Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A feleségem szeretője vagyok, mert másba szerelmes, de engem sem tud elengedni fórum

A feleségem szeretője vagyok, mert másba szerelmes, de engem sem tud elengedni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
86. Főnix3 (válaszként erre: 85. - Vigyefene)
2023. okt. 1. 19:33
Hát,ha mindenkinek jó,akkor nem lehet gond. :P
85. vigyefene (válaszként erre: 84. - Főnix3)
2023. okt. 1. 19:31

Deeeee....

Úgy van az, h új seprő jól seper.

84. Főnix3 (válaszként erre: 83. - Vigyefene)
2023. okt. 1. 19:18
Csak nem. :/
83. vigyefene (válaszként erre: 82. - Főnix3)
2023. okt. 1. 19:11
Új szeretőket találtak.
2023. okt. 1. 19:07
Halihó! Mi újság veletek?
81. 80ASIQ (válaszként erre: 80. - Töprengő)
2023. aug. 8. 14:17
Én "Moondeamon"-ként emlékszem rá. De lehet, hogy rosszul.
2023. aug. 7. 11:10
tiktokonfentvan ilyen név. csak el van választva...
79. töprengő (válaszként erre: 78. - Fb66464215)
2023. aug. 7. 11:04
Ez volt a neve... Szerintem.
78. fb66464215 (válaszként erre: 58. - Töprengő)
2023. aug. 1. 09:20
Szerintem akik régóta itt vannak... +-10 év, Ők ismerték.. 😁
77. 80ASIQ (válaszként erre: 74. - Alex87)
2023. júl. 25. 08:10
Hát ez "marha jó"! Erre már én is azt mondom, hogy válás!
76. PöttyösPanka (válaszként erre: 74. - Alex87)
2023. júl. 25. 08:01
Sajnos ha így áll hozzá, nem hiszem, hogy van mit tenni. Egy kapcsolat, ahol ő bármit megtehet, de te semmit, és azt is csak akkor, ha lemész kutyába, nem igazi házasság. Türelmes voltál, mindent megtettél. De csak azt érted el, hogy teljesen semmibe vesz. Sajnos ha valaki menni akar, akkor menni fog. Persze nagyon kényelmes neki, hogy azért ott a ház, a kényelem, a gyerekfelügyelet, stb. De én a helyedben nem csinálnám ezt tovább, mert tönkre mész benne.
75. Főnix3 (válaszként erre: 74. - Alex87)
2023. júl. 24. 18:18

Ha meg nem sakkozol,lehet tényleg elveszted.

Én már mondjuk nem tenném.Persze ez én vagyok. Engedném, had menjen. Vagy olyan értékes ember szerintem, aki megtalálhatja még a számára szerelmet nyújtó nőt.Olyat, aki nem szórakozik veled,és az érzéseiddel!

Hagyd ki a gyerekeket a házasságotokból most! Nekik az lesz jó, ha boldogok a szüleik. Ha együtt, ha külön, de boldogok. Ezzel ne takarózz, mert a kicsi is érzi, hogy szar van a palacsintában! 17 év után léptem le. Fogtam a 3 gyereket és albérletbe mentem. Az ikrek 14 évesek, a kicsi 6 éves volt. Azt bánom, hogy nem hamarabb tettem. Nálunk más volt a baj, de a gyerekek többet szenvedtek, míg együtt voltunk!

Tehát a gyerek érdeke, hogy ti boldogok legyetek. Nem fognak bedőlni a színészkedésnek!

74. Alex87 (válaszként erre: 73. - Főnix3)
2023. júl. 24. 14:56

Csak elég nehéz azt bántani szándékosan akit “szeretsz”. Ha meg már nem így éreznék, akkor meg minek a harc?! Nyilván a gyerekek nem ezt érdeklik és nem ez lenne az első alkalom, hogy miattuk “állok” talpra, de ami most megy az nagyon alattomos…

Pl arra hogy én “megcsaltam”, arra az volt a reakció, hogy ez megbocsáthatatlan részéről és undorodik tőlem, mások vagyunk és ez neki nem fér bele…

Hát azt hittem lefordulok a székről amikor ezt kimondta, annyira röhögtem… 😃 Nyilván legfőképp kínomban, de most ilyenkor mit teszel?! 😳

73. Főnix3 (válaszként erre: 72. - Alex87)
2023. júl. 24. 14:04

Jézusom! Ilyen az, mikor nem is ismerjük, azt akivel élünk. :(

Igen, nem gondolta, hogy megteszed!

Lehet mondanod kellene, hogy elszaladok Rózsikához egy cumira, majd jövök! Kicsit visszaadni az érzést! Utálom a taktikázást. Lételemem a tiszta lap,de jelen esetben az nem kivitelezhető, mert a hercegnő élete kényelmes.

Rángasd csak a szőnyeget alatta!

72. Alex87 (válaszként erre: 71. - Főnix3)
2023. júl. 24. 13:43

Igen! Ezt nagyon jól körülhatároltad! Csak igazából most kipukkant a lufi! A gyerek engedély nélküli “bemutatásával” olyan terepre tévedt, ami már nekem is sok volt! Úgyhogy jelen pillanatban nem állnak fenn az idilli pillanatokat eredményező körülmények, inkább hariállapot van! Hozzá kell tennem, hogy a felháborodásom közepette elmondtam neki, hogy nekem is volt kivel töltenem az éjszakát (igaz csak 1x), de ez olyan szintű felháborodást váltott ki belőle, hogy én csak elképedve néztem…

Szóval most én vagyok a világ szemete, amiért ezt meg mertem tenni annak ellenére, hogy biztosítottam arról őt, hogyan is érzek iránta! Szóval nemhogy egyszerűsödnének a dolgok, egyre bonyolultabbak lesznek… 🤷🏻‍♂️

2023. júl. 24. 08:31

Olyan nehéz ezt az élethelyzetet elképzelni!

Neki természetes, hogy lelép a családjától pár órára, majd hazamegy és úgy csinál,mintha semmi nem történt volna?


Erre te is lefekszel vele,mert miért ne.

Valahogy a kényelmét el kell venned. Addig, míg két felől van nyalva a feneke, tuti nem áll le. Mond! Miért is tenné?

Nagyon nehéz tanácsot is adnia bárkinek, hisz a saját körülményeid, éppen zajló szituációid sokunknak elképzelhetetlen.

Ahogy nekem lejön, ez egy nyílt házasságnak tűnik, csak éppen azt hagyta a feleséged figyelmen kívül, hogy ez nem közös megegyezés. Nos ezt vagy elfogadod,és te is kacsingatsz kifelé, és akkor mehet otthon is a huncutkodás. Vagy a másik lehetőség, ami kevés eséllyel fog működni,hogy tartod magad ahhoz, hogy vessen véget a kapcsolatnak.

Ebben az esetben több dolgot kellene rátolni otthon. Gyerekeket többször vele hagyni. Nem segíteni neki annyit a házkörül. A kommunikációt minimumra csökkenteni, és ne érj hozzá.

Mert az egy dolog, hogy mit mondasz, de nem vesz komolyan, mert ellágyulsz és a kimondott szavaid érvényét vesztik.(Ez persze nem biztos hogy így van, csak nekem ezt sugallják az írásaid.) Legyél határozott és tartsd magad ahhoz,amit kijelentettél neki. Következetesség.

Neked kell érezned, hogy mit tegyél.

70. Alex87 (válaszként erre: 69. - Főnix3)
2023. júl. 24. 07:54

Hát eléggé!

Próbálom tartani magam, mert ellene csak úgy lehet, ha én vagyok felül! Viszont elég nehéz ezt prezentálni ebben a helyzetben!

69. Főnix3 (válaszként erre: 67. - Alex87)
2023. júl. 23. 20:04
Látom nagyon nyeregben érzi magát! :(
68. Alex87 (válaszként erre: 65. - C4da557d31)
2023. júl. 23. 20:01

Nem volt sok gyerekes találkozó, csak a legkisebbel (3éves) találkozott 10percre.

De ez nálam pont 10perccel verte ki a biztosítékot, főleg hogy hatalmas hazugságcunami volt a körítés emellé…

67. Alex87 (válaszként erre: 66. - Főnix3)
2023. júl. 23. 19:59
Hát most épp ez van porondon! Mármint a “kitevés”! De ugye ez nem ilyen egyszerű, mivel nem akar menni, mert joga van itt lenni! 🤷🏻‍♂️
66. Főnix3 (válaszként erre: 63. - Alex87)
2023. júl. 23. 09:47

Ez azért elég meglepő volt számomra! Lányokhoz is vonzódik?

Mi lenne, ha összecsomagolnád a ruháit és kitennéd?

Lehet csak azt használja ki, hogy nem vagy elég következetes és határozott!

65. c4da557d31 (válaszként erre: 62. - Alex87)
2023. júl. 23. 09:37
Azt hittem a srác sarkon fordul, ha sokgyerekes találkozó van. Tévedtem.
2023. júl. 23. 07:58
Olvasgattam bele, nagyon sajnálom, hogy ilyen a helyzet nálatok! Kívánom, hogy gyorsan rendeződjön már a gyerekek érdekeit nézve is. Nem is gondoltam volna, hogy vannak még ilyen jó fej férjek a világon, az enyémen kívül is.😄😉 Bízok benne, hogy erre időben rá fog jönni a te feleséged is. Sok sikert kívánok neked és kitartást, amíg rendeződik a kis életed!
63. Alex87 (válaszként erre: 61. - Főnix3)
2023. júl. 23. 07:41
A hármasról több ízben esett szó! Ő hozta fel, viszont nem a szeretővel kiegészülve, hanem egy 2.nővel! De ez nyilván a kialakult szerelmi háromszögön nem igazán javítana…
62. Alex87 (válaszként erre: 60. - C4da557d31)
2023. júl. 23. 07:40

A “beújítás” megvolt…

Több ízben is! Próbáltam magamra erőszakolni egy kapcsolatot, de egyszerűen semmi értelme nem volt, mert érzelmileg kötődöm a feleségemhez és ezt nem tudom levetkőzni…

Nyilván ezek a feleségemben felháborodást és rossz érzéseket keltettek, amiből ugyancsak arra tudok következtetni, hogy nem vagyok közömbös számára!

Azt, hogy a gyerekeket elvigye közös programra, abba pedig nem akarok beleegyezni… Pont egy ilyenből volt parázs vita a napokban, hogy a legkisebbet az engedélyem nélkül és a tudtomon kívül elvitte egy ilyen rapid találkozásra…

Na itt lett “vége” a sztorinak és hangzott el a “vagy befejezed, vagy eltakarodsz innen” ultimátum!

2023. júl. 21. 23:08
3-asban esetleg? :P
2023. júl. 21. 22:00

Én azt gondolom, hogy a fórum indítónak is be kellene újítani.

Aztán kiderül oda vissza működik e az egész. Illetve hogy vigye el a feleség az új barátjával közösen a gyerekeket valami programra. Meglatjuk akkor is dulna e a szerelem!

59. töprengő (válaszként erre: 56. - 80ASIQ)
2023. júl. 21. 20:54
huha
58. töprengő (válaszként erre: 51. - Fb66464215)
2023. júl. 21. 20:52
Moonaadeamon ismerős név...
57. Főnix3 (válaszként erre: 56. - 80ASIQ)
2023. júl. 18. 22:51

Csak találgattam.

Az kemény lehetett. :/

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook