Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi hatásos a hajhullás ellen? fórum

Mi hatásos a hajhullás ellen? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
15243. SSszonja
2014. ápr. 16. 06:38
A hullás stop még mindig tart:) ma reggel 5 szál esett ki mindössze. Hairclinic! Probáljátok ki megéri. Én 4 honapig szedtem akkor lett csak eredménye. És amint abbahagytam újra hullott. Úgyhogy érdemes vele kísérletezni, mert nekem is igencsak makacs hullásom volt, nem csak az az 1 honap alatt elmúlik a vitminoktol típusú.
15242. SSszonja
2014. ápr. 13. 15:47

Szedem én már tavaly aug. ota. Januárra elmúlt a hullás, egy honapig tartott a szuper állapot. Aztán februártol egyre inkább visszajött, mivel leálltam a kapszulákkal, azt hittem ezzel meg is oldodott.

De úgy látszik ha abbahagyom újra hullik, biztos kiürülnek a hajvitaminok.

Érdekel a tapasztalatod, el fogom olvasni. Nagyon szeretném megérteni ezt az egészet már, rájönni az összefüggésekre.

15241. 31bc25d879 (válaszként erre: 15240. - SSszonja)
2014. ápr. 13. 07:36

Ne hagyd abba, legalább 3-4 hónapig szedd. Én fél évig szedtem emelt dózisban többfélét. És vannak gyógynövények amelyekkel öblítsd, áztasd, szeszekkel pedig dörzsöld a hajad. Több ponton kell felvenni a harcot:). Nagy tapasztalatom van hajhullás terén. Ha van időd, energiád, olvasd el az írásaimat, pár éve nagyon érintett engem is.

És igen, a pajzsmirigy túlműködés tud hajhullást csinálni, az alulműködés is.

15240. SSszonja
2014. ápr. 13. 07:29

Jelentem, hogy kb 3 hét Hair Clinic használat után (ettől vajon?? soha nem tudom meg...) megint elmúlt a hullás. Úgy látszik nekem ezt már örökre szednem kell. Közben felvettem mellé a Forcapilt is. És a szojalecitint és a kovaföldet is már egy ideje.


vagy ez a fenti vitaminkombinácio hatásos nálam vagy a pajzsmirigyem ugrál és az okozza. Arra gondoltam, hogy az elmúlt időkben volt kétszer is, hogy nagyon a határ also szélén volt, már majdnem túlműködött, lehet hogy ez is okozhat hullást.Most 2 körül van voltam ellenőrzésen pénteken-lehet hogy ez a jo érték ami mellett nem hullik. De az is lehet hogy semmi köze a pajzsmirigyhez.. ez a jo ebben a hajhullásban... gyakorlatilag rájöhetetlen, hogy mi az ok:))

15239. sophie82 (válaszként erre: 15236. - Feketepanna)
2014. ápr. 9. 17:00

Sziasztok!


feketepanna, mi a diagnózisod? Lehet, hogy írtad már, de egy ideje nem jártam erre. Csak mert én is tűűhöz járok, évek óta, nagyjából tartom az ir diétát, szedek gyógyszert évek óta, és csak romlik az állapotom. Nem hittem volna, hogy eljutok ide, de már a hajbeültetésen gondolkodom. Nincs más hátra. :(

2014. ápr. 7. 11:29

www.kuponvilag.hu/inzulinreziszencia-pajzsmirigy-hormon-autoimmun-szures.html

lehet ezért kitiltanak, de aki esetleg meg szeretné csináltatni, most egész olcsón van rá lehetőség.

15237. Chlerry (válaszként erre: 15236. - Feketepanna)
2014. ápr. 5. 15:00
Szia! Hogy hívják pontosan a dokit es hol rendel? Milyen módszerrel sikerült meggyógyítania?
2014. ápr. 5. 12:40

Sziasztok, en mar nagyon regen jartam erre, szerencsere nalam normalizalodott a helyzet szoval Tuu doki segitett teljesen, voltam is most fodrasznal meg is dicsert h, milyen szep dus lett a hajam mert en meg akkor voltam nala utoljara amikor napi kb.200-300 hullott.

Es itt akarom azt kiemelni h. miért allitjatok azt h. 1 hajmosasnal a 100 szal sok??? ideteved egy tenylegesen hajhullos ember ezt elolvassa es elsirja magat kb...regen sokat jartam ide de ugy erzem h. miota kivontam ezt az aggodalmat az eletembol azota millioszor jobban erzem magam...nekem siman kihullik napi 70-80 szal es szerintem ez teljesen normalis, nem kell itt mindenkit szamadatokkal remisztgetni, legalabbis ez a velemenyen..:) probaljatok pozitiv dolgokra koncentralni es meg lesz a gyumolcse:)

15235. SSszonja (válaszként erre: 15234. - Chlerry)
2014. ápr. 2. 07:26

Nekem van a vitamintablettámban amit szedek, 200%.Mondjuk tény hogy nem mindennap szedem be, mert elfelejtem, szoval akár még ez is lehet az oka:)

Én most ráállatm megint a Hairclinik- szojalecitin-kovaföld kombora...kb 1 hete. Tapasztalat 1 honap múlva várhato.

BAsszua az a bosszanto, hogy nálam valamiért elmúlt a hullás egy honapra februárban. és nem tudom miért indult újra..

15234. Chlerry
2014. ápr. 1. 21:02
fólsavval próbálkozott már valaki? ma olvastam egy fórumon hogy van akinek fólsav hiány miatt hullott a haja és miután elkezdte szedni egyböl jobb lett...
2014. ápr. 1. 17:44
Három hónapig használtam a Neocapilt nagyon jó volt de nem lehet már kapni sehol állítólag megszünt :-( Kerestem más Minoxidil tartalmú készítményeket a Regaint találtam, de ha jól látom azt csak neten lehet rendelni vagy vat.rán lehet kapni. Ti mernétek vásárolni ilyen terméket a vate..n?
15232. SSszonja (válaszként erre: 15231. - Chlerry)
2014. márc. 29. 06:13
Cherry, sajnos nem oldotta meg a problémát. Lehet, hogy akkor nem is amiatt állt meg a hullás csak egybeesett ennek a használatával és ezt hittem. Az a baj ezzel a hajhullással, hogy egy élet nem elég arra hogy rendesen leteszteljen az ember egy egy modszert annyiféle ok és annyiféle kezelés van.
15231. Chlerry (válaszként erre: 15229. - SSszonja)
2014. márc. 28. 12:41
A Khadi Amla olajtól neked tartósan elmúlt a hajhullásod? Vagy csak ideiglenesen javított a problémán? Én is kipróbáltam de az az érzésem hogy így még több hajam kihullik :(
15230. Chlerry (válaszként erre: 15229. - SSszonja)
2014. márc. 28. 12:38
Sajnos nem budapesti, én Németországban élek... De egyébként itt is sokminden fizetös, mondjuk ez a hajvizsgálat állítólag csak 23 euróba fog majd kerülni.
15229. SSszonja (válaszként erre: 15228. - Chlerry)
2014. márc. 28. 12:17
Megírnád a doki elérhetőségét (árat) ha budapesti? Nagyon nehéz ilyen területű orvost találni, akiket én találtam (magánklinikán) azok horror árúak, 40e egy első vizsgaálat és akkor még semmit nem csinált.
15228. Chlerry (válaszként erre: 15225. - Vali72)
2014. márc. 27. 21:11
Néztek vasat (39), TSH-t (2,2), nemi hormonokat. A doki tavaly azt mondta hogy örökletes (pedig senki sincs a családban akinek hullana a haja). Használtam egy fél évig a Regain-t de semmi változás. Ma voltam másik dokinál, ö valami hajtövizsgálatot akar majd csinálni, csak arra majd úgy kell mennem hogy elötte három napig ne mossak hajat.
15227. Rosszcsontka81 (válaszként erre: 15224. - Vali72)
2014. márc. 27. 14:34
Köszi szépen utána olvasok. :)
15226. Vali72 (válaszként erre: 15220. - SSszonja)
2014. márc. 27. 13:58
A tünete az volt, hogy elkezdett hullani a haja meg a nyakára jöt egy fél tenyérni fekete folt és elvittem vérvételre. Az AST volt iszonyú magas, aztán vettek torokváladékot, az is borzalmas volt, próbálták antibiotikummal kezelni, de csak még rosszabb lett, aztán már a nyirokcsomói is megnagyobbodtak és elszürkült az arca, de mandula gyulladása nem volt, semmi fájdalma sem volt. Állítólag elhalt már azért nem fájt neki. Ey hete vették ki, a szürkesége már majdnem elmúlt, de a haja még jobban hullik egyenlőre, mint a műtét előtt.
15225. Vali72 (válaszként erre: 15223. - Chlerry)
2014. márc. 27. 13:54

Az sok. A lányomnak most durván hullik, napi 200 körül, de az borzalom látvány. Nekem olyan 120-130 körül lehetett, mikor hullott, de azzal is megritkult rendesen.

Miket vizsgáltak rajtad?

15224. Vali72 (válaszként erre: 15222. - Rosszcsontka81)
2014. márc. 27. 13:50
Nekem semmit sem csinált, normális volt, és utána sem hullott. Aztán az évek múlásával úgy kevesedett, ócskult, de igazán nagy hullást nem volt, egész 5 évvel ezelőttig, de még akkor is sok volt, mostanra már nincs sok:( Az olvastam, hogy akinek a szoptatás után van hullása annak egy homeopátiás bogyó segít: Natrium muriatikum. Majd olvass utána, ha érintett leszek a dologban, de hátha nem.
15223. Chlerry
2014. márc. 27. 12:42
Sziasztok! Az szerintetek nagyon durva ha 200-300 hajam kihullik naponta? Vagy nektek még több szokott? Másfél éve van ez a problémám és a mai napig nem sikerült kideríteni mi az oka :( És lassan kezd láthatóvá válni a hajhiány :((
15222. Rosszcsontka81 (válaszként erre: 15217. - Vali72)
2014. márc. 27. 08:40
Neked egyébként mit csinált a hajad szoptatás alatt??? Hullott, vagy nem? Azért gondolom, hogy fog hullani, mert pont az ellenkezőjét csinálja, mint az átlagnál... :O
15221. SSszonja
2014. márc. 27. 07:26
Sajnos azt is megállapíthatom, hogy nekem biztosan nem a szilikonos, mérges samponoktol hullik, mivel nagyon hosszú ideje nem használok ilyet és mégis hullik megint. Persze ez nem azt jelenti, hogy azt kell használni, csak levonom a tanulságot, kizártam egy okot, ez is valami:)
15220. SSszonja (válaszként erre: 15217. - Vali72)
2014. márc. 27. 07:24
Vali, volt vmi tünete a lányodnak a mandulával? hogy jöttek rá? azért kérdezem, mert nekem a vérvétel nem mutatott gyulladást (ASO, CRP normális) ergo nem vizsgálodtam ezirányban tovább.
15219. SSszonja (válaszként erre: 15216. - Vmano76)
2014. márc. 27. 07:22

Szia vmano! Igen megvolt a vérvétel még vmikor februárban. Elég fura eredménye lett, szinte nincs bennem ormon, tehát se ösztrogéntúltengés nincs se teszto többlet (ez utobbi alig volt). Elmentem vele egy nőgyogyászhoz aki azt mondta ez tök normális lelet fogamzásgátlo mellett, ettől biztos nem hullik a hajam.

Aztán akkor februárban meg is állt, volt egy honap, amikor szinte semmi nem jött. És újraindult.Nekem asszem ezzel már együtt kell élnem. Olyan rengeteg azért nem hullik mint régen.

15218. Rosszcsontka81 (válaszként erre: 15217. - Vali72)
2014. márc. 26. 19:41

Szia! De aranyos vagy. :) Igen, nemsokára. Május második hetében. Szorítok, hogy a lányodnál gyorsan elmúljon a hullás!!! Gondolom borzasztó érzés lehet. Engem még az vígasztal, hogy mind a ketten az apjukra hasonlítanak, remélem nem örökölték tőlem ezt a szarságot..

Ha a szívemre teszem a kezem.. : két gyerekkel azért elég nehéz sokszor. Most hogy szép idő van elvagyunk, sokat játszunk, sétálunk.. De azért néha befonom a szemöldököm, ha már a hajam nem mindig tudom.. :D :D Tök jó, hogy Neked megállt a hullás, reméljük csak emlék lesz hogy hullott.. :)

15217. Vali72 (válaszként erre: 15215. - Rosszcsontka81)
2014. márc. 26. 18:01

Szia!

MÁr lassan egy éves lesz a kislányod nem? Hogy boldogulsz két kis gyerkkel? Ne gondolj semmi rosszra, abszolút nem biztos, hogy szoptatás után hullani fog. Nekem sem hullt akkor. Nálam megállt a hullás, de nem magától, hanem ugyanattól, amitől az Andának, attól a csoda Ibr géptől. Fogalamam sincs mit csinál az emberrel, de ez az egyetlen dolog ami nekem használt az évek alatt. Aztán, hogy ne legyek olyan boldog, most a lányomnak hullik, gócos volt a mandulája, kivették neki egy hete, most várunk.

15216. vmano76
2014. márc. 26. 15:47

Szia SSzonja! Itt olvasgatlak már egy idejebenneteket :)

Írtad korábban, hogy készültél vérvételre...voltál? Mi lett az eredménye?

2014. márc. 26. 12:20
Hali Lányok! Hogy vagytok? Úgy látom nagyon pang ez a fórum is. Remélem azért mert mindenki javul. :) Van tavaszi hajhullásotok? Én még mindig jól állok, de egyre több hulldogál. Kicsi is.. :S Mosás még mindig pár szál, de marad a kezemben, ha belenyúlok és a földön is sokat találok. Ha abbahagyom a szoptatást nekem tuti ömleni fog, most már biztos vagyok benne..
15214. SSszonja
2014. márc. 26. 07:10
Hullik a hajam sajnos megint:( most újrakezdem a HAir Clinic-et más ötletem már nincs. Néha majd beírom, hogy állok, kvázi mint egy naplot használom ezt a forumot, hogy vissza lehessen nézni, hátha egyszer rájövök mi a gond.
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook