Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjetekre, párotokra szoktak hajtani a nők? fórum

A férjetekre, párotokra szoktak hajtani a nők? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
88. Krisz42 (válaszként erre: 87. - 832344dc9d)
2013. dec. 6. 15:53
Ebben lehet igazság,de míg régen azért a nők nagy része nem lépett át egy határt,most ez már csak kis részükre igaz.Mondjuk manapság mindenhol az megy,h valósítsd meg önmagad,na és amíg a viselkedési norma szintje Győzike és családja vagy Berki Krisztián,stb.-hiszen őket mutogatják a tv-ben-és hiába lenne szerinted ciki úgy viselkedni,ha a sok ökör azt látja,h nem hogy ciki lenne nekik,hanem még pénzt is kapnak azét,h ekkora tahók,buták,sőt ezután még több ember fogja körbeugrálni őket.Ezek után úgy gondolja,h ő is lehet ilyen.Én személy szerint magam előtt szégyenkeznék,ha ilyet csinálnék,de velünk sokszor történik ilyen.Pont a napokban határoztam el,h ha ilyenkor jelen vagyok,akkor most már nem csak magamban szórakozom,hanem én is beszállok a ringbe és leégetem majd őket,hátha....
87. 832344dc9d (válaszként erre: 86. - 96e4cb8ca7)
2013. dec. 6. 15:34
az van, hogy sok csajszinak bejön a foglalt pasi, mert látják, hogy ki van próbálva, tud párként üzemelni a fickó és nem egy alkalmazkodni képtelen, fafejű facér vadbarom. Persze semmire sem garancia a foglaltság de a nők ebben a hitben élnek elég sokan.
86. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 71. - Kágaszi)
2013. dec. 4. 22:09
Milyen elkeseredett p...a az aki nős férfira hajt? Tudom, szegény szinglikéket nem szabad bántani, de egynémelyik annyira megkeseredett és pofátlan, hogy kinyilik a bicska a zsebemben. Próbálkozna csak az én férjemnél, a flörtölési kisérletein még csak röhögnék, de ha komolyabbat akarna a drága, elintézném, hogy máskor kétszer gondolja meg, hova furakodik be :D
2013. dec. 4. 21:43
Nyomulnak igen, és akkor mi van? :)
2013. dec. 4. 18:32
Nem tudok róla,de mivel alig van itthon,hát...............)D
2013. okt. 22. 22:42

Rám nem hajtanak...:(

Vagy nem tetszem, vagy brutál a párom...

82. bd55e3f068 (válaszként erre: 80. - Forgatos)
2013. okt. 22. 22:35
:D
81. 3ffe317495 (válaszként erre: 80. - Forgatos)
2013. okt. 22. 22:32
:) A kis agresszív! :)
2013. okt. 22. 22:30
Nem, de én ráhajtok a férjekre...ha elém lépnek az úton.
79. 3ffe317495 (válaszként erre: 78. - B59d50028c)
2013. okt. 22. 22:30

A 40-60 közötti férfiak valóban válogathatnak.

Megfelelő kiállás és szöveg és talál partnert.

Én annyira nem örülök ennek, mert sok piszkos disznó van köztük.

2013. okt. 22. 22:13

Valahogy úgy néz ki, mintha kevesebb lenne a férfi, mint a nő.:)

Az én páromra is próbálkoztak. Eddig nem jött be nekik.

2013. okt. 22. 22:08
Szerintem a férfiak között is van pofátlan.
76. Noarashi (válaszként erre: 75. - Krisz42)
2013. szept. 23. 13:31
Ma pofátlanabbak a nők.
2013. szept. 23. 13:02
Lányomnak most egy olyan fiú a barátja,aki inkább átlagos,mint helyes,de nagyon jó fej,nyitott,okos-egyébként még igazán inkább barátok.Lányom kijelentette,h nem is kell neki nagyon helyes fiú, így legalább nem nyomulnak rá annyian.Attól függetlenül,h 14éves se volt,mikor voltak nálunk húszonéves lányok is,van már tapasztalata abban,h a mostani fiatalok is már mindenkiben a vetêlytársat látják.Velem normálisak voltak,de a lányommal kicsit ellenségesek,holott nem volt egyetlen fiû,ffi sem,aki miatt ìgy kellett volna viselkedniük.Én soha nem néztem egyetlen nőre sem úgy,h vetélytárs,de vagy nekem sikerült kimaradnom az ilyenekből vagy manapság tényleg pofátlanabbak a nők,de én csak most vettem èszre,h mennyire nyomulnak.Engem néha csak azért zavar,mert belemásznak a magánszférámba.Lehet,h öregszem,de többször igênylem hazon kivül is az édes kettest esetleg max.a gyerekeket:)
74. Kágaszi (válaszként erre: 73. - Forrest2010)
2013. szept. 22. 18:49
Igen, ezt kell csinálnom, mikor jön a rossz gondolatom, és mondanám, akkor kell befognom a számat...mert már bizonyított is az évek alatt, h mi kellünk neki, azóta nem is volt semmi, nők meg mindig lesznek akik kelletik magukat. Nekem meg túl kell lépnem rajta, ha nem akarom megmérgezni ezzel a kapcsolatunkat.
73. forrest2010 (válaszként erre: 71. - Kágaszi)
2013. szept. 21. 05:32
Szerintem lépj egy nagyot és tedd túl magad rajta ! Szörnyű lehet az állandó gyanakvás mindkettőtöknek ! Biztos , h hízelgett a híúságának , ahogy mindenkinek hízelegne , nőnek is pasinak is , a lónak is 4 lába van !!! és végül is nem történt semmi ! / én főleg , nem emlegetném fel neki ! /
2013. szept. 20. 19:26
Szerintem hajtanának....mert hát jó pasi, nekem az. Így gondolom, más is észreveszi, hogy jó pasi.
2013. szept. 20. 19:05

Sajnos a mi életünkbe is előfordult, hogy az egyik irodába ahová a férjem bejárt ráhajtott egy nő...annyit sikerült a nőnek elérnie, hogy 3-4 hónapon keresztül telefonáltak, sms-eztek egymással, majd amikor a nő komolyabbra akarta a kapcsolatot a férjem nem válaszolt rá. De addigra már észrevettem, hogy valami nem stimmel...és figyeltem mi lesz...végül is minket választott, nem ment bele a kapcsolatba, ez legyen a mentsége ami mellette szól. Viszont nem bízom már benne, pedig ez nem is most volt, már évekkel ezelött, de nem tudom magam túltenni rajta.

Kapuzárási pánik... férjem akkor volt 45 éves, ezek szerint tényleg van.

2013. szept. 18. 09:27
Remélem, hogy nem. Ahhoz két ember kell, de lehet, hogy engem választana. Szerintem attól függ, mennyire szeret.
69. gribedli*** (válaszként erre: 68. - 39dbe380da)
2013. szept. 17. 10:28
Én is ezt szoktam mondani:) Amíg nem csapják le tényleg a kezemről (na de lecsaphatnának egy szerencsétlent is), nekem imponál, hogy tetszik másoknak is. Legalábbis volt idő amikor zavart, de rájöttem, hogy ez az egész nekem is szól. Ha az enyém ő, nyilván jobb vagyok, mint a vetélytársaim.
2013. szept. 17. 10:08
A játszótéren nyomult egy elhagyott anyuka a férjemre úgy, hogy vasárnapi apukának nézte. Én is ott voltam, csak kicsit távolab játszottunk a másik kisfiammal, így nem tudhatta, hogy együtt vagyunk, de amikor odamentünk úgy nézett rám mint egy véres majomra. Egyébként nemkem tetszett ez, szórakoztatott, jó érzés, hogy bejön más nőknek a férjem.
2013. szept. 17. 09:50
Nem tudom, hogy hajtanak-e rá, biztos van, akinek tetszik és hát egyenruhás is :) De én tudom, hogy engem szeret, szóval nem félek.
66. Living Dead (válaszként erre: 65. - Gribedli***)
2013. szept. 17. 09:14

Naná hogy naná :)

Mindenkinek jól jön egy viking berzerker a háznál :)

65. gribedli*** (válaszként erre: 64. - Living Dead)
2013. szept. 17. 08:58

XDDDDD


Ez qrva jo! Eljen a hosszu szakall!:))) (es a balta)

2013. szept. 17. 08:46
Annyira nem, mert az extrém hosszúságú szakáll rengeteg sztereotípiát von maga után, így békén hagyják az én drága baltás gyilkosomat :)
63. gribedli*** (válaszként erre: 61. - Forrest2010)
2013. szept. 17. 08:34

De az is lehet. Mondjuk ki nem dobtam es megkoszontem, kuldtek mar pesztot is, azt is megettuk. Mivel nem ismernek, nem tudjak, hogy nem eheztetem az uramat es en is tudok fozni, es ezt nem rohatom fel nekik, igaz.


De en abbol indulok ki, hogy amikor adogatok sajat cuccaimat (pariszosz, toltott peperoncino, lecso), akkor az annak az embernek szol, teszem azt, baratno. Hogy eszik az egesz csaladja, az egy dolog.


Ezek az "ajandekok" amiket kapunk, pedig a ferjemnek szolnak: lasd, tudok fozni, nezd milyen jo haziasszony is vagyok stb. stb. Szoval neki, nem nekem, mert nem vagyok a baratnojuk:)


Bocsi, ha en emogott hatsoszandekot is velek felfedezni...

62. gribedli*** (válaszként erre: 60. - Timycat)
2013. szept. 17. 08:28
:DDDD
61. forrest2010 (válaszként erre: 59. - Gribedli***)
2013. szept. 17. 08:21
Nem lehet , h neked küldte ? minden hátsó szándék nélkül a férjed felé , egyszerűen csak büszke a narancslekvárjára .
60. timycat (válaszként erre: 59. - Gribedli***)
2013. szept. 16. 20:33
:DD ilyen "csábító" narancslekvárunk nekünk is van
59. gribedli*** (válaszként erre: 51. - Timycat)
2013. szept. 16. 08:36

Nalunk is jatszik minden korosztaly;))))


Mondjuk volt mar olyan is, hogy valamelyik sportolo csaj nagymamaja!!! paradicsompuret vitt a ferjemnek, nem mintha en nem tennek el vagy 30 uveggel evente, de kuldik ide a kajat is dogivel:DDDD


Egy masik no narancslekvart kuldott...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook