Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Francia bulldog fórum

Francia bulldog (beszélgetős fórum)


1615. 3530c3fcb5 (válaszként erre: 1614. - R75)
2009. júl. 7. 11:20
jajjj nem tudom, akkor ne haragudjatok, akkor már múlt héten volt ezek szerint, én is onnan szoktam kimásolni az iwiw-es köremailból, hogy itt is tudjanak róla! Akkor MINDENKITŐL BOCSI, MÁR VOLT MÚLT HÉTEN!!!!!!
1614. R75 (válaszként erre: 1613. - 3530c3fcb5)
2009. júl. 7. 08:00
ez nem 11-e akar lenni??? mert láttam iwiwes köremailben is, hogy 4-e van irva, és nem értettem, hogy mi ez? Mivel ma már 7-e van...
2009. júl. 7. 06:43

A most hétvégén esedékes bulldipicknuket sajna nem tudjuk megtartani a hajógyári szigeten, mert az árvíz miatt nem lehet bemenni, illetve ha be lehet menni akkor gyermeksziget rendezvény miatt az egész területet elfoglalják...


Ezért a hétvégi bulldipickniket 07.04-én szombaton délután 18-óra körül a városligeti Sörsátor mögötti területen tartjuk!


Mindenkit szeretettel várunk akinek van, vagy aki szereti a bulldogokat! Belépő egy bulldog!

JÖJJÖN BULLDOG, BULLDOGTALAN!!

1612. Gasparur
2009. júl. 7. 06:15
Na, ma mehetek kosárkát venni, mert pillanatok alatt kinőtte a mostanit. Raktam fel képet, hogyan alszik most ebben :)
1611. julywhite (válaszként erre: 1610. - R75)
2009. júl. 6. 21:29
köszi,csak azt nem értem hogy a kádban nagyon szeret fűrdeni,a kis medencéjébe meg nem mert belemászni:)
1610. R75 (válaszként erre: 1609. - Julywhite)
2009. júl. 6. 21:06
nagyon édesek a képek!!
1609. julywhite
2009. júl. 6. 21:03
Tettem fel új képeket az én Stitch-emről!
1608. R75 (válaszként erre: 1598. - Julywhite)
2009. júl. 6. 16:03
mi már túl vagyunk a szőrhullatáson (szerencsére), de 1hónapja kb. nagyon durván hullott..
2009. júl. 6. 15:36
A távolságot illetően annyi, hogy Magyarországon legyen. Az ár....attól függ, hogy milyen a kiskutya :)
2009. júl. 6. 15:20

Google-be már beírtam és mindet végig is nézegettem :DD De azért minden nap újra megnézem, hátha van új hirdetés :) Keresgélek, nem adom fel.

Most egy kölyökről várok képet, meg ha kicsit nagyobbacska lesz (kb. 2hét múlva) elmegyek megnézni ;)

1605. katibaba
2009. júl. 6. 15:15

Énis lekopogom hogy eddig semmi probléma nem volt Luckyval, és remélem ezek után se lesz.

Szerencsés vagyok hogy ilyen okos és egészséges kiskutyám van!

Nekünk is van ám egy menő pólónk, tettem fel képet.

2009. júl. 6. 15:00
Szerintem megéri egy kis pénzt áldozni rá,ha egészséges és minőségi kutyust szeretnél. Megéri,ha jó tenyésztőtől vásárolsz, így még biztosabb,hogy nem futsz bele egy betegeskedő kutyusba.Persze,ha túl drága az is feltűnő :) (arany közép út)
1603. julywhite (válaszként erre: 1602. - D057135a87)
2009. júl. 6. 13:37
Nézelődj a neten,én láttam bézs színűt,ha keresőbe beírod,hogy eladó Francia Bulldog találsz jópárat,csak azért ezt ajánlom,mert te tudod árban és esetleg távolságban mi felel meg neked!Aztán írj,hogy találtál e;)
2009. júl. 6. 13:06

Most nagyon megnyugtattatok.. Volt már kutyám, de ő egy német juhász volt..és a beteges fajtából...nem adtam fel nála sem, de sajnos 8 évesen el kellett altatni, mert rákos volt. Gyönyörű és felejthetetlen 8 év volt. Sokszor keltem fel töbször éjjel, mert hasmenése volt, vagy hányt, de tudom, hogy ez mind egy kutyával járhat. Csak attól ijedtem meg egy kicsit, hogy sok negatív véleményt olvastam szegény francia bulldogokról.


Ja, és ha tud valaki bézs, kan kölyök franciát, szóljon ;)

1601. H.Ancsi (válaszként erre: 1599. - Julywhite)
2009. júl. 6. 12:49
ez egyedi darab én kötöttem neki, egyszer télen felfázott a hóban:)))) de megrendelést felveszek:))
2009. júl. 6. 11:56

Hát az enyémnek is nagyon elkezdett hullani a szőre..naponta lehet porszívózni,egy egész szőbnyeget is lehetne csinálni:) De 1-2 napig jó alaposan kikeféltem neki, meg erőteljesen "kisímogattam" az udvaron és így most már alig jön le 1-2 szál.


Am még kutyásnak üzenném, jogy egyetértek a többiekkel,hogy veszteni biztos nem vesztesz,ha ezt a fajtát választod. Igazi egyéniségek és szerintem nagyon okosak! Szerintem meg bármelyik kutyafajtánál kifoghat az ember betegeset,érzékenyebbet vagy ilyesmi. Jó tenyésztőt kell találni aki megbízható és akkor nem lesz sok gond vele szerintem!

1599. julywhite
2009. júl. 6. 10:34
H.Ancsi annyira jó az a derázs ruci,már több kutyuson láttam,de sajna erre nem kaptam még egy boltban sem.Hol vettétek?
1598. julywhite
2009. júl. 6. 10:30

A ti kedvenceiteknek is drasztikusan hullik most a szöre?Az én Stitchemnek nagyon durván.Már ha végigsimogatom elnyel a szőr.

De valami izgi is,12-26ig vigyázok egy ismerősöm bulldogjára(kislányra)és nem tudom milyen lesz itthon a fogadtatás,mert a réten imádja a kutyám,remélem itthon is így lesz.Szerintetek?

1597. julywhite
2009. júl. 6. 10:26
A próblémát én sem értettem olyan drasztikusnak,nem beteges az enyém sem(mondjuk ez a nagy meleg lehangolja),leszámítva,hogy a kutyanáthát azért elkaptuk,két hétigvolt beteg,csak nem minden ember bírja pl.azt,hogy horkol,pukizik,néha bukizik.Allergiára hajlamos,nekem azt mondta a doki,de hála istennek még nem volt probléma.
1596. R75 (válaszként erre: 1595. - H.Ancsi)
2009. júl. 6. 08:23

én is csak ezt tudom irni, a mi kutyánkkal sincs semmi gond (kopp-kopp-kopp)...


de persze azért azt még hozzátenném, hogy tényleg csak akkor vágj bele, ha nem futamodsz meg, ha véletlen mégiscsak lesz vmi gond a kutyival (most itt allergiára, vagy bármi másra gondolok)...

1595. H.Ancsi (válaszként erre: 1594. - D057135a87)
2009. júl. 6. 08:13
szia, csak biztatás képpen, az én kutyimnak az ég világon semmi baja nincsen, ilyen nyugodt, kiegyensúlyozott kutyám még soha nem volt, pedig volt már néhány:) szerintem nyugodtan vágj bele, megéri!
2009. júl. 6. 07:22
Köszönöm szépen a választ:)
1593. julywhite (válaszként erre: 1592. - D057135a87)
2009. júl. 5. 22:29

Szia!

Valóban nem könnyű esetek,de minden kutyus más.Szerintem azért annyira nem vészes,amúgy meg minden probléma eltörpül,mert nagyon szeret és nagyon hűséges,játékos,kis örökmozgó jószág.Szerintem vágj bele:)!Én nagyon sokat olvastam róluk,és amióta megvan sokat konzultálok más kutyatartókkal.

2009. júl. 5. 20:15

Sziasztok:)


Én még új vagyok és azért regisztráltam, mert szeretnék francia bulldogot, csak nem sok mindent tudok róla..hogy őszinte legyek, kicsit elbizonytalanodtam,mert úgy látom a hozzászólásokból, hogy kicsit problémás fajta :( Tényleg így van ez, vagy csak én látom így?

1591. garfield6
2009. júl. 5. 09:40
1590. garfield6
2009. júl. 5. 09:40

Sziasztok!

Hátha már lehet videot mutatni, akkor én is mutatok egyet :)Ezen az én Zeuszom első szexuális próbálkozása látható, érdemes végignézni mennyit bénázik a hölgyikénél és hogyan:)

2009. júl. 1. 21:52
Sziasztok! tettem fel énis 1 videot igaz itt még csak 7 hetes :) [link]
1588. abb9705ce4 (válaszként erre: 1587. - Picúrka_89)
2009. júl. 1. 20:27

Biztos az is nagyon édes produkció lehet:).


A fekvésre én úgy tanítottam meg (persze jutalomfalattal volt csak hajlandó:) )... szóval jutifalat a kézben... először megtanultuk az "ül" parancsot, majd mikor ezt már ment, utána továbbra is jutalomfalat, amit a hüvelyk ujjammal a tenyerem alá szorítottam, majd a kezem a tenyeremmel lefelé letettem a földre, ezzel párhuzamosan mondtam, hogy "fekszik". Annyira figyelte a kaját, hogy képes volt lefeküdni, hogy közelebb legyen a falathoz. Mikor elértem amit akartam, tehát lefeküdt, egyből odaadtam neki a jutifalit, s agyon dicsértem. 4-5 alakalommal már kezdte érteni mit is akarok:). S vhogy így tanítottam meg a fordul parancsra is. Az egész csak kitartás s mivel makacsak türelem kérdése. Ha nem voltam érthető, még mindig ajánlom a "Póráz két végén" műsort. Én is abban tanultam el a trükköket. Figyeld a kézmozdulatokat, tényleg bevállt ;). 12perc 15 másodpercnél találod a lényeget, legalábbis az ül és a fekszik dolgot., de az egész tanulságos, bár nem bulldogról szól:


[link]

Nézd meg! Mindenképp tanulságos!


Ebben a műsorban látod, hogy tulajdonképp mire is gondoltam :). A fordul parancsra saját technikát alkalmaztam... de az alap az a linkben van;).

1587. Picúrka_89 (válaszként erre: 1586. - Abb9705ce4)
2009. jún. 30. 22:49

Nagyon ügyik vagytok!:):) Büszke lehetsz!


Az én Dieselem tud fordulni, de nem a földön,hanem álló helyzetben. Ha a jobb kezemet emelem fel jobbra,ha a balt balra fordul,és tud még pacsit adni :)

Én egyszerűen a fekvésre nem tudom megtanítani. :)

2009. jún. 30. 17:38

Nézzétek csak, már az ül és a fekszik remekül megy, s azt hiszem ezzel sem lesz különösebb probléma, csak gyakorlás kérdése:D


[link]


Jah, s had dicsekedjek, oldalba csövelte a cseresznye fát:). Nagy fiú lett :). Persze ez kétszer fordult elő, a gugolás tényleg kényelmesebb neki:).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook