Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mennyire hasznos a hulahopp? fórum

Mennyire hasznos a hulahopp? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
3543. HH Baby
2010. szept. 13. 11:20
Mitől van az, hogy a karika egyszer csak ferdén kezd el forogni rajtam? Az elején vízszintesen forog, de úgy kb ha 10szer végigment rajtam, elferdül. És tényleg nem csak a derekamon kellene 1ébként csinálni?
3542. magdi22 (válaszként erre: 3538. - Mari20)
2010. szept. 11. 15:45
Nem kevés a 15 perc?
3541. hofiagi (válaszként erre: 3540. - HH Baby)
2010. szept. 11. 15:37
igen, a csípőre, mert azon a részen nagy a hasam. itt olvastam valahol hogy jártatják a derekukon le-föl. nekem nem megy :( akkor maradok ennél.
3540. HH Baby (válaszként erre: 3539. - Hofiagi)
2010. szept. 11. 09:58
Én nem is szoktam, csak a derekamon.hogy érted hogy lejjebb?a csípődön vagy hogy?ha odáig lemegy, nekem is le szokott esni, de igyekszek úgy csinálni, hogy a derekamon maradjon.
3539. hofiagi
2010. szept. 11. 08:10
sziasztok. nektek megy a karika jártatása a derékon? én ha lejjebb engedem, akkor leesik. van valami taktika, vagy rutin kérdése?
3538. Mari20
2010. szept. 9. 15:04

Nagyon


ha fából van és 2 össze ragasztva, és napi 15 percet hullahoppozol, nem lesz felesleges háj a hasadon , gyomrodon, csipődön....

fél év alatt ... bombázóvá lépsz elő

de nem baj ha megtartod a szokásod és minden nap karbantartod magad...


sok szerncsét

MAri

3537. HH Baby
2010. szept. 9. 09:30
Azért köszi szépen.:) aki esetleg tud hozzászólni, attól várom.:)
3536. töhöske (válaszként erre: 3535. - HH Baby)
2010. szept. 6. 18:53
Ezt passzolom...,nekem nem lett ilyen gondom mivel már amúgy sem olyan feszesek a szülés óta.
3535. HH Baby
2010. szept. 6. 10:56
Jajj, és még egy kérdésem lenne...a karikázással van, aki a melléből is fogyott úgymond? Mert ettől egy kicsit félek...relatíve nagy mellem van(C, D kosár), és félek hogy ha abból is megy le, úgymond lógni fog(ilyen gondom nincs most).
3534. töhöske (válaszként erre: 3533. - HH Baby)
2010. szept. 5. 18:06

Szia!

Erre tökéletes a hulahopp,ezt nekem is sikerült már elérnem. kb. 4-5 hónap alatt el lehet érni,ha sűrűn csinálod(szinte minden nap! akkor akár 2-3 hónap is elég a karcsúsodáshoz. A súlycsökkenéshez elég 1 hónap szerintem.

3533. HH Baby
2010. szept. 5. 12:32

Sziasztok!

Én kb 7 centit szeretnék karcsúsodni a derekam,hasam környékéről, és olyan 2-3 kg-ot fogyni. Erre jó ha karikázok? És kb mennyi idő alatt lehet ezt elérni? Előre is köszi a válaszokat!:)

3532. Henci2 (válaszként erre: 3530. - Hajas baby)
2010. aug. 28. 15:27
Nekem 90 cm es van, és még az is bőven elég, sőt kb két hét után már nagynak is éreztem.. szóval nem tudom hogy a 100 vagy 110 cm es mennyire lehet jó.
2010. aug. 27. 19:37

Másodikhoz a link :

[link]

2010. aug. 27. 19:37

Sziasztok !

Szeretném a véleményeteket kérni.

Úgy döntöttem, hogy hosszú idő után vásárolok egy hulahoppot. Eddig csak a egyszerű csíkos volt, amit már kinőttem. Találtam egy cseh oldalt amin nagyon megtetszett pár.

Szerintetek melyiket lenne érdemesebb megvennem:

link: [link]

Ez a hulahopp 42 mágnest tartalmaz, és 1,30 kg, és 100 cm.


Ez viszont 1,6 kg. 110 cm, 80 mágnesen masszázsfejecskét tartalmaz.

Szerintetek melyiket lenne érdemes?

Kérlek segítsetek, tanácstalan vagyok.

2010. aug. 26. 15:19
ma megérkezett :) egy hét alatt ért ide, de sebaj. hát, egyelőre ismerkedem a körökkel :) nem hittem volna, hogy ezt is újra kell tanulni, pedig ez a helyzet :) tetszik a dolog, ezek a golyók rajta, hát, halálosak, vagy legalábbis most még annak tűnnek :) de kitartó vagyok :)
3528. hofiagi (válaszként erre: 3525. - Julianne4hu)
2010. aug. 26. 10:12
én a boltból vettem. majd ha megérkezik mondd már el hogy neked mennyire jön be. köszi.
3527. hofiagi (válaszként erre: 3524. - Pndi)
2010. aug. 26. 10:11
de jó, én a másik irányban egyszerűen nem tudom tekerni.
2010. aug. 26. 09:40
nekem bevált,lassan 4 hónapja használom :D
2010. aug. 25. 09:55
Sziasztok! Addig olvastam a fórumot, amíg kedvet kaptam a karikázáshoz :) Úgyhogy rendeltem egy magic hoop-ot, de eddig még nem érkezett meg. Ki milyen hamar kapta meg a rendelést követően? Köszönöm a válaszotokat előre is!
3524. Pndi
2010. aug. 22. 01:10
Most nagyon kövér vagyok, nem tudom tekerni, de régebben én is hullahoppoztam. Fél órát jobbra, fél ótát balra, mert észrevettem, hogy nem leszek szimmetrikus, ha csak egyfelé tekerem. Közben olvastam, vagy tévét néztem.
3523. töhöske (válaszként erre: 3520. - Kígyócomb)
2010. aug. 21. 11:20

Folytatva a gondolatmenetedet:(én kb.4 éve nyomom kisebb megszakításokkal)

..aztán milyen hülyén tudnak az ember lányára nézni embertársaink,mikor megkérdik,hogy

-na és hogy sikerült fogyni?

-...napi 1/2-1 órát hullahoppozok!.....

Na,gondolják ez meghibbant,látom a dilemmát az arcukon hogy hiszik is meg nem is hogy a rendszeres hulahopp "erre" képes.

Biztos tapasztaltad akkor te is.

Fenekemből,csípőmből nekem akkor kezdett lemenni,mikor rászoktam hogy "sétáltatom" a karikát és ugyanannyit forgattam ott is mint a derekamon.

2010. aug. 19. 15:26
Szia Dogarka! Mint írtam, kitaláltam magamnak egy diétát is mellé- egy jó nagy hülyeséget, ma már tudom. Minden reggelim (9-kor) két vékony szelet kockakenyér volt vaj helyett mustárral megkenve, egy papírvékony sovány gépsonkaszelettel (semmi sajt, vagy majonéz...). Lassan ettem, mint a tetű, 50x megrágtam, de így is kevés volt... Rengeteget korgott akkoriban a gyomrom ebédig. Ebédem 3-kor (valamiért kitaláltam, hogy legyen 6 óra a két étkezés között...) Ebéd, bármi, amit a többiek is ettek. Tehát jöhetett a bolognai spagetti, a csülkös bableves, pörkölt, bármi! De szigorúan betartottam, hogy csak egyetlen (nem púpozott) tányérral szedtem. Ha volt utána süti is, akkor azt is ettem, de szigorún csak egyetlen szeletet. Vacsora 6-kor. Rémes. Minden nap ugyanaz fél évig. Egy 0%-os Danon joghurtba kevertem egy felkarikázott banánt... Engem eltelített, és nem terhelte a gyomromat, fél óra múlva már kezdődött is az esti karikázás- közben tv... Ma már tudom, a kaja részét rosszul csináltam. 4-5x kellett volna ennem kevesebbet, jól megválogatott egészséges ételeket, húst, zöldségeket, gyümölcsöket, tésztát... Jobban is jártam volna, a gyomrom sem korgott volna annyit. Szerintem így csak kitoltam magammal, éheztettem a szervezetem, ami takarékra állt és valószínűleg lassabban haladtam a fogyókúrával, mint lehetett volna. De nem is a gyorsaság miatt... Nem ajánlanám senkinek ezt az egészségtelen táplálkozást! Viszont a karikát nagyon is! Kipróbáltam, bevált. Tényleg tud ez az olcsó kis vacak! :-) Sok sikert hozzá!!!
3521. Dogarka (válaszként erre: 3520. - Kígyócomb)
2010. aug. 19. 13:11
Jó,hogy ezt írtad,most megint kedvet kaptam. Diétáztál is mellette? Vagy "csak" a karikázástól ment le a 20 kg?
2010. aug. 19. 02:55

Sziasztok karikázók!


Reni vagyok, talán az egyik első, aki elindította ezt a lavinát... mert előtte senki felnőtt korútól nem hallottam -rajtam kívül- hogy karikázna, de amióta ajánlgatom, már évről-évre nagyobb a tábor és lám, még a csapból (akarom mondani a hoxából) is ez folyik... :-D Szóval, 10 éve kezdtem el a karikázást. Fogyókúrázni akartam. Elértem a 70 kilót és ez akkor "tarthatatlannak" tűnt. Kitaláltam magamnak egy diétát (ma már tudom, hülyeséget)és kerestem mellé egy könnyű mozgásformát, amit bírok- mert nem vagyok egy torna bajnok... Ez volt a karika. Először nekem is leesett... :-D Nem gondoltam volna, hogy ezt is el lehet felejteni, de bizony felnőtt korban újra meg kell tanulni. Minden este "nyomtam" először másfél, később 2 órát megállás nélkül. (a leesés nélküli rekordom 4 óra volt, szinte extázisban, zenére, gyors tempóban, citromsárga fényes cicanadrágban és haspólóban, akkor már csúcsformában-sosem felejtem el, nagyon élveztem. Simán ment volna tovább is, de már nagyon kellett pisilnem. :-D ) Elmondhatom, hogy fantasztikus alakot ad!!! Fél év alatt lement 20 kiló. 52 kilósra fogytam, élvezettel. :-D Soha életemben nem voltam olyan izmos. Mindenem. A karom is (mivel azzal közben folyamatosan kalimpáltam, nyújtóztam fel- aki csinálja az tudja, hogy nem lehet egy helyben állva nyomni...) A combjaim, mint a békáé. A hasam lapos, a fenekem sokkal, de sokkal feljebb... és kerek, mint egy gyönyörű táncos a riói karneválon. :-))) A férjemet is abban az időszakban "fogtam"... naggggyon jó pasi! :-D


Gondoltam leírom a hatást, ha már megláttam a címet. Lehet, hogy mások is írtak, ne haragudjatok, meg mondom őszintén, hogy nem olvastam a hozzászólásokat, csak láttam, hogy sok van és több fórum is foglalkozik a témával, gondoltam ideje leírni a tapasztalatokat. :-)


Mindenkinek ajánlom, aki szeretné megtudni milyen érzés az utcát járva nézegetni a kirakatokat... miközben az autók dudálnak rád és a férfiak beszólogatnak... és csak kinézel egy ruhát a kirakatban, bemész... leveteted a próbabaáról és pont jó Rád..... :-D Sokszor megtörtént. :-D Sok sikert mindenkinek hozzá!!!! :-*

3519. Henci2 (válaszként erre: 3518. - MSE33)
2010. aug. 12. 10:16
Akkor hajrá!
3518. MSE33 (válaszként erre: 3517. - Henci2)
2010. aug. 10. 23:29
Végülis 2 nap pihentetés után újra csináltam, picit fájt, de csak egy pár körig ahogy elkezdtem, azóta egész jól bírom. :) Próbálom minden nap csinálni egy kicsit, olyan negyed órákat egyszerre. Eddig élvezem. :)
3517. Henci2 (válaszként erre: 3516. - MSE33)
2010. aug. 9. 11:12
Persze ez normális, nekem úgy fájt utána a derekam meg a hasam, hogy alig bírtam menni, de következő nap megint karikáztam, nagyon fájt, de legalább elmúlt a fájdalom.
3516. MSE33
2010. aug. 8. 18:42
Sziasztok! Én tegnapelőtt vettem egy műanyag karikát 890 Ft-ért egy játékboltban. 90 cm-es átmérőjű. Elég rugalmas anyagból van, nem olyan merev a karika, mint a régiek voltak. Megtöltöttem rizzsel, és nagylelkesen nekiálltam. Meglepő módon elég jól ment, hamar belejöttem és nem is éreztem, hogy fájna. Úgy 20-25 percet tekertem (persze közben azért sokszor leesett). Másnak úgy ébredtem, mint akinek össze-vissza verték a derekát. Nem lilult be, de nagyon fájt. Képtelen voltam újra karikázni, mert amint hozzáért, rettentően fájt. Ma már nem annyira rossz, de a karika még ma sem ment. Ez normális? Meg fogja szokni a derekam az ütődéseket?
3515. Henci2 (válaszként erre: 3514. - Heni68)
2010. aug. 1. 09:48
ja értem:)
3514. Heni68 (válaszként erre: 3513. - Henci2)
2010. júl. 29. 14:38
igen:D csak előtte más fórumot nyitott a szerző, és akkor írtam, hogy itt talál a kérdéseire választ, de időközben összevonták ezzel a fórummal:D
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook