Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A 37.hetet töltöm, kb 20percenként keményedik a hasam.Este arra ébredtem h úgy fáj a hasam, mint amikor megjön.Ez lehet a szülés előjele? fórum

A 37.hetet töltöm, kb 20percenként keményedik a hasam.Este arra ébredtem h úgy fáj a hasam, mint amikor megjön.Ez lehet a szülés előjele? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
279. danama (válaszként erre: 278. - Medina89)
2010. aug. 10. 15:14

szia!

és a méhszájad nyitva van már valamennyire ?

2010. aug. 10. 14:59

Annyira aranyosak vagytok hogy így várjátok ti is!

Nagyon jól esik!:) de komolyan.

annak idején,amikor kiírtam ezt a bizonyos tudásbázis kérdést,nem is gondoltam h ilyen jó kis csapat jön össze és ilyen kedves embereket ismerek meg!:) ezelőtt sosem fórumoztam.jó ez a hoxa! :)


Beszéltem a dokival h egy kicsit tegyen az ügy érdekében h beinduljon a szülés.ez ma reggel a magzatvíz vizsgálatnál volt.utána azt mondta mosolyogva h ne izguljak,meg lesz a vizsgálat eredménye! :) ... de eddig még semmi. ő max 2 napot mondott.

277. Nikyci
2010. aug. 10. 13:47
Még 11-kor irt a naplojába,de hátha azota már beindult.Már mi is nagyon várjuk Marcikát!Nekem mindkét fiam hamarabb jött 1hétel!
276. Heni86
2010. aug. 10. 13:36
Én is itt drukkolok a háttérben! :)))
2010. aug. 10. 12:59
Remélem szülés miatt nem vagy itt! :)
2010. aug. 10. 10:40
Szegénykém, minden esetre jól megváratnak... Hol van még a hétfő??, nagyon szurkolok!
273. Tonettó (válaszként erre: 271. - Medina89)
2010. aug. 10. 10:21

Drága Medina!

Át tudom érezni a "kínjaidat"! Kitartást kívánok Neked, és remélem hamar kibújik már a manócskátok!!! Szorítok nagyon!

272. Márti86 (válaszként erre: 271. - Medina89)
2010. aug. 9. 14:45

Azért írtam még a legelején hogy semmi nem biztos, nekem is rendszeres fájásaim voltak már a 36. héten nyílni kezdtem meg minden. A dokim is azt mondta hogy nem sokan húzták volna ki egyben, de nekem végül 39+5 ben beindította. Én már nagyon izgultam, hogy minden rendben legyen, de szerencsére meg tudtam vele beszélni hogy akkor szüljünk. Szabi is annyira bent akart maradni hogy szerintem húztam volna még 1 hetet. Remélem beindul,mert ilyenkor már mindenen jár az ember agya. Állandó aggódás, szar alvás, meleg...

Mi a 9.-en lakunk rendszerint gyalog mentem fel és kettesével a lépcsőkön de az sem segített, van akinek igen. Próbáld meg, hátha.

2010. aug. 9. 14:36

Még mindig egyben vagyok! :(

megismertem az "új" dokimat,mert a fogadott elment szabadságra.de nagyon szimpatikus orvosnak adott át.

mostmár minden nap vizsgálatra kell menni,azt mondta a doki h nem telhet el úgy egy nap h ne nézzünk rá a picire vmilyen formában.ez azt jelenti h holnap magzatvíz vizsg,holnap után NST és ezek így váltják egymást.hétfőig várunk,ha nem indul be a szülés magától akkor beindítják!...

szóval én így állok...

ahhoz képest h a 37.hétben el kezdett keményedni a hasam és én azt hittem h hamarosan szülök,már a 41.hetet töltöm...

na és ez az:::jön a kánikula!!!ez eléggé elkeserített!nagyon csalogatjuk Marcikát,de csak szavakkal,nem iszom ezt a málnalevél teát sem amit ajánlottak.majd jön ha szeretne.csak attól tartok h hatalmas baba lesz.2hete saccolták 3,5kg-ra...na jó ez egy regény lett,pusz mindenkinek és köszönöm a jeleket! :)

270. Márti86 (válaszként erre: 267. - Medina89)
2010. aug. 9. 11:28
Remélem már szülsz! :)))
269. sarild (válaszként erre: 265. - Medina89)
2010. aug. 9. 11:19
Pedig neked már tényleg szülni kellene!!!Nekem esténként keményedik a hasam,van hogy 1 óra alatt többször is,de ezen kívül semmi!Mocorog elég aktívan,néha még a derekam is fáj!Az a gond,hogy jön a kánikula holnaptól.....
268. danama (válaszként erre: 267. - Medina89)
2010. aug. 9. 07:27
el is hiszem, én is nagyon türelmetlen voltam, most megint jön a forróság
267. Medina89 (válaszként erre: 266. - Nikyci)
2010. aug. 8. 16:19

Szió!Köszi h szorítottál!végül is még van pár óra a mai napból,sose lehet tudni...:) csak pozitívan.

Igen,mocorog,de már csak egy ponton tologatja magát.a kis lábikóját.az az igazság h mostmár kezdek türelmetlen lenni!mert már tényleg terhes ez az egész.a nagy pocak,esti pisihadjárat stb stb

266. Nikyci (válaszként erre: 265. - Medina89)
2010. aug. 8. 15:09
Szia!Pedig szoritotam neked hátha ezen a szép napon szülsz!Meg persze hétvégén csendesebbek a szülöszobák is!Mocorog még sokat Marcikád?
265. Medina89 (válaszként erre: 264. - Sarild)
2010. aug. 8. 14:55

igen,itt vagyok...még mindig nincs semmi...:(

a magzatvíz vizsg tényleg nem fájdalmas,.ja egyébként tiszta!holnap mek nst-re.

te keményedsz még?készülődik a méhed a szülésre!

264. sarild
2010. aug. 8. 10:14

Sziasztok!

Az este nekem is 20 percenként keményedett a hasam meg nagyon fájt a derekam,már azt hittem itt az idő......:-(((De nem!Medina,még te is itt vagy???

263. tücsimücsi (válaszként erre: 262. - Medina89)
2010. aug. 7. 15:38

Te még itt vagy???!!!:-O


Figyi, ez tévhit. Nem indítja be a magzatvízvizsgálat, én is azt hittem. A dokim mondta, hogy ha beindul az azért van, mert itt az idő. Én a lányommal 4-szer voltam amnioszkópián, a fiammal 3-szor.


A lányomat 5 nappal hordtam túl, a fiam 1 nappal jött hamarabb a kiírt időpontnál.

2010. aug. 7. 15:25

Sziasztok!

Daenerys már tuti babázik,mert 5-én jelentkezett be utoljára!...de jó neki!én még mindig egyben vagyok!

mára vagyok kiírva,de eddig semmi jele!

a holnap miatt izgulok,a magzatvíz vizsgálat miatt,m azt mondják h beindíthatja a szülést és nagyon örülnék neki ha úgy lenne...:)

261. Heni86
2010. aug. 6. 19:48
Remélem már babáztok lányok! :))))
260. rexona
2010. aug. 6. 18:37

Én olyan kórházban szültem ahol nem adnak semmiféle fájdalomcsillapítót.

Bármennyire nem bírja az ember, nincs más csak tűrni.

Én oxitocint is kaptam 6 órás vajúdás után, azt hittem nem élem túl. És akkor meglett a baba!

259. jozsi.38 (válaszként erre: 258. - Márti86)
2010. aug. 6. 14:47
nem nagy ügy.nem kellemetlenebb mint egy átlag vizsgálat.megnézik hogy tiszta-e még a magzatvíz :)
258. Márti86 (válaszként erre: 256. - Medina89)
2010. aug. 6. 14:04
Örülök hogy jól vagytok! Magzatvíz vételre?
2010. aug. 6. 14:03
Én megkaptam az EDA-t és rá 45 percre kint volt Szabi. Beadta a dokim mondta hogy egy óra múlva néz, ha még mindig nem vagyok kitágulva ad még 1 et és így tovább, de az első 1órát sem várta meg. :))
2010. aug. 6. 10:08

sziasztok!

megvolt az NST,a baba szívhangjával minden rendben.mutatta a keményedéseket a gép de azt mondta a doki h ez még messze van az igazitól.

vasárnap kell mennem magzatvíz vételre!

veletek minden okés??

255. Nikyci (válaszként erre: 253. - Daenerys28)
2010. aug. 6. 08:19

Mi csak ketten vagyunk tesok,de van a családba 3gyerekes és olyan jo lehet nekik szerintem.

Én anélkül szültem mind a kettöt,de nekem nem hiányzot,igaz ha akartam se kaptam volna:)EDA

254. daenerys28 (válaszként erre: 251. - Medina89)
2010. aug. 5. 21:48

Ja és az EDA miatt szólj a dokinak vagy a szülésznőnek előre, mert tényleg nem adnak akármikor. Kérdezd meg nálatok mi a szokás, nálunk csak 2 és 4 ujj között adnak. Egyik barátnőm is akart kérni, de már megvolt neki a 4 ujj mire besokallt a fájdalomtól, úgyhogy lemaradt róla. És Nikyci is ezt írta. Szerintem jó dolog az EDA, én se vagyok ellene, de azért nem döntök előre.

Jó éjszakát! Drukkolok!

253. daenerys28 (válaszként erre: 249. - Nikyci)
2010. aug. 5. 21:41
Mi is 3 gyerkőcöt szeretnénk majd. Most jön az első, úgyhogy majd meglátjuk hogy alakul. De szerintem is klassz a nagy család, nekem 3 tesóm van.
252. daenerys28 (válaszként erre: 251. - Medina89)
2010. aug. 5. 21:33

Maga a vizsgálat ugyanolyan mint a terhesgondozás alatti összes vizsgálat. Nekem nem fájt, de picit kellemetlen. Viszont csak pár másodperc az egész. Ne parázz tőle. És egyébként tényleg elindíthatja a szülést, úgyhogy jól is kijöhetsz az egészből :)

Nálam nem vált be, de tényleg nagyon óvatos volt a doki.

2010. aug. 5. 21:11

én kérni fogom sztem az EDA-t!

nem tudom h akar-e vizsgálni a dokim,nekem is a kiírt időpont előtti nap lesz,szóval úgy készülök majd.egyébként fájdalmas az a vizsgálat h néha képes beindítani a szülést????

nagyon nagyon sűrűn keményedik a hasam,plusz jóslók is vannak...kíváncsi leszek lesz-e belőle valanmi.

Jó éjszakát mindenkinek :)

250. Márti86 (válaszként erre: 246. - Daenerys28)
2010. aug. 5. 20:43
Én elhatároztam hogy EDA nélkül szülök de nem jött össze, ha oxitocint is kapsz akkor valószínű EDA-t fogsz kérni. És ha nagyon kifáradsz a fájások miatt akkor adnak kérés nélkül, hogy legyen időd kipihenni magad a tolófájásokig. De nagyon jó, megszűnik minden fájdalom, mintha nem is szülnél, nagyon jó.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook