Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » AVIVA módszer fórum

AVIVA módszer (beszélgetős fórum)


2008. jún. 4. 22:28
oan arik vagytok... hálás vok... naddon pussz és köccc
42. leonee
2008. jún. 4. 20:23

Ritti, ha megveszed a könyvet, abból is meg tudod tanulni a tornát.

szoritok neked, hogy babás legyél minél hamarabb! :)

2008. jún. 4. 07:20
még eccer köcc
2008. jún. 4. 07:20
már vissza is irt, de jelenleg nincs győrben torna... rem jövőre lesz
39. leonee (válaszként erre: 38. - Af01f3d6bd)
2008. jún. 2. 22:50
Köszi! Én is drukkolok neked! :)
2008. jún. 2. 12:45

ok kösz a biztatást

pussz és drukkolok...

37. leonee (válaszként erre: 36. - Af01f3d6bd)
2008. jún. 2. 11:16

Nincs mit.


Szerintem a 4 hónap nem nagy idő, ne aggódj! Mi most már 10 hónapja várjuk. Az elmúlt 1-2 hónapban nagyon akartam, meg körülöttem van egy rakás kismama az ismerősök között, emiatt nagyon zavart, hogy nálunk meg semmi, de most úgy döntöttem, hogy majd jön, amikor szeretne. Ha nyár végéig sem lesz semmi, akkor elmegyek dokihoz. Bár a vérvizsgálaton, meg az UH-n kívük a többitől félek.

2008. jún. 1. 21:14

köszke... hát én kb 4 hónapja de semmi

párom még várni akar amig meglesz a lakás de azt mondta nem gáz ha becsuszik, ő jövőre szeretné

tehát időnk még van

még 1x kösz az emailt...

pussz

35. leonee
2008. máj. 30. 21:52
Ritti, ti mióta szeretnétek babát?
34. leonee (válaszként erre: 33. - Af01f3d6bd)
2008. máj. 30. 21:49
ez az email címe: toth.livia1@chello.hu Én erre írtam, és nagyon hamar válaszolt.
2008. máj. 30. 20:25
hm... nem tudnád nekem leirni? én elég béna vok ienekhez... örök hálám ha megteszed
32. leonee (válaszként erre: 31. - Af01f3d6bd)
2008. máj. 29. 09:49
azt nem tudom, meg kellene kérdezni Liviát. A honlapon fenn van az email cime, meg itt is írta valaki. Én jövő héten megyek tornára, kiváncsi vagyok nagyon milyen lesz.
2008. máj. 29. 07:25
győrben nincs vmi tanfolyamuk?? nem tudjátok véletlen? fontos volna
30. leonee
2008. máj. 23. 22:50
Időközben már megtaláltam az emailt, ahol érdeklődni lehet. :)
29. leonee
2008. máj. 23. 19:31

Sziasztok!


Nem tudom, hogy van-e itt mostanában valaki, de az érdekelne, hogy Pesten szoktak-e tanfolyamok lenni?

28. uzsina
2008. máj. 21. 12:08

Sziasztok!


van egy pár tapasztalatom azt szeretném veletek megosztani.


Az egyik koleganőm terhes lett, és eszébe jutoot a könyv amit adtam neki.... képzeljétek megcsinálta a gyakorlatot és megjött a vérzése.

Azt mondta nekem, hogy a nagy lányait is beíratja a tanfolyamra ha lesz nálunk.


Én szerettem volna, ha pár nappal hamarabb megjön a vérzése, csináltam leleksen.... nem sikerült a terv.


tanfolyamot 2000-ben végeztem... hát sajna nem sok maradt meg benne, sőt évekig még a könyv sem került a kezembe...


Segítseéget szeretnék kérni:

A hétvégén a barátnőm milyen gyakortatot csináljon(könyv...oldalszám) mert mennénk buliba

és jó lenne ha addigra túlesne rajta.

nekem nem sikerült ezért kellene a segítségetek .


köszi mindenkinek.

27. cleakm (válaszként erre: 26. - B70c53b944)
2008. máj. 6. 07:43

Jajj de fasza csaj vagy:D

Nagyon örülök:D

Írok is most rögtön!

2008. máj. 5. 23:10

Szia cleakm,

közben már kiderítettem, hogy mikor van a tanfolyam:-)

vagy május 17 ( szombat ) 9 – 13 h. ig

vagy május 18 ( vasárnap) 9 -13 h. ig

vagy május 22 ( csütörtök) 17 – 21 h. ig

vagy május 24 ( szombat ) 9 – 13 h. ig

Ha írsz egy e-mailt Tóth Líviának toth.livia1@chello.hu, neked is elküldi a részleteket!

25. cleakm
2008. máj. 5. 15:46
Szia Hajni! Hát itt az emberek már igencsak inaktívak...és nem válaszolnak. :(de engem is érdekelne a tanfoylam...ha van még egyáltalán. REmélem vki megszán minket:D és válaszolnak kérdéseinkre.
2008. máj. 4. 16:15

Sziasztok lányok:-)

amióta az eszemet tudom rendszertelenül jön meg...Nem tervezek terhességet, de ettől függetlenül eléggé idegesítő ez az állapot. Hormonkezelést nem szeretnék, viszont ez az aviva torna felkeltette az érdeklődésemet:-)

A könyvet biztos, hogy meg fogom venni, de szeretnék elmenni a tanfolyamra is. Tudja valaki, mikor vannak tanfolyamok?köszi és szép napot

23. cleakm
2008. ápr. 18. 21:01

Segítene vki!MA vettem meg a könyvet a menstruáció első napján jelentkező elviselhetetlen, gyógyszerrel nem tompítható görcs oldására. De nem ír olyat, h mikor, melyik gyakorlatot ajánlott végezni meddig.

Van esetleg vkinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

22. sóvágó (válaszként erre: 20. - Mistral)
2008. márc. 22. 08:09
Mivel fűrdővárosban élek nincs nehéz dolgom, először négy éve, az első méhenkívüli terhességem után írta ki a nőgyógyászom. Eljártam tizenöt kezelésre, fürödtem a gyógyvízben, szénsavfürdőben, és iszapra is mentem. Az iszap annyit tesz, hogy lefekszem egy ágyra mesztelenül, és a derekamra, hasamra iszapot tesznek, majd bebugyolálnak plédekkel. Húsz percet fekszem benne, majd lezuhanyzom. Ennyi a kezelés, és minden bizonnyal hatásos, mert négy évvel ezelőtt, kezelés után két hónapra megfogant a kisfiam, aki már három éves. Most ismét ezzel próbálkozom.
21. Mistral (válaszként erre: 18. - Dézsa)
2008. márc. 21. 09:32

Szia,


a második kötetben, vannak kifejezetten férfiaknak szóló gyakorlatok, és másodkézből tudom, hogy azok a férfiak, akik le merik vetkőzni a hiúságukat és csinálják nagyon elégedettek!

20. Mistral (válaszként erre: 19. - Sóvágó)
2008. márc. 21. 09:31

Szia!


Nem, nem hallottam róla, de a Jónás-módszeres portálon, sokat beszélnek róla a csajok.

Az iszappakolás / fürdő milyen, ki ajánlotta?


Üdv, :-)

19. sóvágó (válaszként erre: 17. - Mistral)
2008. márc. 19. 14:39
Csinálom, és nagyon élvezem a gyakorlatokat, bár lehet, hogy tanfolyamon könnyebb elsajátítani. Sőt, biztos! Most már konbinálom a tornát fürdőkezelésekkel, iszapra járok nap, mint nap, ezért áttértem a heti két Avivázásra. A nődokim ajánlotta, hogy vegyek fel öt Gynevac injekciót is, majd pénteken kezdem, te hallottál már erről?
18. Dézsa
2008. márc. 19. 14:05
Mit tudtok a prosztatára gyakorolt hatásairól?
17. Mistral (válaszként erre: 14. - Sóvágó)
2008. márc. 19. 12:22

Szia Sóvágó,


vérge sikerül jól írnom a neved, sorry az eddig "sóváRgózásért".

Örülök, hogy sikerült megvenned a könyved, annak meg mégjobban, hogy csinálod is, arról nem is beszélve, hogy megérted a gyakorlatokat a leírásokból, mert az azért sokszor nem könnyű dolog.

Említettem már, hogy én kb. 1 hónapja volt Avivás tanfolyamon Tóth Líviánál, és nála hallottam, hogy a 18 alapgyakorlatot bőven elég heti 2 alkalommal csinálni, mert a több gyakolás időigényes, és nem hoz hozz több erdeményt.

Persze, ha időd engedi csináld, csak gondoltam megosztom ezt veled!

Igen, nagyon érdekes az izomláz, + én én belül is érzek mozgásokat itt ott, főleg mell, és méh tájékon.

érdekes! persz elehet csak beképzelem...


üdv,

16. Mistral (válaszként erre: 15. - Raahel)
2008. márc. 19. 12:17

Szia Raahel,

nézd meg picit lejebb a március 6-i hozzászólásom, ott mindent megtalálsz.


Üdv, és sok sikert!!

15. Raahel
2008. márc. 18. 06:29

Kedves fórumozók, nagyon szimpatikus a módszer, a tévében láttam. Két gyerekem van, egyelore minden ok.

Melyik könyvet érdemes megvenni? 1. vagy 2? Olyan érdekel pl. mesnstr. gondok, peteérés, termékenység.

koszonom.

raahel

14. sóvágó (válaszként erre: 13. - Mistral)
2008. márc. 13. 12:07
Szia, végre megvettem a könyvet, már csinálom is a gyakorlatokat kétnaponta, elég fura érzés,szinte izomlázam van tőle, olyan helyeken, amiről nem is gondoltam volna.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook