Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsírleszívás fórum

Zsírleszívás (beszélgetős fórum)


2013. jan. 22. 21:09

A centikre én is nagyon kiváncsi vagyok! :)

Arra is kíváncsi vagyok, hogy eddig milyen méretet hordtál, és most milyen kell rád.

Nem tudom mennyire illendő, de sokan szokták kérdezni.

Mennyi volt az annyi? Tudom, hogy mindenkinek más, és területektől, valamint azok nagyságától is függ, de azért jól jönne az infó. Köszönöm :)

Várom a beszámolókat

2013. jan. 22. 21:02

Nem voltam a fórumon, de már nagyon vártam a beszámolódat! Nagyon örülök, hogy ilyen jól sikerült!!!! :)

El tudom képzelni, micsoda öröm lehetett szembesülni azzal, hogy leesik rólad a nadrág! :) Kitartás a fogyókúrához!!

Szerintem ez az eredmény még több energiát ad, hogy elérd a célod!!! :)

155. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 154. - Nizzagirl)
2013. jan. 22. 20:07
persze, szivesen. bar addig meg varni kell meg vagy masfel honapot, mire a vegleges forma kialakul. Mindenesetre folytatom tovabb a tornat, most elviszem a regi leg magic-et magammal, az sokat fog segiteni a formalasban. Mire visszajovok, addigra meg kb 10 kilot szeretnek leadni. Azt hiszem, nem lehetetlen, van mibol. A lenyeg, hogy nem a zsirleszivasra bizom a szep eredmenyt, hanem folytatom az eddigi utat, es meglatjuk, mi lesz belole. :)
154. nizzagirl (válaszként erre: 153. - 9c81d48cc9)
2013. jan. 22. 17:52
Esetleg irnál majd arról, hogy méretekben mennyit változtál illetve mennyire maradt hullámos a bőröd.Gyorsan gyógyulsz,biztosan szépséges leszel:-)
2013. jan. 22. 17:17
Ma egesz jo napom volt megint. Sehova nem mentem. Visoznt mar tudok torokulesben is ulni! Egyre konnyebben mozgok. Vakarozom allandoan, mar alig varom, hogy a varratok eltunjenek es a szivacs is kikeruljon a gatyombol! Jo lesz a sajat boromet erezni. Kicist fura, valoban van egy resz, ami erzekelten kcisit, de az is lehet, hogy csak a szivacs es a maradek fajdalom miatt erzem igy. Csutortokon nadragot is kell vennem, mert jelenleg nincs miben dolgoznom hetfotol. :)
152. nizzagirl (válaszként erre: 151. - 9c81d48cc9)
2013. jan. 22. 15:37
Én is olvaslak, várom a fejleményeket a javulásról:-)
151. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 150. - Somcsika)
2013. jan. 21. 15:22

rendben :) akkor folytatom a beszamolokat :)


Mar nagyon vakarozhatnekom van, nehez megallni. De ezt a 3 napot mar fel labbal is :)

2013. jan. 21. 09:48
Én itt vagyok. Olvaslak, de írni nincs időm.
2013. jan. 21. 09:12

Latom, csak en vagyok itt... no, sebaj, hatha valaki benez neha.


A sebeim szepen gyogyulnak, mar siman tudok az oldalamon is aludni. A varratok viszketnek, a szivacs szelenel is lehet egy, mert csillagokat latok, mikor rutinosan es nem ovatosan ulok ra a wcdeszkara. A terdem kicsit erzekeny meg, mikor megyek valahova a lakason kivul. Nyilvan nagyobb a lendulet, stb. Ugy dontottek, hogy ha mar lud, legyen kover, tegnap elmentem arckezelesre, kaptam egy kozel 40 perces arc-vall-nyak-masszazst. Isteni volt. A fodrasz olyan frizurat rittyentett nekem, amilyenre vagytam, ugyhogy ez a 2 itthon toltott het valoban a kikapcsolodasrol es az atalakulasrol szol. :) Meg van par napom, hogy a maradek csaladtagokat, baratokat meglatogassam, es a szombati latogatasom ota nem aggodom, hogy barkinek is feltunik, hogy kicsit ugyetlenebbul, illetve mozgok. A fajdalom elmult, mar csak idonkent az erintesre jon elo, akkor is a jobb oldalon erosebb, hiszen ott volt tobb a felesleg.

Mar alig varom, hogy csutortok legyen, kiszedjek a varratokat, kimoshassam a ruhat es letusolhassak normalisan. Ez a cicamosdas nem nekem valo... :)

2013. jan. 19. 10:10
Hidd el, atgondoltam, mit csinalok.
2013. jan. 18. 10:54

Szerintem kellett volna szóljál a családodnak. Mi van akkor, ha valami probléma adódik? Honnan tudnák egyből, hogy mi bajod?

Egyébként sok sikert a továbbiakhoz, és vigyázz magadra!

2013. jan. 18. 10:42
Ma mar egesz jol vagyok, fajdogal az oldlam meg, de mar nem veszes fajdalomcsillapitot sem fogok bevenni. Mar majdnem tudok oldalra fordulva aludni. A derekam faj kicsit a folytonos hasonfekvestol, haton meg nem birok aludni. De ez a legkevesebb. Ma reggel felvettem az eddig hasznalt nadragomat, es elallt a lelegzetem, mikor siman, ugy, ahogy van begombolva lecsuszott rolam! :)) Ez az erzes... hat nincsenek ra szavak! Mindez a szivaccsal es duzzadt combokkal! Hany merettel kisebb lesz a nadrag, amit hordok? Kb akkora, mint meg talan kozepiskola elejen vagy altalanosban... sirasra gorbul a szam, ha belegondolok! :)
145. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 144. - Somcsika)
2013. jan. 17. 09:05

Koszonom a tippet, bevasarolok. :) Egesz jol telt az ejszaka, nem kellett wcre sem mennem, bar reggel alig ertem oda. :) Elallt teljesen a szivargas, megszaradt a nadragom is, ugyhogy most mar nem kell plusz becsavarnom a labam semmifele torulkozovel. Ma nagymoast csinalok, mert eleg sokat ataztattam tegnap. :S Hoskodni akartam, ugy voltam vele, hogy minek nekem fajdalomcsillapito, hiszem nagyon kemeny izomlazam volt mar sokszor, kibirom... Aham... aztan felebredtem reggel es minden mozdulatnal majdnem sivitoztam, ugyhogy mielott kikeltem az agybol, bevettem a fajdalomcsillapitot es megittam egy csomo vizet hozza. Hoskodes ide, hoskodes oda, rettentoen faj! :) 2-3 napig ez igy normalis, utana enyhulnie kell es akkor mar nem fogok gyogyszert bevenni. Mivel senki nem tud az egeszrol, igy eleg nehez volt tegnap este a csalad elott normalisan viselkedni, normalisan mozogni, mintha semmi bajom nem lenne. Tegnapelott elcsusztam a jeges uton, ugyhogy arra foghattam, hogy ezert mozgok picit erdekesen.


Egyebkent hatalmas az oromkodes, midnen egyes alkalommal, ha a furdoszobaban jarok, megcsodalom magam, es elont a boldogsag. Ezert megeri 2x ennyit is szenvedni! Meg a szivacs is a gatyoban van, es puffad is gondolom, megis kisebb a combom, mint volt. Felemelo erzes! :) Eletem eddigi egyik legjobb dontese! Az sem erdekel, mennyibe kerult, a maradek frusztraciot okozo reszeket is meg fogom csinaltatni amint lesz ra lehetosegem es elerem azt a format/sulyt, amire szuksegem van hozza.

144. Somcsika (válaszként erre: 143. - 9c81d48cc9)
2013. jan. 17. 07:18

Talán érdemes lenne a nyomelemeket és ásványi anyagokat is pótolni, nagy folyadékveszteségnél ez is nagy probléma szokott lenni.

Báres csepp+c vitamin, vagy esetleg normolit az is pótolni tudja ezeket.

143. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 142. - Somcsika)
2013. jan. 16. 22:54
Koszonom. :) Jo sokat iszom ma, aztan persze rohangalok a wcre. Eleg gyenge vagyok egyebkent, nem tudok sokaig acsorogni, mert ugy erzem, elajulok. Eleg nagy volt a folyadekveszteseg, nyilvan idore van szuksegem, hogy ez helyrealljon. Holnap egesz nap pihenek, alszom, alig fogok felkelni, hogy jobb legyen ez a gyengeseg. Remelem, elmulik hamar.
142. Somcsika (válaszként erre: 141. - 9c81d48cc9)
2013. jan. 16. 20:40
Örülök neki, hogy minden rendben ment. Ügyes vagy. Pihenj sokat, igyál sokat. A körömvirág tea ilyenkor nagyon jó. Vigyázz magadra.
2013. jan. 16. 15:38
Nos, tul vagyok rajta. Nagyon kedvesek voltak, mindenki! A kezeles maga nem fajt, csak a terdemnel a lazito beadasa. Az rettento kellemetlen volt. A kulso combomnal is volt nehany rosszabb pillanat, de osszessegeben nem volt veszes az egesz. 3 ora alatt vegeztunk, utana kaptam gyogyszereket (kaliumot, vizhajtot es fajdalomcsillapitot) par napra, majd megbeszeltuk a tovabbiakat. A latvany teljesen magaert beszel mar most! Mire hazaertem, az egyik terdemnel a szivargastol teljesen atnedvesedett a kotesem es a nadragom, illetve a jobb fenekemnel is elegge "ataztam". Mindez nem erdekel. Az sem, hogy alig birok menni. Az sem, hogy ugy erzem magam, mint akit jol osszevertek. Az sem, hogy leulni is alig birok. Az sem, hogy barmerre is fordulok, faj mindenhol.... Ez mar csak inkabb "oromfajas", mert hatalmas dolog tortent ma velem, es nagyon sok szep dolgot koszonhetek ennek a delelottnek. Nem tulzas azt mondani, hogy az eletem valtozik meg ettol a hozzaallasom, az onbizalmam es a magabiztossagom tekinteteben. Alig varom, hogy levegyuk a nadragot a varratszedes idejen es lassam, mi lett az eredmeny. Igen, tudom, hogy meg fel lesz dagadva, de mar akkor is fogom latni a kulonbseget. Es ez kimondhatatlan erot fog adni a tovabbiakhoz.
140. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 138. - Somcsika)
2013. jan. 15. 15:44
nos, ma voltam konzultacion. Lanyi doktorno es az egesz team nagyon kedves, aranyos, segitokesz. sok rosszat hallottam mar roluk, de szerencsere nagyon jo volt a tapasztalatom. Holnap 9re megyek es ugy izgulok, hogy remeg a kezem!!! :))) a lovaglot es a terdemet csinalja meg most, azt mondja, a tobbit majd akkor, ha lefofytam egy picit es a borom feszesebb lesz a tornatol. ellentetben azzal a velemennyel, hogy mindegy csak penzt csinaljanak, sztem korrektul elmondta, hogy miert jobb igy, mintha most csinalna. Mivel a fogyas kozepen vagyok, igy teljesen realis, amit mondott es kozeli a tobbi terulet zsirleszivasanak lehetosege is. Felprobaltam a nadragot is, amit a meretemre alakitanak majd at. Teljes felvilagitast kaptam mindenrol, az utolso emberig mindenki segitokesz es kedves colt. csak ajanlani tudom oket!
139. pinkdreams (válaszként erre: 137. - 9c81d48cc9)
2013. jan. 15. 13:16

Londoni lány!

Engem a felkarról való zsírleszívás érdekelne. Nekem február 6-án fogják onnan leszívni, mert sajnos nem tudok onnan fogyni.

Drukkolok Neked!

138. Somcsika (válaszként erre: 137. - 9c81d48cc9)
2013. jan. 15. 10:12
Kiváncsi vagyok, hogy milyen lesz.
137. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 136. - Somcsika)
2013. jan. 14. 22:03
Lanyi doktorno fogja csinalni.
136. Somcsika (válaszként erre: 135. - 9c81d48cc9)
2013. jan. 14. 15:22
Nem is irtad, hogy hol fogják csinálni.
2013. jan. 14. 15:14
holnap megyek a konzultaciora. nagyon izgulok mar. epp a repter fele tartok egyebkent.... jah es ma kaptam egy kedes levelet, hogy szeretettel varnak holnap a klinikan. :)
134. Somcsika (válaszként erre: 133. - 9c81d48cc9)
2013. jan. 11. 14:18
Ügyes vagy :)
133. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 132. - Somcsika)
2013. jan. 11. 13:51
aranyos vagy, koszonom :) rengeteg idom volt utanaolvasni a dolgoknak, es mar a tudattol is jol erzem magam. nem erdekelnek a foltok, a fajdalom, a kellemetlen helyzet, a sok kerdes a kornyezetembol. tudom, hogy mennyire jol fogom erezni magam es tudom, hogy semmi mas nem tudja az onbizalmam ugy visszaadni, mint ez a dolog. ha 2-3 honap, hat akkor annyi. van idom varni. :)
132. Somcsika (válaszként erre: 131. - 9c81d48cc9)
2013. jan. 11. 11:31
Hát ezt a részét meg tudom érteni. Néhány nap és túl leszel rajta. De azt ugye tudod, hogy nem szabad azonnali eredményt várni? Csak azért írom, hogy nehogy rögtön csalódással induljon a gyógyulásod. Néhány hét-hónap is eltelik mire rendeződnek a megbolygatott szövetek. De ezt biztosan elmondta a dokid. Én azt kívánom neked, hogy türelmes légy.
131. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 130. - Somcsika)
2013. jan. 11. 10:57
nincs bennem aggodalom, csak mar alig varom, hogy mashogy nezzek ki! :)
130. Somcsika (válaszként erre: 129. - 9c81d48cc9)
2013. jan. 11. 08:46
Az izgulás természetes dolog, de biztosan minden rendben lesz. Nyugi
2013. jan. 10. 12:34
juj, nagyon izgulok mar! :)
2013. jan. 5. 11:00

Sziasztok!


Ha esetleg van még valaki az oldalon, és van infója Balajthy Tiborról zsírleszívással kapcsolatban, szívesen fogadnám az infókat.

Érdekelne a véleményetek róla, illetve, hogy milyen árakkal dolgozik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook