Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akikkel már megtörtént a csoda... Élet a sikeres lombik után fórum

Akikkel már megtörtént a csoda... Élet a sikeres lombik után (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2016. aug. 1. 10:08

Sziasztok!


Óriási gratuláció mindenkinek, aki mára már babás :)


Nemrég akadtam rá erre a fórumra, és szeretném a segítségeteket kérni.


Jelenleg reggel 1 prolutex injekciót, este pedig 1 crinone gélt használok. A 12.hétig kell ugye hasznàlni őket, de a meddőségiben annyit mondtak hogy fokozatosan hagyjam el.

Kérdeztem pontosan ez mit takar, erre azt válaszoltàk, hogy csökkentsem az adagot. (Köszi szépen).

Két hét múlva megyek újra dokihoz, a sajátomhoz, nyilvàn tőle is megkérdezem majd, de kiváncsi lennék a ti véleményetekre is!


Köszönöm szépen mindenkinek, és jó egészséget kívánok!

264. Szpeni (válaszként erre: 260. - Zizitop)
2016. júl. 31. 18:59
Szia! Gratulàlok a kislànyhoz! 😄 Tényleg követ téged ez a sok hülye admin hiba de biztos minden rendben lesz a kicsivel, drukkolok! Mi belèptünk a 3. Trimeszterbe hát egy kicsit kezdem nehezebben viselni de ezt a két hónapot már kihúzom remélem és nem kell kórházba menni idő előtt.
263. Hanga05 (válaszként erre: 262. - Zizitop)
2016. júl. 28. 16:30
Szurkolok, hogy minden rendben legyen!
262. Zizitop (válaszként erre: 261. - Hanga05)
2016. júl. 28. 09:55
Hát én is igy gondolom,nem volt semmi gond minden rendben volt eddig! Kéthétmulva megyek uh ra majd látjuk!:
261. Hanga05 (válaszként erre: 260. - Zizitop)
2016. júl. 27. 22:16
Szerintem erős túlzás, hogy jelzett pyelon miatt Down-kórral ijesztegetnek, de persze az a biztos, ha lesz még egy genetikai UH. Volt esetleg kombinált teszt, vagy bármi egyéb, ami kóros dologra utalna?
260. Zizitop
2016. júl. 27. 09:18
Sziasztok!! KISLÁNY!!!!!!:-) Tegnap voltunk 18 hetes uhn! Beparáztattak rendesen!! Uhs nő minden eredmény rendben van gratulálok anyuka! viszont látásra!Dokihoz viszem a paoírt nah mizu mondom neki minden ok!!! Elolvassa azt mondja dehogy is ok rávan itva hogy jelzett pyelonok ez vesemedence tágulatra mutat az meg down korra!! Mivan!????Mondjuk neki a férjemmel hogy határozottan azt mondta az aszisztensnek hogy a MEGJEGYZÉSBE NEM KELL ÍRNI SEMMIT MERT MINDEN RENDBEN VAN!!! Hát ez akkor is ide van irva felajánlja hogy vegyünk inkább magzatvizet hogy mizu! Hát nem!!! Ugyhogy kéthétmulva mehetünk ujjra genetikai uh ra!! Dehogy van ennek a gyereknek semmi baja!!! 12 hetes uh jó! 18 hetes uh telimosoly anyuka minden ok! Követ engem az adminisztrációs hiba nem írom le ujjra régedden már meséltem!! Ti hogy vagytok?
259. CAndi77 (válaszként erre: 257. - Szpeni)
2016. júl. 25. 21:08
Szia.köszönöm szépen.Én is minden jót kívánok nektek.
258. Szpeni (válaszként erre: 255. - Timi008)
2016. júl. 25. 18:07
Szia! Gratulálok! Végre egy kislány a sok kisfiú között  Az első alkalommal sőt még másodszor is így jártunk elfordult és nem nagyon akarta mutatni magát de azért sikerült egy-két jó képet csinàlni.. Minden jót a továbbiakban Nektek is! 
257. Szpeni (válaszként erre: 245. - CAndi77)
2016. júl. 25. 18:03
Szia! Gratulálok Nektek is a kisfiúhoz és további jó egészséget kívánok! 😊
256. Szpeni (válaszként erre: 244. - Melimiri)
2016. júl. 25. 18:01
Szia! Hasonló cipőben járunk mi is most költöztünk hát gondoltam h fárasztó lesz és tényleg így is volt, nem biztos h még egyszer belevágnék ekkora pocakkal 😊 Mi már az alap dolgokat megvettük a babának és a babaszoba is készül..én se akartam vásárolgatni még de aztán rámjött a para h mi van ha netalàn előbb megszülök akkor apa azt se tudja mihez kezdjen  További jó babavárást kívánok!
255. Timi008
2016. júl. 21. 10:25
Sziasztok tegnap voltunk megint 4d babamozin:)Ma vagyunk 26 hetesek de ultrahang szerint 26+6 nap:)Kislányunk lesz igaz az árcát nem tudtuk megnézni mert hason aludt es a kezével takarta magát de a nyunyoját megmutatta rendesen az apukájának:)!
254. ridgeback (válaszként erre: 253. - Zizitop)
2016. júl. 21. 07:00

Köszönöm a választ!

Semmiképpen sem akarom előbb abbahagyni, mint a 12.hét, csak mivel egyik doki se mondott semmit, hanem csak egymásra mutogatnak (nevetséges...), ezért gondoltam, hogy Tőletek kérdezem, hiszen Ti nem olyan régen jártatok ebbe a cipőbe.

Boldog babavárást Neked is! :)

253. Zizitop (válaszként erre: 246. - Ridgeback)
2016. júl. 20. 18:51
Szia! Ugyanez volt nekem is csak én progi gyogyit meg szurkát nyomtam 12-13 hétre kellene elhagyni semmi képpen ne hagyd egyszerre előbb hagyd el a szurkát csak aztán a gélt nincs olyan h túlsok progi ártani nem árt!!!!! én pl nem is tudtam elhagyni 12 hétre mert bevéreztem 15. hét közepére hagytam el hétről hétre csökkentve elsőkörön 3*1 másik hét2_1 aztán 1*1 majd két naponta 1! igy nem volt gáz semmi képpen ne csak megszüntesd!! AMUGY milyenekmár nekem is a dokim mutogatott a kálira a káli a dokira!! AZTÁN MAJD ÉN TUDTAM! :-) Boldog babavárást!
252. ridgeback (válaszként erre: 251. - Györgyi73)
2016. júl. 20. 11:49
Köszönöm! ;) :)
251. Györgyi73 (válaszként erre: 250. - Ridgeback)
2016. júl. 20. 11:31

Még lehet, hogy valaki mond itt neked konkrét tippet, én azért nem akarok, mert nekem annyira elegem volt belőle, hogy gyorsítva tettem le.

Vigyázz magadra, és az orvosig mindent ugyanúgy abból nem lehet baj.

250. ridgeback (válaszként erre: 249. - Györgyi73)
2016. júl. 20. 11:24
Hát akkor majd még egyszer rákérdezek a saját nőgyógyászomnál. De azért köszönöm a segítséget! :)
249. Györgyi73 (válaszként erre: 248. - Ridgeback)
2016. júl. 20. 11:17

Engem a Sotés dokim engedett útra annyi infóval, hogy a 12. hétig, ez nekem is a 9. héten volt.

A nőgyógyászodnak tudni kell, hiszen ezeket nem csak mi lombikosok használjuk. Spontán terhességnél is van akinek szüksége van rá.

248. ridgeback (válaszként erre: 247. - Györgyi73)
2016. júl. 20. 10:51

Köszönöm!

Hát a saját doki meg a meddőségi dokira mutogat, hogy mondja meg Ő... A BMC-ből úgy engedtek el, hogy a saját nőgyógyász felírhatja az injekciót és a hüvelygélt, míg a saját doki azt mondja, hogy akkreditáció hiányában Ő nem írhatja fel... Szóval furcsa ez az egész... Ezért gondoltam, hogy Ti többet tudtok segíteni ebben. Azt tudom, hogy csak 12. hét után lehet leépíteni, csak arra voltam kíváncsi, hogy ezt Ti hogyan csináltátok.

2016. júl. 20. 10:44

Szia!

Gratulálok!

Csak a 12. hét után szabad elkezdeni leépíteni, de addig úgyis mész a saját dokidhoz, és ő megmondja, hogy hogy csináld.

Még egyszer gratula!

2016. júl. 20. 10:23
Sziasztok! Már régóta olvasgatlak Benneteket, de eddig még nem írtam. Ma vagyok 9+4 napos, lombik babával a pocakban. Lenne egy kérdésem hozzátok: jelenleg még használnom kell a Prolutex injekciót és a Crinone hüvelygélt, amiket ugyebár lassan le kell építeni. Azt szeretném megkérdezni, hogy Ti ez hogyan csináltátok? Mert nekem az orvos (BMC-ben)nem mondott semmit erről... :( Vagyis csak azt, hogy fokozatosan hagyjam el... Tudtok ebben a kérdésben segíteni? Előre is köszönöm!
245. CAndi77
2016. júl. 19. 13:58

Sziasztok!

Ma voltunk az első genetikai vizsgálaton az Istenhegyiben, minden szuper és Kisfiú lesz! :-)

2016. júl. 19. 09:35

Sziasztok! Mi a 25-dik hetben jarunk, minden rendben. Mar voltunk babamozin ami nagyon szupi volt. Bar a draga kisfiunk nagyon szegyenlos, de azert sikerult latnunk a kis arcocskajat. En is olyan 8-9kg korul jarok a hizasban, szerencsere meg nem szolt semmit se a vedono se a doki :).

Epp koltozes elott allunk, ugyhogy van tennivalonk. Ti elkezdtetek mar babaholmikat vasarolni? Berendezni a babaszobat? Mindig ugy gondoljuk a ferjemmel, hogy meg tul korai...de ha belegondolok az ido csak ugy repul es hamarosan itt az Oktober :)

243. Szpeni (válaszként erre: 242. - LnéM)
2016. júl. 18. 20:52
Szia! Örülök h minden rendben Veletek Én is érzem esténként főleg vacsi után h már légszomj kerülget feszít a rekeszizmomnál... Én 8 kg híztam eddig holnap töltöm a 28. hetet, de szerintem mindenkinél más az elfogadható, nekem erre még azt mondta h belefér, de ha előtte sokat fogytàl akkor szerintem a 12 kg is ok, de nem szabad már ezen stresszelni tudom h úgy is lemegy utána a nagyja persze 25 kilókat én se szeretnék hízni. A b vitaminok tudnak nyomni rendesen én most egy kicsit visszább is vettem a vitaminokból de mondjuk sok gyümit is eszem.
242. LnéM (válaszként erre: 241. - Szpeni)
2016. júl. 18. 00:20

Sziasztok. Most leptunk a 27.hetbe. Minden ok velunk. Csutortokon fogunk menni dokihoz, varom hogy ujra lassam a Kicsit. Jo hogy egy kicsit huvosebb napok vannak, mert este lefekvesnel kezdem erezni a legszomjat. Mar feljebb teszem a meklkasomat.

Hogy altok a hizassal? Kb 12kgnal tartok, es nem tudom mi a normalis. Igaz a program alatt kb 9kgt fogytam. Szoval azzal nyugtatom magam hogy most a terhesvitaminok segitettek igy osszeszedni magam.

241. Szpeni
2016. júl. 16. 20:33
Sziasztok! Egy kicsit kihalt a fórum, mindenki jól van? Mi a héten voltunk szülésfelkészítőn a MÁV-ba tök jó volt, nagyon izgi hogy mindjárt a 3. trimeszterbe lépünk, most már készül a babaszoba is. Mindenkinek boldog babavárást kívánok! 😄
240. Babita.87 (válaszként erre: 237. - Zizitop)
2016. júl. 7. 13:31
SZiasztok! Velem is minden rendben úgy tűnik túl jutottunk a émelygŐs hányós szakaszon a 16. héten voltam rosszul utoljára :D azért még arra oda kell figyelnem hogy este mit eszek. A bébi nemét még nem tudjuk remélem a 20.héten (akkor megyünk genetikára) már kiderül. Most 18 hetes vagyok és elkezdtem őt érezni, na nem sokat csak ha fekszem és odakoncetrálok esténként.Annyira imádom ezt az egészet :D
239. Zizitop (válaszként erre: 238. - Szpeni)
2016. júl. 7. 09:41
:-)
238. Szpeni (válaszként erre: 237. - Zizitop)
2016. júl. 6. 08:23
Szia! Örülök, hogy minden rendbenSzerencsére a derékfájáson kívül nálunk is minden ok már egy kiló a pici egy héttel előrébb tart a fejlődésben azt mondták így már szeptember végén lehet hogy szülök 😄
237. Zizitop
2016. júl. 5. 09:50
Sziasztok! Hogy vagytok? Végre ugy néz ki hogy én erőm teljében minden rendben! :-)
236. lulluly (válaszként erre: 235. - CAndi77)
2016. júl. 2. 12:43
Igen, ott voltam, nem kérték.
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook