Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Orrplasztika tapasztalatok (20. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

17625. S.Jennifer2017-02-25 19:51
Én arra emlékszem, hogy 3napos hőemelkedés és 38fokos láz esetén szolni kell. Bár nekem alapjáraton hőemelkedésem lesz ha be van dugulva az orrom 😀
(válasz Xy1234xy 17623. hozzászólására)

17624. Xy1234xy2017-02-25 19:45
Nekem kék varratok voltak-ott alul is..amiket kell ott a vágásnál azt kiszedi..a többi kijön magától
(válasz lettim 17619. hozzászólására)

17623. Xy1234xy2017-02-25 19:43
Nem arra gondolsz hogy 3 napig lehet láz stb...amúgy infulenzajárvány van-sajnos sokan betegek!Szedjétek is a C-vitamint dupla dózisban!

17622. Janky802017-02-25 19:34
Nekem is volt ilyesmi. Ha neked is olyan mint nekem azt mondta a doki hogy felszívódó az is, csak tovább tart. Fehér színű volt a cérna. De én megkértem, hogy vágja le a csomót, mert zavart és piszkáltam folyamatosan :) Levágta a csomót azóta semmi gond nincs. :)
(válasz lettim 17619. hozzászólására)

17621. Janky802017-02-25 19:31
Szia, 4 hét még nagyon korai, majd meglátod, hogy napról napra fog változni.
Én visszanézve a képeim is látom, hogy ami akkor tök jónak tűnt két hét múlva már bumszli a mostanihoz képest.
Sokat fog még apadni formásodni. :) Meg néha vissza duzzadni.
Kitartás! ;)
(válasz Süsü980 17609. hozzászólására)

17620. Kismacsek822017-02-25 19:31
:-o En nem mertem homersekletet...nem is erdekelt azt se tudom volt e😀szerintem ez még nem vészes...mármint a hoemelkedes.
(válasz S.Jennifer 17617. hozzászólására)

17619. lettim2017-02-25 19:29
Sziasztok! 17 napja volt az orrmütétem, eddig szépen gyógyult. Egy hete vettem észre, hogy varratok vannak az egyik orrlyukamban(az orvos erröl nem szólt a varratszedeskor), nem volt eddig kellemetlen, de tegnap mar kezdtem érezni, hogy feszit és picit fájdalmas is lett. Az orr bejaratanal latszik ki egy kicsi cérna, ott duzzadt es keves feheres váladék is latszik. Mi a teendö ilyenkor? Ezek felszivodo varratok es csak türelemmel varjam, hogy kipotyogjanak vagy valami kezelést igényelnek?

17618. Telaviv2017-02-25 19:11
Én is remelem hogy ez a mutet mivel masodlagos, sikerult. A nemtorodomsegrol... Ezzel nem ertek egyet. Velem nagyon normalis volt. Teny, nem borultunk ossze es nem is lelkiztunk az elet dolgairol de targyilagosan megbeszeltuk amit kell.
En a noveren voltam kiakadva. Savanyu. Ez az egy szo van ra. KT-rol meg annyit. Nem tudom nekem milyen lett az orrom. Felelmeim vannak nekem is. Am ettol fuggetlenul akkor is azt gondolom nem lenne ennyire zsufolt paciensekkel, ha nem tudna. VK, RO is biztosan profik sot VKval mas miatt talalkoztam korabban. Kedves es profi.
(válasz Viriri 17606. hozzászólására)

17617. S.Jennifer2017-02-25 19:10
Sziasztok, ti műtét utani héten mértétek a lázatok? Mert nekem 37.2 reggel óta és elvileg 3napig megengedett csak a hőemelkedés. Ha tartósan igy marad hívjam a doktor úrat? Vagy ez annyira minimális hogy hőemelkedésnek se mondható ?! 😀

17616. Xy1234xy2017-02-25 18:49
Utólag okosak nem lehetünk..sajnos..én 1 !!! negatív dolgot-nem láttam itt róla de semmit-nemhogy elrontott orrokat...ezért mentem hozzá.Én V.K.-val találkoztam a neten először /utólag tök fura hisz a csapból is K.T folyik / és nekem szimpatikus volt hogy ő maga adott válaszokat a kérdeseimre Fb-on-emailen stb..Jó volt egyből jött a VÁLASZ! /nem az hogy megkérdezem a dr.urat,ezt én nem tudom megmondani-titkárnő/ stb.De mivel ide keveredtem a fórumra valahogyan csak K.T-s műtöttek volnak-Ceci volt R.Ö egyedül...Így mentem a "tömeg utàn" -de annyira hogy a dr.nőhöz még konzira se mentem el!Tènyleg nem tudja soha hogy hol van-össze vissza beszél-késik-stb...Hibàt Angliáról tudunk eddig akit R.Ö műtött...Nem tudom milyen arányban műtenek hisz mind a 3-uknàl minimum 2 hónap múlva van időpont..Vagy "csak K.T"-nál nagyobb az aràny vagy nem fórumoznak a R.Ö-V.K-s betegek-ezt szerintem sosem tudjuk meg.🤔 De igen itt vagyok példának hogy van hiba is-nem is kicsi..Eddig Brill volt akinek elszúrta a dokija-és ki is írta a fórumra

17615. nofx2017-02-25 18:46
köszönöm az orrszívóporszívóra adott válaszokat. :3 RÖ egyáltalán engedi? engem június 1-én fog műteni és még meg sem kérdeztem, csak már tervezgetek itt előre. :O :D

17614. keki702017-02-25 18:07
Szívesen :-)
Megnézzük a képedet.
(válasz Süsü980 17613. hozzászólására)

17613. Süsü9802017-02-25 18:05
Köszönöm a választ Keki70! Be is szerzem ezt a kenőcsöt, mert a barátnőmnek 5 éve műtötték és ugyanez a problémája, csak neki meg is keményedett, most fogják kivágni neki.
A horpadás olyan, mintha hiányozna egy porcdarab...furi, hogy 4 hét után jött ki...teszek fel holnap képet, csinálok természetes fénynél, akkor látszik jól...
(válasz keki70 17612. hozzászólására)

17612. keki702017-02-25 17:55
Szia Süsü!

Persze,hogy fog apadni.Most még csak ott tartasz,hogy duzzad-apad,ez hónapokig eltarthat,aztán amikor teljesen leapad az nagyon szembetűnő.Akkor felsimul a bőr-szövet a csontos porcos vázra.
Lényegtelen,hogyha csak adott részhez nyúlt az orvos,akkor is duzzad az egész orr.
Egy év az átlagos gyógyulási idő.
Horpadás:ilyen problémája van XY-nak,majd ő ad erről tájékoztatást,hogy nála hogyan jött elő és most mi a helyzet.
Vágás:azt szokták írni a lányok,hogy magától is helyrerázódik,van,aki használta rá a Neogranormont vagy Bepanthent,de amiről a legtöbben írták,hogy nagyon bevált nekik a Contractubex gél.Ezek mind úgy hatnak,hogy sejtmegújítóak.
Hason ne aludjál három hónapig,mert az orrodat megnyomhatod,egészen pontosan "félre"nyomhatod.
Sikeres felépülést kívánok!
(válasz Süsü980 17609. hozzászólására)

17611. keki702017-02-25 17:46
Érett örülök,hogy túl vagy a műtéten és minden rendben!
Infúziót mindenki kap,csak sokszor már azalatt az idő alatt lefolyik,amíg bóbiskolunk,alszunk.
Véralvadásgátlót is van,aki kap,az orvosnak kell mérlegelnie,hogy kinek van rá szüksége az esetleges rizikók miatt.
Ilyen pl.hogy nálad volt visszérműtét.
Nem kortól függ az adása,egészen fiatalok is kapnak,huszonévesek.
Célja a trombózis,vérrögképződés megelőzése.Van,amikor már műtét előtt elkezdődik az adása,általában a hasfal bőre alá,de van,hogy műtét után otthon saját magunknak kell beadni.Vagy hozzátartozónak mutatják meg a technikáját.
KT-nál is volt,aki kapott és más orvosnál is.Ha kell,akkor kell,de ez mind azért van,hogy minden rendben legyen műtét után is.

Gyógyulgassál,pihenjél sokat!

17610. ZuziB2017-02-25 17:35
Szia Viriri, hasonló gondolataim vannak és a benyomásom KT-ról sajnos teljesen mértékben egyezik tiéddel. Én viszont ellentétben veled tudtam ezekről az XY féle esetekről, mert megnéztem a naplókat, de úgy gondoltam, hogy ezen a fórumon a legtöbb embert Ő műtötte, ezért százalékos arányban is valószínübb, hogy több KT által műtött hibás orr fog megjelenni. Ezzel nyugtattam magam, mert Őt akartam választani, tetszik a munkája. Bízva remélem, hogy én is a szerencsések közé tartozom majd...

17609. Süsü9802017-02-25 17:07
Sziasztok! Új vagyok, de már nagyon régóta nézem a fórumot, sok hasznos információhoz jutottam Nektek köszönhetően. 10 éve terveztem, hogy megműttetem az orrom. A bajom az volt, hogy egy nagy krumpli volt az orrcsúcsom, szemből nagyon zavart, keskenyebb orrot szerettem volna. Kb. Olyan volt, mint Sarka Kata műtét előtt.
Tehát nem akartam “szétveretni”. Jártam L.Zsoltnál, R.Ö.-nél, egyikük se akarta a részleges műtétet vállalni, de inkább azt éreztem mindkettőnél, hogy az annyira nem lenne kifizetődő számukra.
Végül egy doktornő volt a legmegygőzőbb számomra. Tudnám fényezni mondatokon keresztül, de nem akarom, hogy reklámnak tűnjön bármi is. Szóval V.K. szakmaileg vállalta, hogy csak a porcos részt műti, így nem volt annyira vészes számomra műtét, illetve a felépülés. Mindennel maximálisan meg voltam elégedve, egy tündér és vérprofi ez a hölgy.
4 hete műtötte. Amikor gipszet levette, gyönyörűnek láttam, de utána napról napra duzzadtabb, érzékeny és 4 hét után még mindig kemény nagyon. Ma reggel arra ébredtem, hogy a jobb felén az orrcsúcsomnak egy kisebb horpadás is van, közvetlen az orrlyuk felett az orrcsúcstól jobbra. Csak az egyik oldalon.
Mit gondoltok 4 hét után még ekkora változások történhetnek? Elképzelhető, hogy még fog apadni? A terveken sokkal keskenyebb volt szemből az orrom. Igaz már nem krumpli, de koránt sem olyan keskeny, mint amire számtottam. Ez a horpadás meg nagyon aggaszt, hogy így marad…
Szembetűnő változás mennyi ideig történhet? Van valakinek tapasztalata, hogy kb. mennyi idő az, amikor már nem igazán fog változni?
Én alszom hason, kb. 2 hétig próbáltam hanyatt aludni, de nem igazán ment, csak az elején, mivel már nem ébredek fel fájdalomra, ha álmomban megfordulok.
Ja és a vágás még mindig nagyon duzzadt és kemény, szinte kiáll. Nyitott orrműtét volt. Remélem nem a hegedessel van a gond…

17608. Érett2017-02-25 16:50
Akkor a kiszáradás lehetett a fő ok.... infúziót is kaptam raklapszámra...:)
(válasz LindaZ 17605. hozzászólására)

17607. Viriri2017-02-25 16:33
Ui: az én orrom nagyon problémás volt, KT szerint egy az ezerből. Akinek egyszerűbb dolgot kell műteni, az több orvosból válogathat, de nekem KT volt a legmeggyőzőbb mert ránézésre tudta mi a probléma, és hogyan lehet okosan javítani.

17606. Viriri2017-02-25 16:23
KT-vel kapcsolatban én egyet értek XY-nal. Nagyon remélem hogy én a szerencsések közé tartozom, akinek nem kell újra műteni az orrát, de az a nemtörődömség és kapkodás amit ő leművel az nagyon veszélyes. Utólag nem tudom őt választanám-e. Egyrészt szerintem a legjobb szakember és többet ki tud hozni egy orrból mint mások. A szemből keskenyítésre minden doki azt mondta alig lehetséges, erre KT csinált nekem egy keskeny elegáns orrot. Másrészt állandó rohanásban van, összekeveri az embereket, alig várja hogy kilökhesseb az ajtón, nemhogy a lelkünket ápolja egy ilyen helyzetben, amikor nagy szükség lenne rá. Viszont a kapkodásnak ára van, be-be csúsznak a hibák. Én erről nem tudtam, csak amikor elkezdtem olvasni a fórumot. Jó a marketing! Szóval lehet mérlegelni, egy kedves együttérző doktor csináljon átlagos orrot, amit az elégedetlenség miatt kell ujraműteni vagy KT olyat, amit más nem tud, amit az esetleges hibák miatt kell újraműteni. Nagyon bízom, hogy szerencsés leszek és nem lesz gond, de ész nélkül ugrottam a műtétbe, és jogom lett volna tudni az XY féle esetekről előte.

17605. LindaZ2017-02-25 15:24
Szia! Engem is a doktornő műtött, majdnem 4 órás volt a műtét, visszér is van, egyidősek vagyunk, de nekem nem kellett a szuri...
(válasz Érett 17599. hozzászólására)

17604. LindaZ2017-02-25 15:20
Hurrá! Süt a nap és béke van :)
Mindenkinek szép napot kívánok! ;)

17603. Kismacsek822017-02-25 15:19
Orrpiszézés hát😀😀😀😀

17602. Xy1234xy2017-02-25 15:11
Hát igen...-azt nem mondom hogy piszézzünk az orrunkkal egyet...De csak jobb így!😉 Sipirc a naplómba és egy kicsit jobban megérted a "para" hagulatom...
(válasz Kismacsek82 17601. hozzászólására)

17601. Kismacsek822017-02-25 14:51
En jofej vagyok csak valamiert te elsore nem vetted le:) valamit felreertettel, meghat az iras nem ad vissza sokmindent...azt tudom h nyersen irok hibaimmal tisztaba vagyok...nem sok cukormazzal csomagolom be a velemenyem dehat ilyen egy bika nő...de fatylat ra, minden jo ha a vege jo:);) szent a béke.
(válasz Xy1234xy 17600. hozzászólására)

17600. Xy1234xy2017-02-25 14:28
Sziasztok!

Hogy valami "pozitívum"is legyen-tőlem😀 Macskakisasszonnyal tök jól elbeszélgettünk privátban!Nem is olyan nyers mint itt volt-jó fej...😎 Hát na...csak itt beszélgetünk minden nap...Amúgy meg nem ijesztgetni akarok senkit-de nekem sok negatív dolog volt K.T-vel kapcsolatban.Ami a szivemen a számon tipus vagyok...Aki úgy érzi mindenképpen vágjon bele a műtétbe-hiába jártam így ahogy jártam- a forma és a méret hibátlan lett mint mondtam!Jó érzés a türök elött elmenni..emelt fővel járni az utcán a műtét után /de ezt csak Te tudod😉/...Ez egy hatalmas csalódás-NEKEM...de a műtétet nem sajnáltam...

17599. Érett2017-02-25 14:27
Azt hiszem a kiszáradás, a visszerműtéteim, meg mert hosszú volt a műtét... vagy az életkorom :) (41)...
Nem kérdeztem, csak bökdösöm reggelente a hasam, azt hittem ezt mindenki kapja...
(válasz Kismacsek82 17596. hozzászólására)

17598. Xy1234xy2017-02-25 14:20
Szia!

Mi olyat nem kaptunk...senki szerintem...
(válasz Érett 17595. hozzászólására)

17597. Xy1234xy2017-02-25 14:19
Biztos-ne aggódj!Azzal minden rendben lesz!Kitartàs!!!!!
(válasz korcsi76 17591. hozzászólására)

17596. Kismacsek822017-02-25 13:55
Veralvadasgatlo hasbaszuri?én KT-nal olyat nem kaptam...neked mi indokolja?
(válasz Érett 17595. hozzászólására)