Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


9439. 8f8f3a827e (válaszként erre: 9438. - Gloria L.)
2018. márc. 30. 20:42

Nagy merészség ezt így kijelenteni!


Gyere el hozzám és nézd meg az arcomat. 62 éves vagyok, évente egy kezelést csináltatok, pont emiatt. Amúgy utálom, mert fáj, nem férfiembernek való az egész procedúra. Gyere el és nézd meg a 45 éves feleségemet. Itt néhány hölgy már látta, hogy működik ez.


Meg ebből élek, balhék nélkül.


Kolbi

9438. Gloria L. (válaszként erre: 9407. - Cici)
2018. márc. 30. 20:12
Szia! Én Dr. Cs.-nál voltam, aki állítólag oktatja, és Magyarországra hozta ezt a technikát. Nagyon csalódott vagyok, egész nyugodtan kidobhattam volna az ablakon azt a 400 ezer Ft-ot! Pár hétig mintha látszott volna valami eredmény, azóta eltelt egy év, és rosszabb, mint volt. Kijelenthetem, hogy egyszerűen átverés ez a dolog! Egyébként amint ezt azóta megtudtam, a kollagén megerősödésre, amin a legtöbb kezelés alapszik, tudományosan nem alátámasztott. Tehát elméletileg a rádiófrekvencia, és semmilyen egyéb kezelésnek nincs látványos hatása, csak az arcfelvarrásnak.
9437. zsazsi1 (válaszként erre: 9429. - Velvet67)
2018. márc. 30. 19:56
Szia Velvet67 én is zavartalak egy privivel...nem akarok tolakodó lenni, csak kérdezem, megkaptad-e...?
9436. cici (válaszként erre: 9433. - Velvet67)
2018. márc. 30. 12:03

Szia

Kopogtam a naplodba,Teletabiba , beengedsz ?😌

9435. Muter71 (válaszként erre: 8914. - Kisskee)
2018. márc. 30. 11:51
Szia! Kísértetiesen hasonló próblémáim vannak, csak nekem sajnos egy éve! Időnként a csomok begyulladnak, úgy nézzek ki mint egy majom, rettenetesen elkeserítő, senki nem tudja, hogy mi ez, ill, egybehangzóan azt mondjak, hogy valószínű valamilyen nagyon rossz anyagot kaptam, talán volt benne szilikon is, amit csak műtéttel lehet eltávolítani. A dr nő aki beadta, azt mondta, hogy Ő nem tehet semmiről!! Hyaluronbontason is voltam háromszor, semmit nem javult, Veled történt azóta valami?
9434. Muter71
2018. márc. 30. 11:37
Sziasztok! Szeretnek érdeklődni, hogy milyen tapasztalatok vannak a saját zsírral való feltöltéssel arcba, szem alà??
9433. Velvet67 (válaszként erre: 9432. - Peonia53)
2018. márc. 30. 01:56

naplómban bármikor megtalálod.

Annyit beszéltünk glycolsavról, hogy kedvet kaptam. Nyár végén rendelek 20%-ost, hogy mire beköszönt az ősz meglegyen. Egyébként volt amikor végefele már 2 rétegben vittem fel anno, ezért érdemes kicsit gyengédebbet rendelni, mert azt lehet rétegezni.


Tegnap voltam splandidplasma szemhéj kezelésen.

Nagyon kíváncsi leszek hogy fog alakulni az elkövetkező hetekben. Teljes hatást a 2. alkalommal tudja majd kifejteni- Azt tudni kell ezek a kezelések nem tudnak vetekedni egy műtéti eredménnyel, ennek ellenére bizakodó vagyok, Kezelés után közvetlen már picit láttam hogy feszesített.

9432. peonia53 (válaszként erre: 9425. - Velvet67)
2018. márc. 29. 23:17

Szia!


Elmentettem magamnak én is a kedvenceidet. Ősztől tervezem én is hogy kipróbálom.

9431. peonia53
2018. márc. 29. 23:12
9430. Anii* (válaszként erre: 9429. - Velvet67)
2018. márc. 29. 22:01

Itt a forumon írtam, de lehet, hogy még nem láttad!

Na, pont ezen gondolkodom én is :)

Nagyon várom a beszámolót és mielőbbi gyönyörűséges regerenálódást kívánok!

9429. Velvet67
2018. márc. 29. 21:19

46 fele kezdtem én is kutakodni, azóta is a fiatalság elixírjét keresem, de itt nem akarják elárulni a lányok :D

hol írtál? nem láttam... csodakezeléseket meguntam és bő 2 hónapja minilifting és toka leszívásba vágtam, egyelőre regenerálódom :)

Május végén majd írok nektek egy összefoglalót.

9428. Anii* (válaszként erre: 9427. - Velvet67)
2018. márc. 29. 21:12

Az arcplasztikán és a tokán gondolkodom.

Neked, ha jól tudom volt már toka, az előbb írtam neked, csak nem akartalak sürgetni a válasszal :)

45 vagyok

Próbálok jönni, ahogy időm engedi! Már így is sok hasznos infot adtatok!

9427. Velvet67
2018. márc. 29. 20:44

Szívesen!


Mi is köszöntünk, persze gyere minél sűrűbben közénk!

Tervezel valamilyen beavatkozást a közeljövőben?

Mennyi idős vagy?

9426. Anii* (válaszként erre: 9425. - Velvet67)
2018. márc. 29. 20:17
Köszönöm szépen :)
9425. Velvet67
2018. márc. 29. 20:06

Nagy savazások és dermarollerezés ideje lejárt, ehhez már erős a nap, októbertől lehet kezdeni.

Mondjuk én folyamatosan használok gyenge savat és retinolt. DE fényvédőzni kell mellette. Általában mindent az ebeyről rendelek.

COSRX Blackhead Liquid Power 4% BHA

Ha doki nem írja fel a retinolt:

[link]


20 % sav: szódabikarbónával kell semlegesíteni, nem olyan régen beszéltünk is itt róla.


[link]

9424. Anii* (válaszként erre: 9423. - Velvet67)
2018. márc. 29. 19:21
Milyen sűrűn csinálod? És hol szerzed be hozzá az anyagot?
9423. Velvet67 (válaszként erre: 9421. - Anii*)
2018. márc. 29. 19:14

5 alkalom nagyon kevés... csak ezt nem igazán mondják.

Akinek használ azok évek óta nyomatják októbertől márciusig: Általában első időkben szakemberrel végeztették, majd saját kezűleg.

Egy idényt én is végig csináltam. Mivel ráncmegelőzésre, kollagéntermelés serkentésére szerettem volna használni inkább váltottam a glicolsav és retinolra. Ezekben hiszek... (plasma tesztelés alatt)

9422. Anii* (válaszként erre: 9420. - Velvet67)
2018. márc. 29. 19:13

Szia,

Nálad olvastam a tokaplasztikát, ami szintén érdekel, csak nem tudom, hogy együtt kéne-e az arccal (ha egyáltalán egyszer ráveszem magam) vagy külön. Eddig nem gondolkodtam rajta a heg miatt, amit nem szeretnék a nyakamra, de te pozitívan nyilatkoztál róla, így most elgondolkodtam.

A lézeren is gondolkodom, de azzal a bőrt is tudják csökkenteni? Mivel nálam inkább az van, mint zsír.

9421. Anii* (válaszként erre: 9419. - Cici)
2018. márc. 29. 19:05

Szia,

én végig csináltam egy 5 alkalmas dermaroller kúrát, kicsit talán jobb lett a bőrszerkezetem, de nem látványosan és nem hosszú távon.

Talán legjobban az AHA savas hámlasztás segített, abból is 5 alkalmat vettem, az nekem jobban bejött, látványosabb volt, frissebbnek, kipihentebbnek tünt az arcom.

9420. Velvet67 (válaszként erre: 9419. - Cici)
2018. márc. 29. 18:47

szia!

Tudom javasolni "Ismeritek, használtátok már a dermarollert?" topikot, rengeteg infót tudsz ezzel kapcsolatban visszaolvasni

9419. cici (válaszként erre: 9417. - Anii*)
2018. márc. 29. 18:44

Szia

Engem a dermarolleres tapasztalat érdekelne leginkább , persze a többi is

;)

9418. 8f8f3a827e (válaszként erre: 9398. - Fiskerkarma)
2018. márc. 29. 16:06

Nekem ez újdonság, hogy nyálkahártyára javasolt krémet (Ovestin) az arcbőrre adnak. Persze van ilyen az orvostudományban, úgy hívják “off label”, az ismert gyógyszert más indikációban adják.


A probléma azonban sokkal összetettebb: a hormonokal igazából az endokrinológus szakorvos foglalkozhat. Ez egy ráépített szakvizsga, a belépő szakma lehet, belgyógyász, nőgyógyász vagy gyermekgyógyász. Ezzel azt akarom kifejezni, hogy eléggé tapasztalt orvos kell, hogy legyen, az, aki ilyenbe bele mer vágni!


Jómagam bőrgyógyászként rendszeresen adok hormon (kortikoszteroid) tartalmú krémeket, szigorú orvosi ellenőrzés mellett. Például ezeket a krémeket, tágabb nevén externákat (oldat, lóció, kenőcs, paszta, stb.) itt négy csoportba soroljuk erősség szerint. Gyenge…nagyon erős skálán. Egy ilyen gyenge externa is hosszabb időn keresztül használva, vékonyítja, eresebbé, áttetszőbbé sorvaszthatja a bőrt. Pláne az erősebb! Rengeteg információnk van ezekről az externákról, pro és kontra. Gyakorló bőrgyógyászként ezeket az infókat nap mint nap használom a munkámban. És több mint 30 éve adok olyan bőrgyógyászati fogamzásgátlót belsőleg biztonságosan, melyről egy kevésbé tapasztalt nőgyógyásznak, patikusnak vagy körzeti orvosnak égnek állna a haja.

A női nemi hormon erősebb vagy gyengébb formái sok mindenre hajlamosíthatnak bőrre adva a felszívódástól, erősségtől függően. Mint írtam, erről semmilyen tapasztalatom sincsen. Csak az általános hormonpótlás okozta mellékhatásokat nézzük: endometriózis, vérrögképződés, emlőrák, strók, infarktus, allergi, májérintetség, stb. Csak a fontosabbakat felsorolva. Ezekre a súlyos diagnózisokra egy képzett és gyakorlott endokrinológus bátran legyinthet, hogy olyan kevés hormon szívódik fel a vérbe, hogy az számottevő változást nem ad. De, mint mondtam én ezt nem tudom és nem is merném használni. Annak idején az egyik magyar vízilabdászó olimpikont zárták ki a versenyzésből, mert egy a kézekcémájára adott nudli erősségű krém a vizeletben pozitivitást adott! Magyarán, ha az arcunkra kenjük, a vérből akkor is kimutatható!


A másik, eléggé benne vagyok a szépítészetben és a bőrre felvitt hormon nem igazán ad olyan fiatalító eredményt, mint amit szeretnénk. Tehát a leves többe kerül, mint a hús, akkor meg minek kockáztatni?


Kolbi

9417. Anii*
2018. márc. 29. 15:45

Sziasztok!

Most találtam erre a fórumra, már egy ideje olvasom és rengeteget tanultam belőle, ezúton is köszönt mindenkinek! Nagyon sajnálom, hogy csak most és nem sokkal-sokkal korábban találtam ide, mivel már én is túl vagyok két alsó-felső szemhéjplasztikán.

Viszont annak örülök, hogy titeket olvasgatva kizártam egy csomó dolgot, ami felmerült bennem (szálas technikák, Hifu és társai, zsír- és mindenféle töltögetések), így maradok olyan amilyen vagy a szike! Ebben az esetben viszont nagyon szeretném körbejárni a témát. Tanti és Györgyi esete eléggé elriaszt!

Vigyázok a bőrömre, egészséges életet élek, nem dohányzok, rendszeresen sportolok, … az idő múlásán ezek mégsem segítenek, így nekem is kezd lefelé vándorolni az arcom.

Próbáltam már én is a fraxelt, a thermage-t, korábban az IPL-t, rejuvenációt, mezoterápiát, dermarollert, stb….. Én ezeket a tapasztalatokat tudom megosztani, de komoly eredményt nem hoztak, ezért sem szeretnék tovább kísérletezgetni.

Remélem csatlakozhatok hozzátok!

9416. gomboooc
2018. márc. 29. 11:07
sziasztok! tudja valaki esetleg,h Bajusz doki kb milyen áron tölt hialuront?
9415. Velvet67 (válaszként erre: 9414. - Bogika11)
2018. márc. 28. 19:04
ez a BHA olyan gyenge, nem lesz tőle semmi bajod. Két különböző nap nyugodtam nyomathatod mindkettőt és csak este lefekvés előtt használt őket.
9414. Bogika11 (válaszként erre: 9411. - Velvet67)
2018. márc. 28. 16:53

Igen azt hiszem Toled csortam a retinol nevèt :D

A BHA-rol mintha azt olvastam volna valahol ,h nem szabad a retinollal egyidejuleg hasznalni,errol mit tudsz?

Szolizni nem szoktam,a hosszu tel utan mar nagyon vagytam a tavaszi napsugarakra,de akkor elbujok elolluk :)

9413. tanti59 (válaszként erre: 9412. - Velvet67)
2018. márc. 28. 16:13
Fényvédőt milyet használtok?
9412. Velvet67 (válaszként erre: 9411. - Velvet67)
2018. márc. 28. 15:17

mielőtt félreértenéd, nem közvetlen utána mondtam a retinolt. Ha megcsináltad a glycolsavas kúrát, akkor következő héten kezdheted a retinolt....

azzal is vigyázni kell, max borsónyit kenj magadra, azt is hetente, majd lehet egyre sűrűbben. Hozzá kell szoktatni a bőrödet.

Ha túl erős vagy sűrűn használtad, bőr irritációt okoz, mint hámlás vagy pattanások, esetleg foltonként bevörösödhet a bőröd.

Ennél a szernél is gondoskodni kell a fényvédelemre.

9411. Velvet67 (válaszként erre: 9410. - Bogika11)
2018. márc. 28. 15:05

Hát igen... retinol.... ez az én nagy szerelmem, amit csatoltál.


Glycolsav 30 %-os, nem ismerem, de profi cuccnak tűnik. Azért kérdeztem a márkáját mert vannak vackok, anno egyik lány írta olyan cuccost kapott, aminek hígító szaga volt... ezért én csak Neostratat merek venni, az tuti minőség.

Közben küldtem levelet neked,

első 1-2 alkalommal semmikép ne használd 5 percnél tovább és két kezelés között legalább 6-7 nap teljen el. Ha nincs hámlás, bőrirritáció akkor megcsinálhatod a 2 alkalmat. Semlegesítést sodabicarbonával ne felejtsd el!

Meddig tart egy kúra? hm, amíg nem érzed azt hogy szép a bőröd. Ha valaki bőrgyógyászhoz jár, bőrminőségtől és sav erősségétől függően 5-10 alkalmat javasolnak. Ha nagyon erős savval kezelik, akkor lehet 2-3 alkalom is elég.

Szerintem nem kell olyan erős dolgokat használni, nekem 20%-os is bőven elég volt, azt használtam októberetől februárig, nekem annyi elég volt. A régi patiknak a helyét eltüntette. Azóta 4%-os BHA-t használok peelingnek 1-2 hetente. Retinolt is lehet használni utána, csak ne napozz és ne solizz, ha ezeket használod. Fényvédelemre ügyelj!

9410. Bogika11 (válaszként erre: 9406. - Velvet67)
2018. márc. 28. 13:33

Ezt :

[link]


Meg meg ezt is,de ezt majd utana gondoltam:

[link]


Meddig tart egy rendes kura?

Eddig egyszer csinaltam,de nagyon tetszik mert van a kepemen egy ilyen allergia szeru folt es sokkal kevesbe latszik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook