Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A futással mennyi idő után lehet fogyni? fórum

A futással mennyi idő után lehet fogyni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
16. inkábbíjász (válaszként erre: 15. - Ekka)
2010. márc. 3. 12:59

Akár igazad is lehet, nem kizárt, hogy később nálam is kijön valami nyavaja, de addig is élvezem a kocogást! Persze ésszel.


Nem rohanni kell, csak lassan sétálni először, majd egyre tempósabban. Így az izületek is fokozatosan megszokják a terhelést.

15. Ekka (válaszként erre: 13. - Inkábbíjász)
2010. márc. 3. 12:57

Nem csak a jó cipő itt a kérdés.. lehet akármilyen cipő rajtad, ha túlterheled az izületeidet.


Túlsúly, és a futás nem fér össze, ennyi:)

14. minike26 (válaszként erre: 11. - Ekka)
2010. márc. 3. 12:57
most mar ezt is tudom ,azt hittem eddig csak nagyon nagy tulsullyal nem elonyos futni
2010. márc. 3. 12:56

Én kb 3-4 hónapja kocogok, szépen fokozatosan növelve a távot és a tempót, és eddig minusz 14 kiló. Pedig a kajálásra sajnos nem tudok odafigyelni nagyon, szóval ez szimplán a futásnak köszönhetem.

Mondjuk nekem van is miből fogyni, így nyilván könnyebb és gyorsabb. Semmi baja az izületeimnek. Jó cipő kell és ne fuss betonon ha teheted.


Először nőni fog a súlyod, mert izmosodsz, de ettől ne ijedj meg, átmeneti, és utána csak úgy szállnak le a kilók! :) Hajrá!

2010. márc. 3. 12:55

igazabol az etrend a lenyeg , az mellett tornazhat, futhatsz akarmi csak mozogj es fogysz.

70%szamit az etrend, 30%ban a sport.

11. Ekka (válaszként erre: 8. - Minike26)
2010. márc. 3. 12:55

..mert erősít, mert túlsúllyal tönkrevágod az izületeidet!!!


Diétázz, és végezz célirányos edzéseket!!!!


Egyébként meg tényleg így van!!! Túlsúllyal rendelkezőknek, nem ajánlott a futás!!! (itt nem csak 10-20kg plusszról van szó, akár 5-ről)

2010. márc. 3. 12:54

Tavaly nyáron, heti 3x elmentem futni (nem sokat, 400 métert minden alkalommal..max 800-at.)

Egyszer a héten mentem uszni is. Sport után megprobáltam nem teletömni magam...

Látszott is az alakomon nagyon, sokkal karcsubb lettem, sokan meg is jegyezték.

...Igaz nekem nem volt célom fogyni, csupán jol esett a sport..:):D

9. c763b49615 (válaszként erre: 3. - Panka78)
2010. márc. 3. 12:54
Igen,súlyfelesleggel nem szabad futni.Fokozatosan kell mindennek neki állni,így a futásnak is!Én életmódváltással+futással több mint30kg-ot fogytam!
8. minike26 (válaszként erre: 7. - Ekka)
2010. márc. 3. 12:53
mer ne?
7. Ekka
2010. márc. 3. 12:52
Ma pont erről beszélt, KatusA. a tv-ben, hogy aki futni akar, az ne fusson!!!!
2010. márc. 3. 12:51

Szia!

Én már 9 éve futok a terhességem alatt abba hagytam mert muszáj volt.Most újra elkezdtem.Amúgy Én folyamatosan fogytam,persze mellette életmódot váltottam akkor van eredménye.

Eleinte nagyon nem ment,de már 8km-es távot is simán lefutom.Nagyon jó mindent átmozgat csak kitartás hozzá,mert sokan azt gondolják könnyű futni,de ebbe is bele kell jönni.

Ha kérdésed van,írj bátran privibe.

2010. márc. 3. 12:50
Én egyszer diétáztam, és futottam is egyszerre, akkor 76 kg-ról lefogytam 61-re kb. 3 hónap alatt, és ezt a súlyt másfél évig (amíg futottam) tartottam is. Aztán 5 évvel később diéta nélkül hiába futottam 3 hónapon át, nem fogytam semmit. Sajnos muszáj odafigyelni az étkezésre is.
2010. márc. 3. 12:49
Nem szeretek futni, a tűdőm nem bírja. Elvileg gyors hatása van.
2010. márc. 3. 12:49

Ez egy hatalmas nagy tévhit!!!

..ha fogyni akarsz nem futni kell, a futás erősít, nem fogyaszt!


Valaki elszórja ezt a baromságot, aztán mindenki ezt csinálja!!!


Olvass utána komoly fórumokon, hogy mennyire káros súlyfelesleggel futni, mennyire tönkrevágja az ember izületeit!!!!


A futók, meg nem azért vékonyak, mert lefogytak a futással, csupán azért, mert futó alkatok!!!!

2010. márc. 3. 12:45

Szerintem aránylag hamar!

Én is most kezdtem el futni, még csak ma voltam második alkalommal.

2010. márc. 3. 12:43
A futással mennyi idő után lehet fogyni?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook