hogy megjöjjön a menzeszem, és hogy elkezdjük az inszeminációhoz szükséges lépések megtételét.


Ti melyik lépésnél jártok? Volt már inszemed?

Mesélj!

67. Zsanetta (válaszként erre: 65. - Yda)
2009. ápr. 17. 21:17

szia!!


én is a kaaliban járok!!

te kihez?én orvosom a krizsa ferenc,imádom.

mikor lesz a nagy nap???

a spermavizsgálathoz,uh -hoz ragaszkodik az inézet.

gondolom ott csinálták neked is!!!

66. edi976 (válaszként erre: 65. - Yda)
2009. ápr. 17. 19:36

Szia,


köszi a segítséget, ki fogom próbálni.


üdv

65. yda (válaszként erre: 64. - Edi976)
2009. ápr. 16. 09:25

Szia!


Nem tudom, hogy miket mondott neked a 2 felsorolt terméken túl és mi az amit utálsz, de az alábbi termékeknek nagy a fehérje tartalma:

- tej

- sajt

- tojás

- szója


Szóját lehet kapni sózótt, illetve natur formában is, és úgy lehet enni, mint valami nasit. Én régebben ettem, de nem a fehérje miatt. Finom.

64. edi976
2009. ápr. 15. 20:20

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy mit tudtok javasolni. Azt mondta a doki, hogy sok fehérje tartalmú ételt kellene ennem, de mind olyam, amit én utálok (túró, hal, stb.).

A kérdésem annyi lenne, hogy van-e valakinek jó ötlete a fehérje pótlására?

Előre is köszi

63. yda
2009. febr. 26. 09:35

Sziasztok!


Most fogunk a budapesti Kaáli intézetbe menni inszeminációra. Tudja valaki, hogy milyen költségekkel fog járni? Szinte már minden vizsgálat (pl. hormonális, HSG, spermavizsg.) megvolt más intézményben.


Előre is köszi.

2008. dec. 3. 21:26

Sziasztok,

Nálam azt állapították meg, hogy a peteérés lassabb, mint kellene, ma 20-asnak kellett volna lennie, de még csak 14-es.

Gyógyszeres kezelés lesz januártól (mos már ciklus közepe van lassan), valaki tudna erről bővebben hogyan is megy ez?

Köszi

61. ed00
2008. nov. 27. 15:55
jo .köstiszépen
60. mam36 (válaszként erre: 58. - Ed00)
2008. nov. 27. 11:58

Szia.

Beütöd a keresőbe,hogy Kaáli intézet és mindent megtudsz amit szeretnél.Azt,hogy hol van,hogy mivel foglalkozik,mi a céljuk stb.Orvosok,elérhetőségek.Ennyit tudok neked segíteni sz ügyben.

59. ed00
2008. nov. 26. 17:31
sziasztok.
58. ed00 (válaszként erre: 57. - 10d89b51ea)
2008. nov. 26. 12:40
sziasztok.Káli intézetről szeretnék kérdezni.
57. 10d89b51ea (válaszként erre: 56. - Mam36)
2008. nov. 26. 12:00
Szia mam36! Örülök, hogy sikerült beszélned a dokinővel.Nagyszerü, hogy időpontot is kaptál a konzultációra. én sem vagyok már mai csirke. 38 leszek jövő nyáron. Két sikertelen inszemen vagyok tul, decemberben megyek a harmadikra. Drukkolok én is Nektek! Sok sikert!
56. mam36 (válaszként erre: 55. - 10d89b51ea)
2008. nov. 25. 22:57

Szia <babus>.

Köszönöm a gyors reagálást,de képzeld délután

felhívott a doktornő akit kerestem.Megvan az időpontunk a konzultációra.Decemberben talizunk Szegeden,remélem van eséllyünk a babázásra.Tudod nem vagyok már"csibe".A férjem is örült a drnő hívásának.Fél város szurkol értünk.Mégegyszer köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook