Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akikkel már megtörtént a csoda... Élet a sikeres lombik után fórum

Akikkel már megtörtént a csoda... Élet a sikeres lombik után (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
595. Szpeni (válaszként erre: 594. - Siag21)
2017. máj. 3. 20:44
Így van az a lényeg h minden rendben és egészséges 😊 A többi meg úgyis alakul, mennyi van még hátra? Ezeket a frontokat hogy bírod? Drukkolok 😊
594. siag21
2017. ápr. 27. 15:57
Még mindig a popsija van lent. De szép, egészséges picilány.😍 Más nem is kell!
593. siag21 (válaszként erre: 592. - Timi008)
2017. ápr. 25. 22:59

Az az érdekes, hogy nem aggódom különösebben... még. :P:D Mondtam az orvosomnak is, hogy nem érdekel hogyan bújik ki, csak egészséges legyen. Megbarátkoztam a gondolattal, hogy kétesélyes a szülés milyensége. Holnap megyek ultrahangra, kíváncsi vagyok, most milyen helyzetben fekszik a picilány. Nagyon sokat fickándozik, az biztos.:)

Azért elég fájdalmasan hangzik, ahogyan megszületett a babád. :S De gondolom csak addig fájt, amíg először a kezedbe vetted a picit.:)

592. Timi008 (válaszként erre: 588. - Siag21)
2017. ápr. 25. 08:35
Szia nekem be volt fordulva de nem tágultam semmit.A mikor a 4 perces fájások voltak lefolyt egy fel adag oxitocin de igy se.Igy császár lett belőle.Ne aggódj nem lesz semmi baj.Ki lehet bírni!
2017. ápr. 21. 14:56

Kedves Felhasználók!


Olyan Hölgyek jelentkezését várom egy rövid interjúra, akik 40 év felett szültek gyermeket, és szeretnék megosztani tapasztalataikat, véleményüket, érzéseiket ezzel a témával kapcsolatban. Az interjú a Magyar Tudományos Akadémia gyermekvállalással kapcsolatos kutatásához fűződik, és ha szeretnék segíteni a munkánkat, örömmel várom üzeneteiket. :)

590. siag21 (válaszként erre: 589. - Babita.87)
2017. ápr. 11. 20:10
Óóó, simogatom én! :D Köszi!!! :)
589. Babita.87 (válaszként erre: 588. - Siag21)
2017. ápr. 11. 11:29
Kitartás négy hét még sok idő! Simogasd azt a kis popót hogy jó helyre kerüljön! :P Drukkolok!!
588. siag21 (válaszként erre: 587. - Babita87)
2017. ápr. 6. 07:45
Tegnap voltunk uh-n. Nincs változás, még mindig popóval lefelé van a kiscsajszi. Még 4 hetet kapott a dokibácsitól, utána átrágjuk a császár lehetőségét is.
2017. márc. 29. 16:02
Nekem a 32.héten fordult be a kisasszony doktorbácsi mondta van ideje majd befordul. Szerintem a 36.hétig nincs ok aggodalomra ha nem fordul még be.És utána is vannak még csodák! Mi járunk maminbaba tornára és 7.én kezdjük a Dévényt mert egy kicsit feszes a nyakizma 7hetesen fordult át először hasról hátra de ez nem tudatos volt csak a feje húzta át ez lett gyanus kb rá 3hétre lett mindennapos letettem fordult mindent csak bal felé csinál jövőhéten lesz 4hónapos már sikerül neki hátról hasra valamiért nyúl vagy méregből csinálja de mintha visszafele elfelejtette volna hogy kell! És jobbra eggyik forgást se próbálja. Eddig nem szerette az Adamo hintát a héten töbször beleraktam aludt is benne és úgy veszem észre hogy a forgáson sokat hozott nekünk! 3napja még csak nem is próbálkozott ma meg hason találtam a járókába mikor hanyat tettem le! Nekem is nagyon sokat bukik Lilla de attól függetlenül nagyon sokat van hason ülök mellette és törölgetem utálja már! 😀 A játszószőnyeget kétnaponta mosom a járókába viaszosvászon van, és van vagy 30 rongyink És vagy 20előkénk 😂 Ja és kb minden kaja után öltöztetés!kajától kajáig folyik Várom már a hozzátáplálást nagyon hátha elmúlik... vagy egy kicsit jobb lesz!úgyhogy eggyütt érzek veletek csajok!
586. siag21 (válaszként erre: 584. - LnéM)
2017. márc. 28. 13:44

Én is emiatt aggódom, bár még van ideje, mert csak holnap kezdem a 30. hetet, de az utóbbi ultrahangokon (1,5-2 hónapja) folyamatosan farfekvéses pozícióban van a kiscsajszi idebent. A súlya teljesen normális, azt mondja a doki, hogy napra pontosan hozzuk az átlagot. Jövőhét szerdán megyünk a következő ultrahangra, remélem akkor már mutat valami hajlandóságot, hogy a buksijával legyen lefelé. :)

Köszönöm, hogy megírtad! :)

585. LnéM (válaszként erre: 581. - Szpeni)
2017. márc. 27. 18:57
Mi sem értjük, bár már eszembe jutott hogy lehet a túl sok erőltetes sem használ. Inkább ellenkezőleg. Küzdés és kíváncsiság nélkül kap a pici egy új mozdulatot. Így most kevesebbet erőltetem. De még ez sem hozott sikert. Csak félek attól hogy lemarad. Pedig elég esélyes ez most már.
584. LnéM (válaszként erre: 580. - Siag21)
2017. márc. 27. 18:49
Nálunk a farfekves + nagy baba miatt. Igy indultunk neki. Vagyis a36 héten már tudtam mi lesz a császárom időpontja. (39 hét). Azt még választhattam volna hogy magától induljon be a szülés. De akkor is császár lett volna. De én így ettől tartottam, és a doki se akart meggyőzni (féltem ha gyorsan jön napközben és a forgalomban nem jól érkezünk már nincs lehetőség a császárra). Szóval a programozott császárral kalkuláltunk. Csak annyi kellett hogy a babának se akarjon korábban jönni. De nem akart. Szerintem el lett volna ő még odabent. De így is több volt mint 4 kiló😘 szóval szerintem jól döntöttem.
583. siag21 (válaszként erre: 582. - Szpeni)
2017. márc. 26. 22:49
Jaj, a kis drága szívem! Ezt olvasni is rossz volt! 😔 Szerencse, hogy a dokid nem húzta az időt! Nagyon rossz élmény lehetett, leszámítva persze a tényt, hogy végre találkozhattál a kisfiaddal! 😊
582. Szpeni (válaszként erre: 580. - Siag21)
2017. márc. 26. 21:34
Nálunk rossz értékeket kezdett mutatni a ctg, burkot repesztettek de nem akartam tágulni és a fájások között nem volt szinte szünet. Ekkor döntött úgy a dokim, hogy sürgősségi császár ami utólag nagyon jó döntésnek bizonyult mert mint kiderült kétszer rá volt tekeredve a köldökzsinór a pici nyakára.
581. Szpeni (válaszként erre: 574. - LnéM)
2017. márc. 26. 21:28
Szia! Hát én már teljesen ki vagyok ez miatt 😱 Hason picit tovább bírja már de csak akkor ha lekötöm közben vmi játékkal magától nem akar úgy lenni. Bukni persze nálunk is bukik hason az erőlködéstől sztem ahogy próbálja tartani a fejét. Fordulás sehol talán jobbra próbálja elfordul egy kicsit de aztán vissza.. pedig most már lassan egy héten 3* viszem vmilyen foglalkozásra ( babauszi, Dévénytorna és most kezdtük a babatornát) plusz itthon is tornáztatom amennyit tudom.. nagyon lassan és nehezen megy a fejlődése e téren nem értem miért 🙁
580. siag21 (válaszként erre: 577. - LnéM)
2017. márc. 26. 08:14
Kedves Lányok! Köszönöm a válaszokat! :) Megmondanátok, hogy miért volt szükség nálatok császármetszésre? Ha esetleg azért, mert nem fordult be a babó, akkor mikor mondta a doki, hogy itt bizony műtét lesz?
579. ridgeback (válaszként erre: 578. - Ridgeback)
2017. márc. 25. 22:00
műszaki = muszáj... 😁
578. ridgeback (válaszként erre: 576. - LnéM)
2017. márc. 25. 21:59

Sajnos ez a sok bukás nálunk is meg van. Attól még próbálom erőltetni a hasonfekvést. Ott vagyok mellette és ha esetleg bukik akkor felveszem. De ha oldalra van fordítva a fejecskéjét, akkor nem fogja visszalélegezni a cuccot... Amúgy én baromira paráztam emiatt, ezért nem is mertem hasra fektetni. Most már ott tartunk, hogy 2x aludt a hasán, persze csak úgy hogy ott voltam mellette 😉.

Hát az elfáradás pedig ugye azért van, mert gyengék az izmai. Ördögi kör... 😞

Én azért próbálom erőltetni, mert műszaki. Az Ő érdeke 😉 Sajnálom nagyon amikor sír, de tényleg muszáj csinálni. Próbáld Naponta többször, inkább etetés előtt és rövidebb ideig. Aztán folyamatosan egy tovább fogja bírni 😉. Nálunk ez a tapasztalat 😉

577. LnéM (válaszként erre: 567. - Siag21)
2017. márc. 25. 16:48
Helló. Nekem kicsit nehezebb volt. Az első hét szörnyű. De akkor is minden nap könnyebb lett.
576. LnéM (válaszként erre: 575. - Ridgeback)
2017. márc. 25. 16:44
Sokat bukik a kisfiúnk, emiatt tudom csak rövid időre hasra tenni. És ahogy mondod, mindennek ez az alapja. Szerintem nyomja is a hasát, és fájhat neki. Hamar elfárad és sír. És bukik.😒
575. ridgeback (válaszként erre: 574. - LnéM)
2017. márc. 25. 13:00

Szia! Megkérdezhetem hogy mi a baj a hasonfekvéssel?

Mi 6 hetesek múltunk szerdán, de nálunk se nagyon szereti a Picur. Pedig muszáj "erőltetni", mert pont az az alapja a forgásoknak, kúszásnak, mászásnak, majd később az ülésnek. És nem utolsó sorban a legjobb nyak és hátizom erősítő.

574. LnéM
2017. márc. 24. 11:42
Szpeni, hogy alakul nálatok a mozgás. Nálunk még mindig bajos a hason fekvés. Forgás meg még sehol. Mintha nem kapna hozzá elég kedvet , motivációt.
573. Szpeni (válaszként erre: 572. - Wantababy)
2017. márc. 21. 21:18
Persze, 32 voltam az elsőnél és még nem töltöttem be a 35-öt amikor sikerült.
572. Wantababy (válaszként erre: 569. - Szpeni)
2017. márc. 21. 18:15
Köszönöm a válaszod :) megkérdezhetem,hogy az elsőnél hány éves voltál?
571. witch959 (válaszként erre: 568. - Napos csibe)
2017. márc. 21. 12:25

De szuper! Biztos minden rendben lesz a kombinált teszttel is! :)

Mi most vagyunk a 20. hétben az ikrekkel, szerencsére tökéletes eddig minden és szerencsére elég jól vagyok, de most azért már kezd nehezedni a pocakom. :)

570. Szpeni (válaszként erre: 567. - Siag21)
2017. márc. 21. 10:53
Szia! Hát az első 3 nap kemény volt de mire kiengedtek minket a kórházból már tök jól voltam. Otthon még az első egy hét volt kicsit rosszabb az is csak este mert addigra jól el is fáradtam. Utána már nem fájt semmi csak az éjszakai keléseket bírtam nehezen 😜
569. Szpeni (válaszként erre: 552. - Wantababy)
2017. márc. 21. 10:50
Szia! Első lombik egyet kaptam vissza megtapadt de nem maradt meg, 2. Lombik 3-at kaptam vissza még csak el se indult semmi és a 3. Lombik kettőt kaptam vissza és egy kisfiúnk lett belőle 😍
568. Napos csibe (válaszként erre: 563. - Witch959)
2017. márc. 21. 10:09

Sziaaa.

Bocsánat, nem sűrűn járok ide :) de azért néha benézek.

Köszönöm, jól vagyunk! voltam a nagy 12 hetes ultrahangon és mindent rendben találtak. A kombinált teszt eredménye még egy hét múlva lesz meg. Most vagyok 13 hetes és kezd látszódni a pocak. Te hogy vagy? :)

567. siag21
2017. márc. 20. 17:35
Szpeni, a császár után nehéz volt a felépülés?
566. LnéM (válaszként erre: 564. - Wantababy)
2017. márc. 15. 22:14
Helló, nekem 15 petesejtem lett. Hiperstimuval kísérve. 11 termékenyült meg. Mind eljutott 5 napig. 2-2 kaptam vissza. A második kör lett sikeres. Kisfiúnk azóta 5 hónapos. 32 voltam a beültetéskor.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook