Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯
1375. lunatic
2012. júl. 21. 02:39

Sziasztok!


Kavitációs zsírbontásra szeretnék járni, és - miután átnéztem már nagyon sok szalon honlapját - azt látom, hogy bizonyos helyeken nyirokmasszázzsal van egybekötve a kezelés, bizonyos helyeken pedig rádiófrekvenciás feszesítéssel. Ha választani kell, melyik a fontosabb a hatékonyság szempontjából? Nem vagyok túlsúlyos, de amellett, hogy a combomon és a csípőmön van némi lerakódott zsír, az átlaghoz képest lazábbak a kötőszöveteim és narancsbőrös típus vagyok, tehát fontos lenne a feszesítés is. Ugyanakkor úgy vettem ki a leírásokból, hogy ha nincs nyirokmasszázs, akkor nincs ami elősegítse a felbontott zsírszövet távozását. Össze vagyok zavarodva. Kérlek segítsetek!


Köszi

2012. júl. 20. 02:29

Köszönöm a véleményeteket. Most egyelőre elhalasztom a forever slim vásárlását egy jó időre. Megnyertem Indiába egy ösztöndíjat, 1 hónap múlva indulok egy tanévre, úgyhogy addig max 4-5 kavitációs kezelésen tudok még részt venni. Azon gondolkodtam, hogy kivinnék egy ilyen otthoni gépet, kezelgetném magam majdnem egy évig, de aztán ott a gond, mi van ha nem működik a gép, közben lejár a garancia, nem hatásos és foglalja a helyet, a 20 kilós csomagkapacitást ilyenre nem pazarolnám, ott elmegyeget az áram , amikor visszajön, nehogy tönkretegye a gépet. Szóval most tuti nem veszek ilyet.

Sajnos nem arról van szó hogy s-es méret vagyok és itt-ott púpocska, hanem 46-os, baconszalonnába tekerve :))) De kint kötelező lesz a suli kajáldájában enni, vegamenüt, hús-és tejtermékmentes ételeket, plusz nagy meleg, plusz "megtámadja az embert a gonosz" és ülhet a wc-n hónapokig, szóval remélem, mire visszajövök, elérem a 38-40es méretet, ami az álmom, és akkor visszatérünk még a kavitációs témára :))


Jóéjt!

1373. Rubellit (válaszként erre: 1370. - Cirmicicus)
2012. júl. 19. 22:38

Kedves Cirmicicus!

Nem szeretnék véleményt mondani a szépségszalonokban kezelőkről, különben akinek nem inge...

A helyzet az, hogy Te holnap azt mondod, hogy nyitsz egy szalon és k.uh-val fogsz foglalkozni annak ma nincs semmi akadálya még olyan alkalmazottat sem kell felvenned akinek kozmetikusi végzettsége van. Sajnos ott tartunk, hogy a vendég lehet, hogy azt hiszi, hogy szakember kezeli, de ez nem jelent semmit.

Otthoni gépekről már többször írtam és nem azért, mert a kereseti lehetőségemet féltem. Csak az volt az oka, hogy nem szeretném ha 140-150ezer forintot valaki kidobna az ablakon, és ez még lehet, hogy a kisebb baj. Szerintem nem tudnak kárt tenni magukban a vendégek vele, de lehet, hogy van olyan akinek sikerül.

Sajnos szakmai történet, hogy egy kozmetikus egy nap kétszer kezelte az arcát RF-el, pedig tudta, hogy nem szabad és megégette a bőrét. Ez professzionális gép volt nem otthoni. Az otthoninak kicsi a teljesítménye ezért találsz csak olyat aki cellulitot kezelt vele sikeresen.

Úgy tudom Neked elmagyarázni, hogy a vizet 80 fokon hiába szeretnéd felforralni akár 2 órán keresztül is, nem fog sikerülni.

A gép eladás üzlet és sokan nem foglalkoznak azzal, hogy mi lesz utána csak ők kapjanak érte pénzt. Felnőtt vagy, a döntésedet tiszteletbe tartjuk. Andi is leírta a véleményét, én is. A családtagjaidat is jobb lenne abból a pénzből kuponos helyre vinni. Gondolj bele, hogy mennyi kezelésre elég az ára. Találtál egy jó helyet, biztosan megmondják, hogy lesz-e náluk erre lehetőség.

1372. lakiandi (válaszként erre: 1370. - Cirmicicus)
2012. júl. 19. 21:57

Örülök, hogy vannak pozitív tapasztalatok kuponokkal kapcsolatban.:))))))))

Az otthoni gép olyannyira le van butítva, hogy tényleg nem használ. Volt olyan vendégem, aki azzal kezdte, és nem ment semmire. Elcipelte hozzám, okoskodjuk ki mi a baj... ha hasonlatot akarnék mondani, akkor kábé a cirokseprű, meg a víztisztítós porszívó hasonlata állná meg a helyét. Ami szomorú, hogy bajt azért tud csinálni. /és otthon sem profi szakácskéssel főz az ember, mert akkor már nem lenne keze sem./

Otthon az ember nem állja meg, hogy ne vegye elő többször egy héten, nem állja meg, hogy csak egy területet kezeljen vele, nem kapcsolja ki 40 perc után... és ami problémákat okozhat, azok nagyrészt nem is azonnal jelentkeznek. Csak amíg egy tanult kezelő tisztában van bizonyos összefüggésekkel, a kezelések következményeivel, addig otthon a laikus nem. Csak 5-10 év múlva lesz valami probléma. Nem azért mondom ezeket, mert a munkámat féltem, ez kicsit olyan, mint az otthoni, meg a fodrász hajfestés. Ha az otthoni olyan működőképes lenne, mindenki otthon csinálná, de mégsem így van.

Ha mégis belevágsz, keress meg priviben.

1371. c0c88e77c0 (válaszként erre: 1369. - Cirmicicus)
2012. júl. 19. 19:32

szia!


az egyik vendégem vett magának ilyen otthoni gépet, használni semmit nem használt! ezért ő el is adja a gépet! én amivel kezelek, az 2.650.000 ft + áfa volt, van benne lézer+rádiófrekvencia+kavitáció. nem hinném, hogy az otthoni gépek, felérhetnek a professzionális gépek teljesítményével, hatékonyságával.

1370. cirmicicus (válaszként erre: 1368. - Lakiandi)
2012. júl. 19. 00:11
Bár, mint olvastam a fórumon, rengeteg kókler van a szépségszalonokban is, akik annyira értenek a gép kezeléséhez, mint az "átlagparaszt", aki megveszi magának a forever slimet, és ugyanúgy okozhatnak kárt, csak még több pénzért. Viszont nagyon értékelem a Te és Rubellit hozzászólásait,illetve régebbről más kozmetikusét is, komolyan veszitek a szakmát és segítőkészek vagytok, ez sajnos manapság ritkaság. Most nagyon jó helyre vettem kupont, szerencsés vagyok, mert olvastam, hogy sok helyen mostohagyerekként bánnak a kuponosokkal. Nem mertem volna teljes áron kipróbálni, ezért folyamodtam a kuponhoz. Mégis érdekelne a gép, hiszen a családtagjaimon is szeretnék segíteni, és azt anyagilag nehéz lenne állni. Ha csak arról van szó, hogy működik, de nem annyira hatékony és több kezelés kell, az sem olyan gáz. Ez is 40 Khzes gép.
1369. cirmicicus (válaszként erre: 1368. - Lakiandi)
2012. júl. 19. 00:01

Tudom, de arra gondoltam, csak nem engednének olyat forgalomba, ami nagyon veszélyes lenne, illetve leírják a kizáró okokat és hogyan szabad használni.Felnőtt ember meg tartsa be az utasításokat, ha nem, magára vessen. Ilyen alapon nem lehetne kést sem árulni, mert azzal kenyérszelés mellett gyilkolni is lehet.

Igazából nem figyelmeztetésre vártam itt, hanem olyan véleményére aki megvette, vagy tartósan használta másét ,és van tényleges tapasztalata, akár pozitív, akár negatív. De azért köszönöm a véleményedet.

1368. lakiandi (válaszként erre: 1367. - Cirmicicus)
2012. júl. 18. 23:21
Nem veszélytelen az otthoni kezelés ugye tudod? Fél napig lehetne sorolni a buktatókat, az egészséged veszélyesztető, tudatlanságból fakadó sérülési lehetőségeket, a kizáró okokat, még azokat is, amit csak a tapasztalat derítene ki... szóval jól gondold meg.
2012. júl. 18. 01:37
Valaki mondja meg, akinek slim forever otthoni gépe van, hogy mennyire hatásos. Visszaolvastam egy csomót, mesike írta hogy eltűnt a narancsbőre, de olyanra vagyok kíváncsi, aki nemcsak naribőrt, de rendes hájacskát is eltüntetett vele, ténylegesen csökkent a mérete legalább eggyel, nemcsak a bőrfelszín hepehupái tűntek el. Köszi
1366. Rubellit
2012. júl. 17. 23:50

Kedves artszepsegszalon!


Figyelmedbe ajánlom a 1313. hozzászólást.


"Nem, az nem számít reklámnak, ha önzetlen tapasztalatmegosztás folyik. De ha valaki a saját üzletét reklámozza, az annak számít! Mert az nem tapasztalatmegosztás, hanem marketing! Megkérlek, hogy ne forgasd ki a szavaimat!" Hoxa


Nem is tudom, hogy mit írjak.

Heti egy napra nincs vendéged? Tudom, hogy nem egyszerű, de ez nem a reklám helye.

Ide információért jönnek nem reklámért.

Arra is van lehetőség, de nem ebben a formában és nem ingyen.

A Fórumszabálytat az oldal tetején található.

Remélem, hogy tudtam segíteni.

1365. boroka3 (válaszként erre: 1361. - Cirmicicus)
2012. júl. 17. 22:19

Szia! Priviben megkaphatnám a szalon elérhetőségeit?

Előre is köszi!

1364. lakiandi
2012. júl. 17. 20:08

Egészítsd ki annyival a tájékoztatód, hogy a nyirokkeringést segítő program kötelező és nem ajánlott.

A kizáró okok között elég rangos helyen szerepel a kezelt területen lévő szemölcs, melanoma gyanús anyajegy, vagy bármi erre utaló bőrelváltozás, magas vérnyomás, cukorbetegség, alkoholizmus, veseelégtelenség, valamiféle májkárosodás megléte, vérzékenység.

1363. lakiandi
2012. júl. 17. 20:01
Ejej.
2012. júl. 17. 12:26

Szia!

Milyen géppel dolgozol?

1361. cirmicicus (válaszként erre: 1360. - Gabikis)
2012. júl. 17. 10:58
Szia, én a 13.kerben voltam, nagyon elégedett voltam a szolgáltatással,de kuponnal voltam, eredeti árat most nem tudnám kicsengetni.
1360. gabikis
2012. júl. 17. 09:41

Sziasztok! Kipróbálnám a kavitációs zsírbontást. Tudna valaki megbízható, kipróbált helyet mondani, ami elérhető áron van? 3, 13, és körút környékén...

Köszönöm, szg

2012. júl. 16. 21:53
*mi lesz
2012. júl. 16. 21:53
Sziasztok, én ma mentem kavitációsra első alkalommal, majd meglátjuk, ki lesz. Kuponos egyelőre.Fenékre mentem, én nem méregettem otthon, csak a kozmetikus,-5 cm a csípőn. Sajnos nehezen megy a sok víz, jobb lett volna, ha az elmúlt 2 hét kánikulájában lett volna, akkor napi 4-5liter lecsúszott.Eddig csak másfél ment le,teszek bele kis citromlevet, vagy meglátom,majd mi lesz.Addig nem fekszem le, amíg le nem gyűrök még másfelet.
1357. boroka3 (válaszként erre: 1356. - Walley)
2012. júl. 16. 12:27
Megírnád priviben, hogy hova jársz? Köszönöm szépen.
1356. walley (válaszként erre: 1353. - Rubellit)
2012. júl. 15. 17:18

Sok víz, sok zöldség, no CH, no cukor.

Ugyanígy étkezni:-)

1355. lakiandi (válaszként erre: 1354. - Martus79)
2012. júl. 14. 20:03
Sajnos nem ismerem azt a szalont. Bemásolod az ajánlatukat? Abból sok minden ki tud derülni.
1354. martus79
2012. júl. 14. 14:27
Sziasztok!Kérném a segítségeteket, szerintetek a 4. kerületi szalonban Újpest központ közelében, ahol most akciós kuponok vannak kavitációs zsírbontásra, korrektül, megfelelő módon kezelnek?
1353. Rubellit (válaszként erre: 1346. - Walley)
2012. júl. 13. 23:35

Kedves Walley!

A kezelések után még hónapokig ürül ki az amit lebontottunk. Az étkezésnél Neked mit jelent az, hogy "ugyanígy étkezni"?

1352. Rubellit (válaszként erre: 1343. - Kisneon)
2012. júl. 13. 23:30

Kedves Kisneon!

Nyugodtan tedd fel a kérdéseidet.

Az a zsírsejt nem jön vissza, de kevesebb zsírsejtbe is lehet ugyan annyi zsírt raktározni. Ehhez azért sokkal többet kell enni. Úgy tudom ezt Neked elmagyarázni, hogy akinek kevesebb aktív zsírsejtje van az kevésbé hajlamos a hízásra, de van az a kalória mennyiség...

Életmód változtatás a kulcs, még a zsírleszívás után is híznak ha helytelenül táplálkoznak és nem mozognak. Van a bevitt kalória és az elhasznált, a maradékot raktározza a szervezet. Egyszerű matematika.

1351. kisneon (válaszként erre: 1350. - Lakiandi)
2012. júl. 13. 21:23

Hát gond talán nincs az ivással, eddig is odafigyeltem hogy eleget igyak.

Ma voltam a második kavin. Futni igaz nem tudtam, mert már a görkorizás közbe szétáztunk, de szobabiciglire még hazajövetelkor ráültem, és fél órát tekertem. Az esti futás az eső miatt elmarad.

Azt hiszem, hogy egyenlőre 4-5 alkalmat csinálok, nem akarok ezzel a kavitációssal túlzásba esni.

CSak remélem, hogy tényleg nem okoz semmiféle eü. vagy egyéb más problémát a módszer.

1350. lakiandi (válaszként erre: 1346. - Walley)
2012. júl. 13. 21:11
Teljesen jól tájékoztattak, és igen, az ivás a kulcs. A kezelés után még hónapokig a megemelt mennyiséget kell inni.
1349. lakiandi (válaszként erre: 1343. - Kisneon)
2012. júl. 13. 21:09
A megmaradt zsírsejtek át tudják venni a kiürültek helyét, persze lassabban. De át tudják. Ha megmarad a rossz életmód, a rossz szokásokkal, visszajönnek a párnák is.
1348. lakiandi (válaszként erre: 1344. - Kisneon)
2012. júl. 13. 21:08
Teljesen jól csinálod, ez így kímélő!:))))))))))
1347. walley
2012. júl. 13. 17:08

Voltam tegnap speedfitnesen:-)

komoly izomlázam van, gondolom a kavival együtt még komolyabb eredményt tudok elérni.

1346. walley (válaszként erre: 1343. - Kisneon)
2012. júl. 13. 17:06

Én 3 alkalommal voltam már, és max 10-11 alkalommal lehet menni 40 percet, utána 3 hó szünet.De persze erre a kozmetikusok tudnak pontos választ adni, nekem ezt mondták.

a zsír visszajön, ha utána nem étkezel ugyanígy, és nem iszol annyi vizet, mint a kezelés alatt.

❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook