Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hallott már valaki a LIPO-6X-ről? Tapasztalatok? fórum

Hallott már valaki a LIPO-6X-ről? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
170. Bettiiyy (válaszként erre: 134. - Marcelis)
2012. jún. 7. 11:13
Igazi orvos vagy.
2012. máj. 25. 22:58
Eladó 1 db Lipo 6x. 4db kapszula hiányzik belőle (ezért áron alul adom) érdeklődni: vivike909@freemail.hu
2010. márc. 29. 21:34

hellotok

én most vettem és 18 éves vagyok igaz még most 1 hónapja lettem anyi és 185cm vagyok és 100kg úgy hogy van fölöslegem de anyira nem lehet látni rajtam mert múlt évben és ellőte komoly edzéseket tartottam nagyon extrém módón úgy hogy végülis nem vagyok anyira elhízva de kockás hast szeretnék és soványabb lábakat de viszont anyira komolyan tudok tréningezni hogy tavaly 1 hét alatt szerek nélkül 2-3 kg fogytam 1 hét alatt!!!!

de igaz azért sokat nem fogytam mert izomá alakult és nehezebb lettem később.

úgy hogy szerintem nekem ez jó lesz mert vagy nem tudom azt mondták hogy napi 2 szedjek csak reggel és edzés előtt.ha úgy edzek ahogy régebben akkor heti hány kg fogyhatok?

2009. júl. 1. 16:34

Én hallottam :)

Próbáltam is. Én túl sok jót nem tudok mondani. Nekem nem használt. De attól lehet hogy másnak igen. :)

2009. jún. 29. 13:09
Kinek milyen tapasztalata van a Lipo 6 zsírégetővel kapcsolatban? Nektek bevált? Most szeretném elkezdeni a szedését!
2009. febr. 8. 04:53

Elkezdtem cardiozni múlthéten, úgyhogy folytatom a lipo6x szedését.

Sajna az alakformáló tréningnél semmit nem használt.

Talán majd most.

164. 13a6fcd24f (válaszként erre: 163. - 2577cdcc12)
2008. okt. 29. 21:35

Sajnos 46 évéesen hizlaló gyógyszerekkel ez nem igy múködik.

+1 évesen semmi perc alatt lement akár csobizabálással is.


Ilynekor már nagyon lassul az anyagcsere, ráadásul a klimaxra készülve a test felkészül zsipárnákból, amik egy kicsit még termelnek osztrögént.

163. 2577cdcc12 (válaszként erre: 162. - 13a6fcd24f)
2008. okt. 29. 21:22
Attól, hogy többféle "csodaszert" szedsz, attól nem fogsz előbb lefogyni. Egyébként azt a 10 kilót egy normális étkezéssel simán le lehetne viszonylag rövid idő alatt adni...
2008. okt. 29. 21:13
sziasztok, ha nagyon-nagyon akarok fogyni, mert hülye gyógyszerek jól meghizlaltak (10 kg), akkor a liponak meg az dipexnek együt gyorsabb hatása lehet?
2008. okt. 8. 07:26
Sajna helyi fogyás nincs, pedig de jó lenne, úgyhogy felesleges hasra felülést, combra lábemelést meg ilyeneket csinálni, állítólag futni kell, bicajozni, aerobicozni, stb. ... de ha neked a comb-csípő a problémás, én bicajoznék a helyedben! Nekem a hasam necces, hát hogy az mivel menne le....aztatnemtom :-) viszont én képtelen vok megszokni ezt az izét, de a benne lévő koffeinre meg rendesen rászoktam, úgyhogy ma csökkentettem reggeli 1-re a napi adagomat és jövő héttől már nem akarom szedni. És én is ragyás vagyok tőle :-(
160. Hókuszpókné (válaszként erre: 156. - F5c6739a81)
2008. okt. 7. 22:18

Hát ez igazán jól esik:)

Mondjuk hálistennek nem a fejemre hízok áltlában:D A másik kép elég régi, de kb 2kilóval vagyok könnyebb, szal nem sok a különbség. Furcsa alakom van:S 156centihez vagy 63 kiló (kb) és állítólag olyan 50nek kéne lennem, de oldalról teljesen normálisnak nézek ki, "lapos" a hasam meg minden, de szemből meg rettenetesen széles a combom meg a csínpőm (nem a csontja:D).. Nem tudom konkrétan mivel lehetne erre tornázni.. Ha vkinek jó ötletei vannak, szóljon:)

159. Hókuszpókné (válaszként erre: 158. - Zsuzsa1979)
2008. okt. 7. 22:13

Hát én aktívan várom míg feltalálják a csodaszert:D

Pénteken akarom lemérni magam, ha mélyen hallgatok, akkor lehet sejteni az eredményt:D

Amúgy ma tök jól voltam! Úgy tűnik tényleg csak meg kell szokni.. Bár lett még egy pattanásom, ha naponta kijön egy, (gyors fejszámolás), igen, akkor az egész fejem tele lesz a végére:D Azt hiszem utánanézek vmi jó kis pattanástalanítónak is:D

158. zsuzsa1979 (válaszként erre: 154. - Hókuszpókné)
2008. okt. 7. 21:12

Szerintem épp erre vannak a zsírégetők amit írtál, 'Most nem mozgok rendesen, de kajára figyelek vagy épp fordtva, én azért vettem ilyen bogyót, hogy hátha kiegészíti a hiányosságaimat'

Ha mindenki mindent betartani miért dobnánk ki az ablakon pénzt? Igazából segíti a diétás célok megvalósítását, de nem csodaszer azt még nem találták fel, sajnos :)

2008. okt. 7. 21:08
Én meg a helyedbe egyáltalán nem szedném, ha ilyen problémáim vannak Tőle, azért az elég vicces, hogy 'sajnálom kidobni'...
2008. okt. 7. 07:21
Amúgy a képeidet elnézve neked sem lehet 3 kg-nál több felesleged... vagy még annyi se :-)
155. f5c6739a81 (válaszként erre: 154. - Hókuszpókné)
2008. okt. 7. 07:20
Örülök, hogy más is megosztja itt a véleményét, mert engem nagyon lehurrogtak érte. Ugyanezt tapasztaltuk kisborsoval (akit sikerült is elüldözni innen...), amúgy én is büfögtem tőle, kijöttek pattanásaim és kavargott a gyomrom. Amúgy - mivel sajnálom kidobni - most reggel veszek be kettőt, de így sem tudok tőle rendesen aludni, hétvégén meg amikor nem veszem be, egész nap alszom. Én már nagyon bánom, hogy elkezdtem szedni, de remélem neked hatásos lesz! És hogy megszokod. De sztem vigyázz vele, én nem szednék nap 4-et :-(
2008. okt. 6. 15:11

Sziasztok!:)

Hát én is szedem ezt a bogyót, tegnap kezdtem el 2x2-t, előtte 3 napig 1x1 et, de ez az adag sajnos nekem sem igazán jön be:( Kavarog a gyomrom egész nap, és folyamatosan büfögök (már elnézést, de ezt nem tudom diszkrétebben megfogalmazni:D), de még reménykedem benne, hogy hátha megszokom.. Bár ha azt nézem, szerintem a tegnapom és a mai napom között nincs sok különbség..Node hátha holnap!A hányingeren amugy egész jl segít a mentol, csajok, kapjatok be egy rágót vagy cukorkát, nekem segít vmicskét.

A vitához hozzászólva, én mint kis pszichológus növendék azt hallom a legtöbbet egyetemen, hogy mind lelkileg, mind fizikailag teljesen máshogy hatnak az emberekre a dolgok, hiszen gondoljatok bele, van aki a sajttól pattanásos, mért ne lehetne akár ettől is? Én nekem is kijött már két pattanásom, mióta szedem (remélem nem lesz több:)) , és nem akarom senki lelkesedését lelohasztani, csak megosztom a tapasztalatom.

A másik, amit akartam kérdezni, hogyha én egy hétig rendesen figyelek a kajára és mozgok is rendesen (sajnos ez igy együtt elég ritkán történik meg:D), akkor nekem lejön 1 kiló simán egy hét alatt, mindenféle csodaszer nélkül, nektek nem?(itt most nem attól kérdezem akinek 3 kiló feleslege van:)) Most nem mozgok rendesen, de kajára figyelek vagy épp fordtva, én azért vettem ilyen bogyót, hogy hátha kiegészíti a hiányosságaimat, majd megírom, mi lett:)

Mindenkinek sok szerencsét:)

153. polerika (válaszként erre: 152. - Zsuzsa1979)
2008. okt. 5. 09:39
Köszi Zsuzsa a bátorítást !
152. zsuzsa1979 (válaszként erre: 150. - Polerika)
2008. okt. 4. 21:33

Szerintem jó így ha tudsz tőle aludni, egyébként kora reggel és kora délután célszerű bevenni.

L-karnitin is jó hatású nem termogén, de elég jó zsírégető, figyelj a diétára és szépen le fog a plusz kiló menni...

2008. okt. 4. 09:46

Jól leírtam a gondolataimat....

Szóval vettem hozzá L-karnitint-t is, mert ajánlották hogy jó hatású.

2008. okt. 4. 09:45
Mikor ajánlatos bevenni a lipo-t ? Ajánlottak hozzá L-karnitint is ? Eddig 10 körül vettem be és du. 3 körül a másikat ? Szerintetek ez jó így ?
149. f5c6739a81 (válaszként erre: 144. - 2cbb6e6a82)
2008. okt. 3. 19:39
Hogy én ezzel a kijelentéssel mennyire egyetértek! ;-)
148. zsuzsa1979 (válaszként erre: 147. - Polerika)
2008. okt. 3. 19:39

Az anyagcserédet picit felpörgeti a zsírégető, valamint az étvagyadat is mérsékli - legalábbis Nálam így volt- heti 1kg-tól meg lehet szabadulni.

Én próbáltam magas fehérjebevitellel (csirke, hal, marha,tojásfehérje stb.) és alacsony szénhidráttal a diétáman és működött, sok mozgás mellé, valamint sok vizet ittam...valamint egyél keveset sokszor 5-6* naponta, egyed mellé a zsírégetőt és működni fog, egy ismerősöm pont ennyitől szabadult meg 3 hónap alatt, hasonló módon....sok sikert:)

2008. okt. 3. 18:55

Szia Balance7!


Ráálltam a mérlegre, de nagyon nem kellett volna, még egy pofon az önbecsülésemnek. Sajnos az anyagcserém nagyon lassú, plusz kilóm az van bőven min.15 kg. A kajára való odafigyelés lehet, hogy nem elég szigorú, azt gondoltam, hogy mindent eszek csak próbálok kevesebbet és este már light-osat, de ez a módszer hónapok óta nem segít. Korábban a 2 hetes léböjt segített, turmixot ittam csak, akkor az első körben 4 kg lement. Erre kellene rászánnom magam, ez vezetett eredményre, pedig hosszú távon az életmód váltás lenne jobb megoldás. Fogalmam sincs mit csináljak és a sikertelenség meg méginkább a szakadék felé sodorja az embert. Nagyon nem kellett volna a mérlegre állnom, éreztem a nadrágjaimon is, de a mérleg mutatója az kétségbeejtő.

2008. okt. 3. 17:12

Szia Polerika!


Előfordul, hogy az ember 1-2 szemet elfelejt bevenni..., nem túl nagy gond! :) Szerintem, ha ilyen kitartóan vigyázol a kajára, és még szobabicizel is, el fog indulni a fogyásod! Ezt senki emberfia nem tudja pontosan mikor..., u.is több dologtól függhet, mennyi plusz van rajtad, hogy reagálsz a zsírégetőre, milyen az anyagcseréd sebessége stb. stb.

De bízzál az elszántágod és a kitartásodban! Csak semmi nasi!!!


Szurkolok neked!

:))

2008. okt. 3. 16:12
Egy hete kezdtem el a női lipo-t. Először 1-1,majd a hét közepe körül 2X2-t is szedtem. Nem kávézom, de mégsem lett tőle különösebb gondom, kicsit fájdogált a fejem, de lehet, hogy nem is ettől.Azt szeretném kérdezni azoktól, hogy akik eredményt értek már el vele, arról is számoljanak be, hogyan étkeztek mellette. szigorú diétát tartottak-e, mennyire aktívan mozogtak hozzá? Én igyekszem keveset enni, odafigyelni, és 2 naponta 40 perc szobabiciklire is rászedtem magam, de sajnos az 1 hét után semmi eredmény és az étvágyam nem annyira vette el, a féket be kell húznom mellette rendesen. Később alakul ki a hatása, vagy már kellett volna fogynom ? A másik nagy kérdésem, hogy ma kimaradt a de. adag bevétele, nem volt időm a mhelyem még erre sem. Gond az, ha minden nap nincs bevéve a 2X1, vagy 2X2 ???????? Olyan jókat írtok róla és nem is olcsó, ugye nekem is beválik ?????
2008. okt. 3. 16:06
Hogy mekkora bunkók vannak itt...
143. Babrigitta (válaszként erre: 142. - Zsuzsa1979)
2008. okt. 3. 11:07
:)
142. zsuzsa1979 (válaszként erre: 134. - Marcelis)
2008. okt. 2. 20:50
A lényeg, hogy szabaduljunk a zsírtól szépen, ügyesen akár zsírégetővel, akár nélküle, a diétában. Én személy szerint sokat köszönhettem a Lipo-nak, mivel átlendített a nehezebb időszakokon, amikor máskor tömtem magamba a kaját. Mindenkinek sok sikert :) 5kg-nak Én nagyon örültem!
141. zsuzsa1979 (válaszként erre: 136. - F5c6739a81)
2008. okt. 2. 20:45

Én csak ismételni tudom amit egy másik fórumba írtam, hozzáteszem, hogy nem Lipo-6X-et hanem a Pro-Natural-t szedtem, ez is Nutrex termék.

Eléggé óvatos vagyok, így megnéztem, hogy mit írnak róla, bemásolom:

A Lipo-6 Pro-Natural elsődlegesen gyógynövény és természetes alapú zsírégető, hatékony energia növelő, és étvágycsökkentő hatású valamint erős zsírégető. Akik esetleg idegenkednek a gyógyszerészeti minőségű és szintetikus összetevőktől, azoknak ez a zsírégető a megoldás.

Összetevők: keserűnarancs, forskolin, carnitex, yohimbe, koffein, bioperin

Nekem sikerült megfelelő diéta és aerobic mellett 5 kg-t fogynom 1 hónap alatt, szerintem jó zsírégető mind a női mind pedig ez.

Egyébként az ismerőseim próbálták a 6X-et is, és mindenki csak jót mondott róla, nyilván lehet egyéni túlérzékenység 1-1 összetevőre, de elég jól ki vannak találva ezek a fogyasztószerek, ha jól láttam USA-ban is piacvezető ill több díjat is elvittek vele. Csodaszer nyilván nem létezik, és a türelem is fontos, hogy szépen lassan menjenek le kilók...

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook