Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update programja - tapasztalatok fórum

Norbi Update programja - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... ❯❯
48345. Kisrigó05
2013. máj. 16. 13:11

Sziasztok!


Én is régi update követő vagyok. :) 2 olvastam a hormondiétáról Norbi kiksönyvében és bele is vágtam. A táblázat azonban sárga színnel jelölte a kávét. Ez azt jelenti, hogy a hormondiéta alatt nem iható kávé?! Bármiről lemondok, de a kávéról.... :)

Update hormondiétázók! Ti ezt hogy értelmezitek?

48344. gombszem (válaszként erre: 48338. - GasiIldi)
2013. máj. 16. 11:39

Hát nem olyan sok az 5 kg, de mellette tornázok rendesen a Rékára heti 2 alkalom, és a kaja úgy mint régen nem több, és semmi fogyás, , csak áll a súlyom!!!

Értem az átszokást is szervezetnek, de már lassan 6 hónapja van a műtétnek! :-(

48343. gombszem (válaszként erre: 48337. - Csorenehomororsi)
2013. máj. 16. 11:36

Ha nem jön semmi közbe pénteken intézem a dolgok kivizsgálását!!!

Szóval akkor te a Norbis boltból veszed a lisztet , cukrot, tésztát stb... és úgy főzöd meg a kajátokat???

ééés pl azt mondja a R.Réka, h vacsizz nyugodtan, akár 6 virslit is csak kenyeret ne egyél hozzá!!?????

Ez esetbe pl a virsli nálatok, az is Norbis??? vagy csak normál???? és így pl a többi kész kajára is gondolok???

48342. acuko (válaszként erre: 48341. - Nagyadri86)
2013. máj. 16. 11:32
Hát, igy is lehet mondani. Igy szebben hangzik, az biztos. :) :)
48341. nagyadri86 (válaszként erre: 48340. - Acuko)
2013. máj. 16. 11:15
Köszi. Tudod, a mozgásra én sem bírom rávenni magam... pedig nagyon kellene, mert attól félek, megáll a fogyás... Nem lusták vagyunk hanem energiatakarékosak... :D
48340. acuko (válaszként erre: 48339. - Nagyadri86)
2013. máj. 16. 08:58
Gratulálok! Ez szuper! Nagyon ügyes vagy. irigyellek.. Én még lusta vagyok. Fogyni akartam, de hiztam. Szégyenlem is.. :(
48339. nagyadri86
2013. máj. 16. 08:53

Sziasztok!

Rég jártam erre,gratulálok mindenkinek az elért eredményekhez! :)

az én eredményem: - 12,5 kg március óta... :)

48338. GasiIldi (válaszként erre: 48335. - Gombszem)
2013. máj. 16. 00:16

igen, az orvossal beszéld meg.

Azért az az 5 kiló nem olyan sok, ahhoz képest, hogy min mentél keresztül.

Amikor a lábammal műtöttek alig ettem és 10 kilót szedtem fel:-(

A szervezetednek meg át kell állni az új "életmódra" ehhez is idő kell.

Norbi és a cukrosok életmódja keverve-nekem ez jön be. (pl. joghurtot és tejet csak kis mértékben ehetek, mert nagyon megemeli a vércukor szintemet)

48337. csorenehomororsi (válaszként erre: 48336. - Gombszem)
2013. máj. 15. 14:11

Ez pozitiv,jarj csak utana a dolognak:-)))

En nem rendelem a kesz kajat,fozok sutok minfent mint elotte,csak az alapanyagokat csereltem ki az overe...list,cukor,teszta,lekvar,majobez ketchap kenyer...en 180 napot adtam magamnsk november elsejetol a -18 kilo eleresehez,az 10 nsp/-1 kilo...az egeszseges,nem vokt megterhelo es sikerult!

Most telt le majus elejen...boldog vagyok,semmit nem vontsm meg es mukodott!:-))))

48336. gombszem (válaszként erre: 48331. - Csorenehomororsi)
2013. máj. 15. 12:48

Igen, komoly volt a műtét, méh és bal oldali petefészek eltávolítás volt.

Ha sikerül akkor most pénteken megyek a dokimhoz és kérek tőle ilyen kivizsgálást!!!!!

Igen tudni akarom, és utána úgy tervezni a többit!!!!

Te is rendeled a kész Norbis kaját?????

De azt mennyi ideig kellene fogyasztani, ha legalább 10- 15 kg-ot szeretnék fogyni??????

48335. gombszem (válaszként erre: 48326. - GasiIldi)
2013. máj. 15. 12:44

Köszi a válaszodat...és műtétileg többé, kevésbé jól vagyok... :-))

Értem amit írsz....és igen az életmód váltással fogytam le tavaly 18 kg.-ot, de most is hasonlóan étkezem, de meg sem mozdul semmi...

Sőt a műtéti lábadozáskor nem vettem annyira figyelembe a kaját, és persze a torna teljesen elmaradt, és fel is jött 5 kg... és most ott áll a súlyom.... :-((

Te kizárólag csak Norbis kaját eszel????? vagy inkább a Norbi elve szerint, de saját készítésűt????

48334. csorenehomororsi (válaszként erre: 48328. - Nika0723)
2013. máj. 15. 06:00
Teljesen normalis a stagnalasos idoszak...en pl az elso ho apban 2,5 kilot,a masodikban 0,5!!!!kilot fogytam,viszont a 3.ban 5,5 kilot fogytam...ezek az idoszakok kiegyenlitik egymast,szoval atlagban ki fog jonni a heti 0,5-1 kilo!a lenyeg a turelem,nem szabad elkeseredni es feladnii,mondvan h "nalam nem mukodik".....mindenkinel mukodik....hagyni kell idot aszervezetnek mig eszbekap....:-)))
48333. csorenehomororsi (válaszként erre: 48327. - GasiIldi)
2013. máj. 15. 05:57

Ez a beszed....hajraaaaa!

Nincs mas hatra mint eloreeeee:-))))))

48332. csorenehomororsi (válaszként erre: 48325. - Gyöngy67)
2013. máj. 15. 05:55

Kitartas es hidd el meglesz az ahitott eredmeny...itt vagyunk mi tobbiek elo peldanak:-)))

Tudod mit?inkabb nem kitartast kivanok,hanem turelmet....mert ez az emberi tenyezo miatt az a bizonyos gyenge lancszem a gepezetben....mert a modszer mukodik,csak turelmesen varni kell h teljenek a hetek!

Allits be magadnak egy egeszseges fogyasi tervet,es haladj az alapjan....

48331. csorenehomororsi (válaszként erre: 48324. - Gombszem)
2013. máj. 15. 05:51

Szia!

Haaat ha ilyen komolyan megbolygattak,valoszinu abban kell keresni a valaszt a kerdeseidre....en a helyedben kernek egy hormonhaztartasra iranyulo kivizsgalast,lehet h par havi gyogyszeres kezelessel ha ingadozas van vissza tudjak allitani a normal szintet,ha valoban ott a bibi...

Van a norbinak egy konyve...a kover ember nem bunos....abban is azt hiszem szo van rola,h ha nem inditja be az update a fogyast,v vki konkretan tudja h azzal a terulettel van gond,elso korben a legfontosabb,h utanajarj!

Te is megnyugszol...

48330. GasiIldi (válaszként erre: 48328. - Nika0723)
2013. máj. 14. 21:50

Az elején én is az egész napi menüt ettem.

Arra nagyon jó volt, hogy teljesen ráállt a szervezetem (a mennyiségre is).

Amikor megálltak a kilók akkor is 2 hétig rendeltem újra - azóta csak én is az ebédet rendelem.

Nekem segített továbblépni.

48329. gyöngy67 (válaszként erre: 48328. - Nika0723)
2013. máj. 14. 20:58
szia. köszönöm. neked is további sok sikert. ne aggódj, hogy megállt a fogyásod, mondják egy idő után megáll majd újra megindulnak a kilók. kitartás
48328. Nika0723 (válaszként erre: 48325. - Gyöngy67)
2013. máj. 14. 20:02

Szia

Gondoltam rá hogy én is megrendelem az egész napi menüt. De egyenlőre csak főételt rendelek,és a boltjukból veszem a többi étkezésekhez valót.Kiváncsi lennék majd a véleményedre. Az igazság az ,hogy most egy kb.1 hete megállt a fogyásom.Lehet még egy kicsit kevesebbet kellenne ennem ahhoz,hogy meginduljanak a kilók ismét.Neked kitartást és sok sikert!

48327. GasiIldi
2013. máj. 14. 17:21

Sziasztok régiek és újak!

Látom megint bővül a kis csapat:-)

Nagyon nagy nagy nagy GRATULÁCIÓ mindenkinek!


nekem még mindig hajszál kell a -30 kilóhoz, na de nem adom fel:-)

48326. GasiIldi (válaszként erre: 48324. - Gombszem)
2013. máj. 14. 17:19

Kedves Gombszem,


A hirtelen inzulin kilengések okozzák az állandó éhségérzetet - falásrohamokat.

A gyorsan felszívódó szénhidrátok evésekor a szervezet inzulint termel, minek következtében megemelkedik a vércukor szint és ugyanolyan hirtelen le is esik- ekkor leszel megint éhes.

Az up diétában pont az a lényeg, hogy a vércukorszint ne emelkedjen és essen le hirtelen - és ezt a lassú felszívódású szénhidrátok bevitelével lehet elérni. (update1)

Próbálj naponta 5x enni és meglátod a rendszeres evéssel és a vércukorszint alacsonyan tartásával csodákat lehet elérni. - tilos a szénhidrátot teljesen megvonni a szervezettől, mert az több ásványi anyag szervezetben történő beépülését segíti.

Sajnos egy ilyen nagy műtét biztosan átalakítja a szervezet működését és ez a hormonokra is igaz.

Az inzulin termelést a hormonok befolyásolják.

Remélem azért jól vagy és csak biztatni tudlak, hogy próbáld meg ezt az életmódváltást.

48325. gyöngy67 (válaszként erre: 48321. - Nika0723)
2013. máj. 14. 14:05
szia. gratulálok neked, nagyon ügyes vagy. én egy hete kezdtem másfél kiló eddig, nekem összesen 20 kg kellene fogynom. én is nagyon szeretem mert nem vagyok éhes, nem szédelgek. én egész napi menüt rendeltem. további sok sikert
48324. gombszem (válaszként erre: 48320. - Csorenehomororsi)
2013. máj. 14. 13:40

Heló! Már régóta olvasgatlak benneteket!! Gratula a jól, sikeresen fogyóknak!!!

Lenne 1 kérdésem... (persze több is :-) ) de most ez : írod ezt :

" hormonszintvaltozas a felelos a hizasert"

Na én tavaly nagy nőgyógyászati műtéten estem át, és most szerettem volna folytatni a fogyásom,de nem akar alakulni, pedig tavaly 18 kg.- leadtam így, ez abból állt, h életmódváltás....de az idén nem műkszik... és állandóan éhes is vagyok!!!!

Azt mondják sokan a műtét miatt megváltozott a hormonháztartásom??!!!

Ha valaki tud erre tanácsokat szívesen venném!!! Köszi... :-)))

2013. máj. 14. 12:41
nagyon lelkes vok Töletek:-)!!!
48322. csorenehomororsi (válaszként erre: 48321. - Nika0723)
2013. máj. 14. 12:05
Szuper es gratulalok...udv a klubban!
48321. Nika0723
2013. máj. 14. 09:50

Sziasztok!

Szeretném veletek megosztani a tapasztalatom az update rendszerrel kapcsolatosan. 2. gyermekem születésa után jó pár kilóval voltam több mint azelőtt. Április 2.-án mikor ráálltam a mérlegre és megláttam hogy 75 kilót mutatott elhatároztam ,hogy itt és most le fogok fogyni. Még aznap elkezdtem az Update szerint étkezni. Reggeli 2 szelet 3,5 g. Ch tartalmú kenyér mellé sonka,sajt stb...Tízórai de csak ha megéhezem 1 müzli,vagy joghurt.Ebédre rendelek magamnak valamilyen U1-es főételt aminak egy részét ebédre ,másik részét vacsorára eszem meg.A vacsora max fél 6-kor van!Persze azért ha ebéd és vacsora közt negéhezem vagy megkívánok valamit akkor azt megeszem. Imádom az Update1-es túró rudit,és a kakaós-vaníliás krémdesszertet. Amikor csak tehetem 6 óra körül megyek futni. Hetente minimum 5 alkalommal.Ma van a 42. napja hogy életmód váltásba kezdtem. Jelenlegi súlyom 66 kiló. El sem tudom mondani,hogy milyen jó érzés hogy lassan beleférek a régi ruháimba. Nagyon nagy lelkesedéssel csinálom tovább. Álom súlyom 58-59 kiló,amit tudom hogy el is fogok érni. Egyébként már annyira hozzá szoktam ehhez az életmódhoz ,hogy szerintem ezt fogom követni már mindig. Mindenkinek sok sikert!!!!

48320. csorenehomororsi (válaszként erre: 48318. - Pbeba)
2013. máj. 14. 08:15

Ujraalkotta a kodrendszeret az elsohoz kepest,aszerint,h egy adott osszetevo vagy etel mennyire emeli a vercukorszintet,mert bizonyitottan a szervezetben lejatszodo hormonszintvaltozas a felelos a hizasert es fogyasert!

Magyarul amig olyan eteleket eszel amik nem vagy alig emelik a vercukorszinzed,addig a verben levo inzulonmennyiseg normalis es ezert glukagont bocsajt ki a hasnyalmirigy,ami a tapanyag feldolgozasaert felelos es a vered tiszta marad(lassan felszivodo szenhidratok),ha sok olyan etelt viszel be ami drasztikusan megemeli a vercukrot(finomitott liszt,cukrok,),akkor a szervezet inzulint termel,ami beinditja a zsirkepzest amiatt,mert abba kell csomagolja a szervezet a mereganyagokat a veredbol,amit nem tud azonnal semlegesiteni,mert olyan nagy mennyisegben kapott...ebbol lesznek a mereganyaggal teli zsirgolyocskak,ami elegge paradox modon arra szolgal,h megvedje ezzel az elraktarozassal a szrrveidet szervezetedet az azonnali halaltol!!!!!

Es ez komoly!ez vedekezo mechanizmus!

Amukor vki elkezd fogyozni,van h az elso par hetben rosszul van,faj a feje,levert,faradekony,mert a szervezet hozzalat azsirgolyok tartalmanak kiuritesehez,amit ugy tud megtenni,h a verarambanyomatja....ezert kell rengeteg vizet inni,h a vesen keredztul atmosassal megtisztuljon a ver es kiuruljon a mereganyag ami eddig a raktarakban volt!

Ahogy urul,folyamatosan javul a kozerzet is!

Pofon egyszeru egyebkrnt a keplet,ez szin tiszta biologia:-)))

Ez a vilag legjobb modszere,mert arra epul ahogy ossze lettunk rakca,es kiaknazza a szervezet belso mechanikajat....jozan paraszti esszel!

Le kell szarni(mar bocsanat)az osszes elmebeteg dietat divat fogyokurat,mert csak ez mukodik hosszutavon!

Erre vagyunk beallitva!!!:-))))))))))))

Gondold vegig es ennek fenyeben allj be a jo sorba es CSELEKEDJ!

Elj egeszsegesen es energikusan,mellekhataskent pedig le fogsz fogyniiiiii:-)))))))))

48319. evamaria0803 (válaszként erre: 48306. - Reni-ce)
2013. máj. 14. 07:19
Soha nem voltam vékony, inkább a "dundik" táborát erősítettem. Közel 40 évig dohányoztam, amikor egy torokfájás és három hét betegállomány után úgy döntöttem, hogy még nem akarok meghalni, és egyik napról a másikra letettem a cigit. Ez ötvenes éveim elején volt, változó korral egybekötve, így egyenes út vezetett az egyre gömbölyűbb külalak felé. Szép lassan felkúszott előbb 5, majd még 5, majd még 5 kiló. Miután az életem akkor fontosabb volt, mint a súlyom, és úgy gondoltam, hogy 30 éves már úgysem leszek, nem szoktam vissza a dohányzásra. Most Orsi képeit nézegetve döntöttem el, hogy ugyan fiatalabb már biztosan nem leszek, de mégis megpróbálok valamit tenni azért, hogy ne gyűlöljem magam minden egyes tükörbe nézés alkalmával. Hát, csak le azzal a cigivel, és fel az életmód váltásra. (Nem mértem magam, honnan indultam, de sajnos mázsa felett voltam pár kilóval, most két számjegyűvel kezdődik!)
48318. pbeba
2013. máj. 14. 06:48
Sziasztok! Norbi hormondiétáról beszél, mit takar tulajdonképpen? Tudtok rá válaszolni? Köszönöm
48317. gyöngy67 (válaszként erre: 48307. - Reni-ce)
2013. máj. 13. 22:35

összesen 20 kg lenne a célom, de első körben a nyár végére 10 kg-al is megelégednék. ma mértem magam 1 hét alatt 1,5 kg ment le. agyba eldöntöttem, remélem lesz kitartásom is, mert mindig nekifutok nagy lendülettel, aztán elbukom. de most sikerülni fog, eldöntöttem. jó a norbi mert nem érzem magam éhesnek és rendszeresen eszem. jó fogyózást mindenkinek. minden tanácsot szívesen fogadok.

szép estét mindenkinek

48316. pallasathene (válaszként erre: 48315. - Csorenehomororsi)
2013. máj. 13. 20:51
:-) ok! Majd igyekszem:-))
❮❮ ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook