Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A home office, volt akinek negatívan befolyásolta a családi életét? fórum

A home office, volt akinek negatívan befolyásolta a családi életét? (beszélgetős fórum)


17. semleges (válaszként erre: 16. - Channa*)
2022. dec. 14. 08:09
Igy éri meg igazán szerintem is. Mindenki jól jár. A munkavállaló, a munkáltató és a család is.
16. Channa* (válaszként erre: 15. - PöttyösPanka)
2022. dec. 14. 07:31

Én is főzök munka mellett.

És mosok is, takarítok is, stb.

A mi főnökünk olyan, hogy nem áll felettünk egész nap, a lényeg, hogy a meló meglegyen.

Így is HO-ban teljesen átrendeződött a munkaidőnk, mert bármikor elérhetőek vagyunk, azaz sokszor van olyan, hogy este 8-kor berántanak egy megbeszélésre vagy keresnek, hogy ötleteljünk együtt. Így igazán belefér egy kis főzés, stb.;)

15. PöttyösPanka (válaszként erre: 6. - Auróra2010)
2022. dec. 14. 07:05
Időben ebéd van? Ezt ugye nem úgy érted, ha home officeban vagy, akkor munka mellett (helyett?) van időd főzni?
2022. dec. 14. 07:03
Én ismerek olyanokat, akiknek komoly próbatétel volt az összezártság. Kiderült, hogy jobban kedvelik egymást egy bizonyos távolságból.
13. Channa* (válaszként erre: 10. - Gabbbicica)
2022. dec. 13. 18:56

Ahogy mondod!


Nekem is vannak pizsis és kócos napjaim, bár akkor sem vagyok igénytelen. Nagyon jó kis pizsamáim vannak (flanel vagy vászon nadrág, hozzá színben illő rövid vagy hosszú ujjú póló)+ így télen egy kapucnis felsővel. Nyáron sort trikóval, amik akár utcán is hordhatók lennének.


Úgy nem öltözök fel, ahogy dolgozni járok, de nekem az itthoni ruháim is sokszor jobbak, mint amiben sokan kimennek az utcára...

12. Csillagszem38 (válaszként erre: 11. - Libikóka)
2022. dec. 13. 17:20
😂😂😂
2022. dec. 13. 16:55

Nekem erről mindíg egy magyar film(címét nem tudom most)jut eszembe.

Férfi szereplő (Csányi Sándor)reggel készül munkába,,szokásos rutin,kávé fürdőszobában teljes pucc,,,öltözés,,kabát fel,, aktatáska a kézbe,,feleségnek puszi,,Aztán bevonult a másik szobába:DD

10. gabbbicica (válaszként erre: 8. - ,zumba)
2022. dec. 13. 16:12

Mindennap legalabb 2 online megbeszelesem van. Rendesen feloltozve, nem pongyolaban.


Iszonyat sztereotip, amit irsz.


Biztos vannak pizsis napok is, de egyaltalan nem jellemzo ez a pongyolaban, igenytelenul döglök otthon dolog.

9. ,zumba (válaszként erre: 8. - ,zumba)
2022. dec. 13. 15:06
"meg" nélkül.
2022. dec. 13. 15:04
Ez a home office-t régebben úgy hívtuk: bedolgozok. Hogy azt mennyire negatívan értékelték sokan. Nem jó otthon, ingerszegény a környezet, pongyolában dolgozol... mára nagyon meg jó lett ez a munkavégzési fajta.
7. Hattori (válaszként erre: 4. - Dad1f54482)
2022. dec. 13. 15:00
Nehezebb találkozni a szeretővel.
2022. dec. 13. 14:47

Először lázadoztam, hiányzott a munkahely, a kollegák, de végül a családban mindenkinek sokkal jobb lett, mint azelőtt,

Mindenki egész nap elérhető mindenki számára, időben van ebéd, stb. Nem tudom a többséghez tartozom-e, de a családom és a megszokott kényelmi felszerelések körében sokkal jobban érzem magam, mint bármelyik munkahelyemen, pedig nem voltak rossz helyek.



.

2022. dec. 13. 12:07

Nálunk nem volt változás, bár mi elég gyakorlottak vagyunk összezártan, mert nem ez az első alkalom, hogy mindketten itthon vagyunk sokat;)


Ahol az összezártság problémát okoz, ott szerintem amúgy is gondok voltak.

4. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 13. 11:21
Igen, és a lakás/ház mérete sem mindegy.
2022. dec. 13. 11:14

Lassan 8 éve Home officban vagyok, nem a járvány miatt, vagy a járvány óta.


Attól függ, nálunk semmit se befolyásolt, mivel a férjem munkája nem olyan, hogy itthon tudna lenni.


Amíg nem voltak gyerekek, addig a kutyával voltam itthon kettesben. Férjem ugyanúgy elment reggel és jött délután.


Mióta gyerekek vannak, tudom őket reggel-délután intézni, nem kell táppénzre mennem, ha betegek.

2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 13. 10:54

Igen gondolom az.Lehet nagyon jó és rossz is.


Persze ha elő se bújik valaki a munkaidő alatt,,akkor olyan mintha othon sem lenne.

2022. dec. 13. 10:50
Egyénfüggő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook