Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Műkörömépítés saját kezűleg fórum

Műkörömépítés saját kezűleg (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯
952. ancsa8000@gmail (válaszként erre: 950. - Brygy)
2009. szept. 16. 20:49
köszi a válasz,és annak az ára ?
951. Ancsi86 (válaszként erre: 944. - Kataera)
2009. szept. 15. 23:32

Szia!


Én most próbáltam magamnak (igaz porcelánnal), és úgy csináltam, hogy először csak a formáját és a hosszát a körömnek egy nagyon vékony rétegbe megcsináltam, aztán bele a hálót (kicsit hosszabbra hagytam, inkább vesszen az anyag, minthogy elmozduljon, és kis cellux csíkokkal megfogtam, hogy legalább tartani ne kelljen), ezután csináltam csak a kívánt vastagságúra, így én nem reszeltem bele sehol sem :)

950. Brygy
2009. szept. 15. 20:48
Körömlakk fölé nem lehet, mert a felületet fel kell a fényzselé alá csiszolni. De lehet olyan uv-re kötő fedőfényt is kapni ami direkt körömlakkra való.
2009. szept. 15. 09:13
sziasztok!körömlakk fölé,lehet húzni egy réteg fényzselét,hogy tartósabb legyen?
948. shenzee (válaszként erre: 947. - Ancsi86)
2009. szept. 12. 19:14
a 3 perc szerintem nem rossz. De a teljes kötési idő 48 óra. Szóval addig jó nem domestosban áztatni, és vízbe sem túl sokái tartani, pl uszoda.
947. Ancsi86
2009. szept. 10. 12:46

[link]


A 3 perces kötési idő az elfogadható, ugye? Úgy értem hogy a rendes "büdös" likvidek is kb. annyi ideig kötnek... ? :)


Én csak nem adom fel ezt a szagtalan témát.. :)

946. Kataera (válaszként erre: 945. - Ancsi86)
2009. szept. 10. 10:10
Köszönöm, megnéztem
945. Ancsi86 (válaszként erre: 944. - Kataera)
2009. szept. 9. 23:20

[link]


Szerintem elég alapos kis leírás :)

944. Kataera
2009. szept. 9. 12:03
Sziasztok :) Tudtok jó ötletet adni háló beépítésére? Hogy simul bele a zselébe úgy hogy nem áll fel, és ki egyetlen része sem?!
943. shenzee (válaszként erre: 942. - Ancsi86)
2009. szept. 8. 21:48
Hát múltkor kb ugyan ezt kérdeztem a perfectben. Elvileg nem a poron múlik. Szóval abban nincs lassabb, gyorsabb kötésű. Csak a liquid a lényeg. Igen mehetnek civilek is, eddig legalábbis soha nem kértek semmit.
942. Ancsi86 (válaszként erre: 940. - Shenzee)
2009. szept. 8. 09:36

:))

Igen én is néztem tengap ezt a körömpalotát. De oda bemehetnek "civilek" is?


Én arra gondoltam hogyha veszek egy ilyen szagtalan likvidet ami ugye lassabban köt, és GYORS kötésű porcelánport, akkor elvileg ugyanott vagyok, mint a sima likviddel, nem? :)

941. shenzee (válaszként erre: 940. - Shenzee)
2009. szept. 7. 22:06
Na pont úgy hangzik a hozzászólás, mintha valami pn-s felhajtó lennék. Pedig nem. :D
940. shenzee (válaszként erre: 939. - Ancsi86)
2009. szept. 7. 22:03
Ahha, akkor értem. Hát ez az. Az NSI baromi drága. Jobban mondva nem olcsó. Felső kategóriás termék. Viszont én eddig csak ezt használtam a vendégeimre, de most ugye válság van, így lassan kopnak, nekem is kevesebb a pénzem, így perfect nais-t vettem. A perfect-s anyag középkategóriás. Szerintem nem rossz, van ennél jobb is, de annak az ára borsos(nekem pl a crystalos anyagnál jobban bejött). Itt teszem hozzá, hogy aki perfectes anyagot venne, annak érdemes ellátogatnia az ingyenesen megrendezésre kerülő Körömpalotába. A P N anyagok féláron kaphatók, szóval középkategóriás anyagért szinte fillérek. Saját magatokra használni szerintem tökéletes. A porci porok szerintem jók, bár liquid sztem kicsit lassan köt, bár én verseny anyagot használok, lehet azért tartom hosszabbnak, otthonra kiváló. Nézzetek fel a honlapjukra. Talán érdemesebb itt megvenni a zseléket, porcikat, mint pl. ázsiában, jó sok kezdő körmös belefut ott a nagyon szar anyagba, na azzal aztán még profinak is nehéz dolgozni!www.perfectnails.hu Árak, körömpalotáról infó stb.
939. Ancsi86
2009. szept. 7. 21:20

shenzee!


És mennyibe kerül ez az NSI likvid? És jók az NSI porok? Én most megmondom őszintén, most egy elég gagyit vettem, de elsősorban azért mert gyakorolgatáshoz nem baj ha kicsit buborékos..

938. Petranova (válaszként erre: 937. - Shenzee)
2009. szept. 7. 21:01

Szia!


Én nem jártam semmilyen tanfolyamra, tehát ezt a sorrendet az interneten találtak és a saját tapasztalataim alapján alakítottam ki.

Én azért törlöm át egy kicsit mert szeretem, ha nem ragad-tapad minden, nem is tudom...valahogy ez így alakult ki nálam, nincs különösebb oka.

937. shenzee
2009. szept. 7. 19:34
Petranova! Most olvasom a sorrendedet. Miért kell az alap réteg után fixálni, mielőtt a KÁH-ot felteszed? Van valami speckó szerepe? Nálunk ezt nem tanították. :(
936. shenzee (válaszként erre: 925. - Bogi88)
2009. szept. 7. 19:30

Hahó lányok!

Én NSI-t használok, és nekik is van szagtalan liquidjük, nem köt lassabban mint az átlag porci. Persze vn kifejezetten gyorsan kötő is. Az ecset kimosást pedig már én is írtam. Ha több napja benne van a porci, akkor is kijön belőle, ha tiszta acetonba áztatod. (porcelán műköröm eltávolítása is történhet így, és az legalább 3 hetes). A lényeg, hogy lógasd bele az ecsetet, hogy ne menjen tönkre a szőr.

935. Ancsi86 (válaszként erre: 934. - Petranova)
2009. szept. 5. 11:06

Nagyon szépen köszönöm a segítséget, rengeteget segítettél, mert én még nem mertem kipróbálni élő szöveten a tudásom :) :)


Igaz, én porcelánnal próbálkozom, de az a lényeg hogy tudom már hogy milyen előkészítőt mikor kell használni :)


Kösziiii!!! Ja és szegény párod :D


Ezek után megcsinálom a lábkörmeim :)

934. Petranova (válaszként erre: 932. - Ancsi86)
2009. szept. 4. 17:03

1. A köröm nagyon alapos felbolyhozása, amíg látsz valahol csillogó kis részt folytatnod kell. Ezek után portalanítasz.

2. Fel kenem a Nail Prepet, azaz gombaölőt. Ez szinte azonnal megszárad.

3. Ezután jön Primer, amelyet vékonyan felkenek. Én savasat használok, amellyel vigyázni kell, hogy ne kerüljön az ember bőrére. Ennek is meg kell várni a száradását.

4. Építő zselével vékony alapréteget készítek. Nagyon fontos, hogy az ecsettel jó alaposan nyomkodjuk bele a zselét a körömrostokba, ezzel is fokozzuk a tapadást és a tartósságot.-->UV lámpa

5. Ragacsos réteget eltávolítom körömlakklemosóval, majd körömágyhosszabítóval kialakítom a mosolyvonal egyik részét.-->UV lámpa

6. Fehér zselével kialakítom a köröm szabad szélét. --> UV lámpa

7. Ha akarok valamit, akkor ezután beépítek, azt is megköttetem a lámpában.

8. Záró építőzselét felkenem, kialakítom a C ívet-->UV lámpa

9. Ragacsos réteg eltávolítása, reszelem géppel, majd kézi csiszolóval.

10. Portalanítok, majd díszítem díszítő lakkal vagy akril festékkel.

11. Fényzselé-->UV lámpa

12. Bőrápoló olaj


Én így szoktam csinálni, remélem érthető voltam. Ha még van kérdésed, nyugodtan írj.

933. Petranova (válaszként erre: 931. - Lillacska)
2009. szept. 4. 16:50

Nos, igen elég drága mire az ember felszerelkezik.

Nekem eddig 100 000 Ft-omba került.

Lámpa 10 000 Ft

Csiszoló 20 000 Ft (nem szabad sajnálni rá a pénzt)

Zselék 40 000 Ft (építő, színes, körömágyhosszabító)

A többit kiteszi a sok kis apróság (ecsetek, csillámok, porcelán por a virághoz, pigmentek, akril festék, kagylólapok.....)


De idővel behozza az árát, mivel nekem már nem kell havi 3500 Ft-ot elköltenem műkörmösre, illetve egyre több vendégem van.

932. Ancsi86
2009. szept. 4. 15:40

Petranova tényleg nagyon szépek! :)

Simán odavered a régi körmösömet!!! :)


Te hogy szoktad csinálni a körmöt, leírnád nekem lépésekbe?

Elsősorban azért kérem, hogy mikor használod pl. a primert, gombaölőt, meg még amit kell...

2009. szept. 4. 14:03
Sokba kerulnek a zohhavalok? Nekem nincs mukormom csak lakkozom es azzal is tudok eleg szep mintakat kesziteni mar, de szeretnem kiprobalni zselevel erositenia a sajat kormom.
930. Petranova (válaszként erre: 929. - Lillacska)
2009. szept. 4. 10:17

Köszönöm szépen!:)

Gombátlanító folyadékot használok, illetve az eszközeimet is fertőtlenítem. Eddig még gondodom nem volt, de az ördög nem alszik. Remélem nem lesz gond, mert senkinek sem szeretnék kellemetlenséget okozni.

2009. szept. 4. 09:08

Szep kormoket csinalsz tenyleg. Szerintem a lenyeg az hogy a higieniai szabalyokat tartsd be hogy ne legyen gombasodas vagy valami fertozes es nagy baj akkor nem lehet.

Sok sikert vele!

2009. szept. 3. 21:23
Sikerült!Felraktam párat!:)
927. Ancsi86 (válaszként erre: 923. - Petranova)
2009. szept. 3. 21:05
Az adatlapod/beállításaid -nál... :)
926. Ancsi86 (válaszként erre: 925. - Bogi88)
2009. szept. 3. 21:04

Köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Én is hallottam már ilyen likvidről, a nővérem szerint az kevésbé jó.. Ami neki volt, azt kipróbáltam, és több mint 10 perc volt mire megkötött... persze lehet hogy csak az volt gagyi..

925. Bogi88 (válaszként erre: 915. - Ancsi86)
2009. szept. 3. 10:29

Én olvastam már hogy kapható olyan likvid ami nem büdös:)

Nálam is utálták a szagát az otthoniak.

924. Bogi88 (válaszként erre: 921. - Ancsi86)
2009. szept. 3. 10:27

Van hogy én is áztattam vele egész este.Az ecset megúszta...

De a fontos hogy minden használat után mosd ki vele egyből és egy szilvival itasd fel.És akkor jó sokáig használhatod az ecseteidet.

Ha már több napja esetleg he szárad benne a porcelán szerintem esélytelen :(

Már jártam így.

2009. szept. 1. 21:27
Közben megtaláltam hol kell képet feltölteni, vagyis remélem ahol gondolom. Ha minden jól megy, akkor csütörtökre felrakom egy pár munkámat.
❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook