Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? fórum

Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


7013. Márta82
2013. aug. 29. 20:43
Ez jó pedig, a remény hallgat utoljára :)))
7012. KATE (válaszként erre: 7011. - KATE)
2013. aug. 29. 20:36
Hal meg utoljára:) bocsánat ezt akart írni :)
7011. KATE
2013. aug. 29. 20:35
Hat a remény hallgat utoljára:) szóval csak pozitívan;)
7010. Márta82
2013. aug. 29. 19:52

Hanna, örülök az ovu tesztednek :) Akkor most hajrázni kell :)

Kate, én végül nem szedtem clostyt mert dokim azt mondta veszélyes (nallam is sok kis cisztát találtak, bár nekem mindig rendszeresen megjön és pár éve még nem voltak ott a ciszták. De sokaktol olvastam hogy pco mellett is kaptak clostyt és bevállt.

Nekem eleg megjövős érzésem van sajnos. Na majd meglátjuk.

7009. KATE (válaszként erre: 7007. - Hanna13)
2013. aug. 29. 15:54
En proverat kaptam ha nem jött meg, passz hogy mi lesz, de nálam mar az is jo ha megjön a mens, mert ugyebár az nincs gyógyszer nélkül:) a legjobbakat neked is:)
7008. KATE (válaszként erre: 7006. - Hanna13)
2013. aug. 29. 15:52
Sok sikert:) csak pozitívan:) en is az vagyok:) előbb utobb csak meg lesz amit szeretnénk:)
7007. Hanna13 (válaszként erre: 7004. - KATE)
2013. aug. 29. 14:32
KATE! Nekem nem volt ilyen, de tudom, hogy van ilyen. Ha clostit szedsz, de baba nincs és nem jön meg, akkor egy Norcolut nevű gyógyszert adnak, az hozza meg. De reménykedjünk abban, hogy más van a dologban. Legjobbakat neked! Tesztelj tovább és ne idegeskedj. :)
7006. Hanna13
2013. aug. 29. 14:27
Juhuuuu :) Mai ovu teszt: széles, mint az országút. 3 érett tüsző... most már csak összehozzuk, amit össze kell :P
7005. KATE
2013. aug. 29. 10:18
Márta82 ! egy ismerősömnek a mensi után egyből a teszt nagyon nagyon halvány csíkokat mutatott,szinte alig látszott,rá egy hétre már teljesen látható volt mindekettö,elment dokihoz,és 7-8 hetes terhességet állapított meg:)szóval bármi lehet szerintem:)lehet hogy korai a teszt:)
7004. KATE
2013. aug. 29. 10:12
Sziasztok:)új vagyok még itt:)Szedem én is a Clostyt.Már második hónapja:(sajnos egyenlőre semmi.nekem egyátalán nem volt menstruációm,mert PCOS szindrómám van.a Clostyra reagál a szervezetem ,mert menstruáltam eddig...28-30 napra mindig megjött mióta szedem,kivétel most 32 napnál vagyok,a teszt negatív lett 3 napja,viszont semminek semmi előjele,volt peteérésem tüszörepedésem ,múlt héten mondta a doki,viszont elkaptam valami fertözést kuppal es kenöccsel kellet kezelnem ,az rendbe is jött.Az lenne a kérdésem hogy volt e már olyan hogy valakinek a clostytol nem jött meg a mensije?vagy reménykedhetem?köszi a segítséget.
7003. Hanna13 (válaszként erre: 7001. - Márta82)
2013. aug. 29. 09:49
Nyugi, nyugi! :) Legutóbb nekem is nagyon nehezen mutatta ki. Későn fogant... Napokig csak halvány csík volt. Köszi a drukkot! :) Most épp amiatt aggódom, hogy a tegnapi ovu teszt sem volt pozi, csak halvány. Pediiiiig ilyen nagy tüszőknek már meg kellene repedni... Vigyázz magadra és írj majd fejleményeket :)
7002. Márta82
2013. aug. 29. 07:55
Nem hat negativ lett, hanem hát negatív lett :)
7001. Márta82
2013. aug. 29. 07:54

Hat igen, nehez a várakozás. Én ma reggel teszteltem, hat negatív lett, bár valami kics halvány alig kivehető 2-ik csík is van, de tenyleg alig latni. Vagy korai volt a teszt vagy nincs baba. Viszont akkor tuti fel vagyok fázva mert szurka az van rendesen. A puffatság meg kikészít. Nem is tudom miért de nem lombozódtam le, olyan érzésem van hogy renbe lesz minden.

Remélem 2 hét múlva de pozitívat tesztelsz :)

7000. Hanna13 (válaszként erre: 6999. - Márta82)
2013. aug. 29. 07:27
Annak is örülnénk, csak legyen már!!! :) Mondjuk 3 azért már sok lenne, de 2 jöhet! :D Jó lenne tudni, hogy egyáltalán 1 megreped e... nem hogy az összes!!! Na majd 2 hét múlva kiderül, csak bírjam kivárni...
6999. Márta82
2013. aug. 28. 19:15
:))) Meg a vegen ikrek lesznek :)
6998. Hanna13
2013. aug. 28. 17:46

Na a closti megtette a hatását!

11. napon vagyok, 3 db tüszőt talált a doki. :D

2 db 28 mm és 1 db 21 mm

Na szerintetek mennyi reped meg ebből??? :)

6997. Márta82
2013. aug. 28. 07:48
Köszi a bíztatást,remélem hamar valóra válik mindkettőnk álma :)
6996. Hanna13 (válaszként erre: 6995. - Márta82)
2013. aug. 27. 11:13
Márta! Reménykedni mindig kell :) Én pl az vagyok aki nem tudja nem beleélni magát...csak a másik oldalról teljesen tisztázom magamban, hogy h nem hát nem. Bár elég nagy pofon volt nekem a missed ab első próbálkozásra, aztán türelmi idő, kismedence gyulladás stb. Én személy szerint szemtelenül fiatal vagyok és egészséges, ezért el sem tudom hinni az a tényt, hogy gyógyszert kell szednem a sikerhez...Szóval szerintem éld csak bele magad, de a kontra oldal legyen erős!
6995. Márta82
2013. aug. 26. 17:59

Kismacskak mi van veled? Nyaralsz mert eltuntel kicsit?

Nekem lassan meg fog kelleni jojjon. Kicsi hanyinger, jobban erzem a szagokat, szurkal lent itt-ott, ehetnek is vagyok, de azert nem elem bele magam, mert eddig meg mindig csalodas volt a vege. Lehet ez ilyen pms tunet nallam, vagy nem tudom...

6994. Márta82
2013. aug. 25. 18:21
Sziasztok. Apropó uh, nekem sima hasival mindent rendben találtak, rá kb 3 hétre hüvelyivel policisztas petefészket. Volt is meglepi, egyálltalán nem számítottam rá :( Ezért mondom remélhetőleg hüvelyivel fogják nézni neked.
6993. Hanna13
2013. aug. 25. 16:42
Sziasztok csajok! :-) Most vagyok a 8. napon, tegnap elfogyott az összes closti. Szerdán megyek UHra, akkor sajna még csak a 11. napon leszek, de remélem azért látunk pár szép tüszőt... :-) Sajna ekkor rendel csak a dokim. :( Azt, hogy milyen UHal nézik nem tudom...
6992. Madreblu
2013. aug. 24. 10:03

Na, ez is megvolt. A konklúzió: öreg vagyok és kövér.

De komolyra fordítva a szót: el kell mennem AMH vizsgálatra, ha az nem gáz, akkor endokrinológus, egyébként meg próbáljak lefogyni. Mondjuk ez utóbbin már rajta vagyok, nem is erről van szó, de már most is 4 kg-mal kevesebb agyok, mint amikor a 2. babám megfogant. Mondjuk legalább ez plusz löketet adott a fogyókúrámnak. Csak nem gonodltam, hogy ez probléma lehet, nem azt mondom, nem vagyok vékony, de 25 a BMI-m, az így 35 évesen nem érzem, hogy akkora egészségügyi kockázat lenne. De ha ez kell, hát lefogyok :)

6991. sztaren (válaszként erre: 6990. - Madreblu)
2013. aug. 22. 19:53

Ja, értem :)

Sajnos nem tudom, hogy milyen uh-val nézik.

6990. Madreblu (válaszként erre: 6989. - Sztaren)
2013. aug. 22. 13:58
Ja, nem, eztek szerint nem fogalmaztam jól. Tündérlányok az első gondolatra jöttek össze számolgatás, ovu figyelés és minden külső tényező nélkül. Most a 3. baba tervezésénél vannak bökkenőink, most szedtem már be 3 havi Clostyt, eddig sikertelenül. Holnap megyek dokihoz, megnézi UH-gal, nincsenek-e cisztáim, mert lehet, azért nem jön meg :( Tényleg nem tudja valaki, azt mindig hüvelyi UH-gal nézik? Nekem a pé-st azzal figyelték. Csak az a baj, hogy nem tudom hová tenni a lányokat, és ha csak sima UH, akkor magammal viszem őket, de ha hüvelyi, akkor valami megoldást kell találnom. De max az asszisztens vigyáz rájuk :)
6989. sztaren (válaszként erre: 6988. - Madreblu)
2013. aug. 22. 12:08
Ezek szerint a tündérlányok a closty segítségével jöttek össze és elsőre? :) Az nagyon jó! Hány év van köztük, mert írtad, hogy 3 alakomból 2-szer jött be.
6988. Madreblu (válaszként erre: 6979. - Sztaren)
2013. aug. 22. 00:08

Szia!

Én is szedtem Clostit is, első hónapban egyet, aztán kettőt. Világ életemben 21 naposak voltak a ciklusaim, amivel nem is volt gondom, mindig úgy számoltam, hogy akkor az elején van pé. Háromszor be is jött. Sajnos az első baba nem maradt meg, de van két tündérlányom, akik elsőre "összejöttek". Most 8 hónapja szeretnének kistesót, de a 21 napból 20, meg 17 lett. Hormonvizsgálatok, magas FSH és egyebek mellett kezdtem a Closti szedését. Amikor UH-gal is figyeltük a pé-t, a 17. napon volt. Na, ha erre a szokásos 21 napra megjön, akkor nem sok esélye van megtapadni, ezért szedtem Duphastont két hétig. Eddig sajnos eredménytelenül. Mindig a negatív teszt után hagytam abba, és rá 2-3 napra jött meg . Most a 34. napon járok, de a tesztem negatív. Nem tudom, most mi van, ilyen még sosem volt, hogy ne jött volna meg max. a 24. napon. Holnap hívom a dokimat.

Röviden :) ennyi

6987. Hanna13 (válaszként erre: 6986. - Sztaren)
2013. aug. 21. 19:37
Én most vagyok a 4. napon és tegnap kezdtem szedni. Eddig a petefészkeknél néha görcsös, néha szurkáló fájdalom volt, más egyebet nem vettem észre. Elviselhető és legalább tudom, hogy hat a bogyó ;)
6986. sztaren (válaszként erre: 6985. - Hanna13)
2013. aug. 21. 18:49

Köszi a választ. Te már elkezdted szedni a clostyt? Nekem jövő hétvége fele kellene megjönnie és a 3-ik napon kell elkezdenem.

Szívesen fogadom a tapasztalataidat. :)

6985. Hanna13 (válaszként erre: 6973. - Sztaren)
2013. aug. 21. 18:00
sztaren! ne aggódj, nekem is van rendes pé-m, én is 2X1-ben szedem, a 14. naptól pedig majd a duphastont... és igen, jól gondolod, ha van rendes pé-d, akkor növeli az esélyt, mert érik normál módon is + stimulál is. Menj el a 12-14. napon UH-ra, ekkor tudja az orvos megmondani mennyi érett meg, mennyi az esélyed ikrekre. Ha van esély és nem szeretnétek, akkor egyszerűen csak védekeztek ebben a hónapban.
6984. Hanna13
2013. aug. 21. 17:50
Lányok! :) Ez nem így megy. Ezt a gyógyszert sok mindenre adják (vérzészavar, meddőségi problémák stb) és bár a cél ugyanaz... minden nő szervezete más, így az is, hogyan reagál a gyógyszerre. Akinél nagyobb a baj, az lehet, hogy csak idővel lesz terhes (akár ikrekkel, akár nem) és az akinél nincs olyan nagy gond az lehet, hogy már az első hónapban terhes lesz. Csak, hogy számosítsuk a dolgokat, ikerterhességre esély Clostinál 9%. Én vérzészavarra kaptam. Volt egy vetélésem miután abbahagytam a fog. gátlót, műtöttek is, ezt követően pedig nem állt helyre a ciklusom, lerövidült. Mivel semmi bajom a pé-el, tisztában vagyok vele, hogy még a 9%-nál is nagyobb az esélyem. 2X1-ben szedem és ez az első köröm. Az orvos okkal írja fel azt az adagot, felesleges azt találgatni ikrek lesznek e...úgyis a szervezet reakcióképessége dönti el mennyi baba lesz :) Én speciel örülnék ;)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook