Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A 18 év alattiak miért csak Pfizert kaphatnak? fórum

A 18 év alattiak miért csak Pfizert kaphatnak? (beszélgetős fórum)


1 2
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Levarosbukta)
2021. ápr. 30. 15:10
Az egesz család itt van igen, plusz en is.
31. levarosbukta (válaszként erre: 19. - Channa*)
2021. ápr. 30. 14:41
Ha figyelnéd a történéseket akkor látnád hogy a pfizer előbb itt volt az országban mint a kínai vakcina és mindenképpen az idősebb korosztályt kellett először oltani. Azért kaptak az idősotthon lakói pfizert. Amikor már volt kínai akkor kezdték az ajánlások és a tesztelések ellenére kínaival oltani az idősebbeket. Szépen sorban mindenkinek jutott volna a bevizsgált vakcinákból ha nem lenne idén foci eb, és akkor nem lenne sem vita sem ellenkezés az oltás ellen.
30. Channa* (válaszként erre: 28. - Vidéki3)
2021. ápr. 30. 14:37

Értem!


Ha orvos mondta, az más.;)

29. levarosbukta (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 30. 14:31
Mi van van valakid a börtönben? Akkor sem érdekel hogy ők be vannak oltva vagy sem. Pontosan idéztél, a lőtéri kutyát sem érdekli.
28. vidéki3 (válaszként erre: 27. - Channa*)
2021. ápr. 30. 13:42
Nem ő döntötte el, hogy milyen oltást kaphat. Biztos megvan az oka, a háziorvos/oltóorvos mérlegelése/döntése, hogy mit kaphat és mit nem.
27. Channa* (válaszként erre: 26. - Vidéki3)
2021. ápr. 30. 12:39

Én azt veszem észre, hogy igen is sokan úri kedvükben válogatnak, mert nekik az jár, mert szerintük az a legjobb, és ők aztán megérdemlik;)


Nekem egyébként mindegy, hogy ki miért harcol, csak már nagyon unalmas, hogy rengeteg virológus és orvos lett manapság.


A legtöbben azt sem tudják, hogy miből készül a lángos, de tisztában vannak egy vakcina összetételével, hatásával;)


Sokan mindenféle hülyeséget kitalálnak, hogy ő miért nem kaphat bizonyos oltásokat. Sok féle allergiája van! És? Nekem is, de oltástól még sosem volt gondom.

Mert neki olyan betegségei vannak! És? Másoknak is.

És még sorolhatnám a sok olyan kifogást, ami csak azt bizonyítja, hogy mennyire nem tud valaki gondolkodni.


Roppant kíváncsi vagyok arra, hogy pl. nálatok a krónikus beteg fiatal miért nem kaphat kínait vagy astrát, stb.?

26. vidéki3 (válaszként erre: 20. - Channa*)
2021. ápr. 30. 12:05

Tudom el fogsz küldeni..., le fogsz szólni, stb. Értem, hogy csak a Pfizer lett tesztelve a fiataloknál, ezért csk azt kaphatnak. A kínai nem lett tesztelve krónikus, időseken, de úgy tudom mégis sokan azt kapták. Nem vagyok virológus, immonológus, orvos és semmi. Családban van krónikus "fiatal", nem válogat, de ő sem kaphat keleti vakcinát. (Amúgy, ha jól emlékszem kezdetben Te is amerikait kértél volna.)

Gondolom vannak néhányan, akik nem "úri kedvükből válogatnak".

25. Channa* (válaszként erre: 24. - Banános Zselé)
2021. ápr. 30. 12:00

Ja, értem.

Nem lehet túl sok;)

24. Banános Zselé (válaszként erre: 23. - Channa*)
2021. ápr. 30. 11:57
ez nem orvossi tudomány, hanem amit túdonk erről az országról
23. Channa* (válaszként erre: 21. - Banános Zselé)
2021. ápr. 30. 11:54

Mint a többi ország.


Nem értem az összefüggést.


Ha az összes többi kínai gyógyászati cucc megfelel, akkor miért pont ez nem?


Hol végzett ez a rengeteg orvos, akik itt vannak?

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Unom)
2021. ápr. 30. 11:40
Jo, akkor most megyek es öngyilkos leszek ettől a kommenttől, annyira megsértettél, megsemmisítettél...
21. Banános Zselé (válaszként erre: 20. - Channa*)
2021. ápr. 30. 11:35
csak hogy Kína teljesen más ország
2021. ápr. 30. 10:21

És még egy.


Annyira fontosok egyes emberek, hogy egy olyan oltással oltják őket, ami mindenben új!


Meg tudja valaki mondani, hogy a pfizernek mik a hosszútávú hatásai? Mert ugye ez a mrns technológia elég új ahhoz, hogy tudjuk mi lesz az ilyennel oltottakkal 5 év múlva.


A kínai a jól bevált régi technológia alapján készült, és ez esetben tudjuk, hogy az nem lehet olyan rossz, ha már eddig is ilyenekkel oltottak minket, a szüleinket és a gyerekeinket is. Mind itt vagyunk! Pedig kaptunk jó pár ilyen vakcinát, csak a hatóanyag volt benne más!

2021. ápr. 30. 10:17

Húúú, alig tudom elhinni, hogy sokan komolyan gondolják a nem olyan fontos, értük nem kár, stb. baromságokat!


Hogy nem lehet felfogni, hogy egyedül a pfizer lett letesztelve a fiatalokra?

Tényleg ennyire nehéz?


És ha már a nem olyan fontos és nem kár érte elméletet nézzük, akkor vajon miért oltották az idősotthon lakót pfizerrel? Akkor az idősotthonban lakókért kár, de aki nem ott lakik idős, azért nem kár?


Holott pont az idősotthonosok jelentenek terhet...

18. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 30. 10:05
Mert ők fo fontosabbak, mint te, rájuk jobban kell vigyázni.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Levarosbukta)
2021. ápr. 30. 10:04
Nálad hülyébb választ itt senki nem adott. “A lőtéri kutyát sem érdekli” ez pontosan a legnagyobb tanulatlan prolik szava járása
2021. ápr. 30. 09:17
mi lenne a mikrochippel?
15. levarosbukta (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 30. 09:11

Ha olvasnál és nem hőbörögnél tudhatnád hogy a kinai vakcina nincs bevizsgálva, a kinaiak senkinek nem adták át a vakcina gyártási technológiájának sem és a

leírást az összetételéről. Nem véletlen, hogy nem akarják az emberek a kínait. A nem akkora kár az idősebbekért nem én találtam ki, ők voltak a kisérleti nyulak, és hogy jön ide a mikrochipp? Próbálj meg hiteles forrásokat olvasni, olvasni, olvasni és akkor nem teszel fel hülye kérdéseket.

2021. ápr. 30. 08:47
Ma reggel összeomlott a regisztrációs rendszer, miután a Pfizerre is lehet regisztrálni.
2021. ápr. 30. 07:31

Ne írjunk már hülyeségeket hatásmechanizmusról, stb.

Nagyon okos lett manapság mindenki!


Megmondták konkrétan: a pfizert letesztelték kismamákon és fiatalokon, ezért lehet ezt adni nekik és kész!


Tehát, felesleges elméleteket gyártani!


Egyébként a gyerek és felnőtt gyógyszerek között sincs különbség. Ugyan az a hatóanyag van mindkettőben, csak a gyerek gyógyszerben kevesebb, mert kisebb a súlyuk és ez a lényeg!

2021. ápr. 30. 01:47
A mikrochipp a harmadik szem mellett van.D.D.D
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Levarosbukta)
2021. ápr. 30. 00:22
A kínai vakcina a legrégebbi technikával készült... mi azon nem nyilvános? Es mit kezdünk mi, mezei emberek a pfizer összetételével es hatásmechanizmusával? Kétlem, hogy vakcinafejleszto vagy. Nem akkora kar egy 60 éves EMBERÉRT, mint egy 30 évesért? :D ez az erved a kérdésemre? 15 ev múlva hirtelen összeesik az összes ember a kínai vakcinatol? Na es mi van a mikrochippel?
10. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 29. 23:58
Egyetlen oltásnak sem ismerik a hosszútávú 5-10-15 éves hatását, hiszen nem volt és nem is lehetett erre irányuló kutatás. De mivel a Pfizernek a Modernának és a Astrazenecának az összetétele, hatásmechnizmusa nyilvános addig a Sinoprhamé nem. Ezért kockázatos a fiatalabb korosztályt a kínaival oltani. 50 +os embereknél ha 10-15 év múlva lesz valami hátulütője a kinai oltásnak vagy korábban elhullunk tőle mint a legyek 60-70 vagy 80 évesen már nem akkora kár értünk, mint a mostani 20-30 évesekért. A börtönben meg hogy mit kapnak a rabok a lőtéri kutyát nem érdekli.
2021. ápr. 29. 22:59
En mondjuk szeretném tudni, hogy mi a különbség oltás szempontjából egy 17 meg egy 22 éves ember között. Ha mar beadatom a kínait.
8. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 29. 21:30
Pedig nekem a legérzékenyebb ismerősöm, aki majdnem minden egyes oltásnál rosszul lett Modernát kapott, mert, hogy azt lehet adni minden allergiára. Az mRNS oltások kevésbé terhelik a szervezetet meg általában. Ennyi a titok. A pfizer tesztelt 18 éven alattiakon is, ezért adhtaják be nekik. A többiek még nem.
7. Banános Zselé (válaszként erre: 5. - Bozsu55)
2021. ápr. 29. 18:54
azért nem mindegy hogy mivel oltanak
6. 4de07ed93f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 29. 18:39
Én is Fajzert kaptam
5. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 29. 18:35

Nem kívánság műsor ez....


Vannak örök elégedetlenkedők.

2021. ápr. 29. 18:08
biztos hogy megvan az oka, hogy a fiatalok csak azt kaphatják, a hatások miatt, hiszen más mint 20, 30, 40, +os korosztályok
3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 29. 18:08
Többivel még nincsen teszt 18 év alattiakra.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook