Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A férjem már megint a mi tányérunkban adott enni a... fórum

A férjem már megint a mi tányérunkban adott enni a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
49. Charlize (válaszként erre: 46. - Miss Angel)
2023. febr. 10. 20:22

Nekem nem opció lakásban állat.

Akárhogy takarítanak, az állatnak szaga van. Engem zavar. A gazda nyillván megszokja, nem érzi egy idő után.

Valószínű érzékenyebb az átlagnál az orrom. Amikor nagy ritkán bejön hozzám vki, miután elment, órákig érzem a szagát még. Pedig tiszta emberekről van szó.

48. Charlize (válaszként erre: 47. - Pasionella)
2023. febr. 10. 20:17
Nem értem, miért hisztizel. A te dolgod.
47. Pasionella (válaszként erre: 41. - Charlize)
2023. febr. 8. 10:47

Atya Úr Isten...és most döbbentem rá mennyire veszélyesen élek :-D

20on éve vannak kutyáim, mindig a mosogatóban mosom el a táljait jézusom most mi lesz? soha nem volt semmi bajom és nem is lesz.

Ne essünk már túlzásokba könyörgöm...

46. Miss Angel (válaszként erre: 41. - Charlize)
2023. febr. 6. 22:34

sokunknak nincs erre lehetőségünk,gondolom ezt te is belátod,aki bérházban él,nem tud kúthoz járni edényt mosni.

mosdóban elmosni az edényt? hát,nem hinném ,hogy veszélytelenebb lenne,mint a mosogatóban,bár ezt mindenki másképp látja...

szerintem ha valaki normálisan,tisztán tart mindent és rendszeresen fertőtlenít,ott nem lehet baj.

45. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 6. 21:27
Erről a Rendőrakadémia macskás jelenete jutott eszembe :)
44. Tkyd (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 6. 21:04
Ez semmi ! fényképezögépet kölcsön adta ismerösöm és ugy kapta vissza a fényképezögépet,hogy kutyával szexeltek a képeken !
43. Soufflet (válaszként erre: 42. - Soufflet)
2023. febr. 6. 20:23

Nalam elegge elso macska volt.



De a legkiralyabb ceca az volt, akinek ki kellet nyitni a csapot. Biztos oudvasnak gondolt mindket. Es egy 20 percig hagyni kellett, mert mosakodott a vizzel. En egy mas macskanal nem lattam ilyet.

Gondolom, szaraz volt a nyelve, vagy valami ilyesmi.

42. Soufflet (válaszként erre: 26. - Timycat)
2023. febr. 6. 20:17
Igy tettem at a palackra.
41. Charlize (válaszként erre: 38. - Miss Angel)
2023. febr. 6. 20:09

Családi házban szüleimnek volt kutyája. A kerti csapnál és a lenti, csak mosásra használt fürdőszobában mostuk el az edényeit.

Nagymamám a cica táljait max. a fürdőszobai mosdóban tisztította, de semmi esetre sem a mosogatóban.

40. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 6. 18:35

szerintem az a normális,ha egy állatnak van saját tálja,ivásra is,evésre is,amit tisztán tart a gazdi.

És én is úgy írom mindezt,hogy imádom a macskámat/kutyám nincs/,én biz megölelem megpuszilom,nem kapok undort,ha szeretetből megnyalintja az arcomat :) beengedem az ágyamba is,mert mindig benti macska volt,ami annyit jelent,megengedem neki,hogy velem aludjon,rajtam,a paplan tetején,ha ahhoz van kedve.Olykor kap a "tányéromról" egy-egy falatot,amit vagy csak simán leteszek neki,vagy szépen a táljába teszem-bár ez nálunk ritka,mert neki spec kaját adok és nem is egy nagy kunyis :)

erre kellene rávezeti a férjedet,a szeretet nem ott kezdődik,hogy egy tányérból esznek.Ha másképp nem megy,vedd át tőle a kutya etetését teljes egészében ;)

39. Ildi (válaszként erre: 9. - 55Judit)
2023. febr. 6. 18:35
A 2 macskám benti cicák. Mindenhez is joguk van.
38. Miss Angel (válaszként erre: 8. - Soufflet)
2023. febr. 6. 18:23

már bocs,de ha a kutya, macska edényét nem a mosogatóban mostátok,akkor hol ,a wc-ben??


Domestossal mosni az edényeket?? gondolom a sajátodat se azzal mosod.

Én sem eszek a macskám táljából,és ő sem az enyémből,de ami már túlzás,az túlzás...

37. 3272f5ad6f (válaszként erre: 35. - 71ddaa07fa)
2023. febr. 6. 18:17
😄
36. 068c3c8b2e (válaszként erre: 35. - 71ddaa07fa)
2023. febr. 6. 18:14

Öe, na az tényleg gáz. Amikor volt kutyánk, kirándulásokkor kapott néha két falat közt a földre egy saját falatot, de sose közvetlenül a mi kajánkból, meg hát egyébként is, ami nekem való, neki nem feltétlenül.


Eleve én magam nem harapnék szalámit vagy kolbászt a rúdból közvetlenül. :D

35. 71ddaa07fa (válaszként erre: 5. - Globus)
2023. febr. 6. 18:06
Én olyant láttam, hogy a férfi a rúd szalámit közösen ette a kutyájával. Egy harapást az egyik, a következőt a másik. :)
34. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 33. - C914d3c5e9)
2023. febr. 6. 17:34

Az hát, mi a fogadást is csak később hallottuk.

csak az eredményét láttuk.

33. c914d3c5e9 (válaszként erre: 20. - 5d8fd6c5cb)
2023. febr. 6. 17:28
Ez tényleg butaság. Egy férfi így halt meg, már piás volt és fogadásból megivott fél liter Kevertet, egy hajtásra. Gyomorvérzés, kijöttek hozzá a mentők, de nem tudták megmenteni.
2023. febr. 6. 17:17
Nálunk is volt már, hogy a macskának letettem a rántottás tányért, mert maradék volt még rajta. A mosogatógép, de a kézzel mosás is elintézi, csak normálisan kell mosogatni. Amúgy van saját táljuk, amiből érthető módon én nem eszem, és ő is csak akkor eszik esetleg olyan tálkából, ami nem neki van félretéve, ha valamit benéztem és nem jött össze időben az ő tálkájának az elmosogatása, de már ordít, hogy nem bír várni, amíg elmosom a kaja előtt :D Hát van ez így. Ritkán, de előfordul. Ettől még köszönjük szépen, de a lakás ki van fertőtlenítve domestosszal, a tányérokat is néha azzal mosom, ha ilyen helyzetben indokolt.
31. elbb
2023. febr. 6. 16:51

Bár nekem macskám volt, és én sem ettem vele egy tányérból, de most erről eszembe jutott, hogy egyik reggel adtam neki a reggeli konzervet a saját kanalával, a saját táljába, és közben lefőtt a kávém. Álmos is voltam, meg szórakozott is, aztán ahogy kidagaoltam neki a kaját, egy önkéntelen mozdulattal megkevertem a kávét lenyaltam a kanalát. Hát volt köpködés, meg öklendezés, meg minden, de megmaradtam. :D

Sőt, olyan is volt, amikor mosdatni kezdte a pofimat a macsek, aztán egy laza mozdulattal a számat is megnyalta. Az sem volta a kedvenc pillanatom, akkorát ugrottam, hogy majdnem a csilláron voltam...na de bumm. itt vagyok még, aztán még élek is. Hát ezek ilyenek. Direkt tuti nem csinálnék semmi ilyet, de akinek állatkája van, az szerintem kerül néha vicces és undi helyzetekbe.

Egyszer megkóstólta a tányéromból a halat is, jaj, de mondtam neki hogy én sem eszem a te tányérodból, mit képzelsz magadról? Gondolom marhán megértette mit akarok :DDD

Néha nagyon hiányzik <3

30. Myra
2023. febr. 6. 16:27
Ezt én se szeretem, egy ismerősömnél azért nem fogadok el semmit, mert ők is az emberek tányérjából etetik a macskát, kutyát.
29. Soufflet (válaszként erre: 28. - Epresturmix)
2023. febr. 6. 16:24
En nagyon szerettem egy baratnom, de nekem nem palya, hogy a kulya, macska szor, nyal, minden a tangyerban.
2023. febr. 6. 16:14
Van valaki akihez azért nem járunk, mert ez vám náluk.
27. tien (válaszként erre: 26. - Timycat)
2023. febr. 6. 16:11

:-)

A macskák ,ök külön világ.

Vigyáztam már rájuk ,volt hogy vártam mikor dumál vissza .



A kis dögségünktől kaptam már kéretlen puszit a számra.Nem haltam bele ,de nem puszilgatom (csak a kis fejecskéjét )

26. timycat (válaszként erre: 22. - Tien)
2023. febr. 6. 15:50

Én nem tudom mennyi ideig ittam egy pohárból egy vagy több macskánkkal 🤦‍♀️😂


Mindig van víz az ágyam mellett. Régen nagy üvegpohárban volt, egyszer egy hajnalban lefetyelésre ébredek és azt látom, hogy az egyik cicánk totál rutinosan lefetyel a poharamból az éjjeli szekrényen.


Cicusok megkapták a poharat vizesedénynek, én pedig azóta kulacsban tartom a vizemet, nem szedtem tőlük össze semmit, de hát azért na.

Nem tudom meddig, de akár évekig is ihattam a macskáinkkal közös pohárból 🤷‍♀️

2023. febr. 6. 15:37
Atyaég!:) Megiint?:)
2023. febr. 6. 14:02

Mi is ilyen igénytelenek vagyunk, csak macskával :)

Még soha nem kaptunk el tőle semmit. Persze, oltott, féreghajtott.

23. tien (válaszként erre: 14. - C914d3c5e9)
2023. febr. 6. 13:41
Igaza volt ,nem adunk piát a blökinek😉
22. tien (válaszként erre: 17. - Timycat)
2023. febr. 6. 13:40

Küldöm hozzád egy kis nevelésre a férjem.

Kutyus előtt , közben,utána kézmosás .

Kinti kutyás ruha ,benti kutyás ruha ,ránézett a kutya a ruhára: már szennyes.

Komolyan mint egy primadonna.

Nyilván én is megmosom a tappancsát ha bejön ( kinti benti vau)

Ilyen cirkuszt nem csinálok mint a férjem.

21. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 20. - 5d8fd6c5cb)
2023. febr. 6. 13:29
15- 16 évesek lehettünk, ami nem mentség.
20. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 16. - C914d3c5e9)
2023. febr. 6. 13:28

kamaszként (ami nálam szinte tegnap volt) én is sok butaságot csináltam, vagy voltam a tanúja...-))

az egyik haverunk fogadásból megivott egy sörös krigli mennyiségű házi pálinkát, persze mentő lett belőle meg gyomormosás.

a mentős a karjaiban vitte le a srácot a harmadikról.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook