Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A boltban ma nem ellenőriztem le a blokkot, így sajnos csak... fórum

A boltban ma nem ellenőriztem le a blokkot, így sajnos csak... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
14. Burrit0 (válaszként erre: 13. - Burrit0)
2023. ápr. 14. 07:14

Es igy privatban kinevethetem.


Veszek meg 3 zsak csirkeszart es ket mellet. Vagy combot?de mondd meg az aruhaz hizeti

13. Burrit0 (válaszként erre: 12. - Napsugár8)
2023. ápr. 14. 07:12

neki idore kell lehuzni, nem nezi meg. Es 10000000 mas dolga volt.

Neked barmennyi idod volt nezegetni. Mi a banatert nem nezted meg mit veszel?


Gondolod, hogy a penztaros/bolt azon keres, hogy neked segged sincs ahhz, mi a farhat vagy a tarja?

Te egyszeruen gonosz vagy. Az a bajod.

Mindenki tevedhet egy szam felrenyomasaval. Van rola fogalmad mikor aludt az az illeto utoljara? Talan utazott, talan babaja van insomniaja, talan hagyag. Miert gondolod, hogy direkt becsapnak?


Visszamesz, korriggaljak, ennyi.


A baj veled van. Te vagy, aki feltart masokat, ha visszamesz.

Miert keresel masban problemat? Felreirta, slissz-szlissz. Csak a tipusod mumal-dumal a csirkealkatreszekrol.

12. Napsugár8 (válaszként erre: 7. - Burrit0)
2023. ápr. 14. 06:56

Áruházlánc. A csirke melle nyesedék, az nyesedék, a zacskón keresztül is látszik, hogy nem egyetlen db. sertés comb van benne! Már eleve a pultnál a kiszolgáló rosszul árazta be, az ottani mérleg is kiírja neki, hogy mire bökött rá. És a pénztáros csajnak sem tűnt fel, hogy a kolléganő tévedett???


Ugyan már, velem kifizettették az 1600,- Ft-ot a nyesedékér, ők pedig hazavitték a sertés combot 850,- Ft/kg-os áron! (A bolond öregasszony úgy sem veszi észre!) És vajon hányszor csinálják ezt meg naponta, hetente....????

11. Burrit0 (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
2023. ápr. 14. 06:55

Nekem a ho:ton van a hentes nevjegye, ahol neha megrendelesre veszek olyasmit, ami nincs a szupermarketben.

Annyi amennyi, keztol kezbe.


Ahhol meg van pult otthon, azt imadom. Nekem onnan mindig kell valami, akkor is, ha nem.

De miert nem nezed meg a cimket? Az eladonak kodot kell beutni. sima tevedes a serelmed.

szolsz, kicsereleik.

10. Burrit0 (válaszként erre: 9. - Burrit0)
2023. ápr. 14. 06:50
Es ehhez bolthoz tartozo keszulek sem kell, csak app.
9. Burrit0 (válaszként erre: 8. - Burrit0)
2023. ápr. 14. 06:46
Vasarlas kozben minden sajat kezuleg bepittyegve, es a vegen fizetsz.
8. Burrit0 (válaszként erre: 6. - Fáradt*)
2023. ápr. 14. 06:45
Ti mit kezdenetek a sajat "kasszazo" rendszerrel?
7. Burrit0 (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
2023. ápr. 14. 06:44

A hiany van, a penztarost, egyeb felelost meg le is huzzak valahol a fizetesben (akkor is, ha mashol plusz van). Szerinted ez neki buli, keres rajra vagy mi a csirkefarhat?

Oraberbe doldozik, es elszamol az aruval. Faradt, felrenyomta. miert gondolsz rosszat?

De te is megnezhetted volna. Nekem a szuleim ugy tanitottak, mindig nezzem meg, mert mindenki hibazhat. 3 tetelnel tobbnel kerem a szamlat es megnezem. A leolvaso is lehetett szar. a kodolas.

Paranoid vagy.

A szuper/hipermarketeknek nincs erdemukben atverni.

Ez olyan, mint mikor azt hiszi valaki, hogy a kaszinokban cinkelnek.

Matemateika. Nem eri neg. Tevedes lehet. Korrekciot kell csinalni, de beszelni sem erdemes a csirkedrol nekik.

Komolyan gondolod, hogy a profitit a te 200 ft-os "csalasod" hozza?

2023. ápr. 14. 06:32
Légy résen!Mire a kasszáig érek,naggyából össze adom a tételeket..(van ahol a főnök ludas ebben a témában)2000 nem lehet több,amit számolok!
5. Napsugár8 (válaszként erre: 3. - Soufflet)
2023. ápr. 14. 06:25

Persze hogy nem! Ilyesmi senkinek eszébe sem jutna!

Mint ahogy én is csak otthon jöttem rá, hogy a csirke melle nyesedéket sertéscomb áron hoztam el! Véletlen!

2023. ápr. 14. 06:06
Ez annyira rohelyes, hogy menj vele vissza, tuti visszaadjak!
3. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 14. 06:04

Remelem nem nagy a szar.

Es ugye nem gondolod, hogy direkt volt.

2. Myra
2023. ápr. 14. 05:43
Így már én is jártam, figyelni kell. De én inkább az önkiszolgáló kasszát szoktam választani.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook