Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A feleségem szeretője vagyok, mert másba szerelmes, de engem sem tud elengedni fórum

A feleségem szeretője vagyok, mert másba szerelmes, de engem sem tud elengedni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
56. 80ASIQ (válaszként erre: 55. - Főnix3)
2023. júl. 18. 22:44
Ez nekem szól? Két gyereke volt! Egyszer ketten döngették egyszerre a csajszit, amikor az egyik gyerek rájuk nyitott. De jól nevelt gyerek volt, sietve visszafordult. (Igaz, nem igaz, nem tudom.)
2023. júl. 18. 21:29
Lehet családot alapított, és ma már fájdogál esténként a feje. :)
54. 80ASIQ (válaszként erre: 53. - Fb66464215)
2023. júl. 18. 18:32
Nem tudom, nem lett-e meg e böjtje a halmozott élvezeteknek...
53. fb66464215 (válaszként erre: 52. - 80ASIQ)
2023. júl. 18. 14:43
A szabadszájúsága miatt ki tiltotta Hoxa. Aztán volt egy másik platform ahol voltak chat szobák, ahova csak meghívóval lehetett be jutni. De nem sokáig élt az a dolog.. Aztán pár évig még volt szülinap Névnap köszöntés aztán elmaradt... Nem tudom mi lehet Vele.. 🙄
52. 80ASIQ (válaszként erre: 51. - Fb66464215)
2023. júl. 18. 14:25
AZAZ!! Köszönöm! Fellelhető volt ő goldengate.hu-n is. Nem tudom, miért tűnt el...
51. fb66464215 (válaszként erre: 50. - 80ASIQ)
2023. júl. 18. 13:56

Azt hiszem így írta.. Moonaadeamon.. De régen volt már.. 😂


Sokat beszélgettünk privát életben is annak idején. Olyan volt Ő itt annak idején, mint a Madame a bordélyházban :)))


Akkor még teljesen más élet volt itt 🤭

50. 80ASIQ (válaszként erre: 49. - Fb66464215)
2023. júl. 18. 13:24
A Mona... az illető nickneve lenne? Akárhogy gondolkodom, nem akar a nickneve "beugrani". Még így sem.
49. fb66464215 (válaszként erre: 47. - 80ASIQ)
2023. júl. 18. 12:03

Mona... :)))

Szerintem sokan voltunk abban a bizonyos klubban annak idején 🤭🤭😂

48. 80ASIQ (válaszként erre: 47. - 80ASIQ)
2023. júl. 18. 10:16
Helyesbítek: leveleztem! (Múlt idő!)
47. 80ASIQ (válaszként erre: 43. - 69fcad429e)
2023. júl. 18. 10:14

Annyi igazságot látok ebben, hogy a vágynak óriási ereje van és ettől megfosztani vétek lenne! Én, megmondom őszintén, a fórumindító helyében hagynám, hogy ez kapcsolat fennmaradjon, kiforrja magát. Szerintem nem fog örökké tartani...

Levelezem itt a Hoxán egy hölggyel, akinek a bemutatkozó mondata annyi volt: "Lételemem a szex!" Férje tudtával, beleegyezésével sőt közreműködésével azaz hármasban is létesített szexuális kapcsolatot a hölgy. Swingerklubokba is járt. Engem is hívott, hogy nyomjam meg őt. Több indokkal is visszautasítottam. Volt egy zártkörű klubja, ahol tag voltam és teljesen nyíltan tett fel képeket magáról aktus illetve orális szex közben. Nem azt mondom, hogy ezt kell csinálni, csak ezt érdekességképpen írtam le. Az illető hölgy már nincs a Hoxán...

46. libikóka (válaszként erre: 45. - Alex87)
2023. júl. 18. 07:26
Amilyen a habitusod ,neked találták fel a,, nyitott kapcsolat,,nevű intézményt.
45. Alex87 (válaszként erre: 43. - 69fcad429e)
2023. júl. 17. 23:34

És senki nem mondta, hogy nyomja el az érzéseit… én pont ezért vagyok még mellette, mellettük, mert értem azt amin keresztül megy. Próbálom tolerálni és valahogy visszaterelni a “normális” felállásba. Ráadásul nem vagyok közömbös számára, ez több ízben bebizonyosult már és ebbe tudok vagyis tudtam eddig kapaszkodni! A gyerekek a legfontosabbak ez egyértelmű! Ha a kapcsolatunk tarthatatlan és mérgező lenne, akkor van annyi eszem, hogy ennek nem tenném ki őket! De nem igy van…

Funkcionálunk, elég jól csak van egy “bökkenő”. Ezt nem tudom tovább tolerálni és ez lenne számára a mérlegelendő döntés! De nem hogy mérlegelés, döntés sincs…

44. Alex87 (válaszként erre: 43. - 69fcad429e)
2023. júl. 17. 23:27

Ez elég inkorrekt komment a tények tudta nélkül! Mindketten akartuk a gyerekeket, sőt, a 3.at ő “sürgette”! Én az építkezés miatt bőven vártam volna még vele. Úgyhogy ez nem talált be! 🤷🏻‍♂️

Mindketten szerettünk volna “fiatal” szülők lenni, ahogy a mi szüleink is, mert jónak véltük azt, hogy nincs akkora generációs különbség köztünk és a gyerekek között! Szóval minden mondhatni “tervezetten” és mindkettőnk akaratából történt! Neki és nekem sem teher egyik törpe sem…

Nyilván ha nem lennének, sokkal egyszerűbb lenne a helyzet, de egyikünk sem bánja, hogy lettek és vannak, mert mindketten imádjuk őket!

43. 69fcad429e (válaszként erre: 37. - Alex87)
2023. júl. 17. 23:17

És mit mondott?


Egyébként 33 évesen sokan még az első gyereket tervezgetik, nem három olyan van nekik akik közül (ha jól értelmezem) a legkisebb sem baba már. Akart egyáltalán a feleséged ilyen korán anya lenni vagy csak elfogadta a TE döntésedet? Mert meg akart tartani vagy mit tudom én. Persze a kérdés költői mert ki tudja mit érzett legbelül és mit mutatott feléd... Ha a második opció igaz, akkor sem Te se senki más nem szidhatja azért ami történt mert qrvára borítékolva volt. A legröhejesebb az, hogy nyomja el az érzéseit mert három gyereke van... 😄 Aztán kapjon idegösszeomlást vagy járjon az onkológiára (mert minden ilyen "elfojtásnak" ára van) igaz? 🤬

42. Alex87 (válaszként erre: 40. - Leoborta)
2023. júl. 17. 22:04

Igazából pont azért jutottunk ide…

Mert en is ilyen voltam! Mármint 8óra munka, utána a közös otthon (az megint munka) és minimális családi élet és még kevesebb intimitás…

Ez volt a “kiskapu” megnyitója, ami által befért a 3.

Rossz volt bennem a fontossági sorrend! Azt hittem ha mindent megteszek a család kényelméért, akkor minden rendben lesz! De nem így van! Vagyis nem így lett! 😥

És most küszködhetek azért, hogy az általam felépített egzisztenciát tovabbbra is egyutt tudjuk élvezni…

Na és ez az, ami nem megy tovább…

A küzdés… Mert azt látom nincs miért! 🤷🏻‍♂️

2023. júl. 17. 20:57
Akkor azt mondtam neki: Pakolj, menj! Komolyan gondoltam. Nem ment.
2023. júl. 17. 20:55
Nekem miért nem jutott ilyen férj?! Nálunk én voltam, aki a gyerekeknek élményt nyújtott, az apjuk csak olyan esetekben, mikor rászóltam, hogy vidd már őket, csináljatok ezt+azt, míg én valami házimunkát befejezek. Volt idő, mikor csak enni-aludni-mosdani járt haza, mert ő dolgozik a családért. Én is dolgoztam, majdnem annyi pénzért. De mégis otthon minden rám szakadt. Aztán jött a mélypont (ő kezdett volna fiatal csajozni), aztán újra összeraktuk a családot. Nehezen ment.
39. Alex87 (válaszként erre: 38. - Ab8347c45b)
2023. júl. 17. 20:03
Persze! Nyugodtan!
38. ab8347c45b (válaszként erre: 1. - Alex87)
2023. júl. 17. 17:39
Fuhh aztapaszta! Lenne egy pár kérdésem. Feltehetném őket privát üzenetben?
37. Alex87 (válaszként erre: 36. - Szegfűrózsa)
2023. júl. 17. 16:04
Ezt többször is szóba hoztam nála! Mármint hogy menjen a gyerekek nélkül, mert nekik jobb lesz itt velem (szerintem). Teljesen képesnek tartom magam rá, hisz eddig is rengeteget foglalkoztam velük.
36. Szegfűrózsa (válaszként erre: 25. - Hanka101)
2023. júl. 17. 15:55

Miért kéne "vinni" a gyerekeket?!

A felnőtt apa és a gyerekei maradjanak csak a saját otthonukban!

...........

Ha a pszichés zavar miatt, ha a hóbortból az anya agya helyreáll (egy darabig) - egyik verzióban sem lesz könnyű kanyar a további közös élet.

2023. júl. 17. 14:50

Sok évvel ezelőtt volt egy kollégám hasonló helyzetben, ott csak két gyerek volt, mk fél diplomás, tiszteletben álló ember. Amíg férj dolgozott a feleség elment szórakozni, egyre kétesebb helyekre, különféle pasikkal ért haza. A férjnek lassan esett le, hogy a megcsalásnál is nagyobb a baj, csak egy év után derült ki, hogy a feleség skizofrén lett és teljes személyiségzavar lépett fel nála. Elváltak, mk gyerek a férfivel maradt, felnőttek, diplomáztak. A nő más városban telepedett le, kezelés után kicsit normálisabb lett. Itt nincsenek jó válaszok, mindenképpen szomorú a helyzet.

De hátha sikerül tovább lépni, a jelenlegi helyzet fenntartása a legrosszabb.

Keress olyat, aki bevállal 3 gyerekkel , aki nem csak órákra partner hanem minden tekintetben az lehet.

34. Alex87 (válaszként erre: 30. - 9b10f3d7ff)
2023. júl. 17. 14:38

Van igazságod és nem azért nem reagáltam, mert “hülyeségnek” tartom amit mondasz! Próbáltam a hétvégi kikapcsolódást! Nem nagyon eredményezett semmit! Igaz vittem magammal sokszor a gyerekeket is, mert en vagyok aki élményeket ad nekik! Az anyjuk nem igazán! Nagyon szép és tartalmas napjaink voltak egyutt, de folyamatosan ott volt bennem az érzés, hogy ezt mennyire jó lenne “családként” megélni!

Nyilván elfogadom itt mindenki véleményét, azét is aki papucsoz meg lehülyéz, mert igen, sokszor en is annak érzem magam! Viszont ami a célom volt, azt én így gondoltam elérni, anélkül hogy törést okozzak a gyerekeknek! Valószínű sokkal előrébb járnék valamilyen irányban, ha az első pillanatban felálltam volna és faképnél hagytam volna őket! De a gyerekek nem hiszem hogy ezt érdemelnék… hogy egy “játszma” részei legyenek, ami vagy bejön vagy nem!

Persze, ennek a hozzáállásnak én iszom meg a levét. Ezzel tisztában vagyok…

Én már csak egy ilyen f@sz vagyok! 😅

33. michelle.r (válaszként erre: 28. - Alex87)
2023. júl. 17. 13:56

Nem ő tette tönkre a családod életét. Azt te és feleséged teszik - sorry.


Ő csak egy fiatal srác, aki találkozott egy klassz MILF-fel, megostromolta, és megkapta. Az ő kezében semmilyen döntés nincs. Értem én, hogy a feleségednek bejön a feszes testű gyorslövetű szerető. De bassszki, van három gyereke. Nincs abban a helyzetben, hogy a tinikorát újra élje. Így semmiképpen. Vigye a gyerekeket is a randira, mutassa meg, hogy ki ő valójában.


Te meg addig menj a haverjaiddal szórakozni, edzz, ahogy Enissa tanácsolta, élt az életedet. Akkor talán egyenrangú félként visszataláltok egymáshoz. Ha még akkor is akarod.

32. michelle.r (válaszként erre: 19. - Alex87)
2023. júl. 17. 13:50

"az érzéseit nem tudja (vagy inkább nem akarja) háttérbe szorítani "


Egyetértek. Az érzéseket nem lehet semmissé tenni. De a hűség nem érzelmek, hanem döntés kérdése.


Tedd fel magadnak a kérdést, mennyire tartod tiszteletben magad ebben a helyzetben? Miért gondolod, hogy ha vége is lesz ennek a tinédzser lamúrnak, nem jön a következő? Hiszen olyan klassz, és megértő férfi vagy.


De hogy mind eközben mi történik a férfiasságoddal, az önbecsüléseddel, annak még nem látod a következményeit.


Ne hidd, hogy a kölykök nem tudják, hogy hazudsz/hazudtok nekik. Sokkal bölcsebbek, és tisztábban látnak, érzékelnek, mint a felnőttek.

31. Bichi (válaszként erre: 29. - 69fcad429e)
2023. júl. 17. 13:46

A "te sarad" az túlzás, a kettőjüké.

Egy feleség is észreveheti, hogy eljött az idő a mindennapok változtatására. Nem az első megoldás, hogy keresek valakit, legalábbis akkor, ha érzelmileg még érdekel a férjem.

És én aztán nem ítélek el egy feleséget sem, aki megcsalja a férjét, de akkor mérlegeljen, hogy otthon keresi a változást, vagy továbbáll. A libikókázás az számomra például nem opció, és a férjet sem értem, hogy képes szexelni azzal a nővel, akit előtte más ágyában volt, de ez már a ő dolga...

30. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 24. - 80ASIQ)
2023. júl. 17. 13:39

Ez a pasi, maga kéri a pofont, nem is reagált rá, amit írtunk, agy anyámasszonykatonája, rinyagép.

Valamiért neki úgy mégis jó. Vannak furcsa emberek.

29. 69fcad429e (válaszként erre: 28. - Alex87)
2023. júl. 17. 13:29
Pontosan, a te sarad , hogy mindez megtörtént, ennek a fő tünete pedig a jóval fiatalabb, nulla egzisztenciás fiúka; hiába szidja itt a kórus egyöntetűen a feleségedet. A feleségedről annyit, hogy legyen becsületes és ezek után adja be a válókeresetet. Nagy eséllyel vinné a gyerekeket is. Bár egy huszonéves mamakuckós emberke szerintem 3 gyerekre vágyik a legkevésbé...
28. Alex87 (válaszként erre: 26. - Bichi)
2023. júl. 17. 13:20

A 3.fél egy szerelmes késői tinédzser… 10el fiatalabb a felesegemnél és se kutyája se macskája, szinte nulla egzisztencia, anyakuckó stb. Állítólag megpróbál majd mindent megadni Nekik, hogy ne kelljen nélkülözni…

Hát próbálkozni a kutya szokott, mondtam neki, de igazából csak röhögni tudtam kínomban…

Mert ezzel tönkretett egy család életét! Nyilván mindhárman kellettunk hozzá, én sem húzom ki a nyakam a hurokból, de igazából az én bűnöm az volt, hogy a napi rutin és robot és a “minden” megtetemtése mellett nem jutott idő a nőre! Ő meg keresett és talált olyat, aki sokkal jobban ráér az ilyenekre…

27. PöttyösPanka (válaszként erre: 26. - Bichi)
2023. júl. 17. 12:54
Sőt, azt sem lehet tudni, hogy a kedves szeretővel mi a helyzet. Az is lehet, sőt valószínű, hogy neki is van még más is a képben. A szeretők nem a monogámia példaképei.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook