Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem felcsinálta a szeretőjét, amit nem tudok feldolgozni. Hogyan békéljek meg ezzel? fórum

A férjem felcsinálta a szeretőjét, amit nem tudok feldolgozni. Hogyan békéljek meg ezzel? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2022. márc. 15. 07:41
És mi miatt lennél te a hibás? Mit vétettél?
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Cc7a88f96d)
2022. márc. 15. 07:41
"Dolgozok is, napi hét órát, addig a gyerekek bölcsibe, oviba vannak. A legrosszabb, hogy a legkisebb még mindig kel éjelente."
2022. márc. 15. 07:41
Két senki miatt szégyenkezel. Nem kéne. Remélem, eljön a nap, amikor te is rájössz erre.
29. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 15. 07:41

Gondolkodj el, miért pártoltak el tőled, annak okának kell, hogy legyen. Nem hiszem, hogy a gyermekeivel költöző anyukát hibáztatná mindenki, ha valami csavar nem lenne a történetben. Ha ez a sztori igaz.


Annyira hihetetlen, hogy egy történetben ennyi furi felnőtt legyen.

Furcsa a fért, hogy odavigye a szeretőt, még furcsább a feleség, hogy ezt hagyja ls furcsa a szerető, hogy 3 gyerek nyakára megy egy utálkozó feleséggel együtt.

Még azt sem tudom elképzelni, hogy mondjuk muszlim, mert ott is ahány feleség, annyi lakást kell biztosítani a pasinak a feleségeknek.

28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Cc7a88f96d)
2022. márc. 15. 07:41
És dolgozok, képzeld el. Le van írva. Olvasd vissza!
2022. márc. 15. 07:39
Ilyen hibákat mindenki találhat magán, aki keresi őket. A felét én is magamra aggathatnám, míg a másik fele helyett kereshetnék mást. Nem ezek miatt fog szeretni, vagy nem szeretni egy férfi. Külső szemmel nézve tökéletes nőket is hagynak el. De ha annyira zavar és van rá időd, akkor iktass be egy kis sportot a mindennapokba. A léleknek is jót tesz.
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Cc7a88f96d)
2022. márc. 15. 07:39
150 000 forintot keresek, mert visszamenni nem tudok ilyen kisgyerekek mellett oda, ahol voltam. Milyen 220 ezer? 90 000 megyel csak az albérletre. És akkor az evés, ivás, pszichológus, testápolási szerek, tisztítószerek, víz, villany nincs is benne.
25. Napsugár8 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 15. 07:35

A gyerektartásra azt mondják a törvényalkotók, hogy a "gyerekek tartása" közös feladat, a másik fél is hozzáteszi a maga részéről ugyanazt az összeget... persze a mai világban 3 gyerekre még úgy sem sok.

Gondolj bele, hogy te kevesled a 110 ezret, de ahonnét elveszik azt, ott azon felül mi marad??? Különösen, ha az új asszony eljön gyes-re, és gyakorlatilag férjed maradék-keresetéből kell élniük.

Majd az új asszonynak akkor is annyira kell majd a férjed, most???


Add be a válókeresetet, meg a gyerekelhelyezési kérelmet és a gyerekekre való tekintettel a közös ingatlan használati jogát.

Persze ha közös az ingatlan, tudnod kell, hogy vagy kifizeted férjednek az ő tulajdonrészét, vagy ha nincs annyi pénzed, akkor el kell adni.

24. cc7a88f96d (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 15. 07:35

Gyerektartás...ami annyit jelent,hogy ha ő fizet havi 110ezret az azt jelenti neked is 110be vannak a gyerekek havonta,ami összesen 220ezer.Ne vicceljünk már,hogy havi 220megy el 3gyerekre..


Azért ne tartasd el magad,van X összeg ami jár,de attól függetlenül dolgoznod kell,ami által van kereseted.Ne màstól várd a csodát.


Az,hogy fèrj miatt dühöngsz,az is kétoldalú,mert könnyű ujjal mutogatni úgy,hogy màs nem lát bele,te előadod a te verziód,pedig sook sooook esetben a nő is nagyban hibás.Sőt..

23. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 15. 07:34

Ne áltasd magad, egy car apa. Egy jó apa a szeretőt nem viszi a gyermekei lakhelyére is. Car apa, mert a gyermekeit hagyta, hogy költözzenek el a megszokottból.

Egy jó apa, szedte volna a sátorfáját és hagyta volna a gyermekeit békén, hagyta volna, hogy amíg nincs lezárva jogilag is a dolog,addig ők maradjanak.

Nem is értem, hogy engedted be a közös lakásotokba a nőt? Ez rohadtul nem normális dolog. Te is felelőtlen vagy,a gyerekeid alól húztad ki a közös lakást.

Hogyan alakult ez így nem tudhatom, de ti felnőttek felelőtlenül jártatok el mindkettem.

22. Channa* (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 15. 07:33

" így szeretlek, úgy szeretlek, aztán meg odaköltöztette a szeretőjét. "


Hova költöztette a szeretőjét?

2022. márc. 15. 07:33

De mégis én vagyok mindenki szemében a rossz. En vagyok a hibás. A barátaim is elpártoltak mellőlem, a k-ával pózoltak. Ezért sem vagyok már facen fent. Erre nem vagyok kíváncsi.

Végsősoron egyedül maradtam, mindenki "ellenem van". Ha mindenki így gondolja, akkor csak bennem van a hiba. Az nem lehet, hogy egytől egyig mindenki hulye, csak én vagyok a helikopter.

2022. márc. 15. 07:29
Mármint előlem. A férjem tudta, meg még pár haverja.
2022. márc. 15. 07:28
Igen.
2022. márc. 15. 07:28

Igen. Ezt szebben is lehetett volna intézni. Nem (biztos, hogy) ennyire padlóra kerültem volna, hogyha leültet és megmondja, hogy nem szeret, váljunk el. De így, hogy 1 éven át szeretőt tartott, és még felcsinálta! Már csak hab a tortán.

Én a saját szégyenemnek érzem, főleg hogy ott a gyerek. Eddig se volt túl sok önbizalmam, de most rendesen rettegek kilépni a házból. Össze kell szednem a lelki erőmet, hogy kimenjek a boltba a gyerekekkel, vagy hogy elmenjek dolgozni. Most eltakar a kabát, mert még kabátba járok. De bele se merek gondolni, hogy mi lesz majd tavasszal, nyáron, amikor már nem takar el a kabát. Undorítónak érzem magam, hullik a hajam is, és minél többször nézek bele a tükörbe, annál több hibát találok magamon:

- csúnya a hajam

- felemás az arcom

- felemás a szemem

- csúnya heges az arcom (pattanásos tinédzser voltam és nyomkodtam)

- lila tasak van a szemem alatt, szarkalábak vannak a szemem alatt, a szememnél

- ráncos a homlokom

- ráncos a számnál

- a nyakamon csíkok vannak

- lóg a mellem

- csúnya a mellbimbóm

- nagy belem van, amit semmilyen edzéssel se lehet alakítani

- a derekamon babaháj van

- a fenekem kicsi és narancsbőrös

- a combom túl nagy, narancsbőrös, striás

- a vádlim lötyög

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Flóra76)
2022. márc. 15. 07:21
Mert én jöttem el. Igen, jár a fele, de nincs nekem most erőm harcolgatni, pszichológushoz kell járjak így is, ami nagyon sok idő és pénz.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - 55903e6e20)
2022. márc. 15. 07:20
Nem akarom, hogy két hetente hétvégén legyen csak apjuk a gyerekeimnek. Egyébként jó apa, mióta elköltöztünk, mindennap látogatja a gyerekeket. De attól is félek, hogyha megszületik az új gyerek, akkor majd az én gyerekeim így is úgy is háttérbe fognak szorulni. Ez elkerülhetetlen. Így se voltam népszerű a férfiak körében, hát még így 3 gyerekkel!
2022. márc. 15. 07:18
Szerintem a megcsalás sosem jogos. Jogunk van befejezni egy kapcsolatot, átverni a párunkat már nincs. Továbbra is az ő szégyene ez és nem a tied. Az anyós meg sokszor úgy tapsol ahogy a fiacskájának tetszik, nem reálisan nézi a dolgokat.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Birebora)
2022. márc. 15. 07:15
De én lettem megalázva. Megcsalt, felcsinálta a szeretőjét, aztán 1 hónap múlva már nem kellettem neki. Tett egy gyors kísérletet, hogy jaj, így szeretlek, úgy szeretlek, aztán meg odaköltöztette a szeretőjét. És mindenki szerint jogos a megcsalás, jogos az átverés, jogos az odaköltöztetés, nyaljak be nekik, csináljak úgy, mintha mi se történne. Ebbe belepusztulok. Nem bírok már létezni ebbe a kilátástalanságba, reménytelenségbe. Fuldoklok, megfulladok, úgy érzem.
2022. márc. 15. 07:15
A ház közös? Kinek a nevén van?
12. LionQueen🦁 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 15. 07:12
És eddig titkolta?
2022. márc. 15. 07:12

Ez nem a te szégyened. Még ha úgy is gondolta a férjed, hogy mással folytatja a jövőjét, akkor illett volna előbb lezárni a ti kapcsolatotokat. A félrekefélés gusztustalan. Jogosak az érzelmeid, én sem tudnék a helyedben jó szemmel nézni rájuk.


Ne hagyd annyiban! Tudd meg, hogy mi minden jár neked és követeld is meg!

10. Flóra76 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 15. 07:12
Az, hogy lehet, hogy te élsz albérletben a 3 gyerekkel??
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Bozsu55)
2022. márc. 15. 07:10
6-7 hónapos terhes. Már hogy ne lenne?
8. 55903e6e20 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 15. 07:10
Hát ez valami undorító 😰.Elképzelhetetlen csalódást érezhetsz.Nagyon sajnálom ! Én sem jöttem volna el a házból ahogy a többiek is mondják -annak fele a tied .Azért a férjed szülei is jó nagy bunkók már bocsánat hogy így pikkpakk befigadják a nőt !!! Azért ez nem szép tőlük .Amúgy ne te érezd magad szarul -a ferjednek kellene és semmi okod szégyenkezni mert itt te vagy az áldozat .A gyermekeid érdekében mindent meg kell tenned és nem szabad hagyni magad -igenis több jogod van a házban élni -ha ezt nem akarod az emlékek miatt akkor el kell adni és abból új otthont venni magatoknak .Mielőbb válás és szépen lehet fizetni a gyermek tartást és viheti őket 2 hetente hétvégén .Ha rend lesz ebben a dologban akkor meg fogsz nyugodni .Egy biztos☝🏾-ez nem egyszerű folyamat érzelmileg -fel kell szívnod magad es nekimenni ennek🙏💕-kitartást kívánok ! Hidd el most borúsan látod es ez teljesen érthető de kisüt még a nap
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Zoxa)
2022. márc. 15. 07:09

Közös. Azért én jöttem el, mert nem akarom, hogy a válás még tovább húzódjon, ő nem jött volna el.

110 000 forintnál többet nem fognak megállapítani gyerektartásra, ami sz.rt se ér.

2022. márc. 15. 07:02
Nem szabad lett volna kiköltöznöd. Ha a gyerekek apja mindnek ő pláne nem.
5. birebora (válaszként erre: 2. - Zoxa)
2022. márc. 15. 07:00
Ez bizony igy van.
4. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 15. 06:59

Először is az jutott eszembe, hogy nagyon sajnállak, de most nem erre van szükséged. Minél hamarabb talpra kell állnod a gyerekek miatt is és saját magad miatt is.

3 gyerekkel albérletben. Miért ti jöttetek el?

Miért te jöttél el a házból?

Kié a ház?

Nyugodj meg, nem megalázva vagy hanem a férjed egy gerinctelen, aljas puhapöcs. Fizethet majd gyerektartást rendesen. Mindent követelj meg tőle amit csak a törvény megenged. Aztán majd meglátjuk az új asszonynak mennyire fog tetszeni, hogy fizetésének a nagy részét nem haza viszi.

2022. márc. 15. 06:58

Március 15 írunk,olyan nagy nem lehet a hasa.


Ha közös az ingatlan,ott rontottad el,hogy elköltöztél...szerintem.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook